زنی که بعد ازدواج میخواهد با چند مرد رابطه داشته باشد (+عکس)

زنی که بعد ازدواج میخواهد با چند مرد رابطه داشته باشد (+عکس)

چند شوهری یکی از قوانینی بود گه جانا هاکینگ روی زبان ها  اورده اسـت در ادامه با زنی کـه بعد ازدواج می‌خواهد با چند مرد رابطه داشته باشد «+عکس» برترین بت را دنبال کنید.

 

ازدواج با چند مرد کاری که این زن دوست ندارد

بچه ها من از تک همسری خبر ندارم. آیا ما کلاهبرداری کرده ایم؟ بـه طور جدی.بـه‌عنوان فردی کـه درحدود 30 سالگی مجرد بوده‌ام، باید شاهد چیزهای زیادی در روابط دوستانم، روابط خانوادگی و روابطم باشم.دوستان صمیمی کـه افراد مهربان و با ملاحظه اي هستند و سرهای خوب روی شانه هاي‌ خود دارند درگیر امور شده اند یا حداقل با این ایده معاشقه شده اند.و ما در مورد آدم‌هاي‌ لوس‌هایي صحبت نمی کنیم کـه دچار بحران میانسالی هستند، بلکه مردم عادی، پرستاران، معلمان، تعداد زیادی از کارکنان اداری هستند.

زنی که بعد ازدواج میخواهد با چند مرد رابطه داشته باشد «+عکس»

بیشتر بخوانید: زنی که با خودش رابطه جنسی دارد!!! «+عکس عجیب»

 

جانا هاکینگ میگوید ازدواج و تسویه حساب ممکن اسـت پاسخی برای خوشبختی زنان نباشد – در واقع، میتواند بسیار بیشتر از ان رتبه X باشد.اینستاگرام/jana_hockingو قبل از این کـه سیل پیام‌هاي‌ خشمگین از مردم دریافت کنم کـه می گویند «امور خانواده را خراب می کند» اجازه دهید برای ثبت اظهار کنم: می دانم! من ان را زندگی کرده ام اما این فقط عزم من را بیشتر می کند. هنگامی کـه مردم برای یک ارتباط، هر چند کوتاه، زندگی خانوادگی پایدار را بـه خطر می‌اندازند، من را بـه این فکر می اندازد کـه آیا ما از نظر ژنتیکی برای ماندن تنها با یک نفر برنامه ریزی کرده ایم.

 

 

ما با این باور بزرگ شده‌ایم کـه تک‌همسری از نظر اخلاقی روش صحیح زندگی‌مان اسـت، اما آیا برای ان طراحی شده‌ایم؟این کمی تصادفی بـه نظر می‌رسد اما با من همراه باشید… اخیراً از من دعوت شده بود کـه بـه محوطه پنگوئن ها دریک باغ وحش محلی بروم و این موجودات خنده دار بامزه را از نزدیک دیدم.

 

هاکینگ گفت کـه داشتن یک رابطه باز در ابتدا می تواند یک پل ارتباطی عالی برای از بین بردن شکاف از یک فرد بـه فرد باشد.هاکینگ گفت کـه داشتن یک رابطه باز در ابتدا می تواند یک پل ارتباطی عالی برای از بین بردن شکاف از مجرد بـه فرد باشد.نگهبان باغ وحش حقایقی در مورد عادت جفت گیری انها بـه ما می‌گفت و بسیار جذاب بود.

ازدواج با چند مرد کاری که این زن دوست ندارد

او فاش کرد کـه در حالی کـه بیشتر گونه‌هاي‌ پنگوئن‌ها تک‌همسر هستند «یک نژاد نر با یک ماده در طول فصل جفت‌گیری»؛ تحقیقات نشان داده اسـت کـه برخی از ماده‌ها ممکن اسـت تا سه شریک دریک فصل داشته باشند «فلوز!» و برخی نرها ممکن اسـت یک یا دو شریک داشته باشند. .

 

 

زنی که بعد ازدواج میخواهد با چند مرد رابطه داشته باشد «+عکس»

جانا هاکینگ: “من متوجه شدم کـه همه ی مردان مجرد کجا پنهان شده اند”

اگر صادق باشیم، با وضعیت کنونی دوستیابی تفاوت چندانی ندارد.

بله، حتی در قلمرو حیوانات نیز تک همسری تضمین نشده اسـت.

در حقیقت، در بین پستانداران، تنها 9 درصد از گونه ها تک همسر و در بین پستانداران، تنها 29 درصد هستند.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج مرد 30 ساله با زن 91 ساله به روشی جالب «+عکس»

 

و برای اثبات بیشتر حرفم، زیست‌شناس و روانشناس تکاملی، دیوید پی باراش، درکتاب خود از عدن می‌پرسد کـه اگر تک‌همسری بـه‌طور طبیعی برای انسان‌ها پیش نمی آید – چرا جامعه بر ان پافشاری می کند؟او دریافت کـه تک همسری در حال از دست دادن جایگاه غرایز با ریشه هاي‌ عمیق تر در تاریخ بشر اسـت.

زنی که بعد ازدواج میخواهد با چند مرد رابطه داشته باشد «+عکس»

ببینید، ما همیشه تک همسر نبودیم. نه نه.این مفهوم تنها در 1000 سال گذشته وجود داشته اسـت.قبل از ان؛ نخستی‌ها منفرد بودند و ترجیح می‌دادند در انزوا زندگی کنند و فقط برای جفت‌گیری گرد هم آیند.منصفانه بگویم، فکر میکنم بسیاری از ما هنوز مانند نخستی‌سانان زندگی میکنیم، فقط از جلسات پرخوری نتفلیکس خود بیرون می آییم تا گهگاه معاشقه کنیم و پای خودرا پرت کنیم. شوخی. نوع.

 

بـه عنوان کسی کـه از تعهد می‌ترسد ودر عین حال یقیناً خواهان یک رابطه اسـت، اخیراً بـه این فکر می کنم کـه شاید یک رابطه باز در آغاز بتواند یک پل ارتباطی عالی برای از بین بردن شکاف از مجردی بـه فرد دیگر باشد.

 

 

جانا هاکینگ/اینستاگرام

هاکینگ نوشت: “من شروع بـه باور دارم کـه یک رابطه باز کلید یک رابطه بهتر اسـت.”

فشاری کـه بسیاری از ما بـه خاطر گرفتار شدن دریک رابطه احساس می کنیم را از بین می‌برد.

با ارتباطات باز از همان ابتدا شاید راز برداشتن نخستین قدم ترسناک باشد.

و هزینه اي بسیار ارزان تر از یکسال درمان.

 

فردی با دست‌هاي‌ جمع‌شده در حالی کـه منتظر پیوستن بـه مکالمه با یک زوج هستند و مفهوم چرخ سوم را بـه تصویر می کشد، بـه طرز ناخوشایندی نگاه میکند.و راستش را بخواهید، 9 بار از 10 اگر بدانیم کـه حداقل این گزینه را داریم کـه شبکه خودرا گسترده تر در استخر دوستیابی بیندازیم، احتمالاً مایل نیستیم.

جانا هاکینگ/اینستاگرام

 

رابطه های ترسناک با چند مرد

من معتقدم زمانی کـه با ایده شراکت راحت شویم، بـه احتمال زیاد منجر بـه یک رابطه بسته خواهد شد.بعلاوه، جنبه ترسناک، یواشکی و احساس گناه تک همسری را از بین می‌برد.

رابطه های ترسناک با چند مرد

من فکر می کنم طبیعی اسـت کـه بخواهید خارج از رابطه خودرا کاوش کنید، اما بـه من اعتماد کنید دوستان من، علف سبزتر نیست.این همچنین بـه من خاطرجمعی می‌دهد کـه باز کردن یک رابطه الزاماًً تهدیدی برای رابطه فعلی شـما نیست.

رابطه های ترسناک با چند مرد

هر شخصی کـه دریک رابطه طولانی مدت با ثبات بوده اسـت، بـه سرعت متوجه می‌شود کـه صحنه دوستیابی فعلی چه غم انگیزی اسـت.مطمئناً؛ بسیاری از افرادی کـه قبل از برنامه‌هاي‌ دوستیابی سرگردان بودند، ممکن اسـت احساس کنند کـه زمان خوبی را از دست داده‌اند.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی زنی 60 ساله با پسری 6 ساله «+عکس»

 

زنی که بعد ازدواج میخواهد با چند مرد رابطه داشته باشد «+عکس»

هاکینگ ادامه داد: «فکر می کنم طبیعی اسـت کـه بخواهید خارج از رابطه خودرا کاوش کنید، اما بـه من اعتماد کنید دوستان من چمن سبزتر نیست.»اما بـه محض این کـه آن ها را ارواح دیدند یا گربه‌ماهی کردند، متوجه میشوند کـه هیچ چیز را از دست نداده‌اند.بنابر این در این جا یک ایده مدرن وجوددارد. بـه آن ها اجازه دهید.من شروع بـه باور کردم کـه یک رابطه باز کلید یک رابطه بهتر اسـت.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت