فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

آخرین بروزرسانی : 25 جولای 2021
فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

فرم پیش بینی فوتبال المپیک

استرالیا و آرژانتین دو تیم بسیار نیرومند هستند و بازی های‌ المپیک هم خیلی بازی مهمی اسـت در ادامه با فرم پیشبینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین سایت برترین بت را دنبال کنید. 

آموزش شرط بندی فوتبال در بازی های المپیک 

اندکی پیش از آنکه دنیای فوتبال در آغاز سال گذشته درهای خود را ببندد ، آرژانتین از مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آمریکای جنوبی خارج شد که صلاحیت المپیک را مهر و موم کرده بود و تحت تأثیر بازی ابتکاری خود قرار گرفت.

فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

گرچه انها در بازی نهایی با نتیجه ناامیدکننده 3 بر صفر به رقیب اصلی خود برزیل باختند ، اما شاگردان فرناندو باتیستا در این رقابت ها پیروز شدند و الکسیس مک آلیستر هافبک برایتون به عنوان ستاره مسابقات انتخاب شد. لذت بردن از یک همکاری مثمر ثمر که با جولیان آلوارز ، مهاجم گسترده – حالا ظاهراً هدف انتقال یک باشگاه لیگ برتری دیگر ، استون ویلا اسـت.

بازی های المپیک آرژانتینی ها در طی 18 ماه مداخله فقط سه بار تشکیل جلسه داده اند ، اما در هر موقعیت پیروز شده اند – اخیراً در مسابقات گرم قبل از بازی در مقابل دانمارک و عربستان در ماربلا.

در اولین حضور خود ، دانمارکی ها در دقیقه 56 دروازه رقیب را باز کردند ، اما تساوی دقیقه 92 با سرعت دنبال شد و فاوستو ورا از آرژانتینوس جونیورس به برنده دیرهنگام رسید ، در حالی که شکست 2-0 سعودی ها برای یک بازی ساده تر بود جوخه کوتاه از کیفیت ستاره.

فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

عملکرد تیم ارژانتین در بازی های المپیک

در حالی که جوانان بالقوه متعهد به اروپا برای تحت تأثیر قرار دادن ژاپن حضور خواهند داشت ، اما هیچ كدام از انها نمیتوانند به اوج ستاره های‌ گذشته المپیك لیونل مسی یا كارلوس توز برسند كه در سال 2004 با هشت گل – از جمله برنده مدال طلا – به ثمر رساندند.

Albicelestes به هدایت مسی نیز با ادعای طلا در رویداد 2008 در پکن از تاج خود دفاع کرد ، اما چون بیش از نیمی از تیم فعلی هنوز فوتبال خود را در آرژانتین بازی می‌کنند – با چندین نفر دیگر در لیگ های‌ مختلف پرتغال ، کشور کشور مکزیک و ایالات متحده شاغل هستند – احتمال تابستان طلایی این بار بسیار کم اسـت.

در یک گروه چالش برانگیز در کنار اسپانیا ، مصر و حریفان مقدماتی آرژانتین – با تنها دو تیم برتر یک چهارم نهایی – مسلماً استرالیا کار خود را برای پیشرفت قطع کرده اسـت.

Olyroos که حتی در دو بازی گذشته موفق به کسب صعود نشده بود ، فقط دو بار قبل از رسیدن به مرحله حذفی یک تورنمنت المپیک ، با کسب مقام چهارم در بارسلونا 92 نزدیکترین نقطه رسیدن به مدال یکی از انها بود. رقابتی ترین ملت های‌ ورزشی جهان.

عملکرد تیم استرالیا در بازی های المپیک

مسابقات قهرمانی زیر 23 سال AFC به میزبانی تایلند ، سه امتیاز برتر را برای استرالیا برای حضور در این بازیها به دست آورد و شاگردان گراهام آرنولد در نهایت در یک مرحله پلی آف با مقام سوم ازبکستان در رده سوم قرار گرفتند. برای آخرین مرحله انتخابی آسیا.

فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

پیروزی یک بر صفر انها در استادیوم راجامانگالا در بانکوک همچنین نشان دهنده بهترین پیروزی Aussies در مسابقات از زمان تغییر موثر قاره ها در سال 2006 اسـت ، اما از آن زمان وقایع منجر به شک و تردید در مورد امیدهای انها به ژاپن شده اسـت.

آرنولد همچنین مدیر تیم ملی بزرگسالان ، در هفته های‌ اخیر بر شکست زیر 21 سال جمهوری ایرلند ، به علاوه تیم های‌ زیر 23 سال رومانی ، کشور کشور مکزیک و رقبای قدیمی نیوزیلند بازرسی داشته اسـت. بنابراین ، درگیری با تیم توانمند آرژانتین در روز پنجشنبه ممکن اسـت مانعی بیش از حد بالا باشد که برای تیمی متشکل از جوانان لیگ A و تعداد انگشت شماری از امیدهای مستقر در انگلیس ، مانند دانیل ارزانی بازیکن منچسترسیتی ، بسیار مشکل باشد.

بازی های گذشته ارژانتین

فرناندو باتیستا ، که از سال 2018 در تیم جوانان آرژانتین کار کرده و قبلاً زیر 19 سال ارمنستان را مدیریت کرده اسـت ، یک تیم مسکونی برای انتخاب دارد که بیشتر آنها قبلاً در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال قاره سال گذشته حضور داشتند.

فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

نهوئن پرز ، مدافع میانی یک ساله – که اخیراً از طلسم قرض در گرانادا به اتلتیکو مادرید بازگشت – کاپیتان آلبی سلستس خواهد بود ، در حالی که باتیستا فقط یک بازیکن بیش از حد را در ترکیب خود انتخاب کرده اسـت – ژرمیاس لدسما دروازه بان کادیز .

کلودیو براوو از پورتلند و آزکوئیل بارکو ازآتلانتا یونایتد دو بازیکن تیم MLS هستند و هر دو احتمالاً از روز پنجشنبه آغاز می شوند و بازیکن دوم از آدولفو گایچ از مرد هدف زسکا مسکو پشتیبانی میکند.

در مقابل ، استرالیا فاقد تجربه در ترکیب خود اسـت ، اما انها مهاجم ارشد بین المللی میچل دوک را به عنوان یکی از بازیکنان بیش از حد خود معرفی کرده اند. این مهاجم 30 ساله آماده حمله اسـت و میتواند با سایر بازیکنان ارشد ، دانیل ارزانی ، منچسترسیتی ، قهرمان انگلیس و رایلی مک گری ارتباط برقرار کند – که در حال حاضر به صورت قرضی در بیرمنگام سیتی حضور دارد.

فقط 8 نفر از اعضای تیم واجد شرایط در تایلند در این تابستان انتخاب شده اند ، از جمله تام گلوور دروازه بان انتخاب اول .

ترکیب ابتدایی زیر 23 سال آرژانتین:
لدسما؛ هررا ، پرز ، مدینه ، براوو ، مک آلیستر ، ورا ، بارکو ، والنزوئلا ، اورزی ، گایچ

ترکیب ابتدایی زیر 23 سال استرالیا:
Glover؛ کینگ ، سوتر ، رولز ، دنگ ، مک گری ، متکالف ، ژانرو ، وات ، ارزانی ، دوک

پیشبینی : آرژانتین زیر 23 سال 2-0 استرالیا زیر 23 سال

فرم پیش بینی فوتبال المپیک دیدار استرالیا و آرژانتین

ورود به سایت معتبر پیش بینی فوتبال

طبق بررسی هایي که داشتیم سایت معتبر پیشبینی فوتبال را برای شـما در لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید. آرژانتین مشتاق خواهد بود که در یک قسمت جذاب و دشوار شروع به کار سریع کند ، به ویژه در آستانه نزدیک درگیری مقابل اسپانیا.تجربه بیشتر آنها و شکل قبل از مسابقات – که در تضاد با مشکلات اخیر Olyroos اسـت – باید آنها را راحت در یک بازی ببیند که در آن آنها قرار اسـت در هر دو منطقه مالکیت و مالکیت خود را اداره کنند.

ثبت نام در سایت سیگاری بت