پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد (+عکس)

پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد (+عکس)

پیرمردی که عاشق دختران است 

مردی میانسال یا همان پیرمرد سن بالا کـه گویا سینگل هستن ب تبلیغات و بیلبوردآگهی نیاز خودش را بـه همه ی نشان داد در ادامه با پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد «+عکس» برترین بت را دنبال کنید . 

 

مردی «تنها» کـه از مجردی خسته شده بود، تصمیم گرفت یک بیلبورد غول‌پیکر هفته‌اي 400 دلار برای «ازدواج و کارائوکه» نصب کند.آل گیلبرتی 70 ساله کـه عاشق عشق اسـت، هزینه نصب بیلبورد را برای تبلیغ آرزویش برای شریک زندگی پرداخت کرده اسـت.

پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد «+عکس»

در Sweetwater، تگزاس، ایالات متحده یافت شده اسـت، در حال حاضر موفقیت آمیز بوده اسـت، با Al دریافت بیش از 400 تماس و 50 ایمیل در تنها دوهفته.بیلبورد غول پیکری کـه تصویری از آل گیلبرتی، مردی تنها کـه در جستجوی عشق اسـت با متنی کـه از یک شریک زن علاقه مند بـه ازدواج و کارائوکه تقاضای می کند، نمایش میدهد.

 

بزرگترین بیلبورد جهان برای دوستیابی پیرمردی 70 ساله

این بیلبورد بـه ارتفاع 20 فوت تصویری از آل را درکنار متنی بـه تصویر می کشد کـه روی ان نوشته شده اسـت: «مرد تنها می تواند آب شیرین را جابجا کند» و سپس «بـه دنبال ازدواج زن اسـت، از کارائوکه لذت می برد».

 

بیشتر بخوانید: ماجرای فروش دختران باکره در کشور مصر جنجال به پا کرد «+عکس»

 

پدر یکی کـه قبلاً ازدواج کرده بود، می گوید اکثر تماس‌ها از طرف افرادی بوده کـه پول نقد وی را دریافت کرده‌اند، اما او امیدوار اسـت کـه بـه زودی «خانم راست» را پیدا کند.سه مورد غیر قابل مذاکره او وفاداری، صداقت و صمیمیت هستند و میگوید کـه برای شخص مناسب بـه هر کجای ایالات متحده نقل مکان می کند.

پیرمردی که عاشق دختران است 

او حتی میگوید اگر بـه این معنی باشد کـه عشق زندگی‌اش را پیدا کند، تا بریتانیا هم حرکت می کند.آل گیلبرتی، مردی 70 ساله، درکنار بیلبورد تبلیغاتی خود ایستاده و بـه دنبال یک زن متاهل اسـت کـه از کارائوکه لذت می برد.

 

آل، یکی از مروجین سابق گروه، از برلینگتون، ورمونت، گفت: «آخرین مورد در 2 آوریل منتشر شد و من بیش از 400 تماس و شاید 40 یا 50 ایمیل در مدت کمی بیش از دوهفته دریافت کردم.«من تماس‌ها را بـه تلفن یکی از دوستانم هدایت میکنم.«از افرادی کـه بـه دنبال کسب چیزی از من هستند، بیشتر سؤال شده اسـت – کـه من دریافت می کنم، احتمالاً همین کار را می کنم!

 

«مردم پرس و جو می کردند کـه فکر می کردند من فردی ثروتمند هستم کـه میتوانم در قبوض آن ها کمک کنم!

من می خواهم با شخص مناسب ملاقات کنم اما هنوز با ان شخص تماس نگرفته ام.

«اگر شخص مناسبی را ملاقات کنم، میخواهم بـه چشمان او نگاه کنم و ببینم کـه چگونه پاسخ میدهند.

 

 

پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد «+عکس»

من برای ملاقات با کسی بـه اروپا می‌روم، فقط باید پاسپورتم را مرتب کنم.

“من عاشق اروپا هستم و احتمالاً بـه آنجا خواهم رفت – چرا کـه نه؟

“من بـه دنبال کسی هستم کـه اندام باریکی داشته باشد و عاقل بـه نظر برسد کـه واقعا برایم مهم نیست.

من فقط یک نفر وفادار می خواهم، میخواهم یک نفر صادق در مورد خودشان و یک نفر صمیمانه، کـه واقعاً می خواهد در ان باشد.»

آل گیلبرتی 70 ساله درکنار بیلبورد خود در سویت واتر تگزاس نشسته و بـه دنبال یک شریک زن اسـت کـه از کارائوکه لذت می برد. در مورد انچه کـه آل می تواند بـه یک شریک بالفعل ارائه دهد، می گوید کـه شنونده خوبی اسـت و ذهنی باز دارد.او افزود: «من می توانم بـه کسی پیشنهاد بدهم کـه گوش کند.

بزرگترین بیلبورد جهان برای دوستیابی پیرمردی 70 ساله

من درآمد بازنشستگی دارم، وضعیت خوبی دارم، بـه نظر سنم نمی‌رسم و باز هستم.”بسیاری از سالمندان نزدیک فکر هستند، من نه.من از سال 2015 مجرد هستم.«من با کسی بودم کـه 26 سال جوان‌تر بود – این موضوع چیز دیگری را نیز بـه شـما میگوید، اگر ان شخص از من جوان‌تر اسـت، واقعاً برایم مهم نیست.

 

بیشتر بخوانید: زنی که بعد ازدواج میخواهد با چند مرد رابطه داشته باشد «+عکس»

 

“من فکر می کنم همه ی بـه نوعی تنها هستند – اگر کسی نیست کـه بـه طور ثابت با او هستید، پس تنها هستید.”نخستین قرار برای آل بستگی بـه جایی دارد کـه شخص در ان قرار دارد.او گفت: «اگر کسی در اروپا باشد، باید برای مدتی روی زوم باشد.

بیلبورد دوستیابی

پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد «+عکس»

از آنجا، اگر ان شخص بخواهد بـه این جا بـه ایالات متحده بیاید، عالی خواهد بود، وگرنه من بـه بریتانیا خواهم رفت.من آماده هستم تا بـه هر جایی در ایالات متحده نقل مکان کنم.”همه ی چیز بـه شخص بستگی دارد – تا زمانی کـه من قصد ندارم پول را کم کنم و سپس باید بروم!«البته، من تا حدودی بـه دنبال شهرت با بیلبورد هستم، اما همچنین میخواهم فرد مناسبی را ملاقات کنم.

پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد «+عکس»

 

بیشتر بخوانید: کارت ویزیت دوستیابی چیست؟ «جدیدترین روش برای پیدا کردن پارتنر»

 

یک پیرمرد سن بالا برای پیدا کردن دوست دختر و ازدواج با او دست بـه کار عجیبی زد و اگهی تبلیغاتی خودرا بـه تمام شهر نشان داد اینکار عجیب او باعث شد بسیار تماس هاي‌ دریافتی با او گرفته شود . پیرمردی برای پیدا کردن دختر آگهی 400 دلاری پخش کرد «+عکس»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت