زنی زیبا که با تغییر چهره با مردان سکس میکند میلیاردر شد!! (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 27 مارس 2024
زنی زیبا که با تغییر چهره با مردان سکس میکند میلیاردر شد!! (+عکس)

سک زن جوان استرالیایی بعد از 6 سال یک کار عجیب خودرا فاش کرد او با ارسال فیلم هاي‌ پورن و رابطه جنسی با بقیه مردان صورت خودرا تغییر میداد در ادامه با زنی کـه با تغییر چهره با مردان سکس میکند میلیاردر شد!! «+عکس» برترین بت را دنبال نمایید .

تغییر چهره دختری جوان برای سکس با مردان

یک زن استرالیایی کـه شغل خودرا در طول همه ی گیری همه ی گیر از دست داده اسـت، فاش کرده اسـت کـه چگونه اکنون هرماه شش رقمی درآمد دارد.شارنا بکمن بـه مدت شش سال بـه عنوان دستیار دندان پزشک کار می کرد کـه کووید شیوع پیدا کرد و ساعات کاری وی را کاهش داد. او افرادی را دیده بود کـه دریک سرویس اشتراک بزرگسالان بـه خوبی الگوبرداری می کردند، بنابر این تصمیم گرفت برای کسب درآمد بیشتر دست خودرا در ان امتحان کند.

زنی که با تغییر چهره با مردان سکس میکند میلیاردر شد!! «+عکس»

شارنا بـه news.com.au گفت: «من OnlyFans را آن قدر جدی نمی گرفتم و بعد کارم را از دست دادم زیرا نمیخواستم واکسن بزنم، بنابر این ان را جدی تر گرفتم و ان زمان بود کـه شروع بـه افزایش سرسام‌آور شدم.» .اما، این جوان 27 ساله جایگاه غیرمعمولی در وبسایت بزرگسالان پیدا کرد. او ماهانه شش رقم بـه دست می آورد – ودر مسیر رسیدن بـه 1.5 میلیون دلار «حدود 978825 دلار» درسال 2024 اسـت – با تحقیر مردان.

بیشتر بخوانید: مردی که از علاقه زیاد با ماشینش سکس میکند!! «+عکس»

حضور شارنا در انلی فنز با تغییر چهره

شارنا کار خودرا در طول همه ی گیری از دست داد و بـه OnlyFans روی آورد.او گفت: “زمانی کـه برای نخستین بار درگیر شدم جین خیلی ساده بودم و سپس شروع بـه دریافت همه ی این تقاضای ها کردم، و آن ها پول زیادی برای ان ارائه کردند.”

تغییر چهره دختری جوان برای سکس با چند نفر 

“من اینطور فکر می‌کردم کـه “چیزهایش را انجام میدهم، انجامش می‌دهم”. ان‌ها بـه من میگفتند کـه از این پیچیدگی‌هاي‌ عجیب‌وغریب و چه چیزی از ان می خواهند.»

این قلمرو جدیدی بود کـه شارنا وارد ان شد. دوستان وی را بـه‌عنوان فردی خوش‌باخت، دوستانه و برون‌گرا توصیف می کردند، اما دراین دنیای جدید او اساساً بـه‌عنوان یک سلطه‌گر کار میکرد.

اما، او آماده بود تا چیزهای جدید را امتحان کند و قدم گذاشتن دراین نقش “بد” کـه بسیار متفاوت با زندگی روزمره او بود، سرگرم کننده بود.

یکی از جلسات خاص کـه برای شارنا بـه ذهن می رسد، زمانی بود کـه او در حال انجام محتوای سفارشی برای مردی بود کـه کفش‌هاي‌ پاشنه بلند زنانه و کیف دستی میپوشید.

او گفت: «او بـه من میگفت کـه وی را صدا بزنم، بگو احمق اسـت.

حضور شارنا در انلی فنز با تغییر چهره

uپورن استار معروف

اندام سکسی استرالیایی

او کاملاً ان را دوست داشت و هر چه بیشتر بـه من پول می داد، بنابر این من بـه گفتن ان چیزها ادامه می دادم.

اینستاگرام شارنا بکمن دختری که برای سکس تغییر چهره انجام میداد

ینستاگرام / @sharnabackmanشارنا ادعا می کند کـه سالانه بیش از یک میلیون دلار درآمد دارد و بیشترین درآمدی کـه تا بـه حال داشته اسـت 220000 دلار «143561 دلار آمریکا» دریک ماه بوده اسـت.او گفت در شش ماه گذشته شش رقمی بـه دست آورده اسـت ودر مسیر رسیدن بـه 1.5 میلیون دلار «حدود 978825 دلار» درسال 2024 اسـت.

“منظورم این اسـت کـه برای همه ی نیست. من دختران زیادی را می شناسم کـه واقعاً نمی‌توانند این صنعت را اداره کنند، زیرا نظرات بدی دریافت میکنید، اما من پوست بسیار سختی دارم.» شارنا گفت کـه دوستان و مادرش از حرفه او حمایت می‌کنند.من فقط سعی می‌کنم نظرات را نخوانم و همه ی طرفدارانم مرا دوست دارند. بسیاری از انها از ابتدا وجود داشته اند.»

اینستاگرام شارنا بکمن دختری که برای سکس تغییر چهره انجام میداد

بیشتر بخوانید: اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

زنی که با تغییر چهره با مردان سکس میکند میلیاردر شد!! «+عکس»

شارنا گفت کـه می خواهد از کار کردن در صنعت سکس لذت ببرد، اما گفت کـه میـــخواهد در ملک سرمایه‌گذاری کند و یک خط تولید لباس شنا یا لباس برای آینده راه‌اندازی کند.”من عاشق مد هستم. من عاشق چیدن لباس ها هستم، پس شاید همچین چیزی. من 100 درصد متوجه نشده ام کـه واقعاً می‌خواهم چه کار کنم.»شارنا فاش کرد کـه اهل زیاد نیست و می خواهد بتواند از خود و مادرش کـه در خانه‌هاي‌ دولتی زندگی می کند، حمایت کند.

زنی که با تغییر چهره با مردان سکس میکند میلیاردر شد!! «+عکس»

بیشتر بخوانید سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید «+عکس داغ»

عکس لخت استرالیایی

داغ ترین پورن استار

عکس خفن سکسی

شارنا بکمن یک پورن استار استرالیایی میباشد کـه با تغییر چهره در برنامه انلی فنز و سکس با مشتریان خود بسیار درآمد ریادی کسب کرد و دلیل پولدار شدنش را تغییر چهره خود دانست اینستاگرام وی را می‌توانید دنبال نمایید و با عکس هاي‌ او بیشتر اشنا بشوید. زنی کـه با تغییر چهره با مردان سکس میکند میلیاردر شد!! «+عکس»

برچسب‌ها: ,
ثبت نام در سایت سیگاری بت