رابطه جنسی یک زن جوان با جن (+عکس ترسناک)

رابطه جنسی یک زن جوان با جن (+عکس ترسناک)

یک زن جوانی در اروپا لا روح و جن هااا ازدواج کرد و رابطه جنسی و سکس برقرار کرد کـه بازتاپ عجیبی در رسانه ها داشت در ادامه با رابطه جنسی یک زن جوان با جن و روح «+عکس وحشتناک» برترین بت را دنبال کنید .

 

ازدواج یک زن با جن در خانه 

این زن عاشق یک روح 300 ساله شد و با وی ازدواج کرد کـه خبر ان در رسانه ها بازتاب بسیار زیادی داشت. این خانم با مراسمی عجیب و کاملا متفاوت برگزار شد. یک مراسم عروسی کاملا متفاوت و تکرار نشدنی عروس بـه تنهایی مقابل چشم میهمانان ایستاده بود و با روح مردی کـه سال‌ها پیش از جهان رفته عهد و پیمان ازدواج می بست.

رابطه جنسی یک زن جوان با جن و روح «+عکس ترسناک»

زنی کـه مدت ها در جستجوی همسر آینده مناسب خود بوده در یک اقدام عجیب تصمیم بـه ازدواج با روح دزد دریایی گرفت کـه بیش از 300 سال پیش از جهان رفته بود.

 

«آماندا تیگو» 45 ساله با روح یکی از دزدان دریایی بـه نام «جک» کـه بیش از 300 سال پیش و در سال 1700 از جهان رفته بود ازدواج کرد.این خانم کـه برای خود مراسم ازدواج عجیبی برپا کرده می گوید هیچ مردی برای زندگی با خود مناسب ندیدم برای همین تصمیم گرفتم با روح یکی از دزدان دریایی کـه بـه نظرم مرد مورد علاقه من بوده اسـت ازدواج کنم.

 

بیشتر بخوانید: سکس عروس و دامادی در حضور مهمانان روی تختخواب «+عکس»

 

رابطه جنسی یک زن جوان با جن و روح «+عکس ترسناک»

اعضای خانواده و دوستان این زن بـه تصمیم متفاوت او احترام گذاشته و در مراسم ازدواج خاصی کـه بدون حضور داماد برگزار می شد شرکت کردند , این زن با پوشیدن لباس عروس روی آب های ایرلند و داخل قایق با روح مورد علاقه اش ازدواج کرد.همه ی ی چیز مثل یک مراسم ازدواج معمولی بود فقط تنها تفاوت ان نبود داماد بود کـه بـه عقیده ی عروس خانم روح او در آنجا حضور داشت.

 

«اماندا» در گفت و گو با دیلی استار گفت این یک رابطه صمیمی و واقعی میان من و روح اوست .هیچ کس رابطه عمیق و پرعشق ما را درک نمیکند ولی من واقعا با او ازدواج کرده ام و این ارتباط عاطفی را حس می‌کنم.

ازدواج یک زن با جن در خانه 

زندگی عجیب یک زن جوان با اجنه

او کـه هرگز همسر خود را از لحاظ فیزیکی و در واقعیت ندیده اسـت فکر میکند همسر روحش شبیه کاپیتان جک در دزدان دریایی کارائیپ اسـت.جالب اسـت کـه این زن ادعا میکند از سال 2014 با روح مرد مورد علاقه اش ارتباط جنسی داشته و حتی لحظات خوبی رابا او سپری کرده اسـت , تماشای تلویزیون و حتی رانندگی در کنار روح دزد دریایی یکی دیگر از بخش های جالب گفتگوی این عروس با دامادی عجیب اسـت.

 

نحوه ارتباط انسان با اجنه

در روایات و آیات آمده اسـت جن یک موجود خیالی نیست و یک موجود واقعی مادی اسـت کـه ارتباط با او امکان‌پذیر اسـت و عده اي هم با او ارتباط برقرار کرده اند.

 

خلقت جن روی زمین قبل از خلقت انسان ‏ها بوده اسـت. قرآن مجید وجود جن را تصدیق کرده اسـت و ویژگی های زیر را برای او برمی شمارد:

 

1. جن موجودی اسـت کـه از آتش آفریده شده، بر خلاف انسان کـه از خاک آفریده شده اسـت.[1]

 

2. دارای علم ؛ ادراک، تشخیص حق از باطل و قدرت منطق و استدلال اسـت. [2]

 

3. دارای تکلیف و مسئولیت اسـت. [3]

 

4. گروهی از ان ها مؤمن و صالح و گروهی کافرند. [4]

 

5. دارای حشر و نشر و معادند. [5]

 

6. قدرت نفوذ در آسمان‏ها و خبرگیری و استراق سمع داشتند و بعدا منع شدند. [6]

زندگی عجیب یک زن جوان با اجنه

7. با بعضی از انسان‏ها ارتباط برقرار می‌کردند و با آگاهی محدودی کـه نسبت بـه بعضی از اسرار نهایی داشتند، بـه اغوای انسان‏ها می پرداختند. [7]

 

بیشتر بخوانید: تصاویر داغ از رابطه جنسی زنان و مردان روم باستان «+بدون سانسور»

 

آیا ارتباط جن با انسان امکان‌پذیر است؟

8. میان انها افرادی یافت می‌شوند کـه از قدرت زیادی برخوردارند، همان گونه کـه میان انسان ‏ها چنین اسـت. [8]

 

9. قدرت بر انجام بعضی از کارهای مورد نیاز انسان را دارند. [9]

 

10. خلقت انها روی زمین قبل از خلقت انسان ‏ها بوده اسـت. [10]

 

11. در داستان حضرت سلیمان علیه السلام وقتى عفریتى از جن مدعى مى ‏شود کـه می‌تواند تخت بلقیس را بـه نزد سلیمان آورد پیش از ان کـه از مجلسش برخیزد، [11] حضرت سلیمان ان جن را تکذیب نمى‏ کند؛ گرچه در قرآن نیامده اسـت کـه ان جن تخت را آورد. [12]

آیا ارتباط جن با انسان امکان‌پذیر است؟

بیشتر بخوانید: تقویت قوای جنسی با این 8 خوراکی معروف «ویژه رابطه جنسی»

رابطه جنسی یک زن جوان با جن و روح «+عکس ترسناک»

رابطه جنسی یک زن جوان با جن و روح «+عکس ترسناک»

از مجموع این آیات استفاده میشود کـه جن یک موجود خیالی نیست و یک موجود واقعی مادی اسـت کـه ارتباط با او امکانپذیر اسـت و عده اي هم با او ارتباط برقرار کرده اند. اگر چه از روزگاران قدیم بین انسان و جن، شیوه ‏های‌ مختلفی از روابط تصور می شده اسـت، اما ما تنها شیوه ‏هایي را کـه در روایات معتبر آمده اسـت میتوانیم بپذیریم.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت