سکسی ترین دختر دنیا که کور میباشد! (+عکس داغ)

سکسی ترین دختر دنیا که کور میباشد! (+عکس داغ)

عکس هایی از دختر زیبایی کور میباشد 

دختر زیبایی بـه نام میریندا نوکا کـه جزو زیباترین دختران جهان میباشد متاسفانه نابینا و کور می‌باشد در ادامه با سکسی ترین دختر دنیا کـه کور میباشد! «+عکس داغ» برترین بت را دنبال نمایید . 

 

میریندا نوکا بـه عنوان برترین و زیباترین دختر کور جهان و دنیا شناخته شد. میریندا در مراسم انتخابی زیباترین دختران کور جهان در مکزیک درسال ۲۰۱۱ کـه اولین سال برگزاری زیباترین دختران کور جهان بود بـه عنوان زیباترین و برترین دختر کور جهان لقب گرفت.

 

بـه گزارش برترین بت وی در گفتگو با شبکه نویستان مکزیک اعلام کرد کـه بزرگ ترین آرزوی وی این بود کـه روزی برای دختران کور هم مراسم برترین و زیباترین دختر کور جهان را بگیرند. اما وی هیچگاه فکر نمی کرد کـه بـه عنوان زیباترین دختر کور جهان انتخاب شود.

سکسی ترین دختر دنیا که کور میباشد! «+عکس داغ»

بیشتر بخوانید: رکورد سکس توسط این دختر کره ای شکسته شد !!! «+عکس»

 

خترانی از جنس باران، سرشار از شور جوانی و زندگی بودند. آمده بودند تا از عشق بگویند و زمزمه محبت کنند برای ما کـه تصورمان از معلولیت گریه و زاری و درد اسـت.در ادامه این مطلب میخوانیم: آمده بودند تا بگویند از نگاه‌هاي‌ معنادار من و شـما خسته شده اند؛ می خواهند زندگی کنند و قدم بـه قدم ما در جامعه برای رؤیاهایشان بجنگند و بـه قول خودشان «دخترانگی» کنند.

 

بـه مناسبت روز جهانی نابینایان «23 مهر برابر 15 اکتبر»؛ گپ صمیمانه‌اي داشتیم با پنج دختر جوان نابینا کـه باوجود همه ی سختی‌ها بـه دفتر روزنامه آمدند و با ما از مسائل و مشکلاتشان سخن گفتند. مسائل و مشکلاتی کـه ناشی از ندیدن و نابینایی نیست و بیشتر بـه فرهنگ‌سازی در زمینه افراد دارای معلولیت بر میگردد.بـه مناسبت روز جهانی نابینایان «23مهر برابر 15 اکتبر»؛ گپ صمیمانه‌اي داشتیم با پنج دختر جوان نابینا کـه باوجود همه ی سختی‌ها بـه دفتر روزنامه آمدند و با ما از مسائل و مشکلاتشان سخن گفتند. مسائل و مشکلاتی کـه ناشی از ندیدن و نابینایی نیست و بیشتر بـه فرهنگ‌سازی در زمینه افراد دارای معلولیت بر می گردد.

 

نگاهی به زندگی دختران نابینا

وقتی گفتیم میخواهیم برایمان بگویند کـه بـه نسبت پسران نابینا چقدر آزادترند، سرهایشان را پایین می اندازند و سکوت می کنند، اصلاً انگار حرفی برای گفتن ندارند، یکی بـه دیگری می گوید تو شروع کن و دیگری بـه ان یکی. احساس می کنم اعتماد بـه نفس حرف زدن در جمع را ندارند.

عکس هایی از دختر زیبایی کور میباشد 

قانعشان می کنیم کـه این جا فقط یک جمع دوستانه اسـت و نیاز نیست خیلی شسته و رفته و اتو کشیده صحبت کنند.فائزه کـه دانشجوی رشته روانشناسی عمومی اسـت، از همه ی جسورتر بـه نظر میرسد. 23 سال بیشتر ندارد، سرشار از شور و جوانی اسـت، با حرارت و تند صحبت میکند: «اي بابا! مشکلات ما خیلی زیاده. از کدومشون دلتون می‌خواد کـه بشنوید. اولین مشکل ما درخانواده اسـت. خانواده‌ها بین دخترها و پسرهایشان فرق میگذارند و این تفاوت حتی درخانواده‌ها بین دختران و پسران دارای معلولیت هم بـه چشم می خورد؛

 

چه برسد بـه اجتماع. بـه همین خاطر اسـت کـه پسران دارای معلولیت خیلی زودتر از دختران بـه استقلال می رسند،چون خانواده‌ها فکر میکنند دختر نباید تنها برود، مخصوصاً اگر نابینا باشد،چون ممکن اسـت اتفاقی برایش بیفتد، ولی در مورد پسران نابینا هیچوقت چنین نگرانی وجود ندارد. بـه همین خاطر اسـت کـه می بینیم پسر‌هاي‌ نابینا خیلی راحت در اجتماع حضور دارند، ولی دختران نابینا طبق معمولً بـه همراه پدر یا مادرشان -حتی در دانشگاه- حاضر میشوند.»

 

سکسی ترین دختر دنیا که کور میباشد! «+عکس داغ»

فائزه بـه مادرش اشاره میکند: «دیدید کـه مادرم من را بـه این جا آورد، بعد هم خودش بـه‌دنبال من و خواهرم می آید، چون معتقد اسـت اگر کسی ما را بدزدد، باید چکار کند! البته خانواده ما بـه نسبت بقیه خیلی بهتر هستند و بـه ما آزادی عمل زیادی داده‌اند. یکی از دوستان من کـه نابیناست مادرش اجازه نمیدهد .

نگاهی به زندگی دختران نابینا

 

بیشتر بخوانید: عکس های جذاب از دختر ترامپ «ایوانکا ترامپ»

 

کـه هیچ کاری را در خانه انجام دهد و همیشه و همه ی جا مثل سایه بـه‌ دنبالش اسـت.همین باعث شده کـه دوست من از انجام کوچک‌ ترین کار شخصی هم عاجز اسـت و همیشه باید مادرش همراهش باشد. همین نگرش خانواده‌ها باعث دید منفی جامعه نسبت بـه دختران نابینا شده اسـت.

 

مردم فکر میکنند کـه «این طفلک نابیناست و راه هم نمی تواند برود» و همه ی این عوامل زمینه ساز مسائل دیگر می شود،مثلا می بینیم کـه آمار ازدواج در دختران نابینا بسیار پایین اسـت، چون مردم تصور نمیکنند کـه یک دختر نابینا هم می تواند از پس امور خانه بر بیایید و بـه رتق و فتق کارها بپردازد، ولی در مورد پسر‌هاي‌ دارای معلولیت وضع آن گونه نیست، چون کسی از پسر‌ها انتظار ندارد کـه آشپزی بلد باشند، ولی همه ی از دختر‌ها انتظار دارند کـه آشپزی کنند. حتی مادر‌هاي‌ پسر‌هاي‌ نابینا ترجیح میدهند دختر سالم بگیرند، در حالی کـه کم نیستند دختران نابینایی کـه بسیار مستقل هستند و از پس همه ی کار‌هاي‌ داخل و بیرون منزل بـه‌خوبی بر می آیند.»

 

رنی که بخاطر زیبایی خود را کور کرد

خانمی ۴۱ ساله کـه از اهالی برزیل اسـت با انتشار تصاویری از صورت خود اعلام کرد کـه بینایی یکی از چشمان خودرا بـه علت مواد آرایشی صنعتی از دست داده و چشم دیگرش آسیب دیده اسـت.

رنی که بخاطر زیبایی خود را کور کرد

او میگوید کـه برای اکستنشن مژه و نصب مژه مصنوعی بـه سالن زیبایی در مرکز ایالت روندونیا برزیل مراجعه کرده و بـه علت استفاده از چسب تقلبی و نامناسب، بینایی یکی از چشمانش را از دست داده اسـت.این فرد بلافاصله بـه مسئولان سالن گفته اسـت کـه چشم راستش نمیبیند و چشم چپ نیز دید خوبی ندارد و محدود میبیند، اما سالن را ترک و بـه خانه رفته اسـت و پس از تشدید عوارض بـه اورژانس مراجعه کرده اسـت و بـه گفته دکتر اگر بـه سرعت برای درمان مراجعه می‌کرده فرصت بیشتری برای کاهش ضرر بـه بینایی این زن وجود داشته اسـت.

 

سکسی ترین دختر دنیا که کور میباشد! «+عکس داغ»

پس از وقوع این حادثه زن بـه پلیس برزیل مراجعه و از این سالن آرایشی برای استفاده از مواد صنعتی تقلبی شکایت کرده اسـت، اما این سالن زیبایی پاسخگو نبوده و معلوم نیست چند زن دیگری کـه در جست و جوی زیبایی هستند قربانی طمع ثروت اندوزی و فریب این سالن شده اند.
ما را در شبکه هاي‌ اجتماعی دنبال نمایید

زیباترین دختر نابینا

 

بیشتر بخوانید: سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید «+عکس داغ»

 

این زن جوان جزو زیباترین زنان درسال 2020 و 2024 انتخاب شد میریندا تونسته زیبایی خودرا با توجه بـه این کـه چشم هاي‌ او نمیبیند حفظ کند و همین مورد زیبایی وی را چند برابر میکند .سکسی ترین دختر دنیا کـه کور می‌باشد! «+عکس داغ»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت