12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

دیزنی لند یکی از بزرگ ترین مرجع هاي‌ فیلم ها و سریال هاي‌ بزرگ دنیا میباشد و بازی هاي‌ خفنی دارد در ادامه با 12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد بـه دلاری 100% برترین بت را دنبال کنید..

 

بررسی انواع بازی های سرگرمی با موضوع دیزنی لند

دیزنی قلب بسیاری از ما را از سنین جوانی تسخیر کرده اسـت. بنابر این، نباید تعجب آور باشد کـه این شرکت سرگرمی عظیم، کالاهای با مضمون دیزنی، از جمله بازی هاي‌ رومیزی تولید می کند. تعداد دیوانه‌واری از بازی‌هاي‌ رومیزی دیزنی وجوددارد، با گزینه‌هایي برای کودکان خردسال، خانواده‌ها و بزرگسالان!

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

 

Codenames Disney

یکی از بازی‌هاي‌ رومیزی مورد علاقه ما اسـت کـه عناصر کلاسیک Codenames رابا دنیای والت دیزنی ترکیب می کند. هر تیم برای کشف شخصیت ها یا عناصر دیزنی تیم خود مبارزه خواهد کرد. اگر عاشق Codenames هستید، این نسخه دیزنی از بازی تیمی رقابتی را دوست خواهید داشت.

 

کد نام دیزنی بین دو تیم بازی می شود. همه ی بازیکنان را بـه طور مساوی تقسیم کنید و برای هر تیم یک Spymaster انتخاب کنید. هر تیم باید کارت هاي‌ تعیین شده خودرا در شبکه 4×4 کشف کند. Spymasters تنها بازیکنانی هستند کـه می‌دانند کدام کارت متعلق بـه تیم انها اسـت، کدام کارت متعلق بـه تیم مقابل و کدام یک خنثی اسـت.

 

جاسوسان بـه نوبت بـه تیم خود سرنخ 1 کلمه اي می دهند تا آن ها را مجبور کنند حدس بزنند کدام شخصیت دیزنی را باید تلنگر بزنند. Spymaster شماره اي بـه تیم خود می دهد و مشخص می کند کـه چه تعداد از شخصیت هاي‌ دیزنی برای این سرنخ اعمال می شوند. در این جا یک نمونه از یک سرنخ آورده شده اسـت:

 

بیشتر بخوانید: عکس دختران باکره در آئین کلیسا برای حفاظت از بکارت خود

 

Spymaster از تیم انها می‌خواهد کـه “اسکار” و “سندرم” را حدس بزنند.

سرنخ انها میتواند “Evil: 2” باشد

بقیه اعضای تیم اکنون سعی می کنند 2 کارت را پیدا کنند کـه با “شر” مرتبط اسـت.

 

برای راهنمایی گسترده در مورد بازی Codenames، قوانین ما را برای بازی بررسی کنید.

 

 

شرور دیزنی

آیا با آدم هاي‌ بد همدردی می‌کنی؟ سپس توصیه بازی رومیزی بعدی ما، Disney Villainous را دوست خواهید داشت! Disney Villainous از بازیکنان دعوت میکند تا در نقش شخصیت‌هاي‌ شرور دیزنی قدم بردارند .

شرور دیزنی

کـه هر کدام اهداف و استراتژی‌هاي‌ منحصربه‌فردی دارند. بازیکنان می توانند شرورانی مانند Maleficent، Captain Hook، Ursula و غیره را انتخاب کنند. هر بازیکن باید در جهت دستیابی بـه اهداف خاص شخصیت خود ودر عین حال خنثی کردن حریفان خود تلاش کند. این یکی از استراتژیک ترین بازی هاي‌ رومیزی دیزنی دراین فهرست اسـت کـه عمق و پیچیدگی زیادی دارد.

 

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

شخصیت شرور دیزنی حول مفهوم “سرنوشت” و “قهرمانان مغلوب” میچرخد. بازیکنان باید هدف شرور خودرا تکمیل کنند، کـه طبق معمولً شامل شکست دادن یک قهرمان خاص یا دستیابی بـه یک هدف خاص ودر عین حال خنثی کردن حریفان خود «دیگر تبهکاران» دراین فرآیند اسـت.

 

در نوبت خود، میتوانید یکی از سه عمل را انجام دهید: یک کارت از دست خود بازی کنید، شرور خودرا بـه مکان دیگری در صفحه پخش خود منتقل کنید، یا توانایی منحصر بـه فرد او را فعال کنید. همچنین می‌توانید کارت هاي‌ Fate را روی حریفان بازی کنید. این کارت ها بـه شـما امکان می دهند قهرمانان را بـه مکان هاي‌ حریفان خود بفرستید یا اهداف انها را چالش برانگیزتر کنید.

 

 دیزنی به سیب

اگر بـه دنبال یک بازی رومیزی ساده و خانوادگی دیزنی هستید، دیزنی سیب بـه سیب یک انتخاب عالی اسـت.Apples to Apples یکی از محبوب ترین بازی هاي‌ مهمانی خانوادگی اسـت.

 دیزنی به سیب

نسخه دیزنی بسیار شبیه بـه نسخه استاندارد اسـت، اما کارت ها با تم دیزنی با عکس هایي از فیلم ها طراحی شده اند. هدف این بازی ایجاد ترکیب‌هاي‌ هوشمندانه، طنزآمیز یا خلاقانه اسـت کـه بـه بهترین وجه با ترجیحات قاضی مطابقت داشته باشد و تجربه‌اي سرگرم‌کننده و جذاب برای طرفداران دیزنی و علاقه‌مندان بـه بازی‌هاي‌ مهمانی ایجاد کند.

 

بیشتر بخوانید: در 89 سالگی به طور عجیبی یک پیرمرد همسرش را باردار کرد «+عکس»

 

12 بازی کارتی دیزنی لند 

این بازی بسیار ساده اسـت و برای تمام اعضای خانواده آسان اسـت. در ابتدای هر بازی، بازیکنان 7 کارت قرمز “سیب” میکشند. سپس یک بازیکن بـه عنوان قاضی انتخاب می شود و کارت سبز “Apple” را برمی گرداند. بازیکنان از کارت‌هاي‌ «اپل» قرمز حاوی اسم‌ها یا عباراتی از دنیای دیزنی برای تطبیق با کارت‌هاي‌ «اپل» سبز رنگ حاوی صفت‌ها یا توضیحات استفاده میکنند.

 

سپس قاضی تمام کارت هاي‌ قرمز «سیب» را گرد آوری می کند و یکی را کـه بیشتر دوست دارد انتخاب می کند. هنگامی کـه بازیکنان تصمیم میگیرند بازی را بـه اتمام برسانند، شخصی کـه بیشترین کارت هاي‌ سبز سبز را برده اسـت برنده اسـت!

 

کارت در مقابل والت

Cards Against Humanity احتمالاً محبوب ترین بازی کارت بزرگسالان اسـت. اما آیا تا بـه حال نسخه دیزنی بازی را بازی کرده‌اید؟ Cards Against Walt اساساً همان Cards Against Humanity اسـت، با این تفاوت کـه همه ی کارت‌ها با تم دیزنی هستند.کمی هشدار: این یک بازی کودکانه نیست و حاوی محتوای صریح زیادی اسـت، بنابر این فقط باید توسط بزرگسالان بازی شود.در Cards Against Walt، بازیکنان بـه نوبت «Card Czar» هستند کـه یک کارت سؤال قرمز میکشد و می خواند.

 

Kingdom Hearts Talisman

یک بازی رومیزی هیجان انگیز و همه ی جانبه دیزنی اسـت کـه بازیکنان را در دنیای متقاطع دیزنی و اسکوئر انیکس غرق می کند. دراین بازی، بازیکنان جهان‌هاي‌ مختلف با مضمون دیزنی را کشف میکنند، با شخصیت‌هاي‌ شرور مهیب روبه‌رو میشوند و کارت‌هایي را جمع‌آوری می کنند، همه ی در حالی کـه تلاش می کنند بـه قلب همه ی دنیاها برسند. با شخصیت هاي‌ نمادین و گیم پلی استراتژیک، این یک ماجراجویی اسـت کـه طرفداران سری Kingdom Hearts و علاقه مندان بـه بازی هاي‌ رومیزی می توانند باهم از ان لذت ببرند.

Kingdom Hearts Talisman

این بازی با 2 تا 6 بازیکن انجام می شود کـه هر بازیکن یک شخصیت دیزنی را بـه عنوان آواتار خود انتخاب می کند.بازیکنان بـه نوبت مجسمه هاي‌ خودرا در فضاهای تخته حرکت می دهند. اسپینر تعداد فضاهایی را کـه میتوانید جابه جا کنید تعیین می کند. شـما همچنین کارت هاي‌ ماجراجویی را ترسیم می کنید، فرصت ها و چالش هایي را کـه بر سفر شـما تأثیر می‌گذارد را آشکار می کند. این کارت‌ها می توانند منجر بـه نبرد، خرید آیتم یا رویداد های دیگر شوند.

 

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

بازیکنان می توانند با حرکت در صفحه بازی همیشه در حال تغییر، اتحاد تشکیل دهند یا در جنگ شرکت کنند تا قفل Door to Darkness را باز کنند، بـه پیروزی برسند و عنوان Keyblade Master را بـه دست آورند.

 

 

انواع بازی های خفن دیزنی لند

آیا بـه دنبال یک بازی کم اهمیت و سرگرم کننده خانوادگی هستید؟ چیزهای بی اهمیت دیزنی دانش شـما رابا بیش از 2000 سوال کـه کل دنیای دیزنی را پوشش می دهد، آزمایش می کند. از میکی ماوس گرفته تا جدید ترین نسخه هاي‌ پیکسار، این بازی بی اهمیت طیف وسیعی از کاتالوگ گسترده دیزنی را پوشش می دهد. بزرگسالان و کودکان بـه طور یکسان عاشق این بازی سرگرم کننده تخته دیزنی خواهند بود.

 

برای شروع، صفحه بازی را تنظیم کنید کـه شامل قطعات سه بعدی از دنیای دیزنی، یک اسپینر، هشت قطعه بازی و صدها کارت چیزهای بی اهمیت اسـت. سپس هر بازیکن یکی از هشت مهره بازی را انتخاب کرده و مسیر پیروزی را آغاز می کند.

 

هدف این بازی بازدید از نقاط مورد علاقه روی تخته، پاسخ صحیح بـه سوالات چیزهای بی اهمیت و گرد آوری یک تراشه بازی چرخشی رنگ اسـت.

 

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

در هر نوبت، اسپینر را بچرخانید و تعداد فضاهای مشخص شده را جلو ببرید. هر فضای روی صفحه بازی یک رنگ خاص اسـت. رنگ فضایی کـه روی ان قرار میگیرید نشان می دهد کـه باید بـه کدام سؤال در کارت چیزهای بی اهمیت پاسخ دهید. اگر قبلاً یک چرخش رنگ برای ان رنگ ندارید و بـه سؤال پاسخ صحیح داده اید، یک چرخش رنگ گرد آوری می کنید. اگر بـه درستی پاسخ دهید، اما از قبل ان چرخش رنگ را دارید، رنگ دیگری جمع نمی کنید.

یک بازی رومیزی هیجان انگیز

بازی مونوپولی

پیکسار، یکی از زیرمجموعه هاي‌ دیزنی، تعدادی از بهترین فیلم هاي‌ انیمیشن را تولید می کند. Monopoly Pixar یک چرخش لذت بخش دیزنی در بازی رومیزی کلاسیک Monopoly اسـت.

 

کـه بازیکنان را بـه دنیای تخیلی فیلم هاي‌ محبوب پیکسار منتقل می کند. بازیکنان میتوانند دارایی‌هایي با الهام از مکان‌هاي‌ نمادین پیکسار، از اتاق اندی در داستان اسباب‌بازی گرفته تا دیواره مرجانی بزرگ در Finding Nemo، خریداری کنند. همان طور کـه در صفحه بازی حرکت میکنید، با شخصیت‌هاي‌ آشنا روبه‌رو می شوید و سعی میکنید در ماجراجویی املاک و مستغلات با موضوع پیکسار کـه برای طرفداران دیزنی در تمام سنین عالی اسـت، از حریفان خود گول بزنید!

 

بازی Pixar Monopoly بسیار شبیه بـه استاندارد Monopoly، با چند چرخش اسـت.هدف خرید املاک با مضمون پیکسار و توسعه آن ها بـه «متل‌هاي‌ مخروطی» و «آلز اسباب‌بازی‌ها» اسـت. در شروع بازی، هر بازیکن قطعه بازی پیکسار مورد علاقه خودرا انتخاب می کند و ان را روی «GO» قرار می دهد.

 

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

بازیکنان بـه نوبت تاس‌ها را می اندازند، دور تخته می چرخند، و وقتی روی ان‌ها فرود می آیند، با تم Pixar خریداری می کنند. همان طور کـه در مونوپولی سنتی، زمانی کـه بازیکنان دیگر بر روی املاک شـما فرود می آیند .

 

اجاره می گیرید و با جمع‌آوری دارایی‌هاي‌ ارزشمند و مدیریت هوشمندانه مالی خود، قصد ورشکستگی مخالفان خودرا دارید. اگر از بازی استاندارد مونوپولی خسته شده اید و عاشق پیکسار هستید، قطعا از این بازی رومیزی لذت خواهید برد!

 

 

بازی شروران دیزنی

در سرنخ: شروران دیزنی، بازیکنان بـه جای بدهای بدنام فیلم هاي‌ دیزنی قدم می گذارند. دراین بازی رومیزی، شـما با استنباط این کـه کدام شخصیت شرور مرتکب این عمل شیطانی شده، از کدام سلاح استفاده شده و این عمل تاریک در کجا رخ داده اسـت، قصد دارید یک معما را حل کنید. با شرورهای محبوب دیزنی مانند Maleficent و Ursula بـه عنوان مظنون، بازیکنان از روند حذف برای حل جرم استفاده می کنند!

بازی شروران دیزنی

 

این بازی تقریبا دقیقاً مانند Clue انجام می شود، اما بـه جای شخصیت ها و اتاق هاي‌ کلاسیک، همه ی چیز با تم دیزنی اسـت. مظنونان جعفر، اورسولا، گاستون، لیدی ترمین، پزشک فاسیلیه و مادر گوتل هستند. بازیکنان بـه نوبت تاس می اندازند، بـه مکان هاي‌ مختلف سفر می کنند و شخصیت ها را بـه ارتکاب جرم متهم می کنند.برای اطلاعات بیشتر، جزئیات کامل ما را در مورد نحوه بازی Clue بررسی کنید.

 

 

 مغز رنگ دیزنی

Disney Color Brain یک بازی تخته اي سرگرم کننده و جذاب اسـت کـه بازیکنان را بـه چالش می کشد تا شخصیت هاي‌ دیزنی رابا رنگ هاي‌ خاص خود مطابقت دهند.

 

بـه بازیکنان مجموعه‌اي از کارت‌هاي‌ رنگی داده میشود کـه هر کدام رنگ متفاوتی را نشان می دهند و باید از دانش خود در مورد شخصیت‌هاي‌ دیزنی برای ایجاد تطابق صحیح استفاده کنند. این بازی یک راه لذت بخش برای طرفداران دیزنی در تمام سنین ارائه می دهد تا شخصیت دیزنی و دانش رنگ خودرا در حین لذت بردن از جادوی دنیای دیزنی آزمایش کنند.

 

این یک بازی رومیزی نسبتا ساده اسـت کـه بچه هاي‌ کوچک تر بـه اسانی می توانند ان را بازی کنند. برای بازی Disney Color Brain، شرکت‌کنندگان باید مواد لازم، از جمله کارت‌هاي‌ بازی و کارت‌هاي‌ رنگی موجود در جعبه بازی را جمع‌آوری کنند. بازیکنان بـه نوبت یک کارت شخصیت دیزنی می‌کشند کـه یک شخصیت محبوب را درکنار لیستی از رنگ ها نشان می دهد. چالش این اسـت کـه رنگ یا رنگ هاي‌ اصلی شخصیت را شناسایی کنید و کارت هاي‌ رنگی مربوطه را از عرشه انتخاب کنید.

 

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

با تطبیق صحیح شخصیت ها با رنگ انها امتیاز کسب می کنید. بازیکنی کـه در پایان بازی بیشترین امتیاز را بـه دست آورد قهرمان مغز رنگ دیزنی اعلام می شود!

 

EYE FOUND IT: DISNEY

اگر فرزندان خردسال زیر 5 سال دارید، Eye Found It: Disney یک انتخاب عالی برای یک بازی رومیزی اسـت. بازیکنان بـه عنوان یک تیم برای پیدا کردن اشیاء پنهان و پیشروی در صفحه بازی کار می کنند. این یک بازی توسعه اي شگفت انگیز برای بچه هاي‌ کوچک تر اسـت کـه کل خانواده را سرگرم و مشغول نگه می دارد.

EYE FOUND IT: DISNEY

اگر بـه دنبال چیزی ساده هستید، این بهترین بازی رومیزی دیزنی اسـت. این بازی مشارکتی اسـت، بنابر این بازیکنان بـه عنوان یک تیم برای یافتن تمام اشیاء پنهان روی تخته کار خواهند کرد. بازیکنان بـه نوبت اسپینر را می‌چرخانند و مهره‌هاي‌ بازی خودرا بر اساس تعداد چرخانده‌شده روی تخته حرکت میدهند.

 

با پیشروی بازیکنان، با چالش‌هاي‌ مختلفی مانند جست‌وجوی اجسام مخفی با مضمون دیزنی مواجه می شوند کـه باید دریک محدوده زمانی مشخص کـه توسط ساعت مشخص می شود، روی تخته بیابند. هدف این اسـت کـه همه ی بازیکنان بـه طور جمعی قبل از این کـه ساعت بـه 12 برسد بـه انتهای صفحه برسند.

 

11. FAMILY FEUD: DISNEY EDITION

Family Feud یک نمایش تلویزیونی محبوب اسـت کـه در ان بازیکنان محبوب‌ترین پاسخ‌ها را برای سؤالات نظرسنجی حدس می زنند و امتیاز جمع میکنند. Family Feud: Disney Edition اساساً دقیقاً همان چیزی اسـت، با این تفاوت کـه تمام سؤالات با مضمون دیزنی اسـت. این یک سوال چیزهای بی اهمیت سرگرم کننده دیزنی اسـت کـه سرگرم کننده و خلاقانه اسـت!

11. FAMILY FEUD: DISNEY EDITION

بیشتر بخوانید: متجاوزان جنسی توسط این زن هندی سلاخی میشوند! «+عکس»

 

برای بازی Family Feud: Disney Edition، باید همه ی بازیکنان را بـه 2 تیم مساوی تقسیم کنید. یک بازیکن نیز باید بـه عنوان میزبان تعیین شود.

 

میزبان کارت نظرسنجی با موضوع دیزنی می کشد و سوال را برای تیم اول می خواند. سپس تیم زمان معینی برای بحث و گفتگو و نوشتن پاسخ‌هاي‌ ممکن بـه سؤال خواهد داشت.

بازی کارتی دیزنی لند

12 بازی کارتی دیزنی لند با کسب درآمد به دلاری 100%

سپس تیم پاسخ هاي‌ خودرا یکی یکی بـه میزبان اعلام می کند. اگر پاسخ صحیح باشد، تیم بسته بـه میزان محبوبیت پاسخ در نظرسنجی امتیاز دریافت می کند. اگر پاسخ نادرست باشد، تیم مقابل فرصتی برای سرقت امتیاز دارد. بازی بـه این ترتیب برای تعداد دور مشخصی ادامه مییابد و میزبان بین تیم‌ها سوئیچ می کند تا سؤالات نظرسنجی را بپرسد. در پایان بازی، تیمی کـه بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده می شود برای ورود کافیست کـه بر روی لینک پایین صفحه کلیک فرمایید. 

 

 

 

11 BEST DISNEY BOARD GAMES

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت