10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! (+جزئیات کامل)

10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! (+جزئیات کامل)

ماساژ یکی از راه هاي‌ رسیدن بـه ارامش اسـت اما در بدن زنها نسبت بـه اقایون تفاوت هایي دارد در ادامه با 10 گام مهم ماساژ بدن زنان کـه باید رعایت کنید! «+جزئیات کامل» برترین بت را دنبال کنید .

 

چگونه بهترین ماساژ را بدهیم؟

رایجترین نوع ماساژ، ماساژ سوئدی اسـت کـه برای التیام و اسانی عضلات، از چهار نوع مختلف از ضربات، استفاده می کند؛ در واقع برای ماساژ تمام مناطق بدن، تمام چهار تکنیک را بـه کار می‌برد.

10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! «+جزئیات کامل»

۱- حرکات ضربه اي بـه طرف مرکز: ضربه اي آرام اسـت کـه بافت نرم عضلات را شل و ریلکس می کند. دستانتان باید بـه اسانی روی سطح بدن بلغزد.

 

* گرفتن و فشردن عضلات در هنگام ماساژ: شامل فشار دادن و چرخاندن عضلات بین دستانتان اسـت کـه برای شل کردن کشش عضلات مفید اسـت.

 

بیشتر بخوانید: اتو کردن سینه زنان با عجیب ترین روش ها «+عکس»

 

* مشت و مال بافت ها: استفاده از حرکات عمیق انجام شده با فشار یکنواخت، بـه منظور ایجاد مالش بافت ها در خلاف جهت یک دیگر و تحریک جریان خون اسـت.

 

* وارد کردن ضربات سبک در ماساژ: این تکنیک ضربه آهسته و پیوسته اسـت کـه بـه طور منقطع با کناره ها یا کف دستان انجام می شود.

راه رفتن در آب مانند ماساژ فواید بسیاری بر روی بدن دارد کـه مزایای ان را می توانید در بلاگ فواید راه رفتن در آب بخوانید.

 

انواع عضلات ماساژ زنان

وقتی در حال ماساژ دادن هستید؛ نکته کلیدی این اسـت کـه از دستانتان برای کار کردن بر روی عضلات گردن، شانه ها، پشت، بازوها، پاها و کف پاها استفاده کنید. برای اطلاع بیشتر از ماساژ پا بـه طور کامل بـه صفحه لینک شده بروید.

انواع عضلات ماساژ زنان

در ادامه ماساژ بـه آرامی عضلات نرم و گوشتی را لمس کرده؛ سپس آن ها رابا دستانتان مانند خمیر بمالید. هرگز روی استخوانهای شخص، فشار بـه کار نبرید؛ مخصوصا ستون فقرات و استخوان دنبالچه. اگر شک دارید .

 

کـه آیا نقطه در دسترس فشار، از عضلات یا استخوان ‌ها اسـت؛ از تماسی آرام و سبک بـه منظور ضربه زدن بـه ان؛ استفاده کنید؛ سپس بـه بخش بعدی حرکت کنید. برای اطلاع از قیمت ماساژ اصفهان روی لینک کلیک کنید.

 

فشار در انگشتان و پا برای ماساژ خانم ها

با انگشتان، کف دست و کناره دست تان، عضلات را مانند خمیر بورزید. یک فشار یکنواخت و ثابت، بـه کار برید تا جریان خون را تحریک کرده و عضلات را شل کند. بنابر این از وزن بدن تان برای فشار دادن روی عضلات فرد، استفاده نکنید؛ اگر خیلی شدید فشار دهید؛ می توانید سبب درد یا حتی آسیب جدی شوید.

 

بیشتر بخوانید: صندلی ماساژ خفنی که شما را ارضا میکند!! «+عکس»

 

* وقتی کـه شـما مقدار مناسبی از فشار را بـه کار می‌گیرید؛ باید حرکت عضلات و حالت ریلکس انها را بتوانید زیر پوست فرد، احساس کنید. شخصی کـه وی را ماساژ میدهید؛ ممکن اسـت کـه صداهایی حاکی از آرامش و اسانی در بیاورد؛ اما او نباید بـه خاطر درد، جیغ بکشد؛ اگر شخص شکایت می کند؛ سبب اسانی وی را ایجاد کنید.

 

* گاهی اوقات حتی ایجاد فشاری کـه با دست لازم اسـت؛ دشوار اسـت بـه خصوص اگر شـما بعد از مدتی احساس خستگی کردید. سعی کنید از توپ تنیس بـه جای دستانتان استفاده کنید. توپ را مقابل عضلات قرار دهید. شـما در حال ماساژ هستید و از دست تان استفاده کنید تا بـه آرامی توپ را مقابل بدن بچرخانید. اینکار را در مرکز ماساژ و استخرهایی مانند استخر سرای محله زعفرانیه انجام میدهند.

انواع عضلات ماساژ زنان

 

10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! «+جزئیات کامل»

۴- بـه آرامی ماساژ دهید. شخصی کـه وی را ماساژ می‌کنید؛ نباید بـه خاطر عجله شـما، متاثر شود.خیلی سریع کار کردن؛ جلسه ماساژ را کمتر آرامش بخش کرده و همچنین کمتر موثر اسـت. اگر شـما حرکات سریع روی سطح بدن ؛ انجام دهید بـه جای وقت گذاشتن برای نفوذ عمیق تر، نمی‌توانید سراسر عضلات را ماساژ دهید.

 

* وقتی شـما ماساژ می‌دهید از ضربات یکنواخت و ثابت بـه جای حرکات سریع و تشنج مانند استفاده کنید.

 

* زمان نهایی ماساژ را بین بخش هاي‌ مختلف بدنی کـه روی ان کار میکنید؛ تقسیم کنید. مثلاً اگر شـما میخواهید کـه ماساژ یک ساعت، وقت بگیرد؛ ۱۰ دقیقه روی گردن، ۲۰ دقیقه روی پشت و شانه ها، ۱۰ دقیقه روی بازوها، ۱۰ دقیقه برای پاها و ۱۰ دقیقه برای کف پاها مناسب اسـت.

 

از او بپرسید کـه احساس کشش یا سفتی در کدام عضلات دارد؟ بـه ان خانم یا آقا بگویید کـه اجازه دهد کـه بدانید آیا بـه هر طریقی از ماساژ، حس درد یا ناراحتی می کند و مطمئن شود کـه بـه خواسته هاي‌ او در طی این جریانات احترام میگذارید.

 

روش ماساژ دادن شانه و کتف خانم ها

مردم اغلب دراین محدوده از بدنشان، فشار زیادی تحمل میکنند؛ و وقتی زمان ندارید تا ماساژ کامل انجام دهید؛ تمرکز روی گردن و شانه ها می‌تواند؛ تمدد اعصاب فوری ایجاد کند. برای ماساژ گردن و شانه ها از تکنیک زیر استفاده کنید:

10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! «+جزئیات کامل»

* از انگشتانتان استفاده کنید تا اطراف گردن را گرفته و بـه آرامی روی عضلات و تاندون‌ها فشار وارد کنید. با انگشتان شست و انگشتان سبابه بـه مانند خمیر بورزید. شـما می توانید سر را هم زمان با دست آزاد تان ماساژ دهید.

 

* انگشتانتان را روی شانه ها تکیه داده و شست هایتان را روی عضلات مستقر در هردو طرف گردن قرار دهید. شانه ها را چلانده و با شست هایتان بـه سمت داخل فشار دهید؛ حرکت باید آرام و یکنواخت باشد.

 

* شـما همچنین می توانید از انگشتان سبابه تان برای ماساژ شانه هایتان استفاده کنید. انگشتان سبابه تان را روی هر دوی شانه ها تکیه داده و بـه آرامی بـه سمت جلو و عقب، نوسانی تکان دهید تا عضلات شانه را شل تر کنید.

 

10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! «+جزئیات کامل»

ما برای کمک شـما بـه خانواده و جامعه ما در کل ارزش قائلیم. از این رو خدمات ماساژ بانوان ما پاداش زحمات ایثارگرانه شماست. شـما ملکه چندوظیفه اي هستید و وظایف خودرا کامل میکنید.

10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! «+جزئیات کامل»

هردو حرفه اي و شخصی، بـه کمال. با این حال، دراین فرآیند متوجه نمی شوید کـه بدن تان نیز بـه آرامش نیاز دارد و استراحت دادن بـه ان پاسخ درستی نیست. ماساژور خانم ما تضمین می کند کـه اعصاب شـما را آرام می کند، افکار شـما را آرام می کند و بـه شـما کمک می کند تا بـه حالت نیروانا برسید. بـه ما اعتماد کنید، در پایان یک روز طاقت فرسا سزاوار این خودآزاری هستید.

 

آیا بـه همه ی ما مکرراً گفته نشده اسـت کـه ماساژ یک امر تجملی اسـت و اغلب متوجه میشویم کـه ان را از فهرست کارهای خود حذف می‌کنیم؟ تحقیقات فراوانی این واقعیت را تایید می کند کـه ماساژ خانگی سلامتی را افزایش میدهد. این بـه طور خاص برای دستکاری بافت هاي‌ نرم بدن شـما طراحی شده اسـت.

 

قرن‌هاست کـه این روش درمانی بـه‌طور گسترده در فرهنگ‌هاي‌ شرقی و غربی برای تسکین درد عضلانی و بافتی انجام میشود. 60 دقیقه ماساژ کامل بدن ما و همچنین ماساژ بارداری بـه تنظیم فشار خون، سفتی عضلات و کاهش اضطراب و کاهش خلق و خوی افسردگی کمک می کند. ماساژ خدمات خانگی ما همان چیزی اسـت کـه پس از یک روز طاقت فرسا بـه ان نیاز دارید.

 

فراموش نکنیم ماساژ منظم همچنین بـه شـما کمک می کند تا از شر داروهای مسکن و ضد التهاب خلاص شوید کـه مصرف آن ها فقط سلامت شـما را خراب می کند. بـه ما کمک کنید تا قدرت خودرا بسازید و بدن شـما را بـه روش طبیعی التیام بخشد!

 

تعادل درست در زندگی

خدمات ماساژ ما برای بانوان فقط با یک وقت قبلی فاصله دارد! دیگر لازم نیست برای مراقبت ازبدن خود قدم بردارید. خدمات ماساژ سیار غارپار اتاق شـما را بـه یک مرکز درمانی تبدیل می کند. غارپر بـه شـما پیشنهاد می کند; دست هاي‌ شفابخش و قلب هاي‌ مهربان برای مراقبت از سلامت جسمی و روانی شـما.

تعادل درست در زندگی

 

بیشتر بخوانید: 5 روش لیس زدن بیضه آقایان با زبان و لب «+عکس داغ»

 

غارپر ترکیبی از ماساژ بافت هاي‌ عمیق و نرم اسـت. بافت درمانی عمیق از سکته‌هاي‌ قوی برای رسیدن بـه ماهیچه‌هاي‌ عمیق بدن و کاهش فشار و رفع مشکلات عضلانی استفاده می کند. از سوی دیگر، تکنیک سوئدی از ضربات آرام و طولانی برای یک تجربه آرامش‌بخش استفاده میکند.

 

10 گام مهم ماساژ بدن زنان که باید رعایت کنید! «+جزئیات کامل»

ماساژ غارپر برای کسانی اسـت کـه واقعاً می‌خواهند احساس سرزندگی کنند. اسانی ارائه شده برای شـما چاره اي جز سفارش ان باقی نمیگذارد. یک یادآوری کوچک، ماساژ کل بدن ما برای زنان فقط یک جلسه نوازش نیست، بلکه یک تکنیک قدرتمند اسـت کـه بـه شـما کمک می کند تا سلامت و تندرستی خودرا بـه عهده بگیرید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت