تجاوز گروهی به زن مطلقه در ویلای بزرگ تهران (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 12 مارس 2024
تجاوز گروهی به زن مطلقه در ویلای بزرگ تهران (+عکس)

تجاوز و سکس دردناک بـه زن مطلقه جوان در تهران بسیار دردناک بود در ادامه با تجاوز گروهی بـه زن مطلقه در ویلای بزرگ تهران «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

عکس هایی از تعرض جنسی به زن جوان در باغ تهران 

رئیس کلانتری باقرشهر تهران از دستگیری چهار جوان در رابطه با آزار و اذیت خانم جوانی در یکی از باغ‌هاي‌ این محدوده خبر داد.بـه گزارش برترین بت سرگرد داوود آقازاده در باره دستگیری این چهار نفر اظهار کرد .

تجاوز گروهی به زن مطلقه در ویلای بزرگ تهران «+عکس»

حوالی ساعت پنج صبح روز جمعه «۱۸ مرداد ماه» خانمی جوان در حالی کـه هراسان و گریان بود وارد کلانتری شد ودر اظهارات خود بـه ماموران پلیس گفت کـه از سوی چهار جوان مورد تعرض قرار گرفته اسـت.

وی با تاکید بر این کـه این زن جوان بسیار بی‌قرار بودو بـه شدت گریه میکرد، گفت: زن جوان در باره این اتفاق اظهار کرد کـه شب گذشته در حالی کـه قصد بازگشت بـه خانه را داشته در منطقه افسریه توسط چهار جوان کـه سوار یک خودرو پژو ۲۰۶ بودند و بـه همراه خود قمه و سلاح سرد داشته‌اند، ربوده شده اسـت. این چهار نفر پس از ربودنش، وی را بـه باغی در همین محدوده برده‌اند و مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

بیشتر بخوانید: ماجرای تعرض به دختر شطرنج باز روس در پارک تهران «+عکس»

تجاوز گروهی به زن مطلقه 

داوود زاده با اشاره بـه واکنش سریع ماموران پلیس و دستگیری این چهار نفر اظهارکرد: زمانی کـه این شکایت طرح شد ماموران بلافاصله رسیدگی بـه موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و وارد عمل شدند. آنان با حضور بـه‌موقع در باغ هر چهار نفر را در محل همان باغ دستگیر و بـه کلانتری منتقل کردند.

بـه گفته وی خودرو ۲۰۶ کـه ربودن خانم جوان با این وسیله انجام شده بود نیز از همین باغ کشف شد و متهمان با تشکیل پرونده بـه مقام قضایی معرفی شده‌اند.

اثرات فیزیکی تجاوز جنسی

اثرات جسمی تجاوز جنسی میتواند هم از تجاوز جنسی اجباری و هم از تجاوزات غیر قابل تسلیم اجباری ناشی شود، مانند تجاوز جنسی بـه کمک مواد مخدر. تجاوز جنسی اجباری اغلب باعث کبودی یا خون ریزی قابل مشاهده در داخل و اطراف ناحیه واژن یا مقعد و کبودی در سایر نقاط بدن در اثر خشونت اجباری می‌شود. اما هردو نوع تجاوز جنسی اجباری و سایر انواع عواقب فیزیکی دیگر می‌تواند داشته باشد:

عکس هایی از تعرض جنسی به زن جوان در باغ تهران 

فیبروم رحم – تومورهای غیر سرطانی در دیواره عضلانی

بارداری

بیماری هاي‌ مقاربتی «STDs» – HIV، زگیل تناسلی، سیفلیس، سوزاک، کلامیدیا و غیره

قربانیان تجاوز گروهی

قربانیان اثرات روانی کوتاه مدت و بلندمدت تجاوز جنسی را تجربه می‌کنند. یکی از رایجترین پیامد های روانی تجاوز، سرزنش خود اسـت. قربانیان از سرزنش خود بـه عنوان یک ابزار مقابله اي مبتنی بر اجتناب استفاده می‌کنند. سرزنش خود روند درمان را کند یا در بسیاری از موارد متوقف میکند. سایر اثرات عاطفی و روانی رایج تجاوز جنسی عبارتند از:

بیشتر بخوانید: تجاوز گروهی به یک زن و آتش زدن وسط یک خیابان «+عکس»

اختلال استرس پس از سانحه «PTSD» – احساس اضطراب و استرس شدید

افسردگی

فلاش بک – خاطرات تجاوز بـه عنف کـه انگار دوباره در حال وقوع اسـت

اختلال شخصیت مرزی

اختلالات خواب

اختلالات اشتها

اختلال تجزیه هویت

احساس گناه

بی اعتمادی بـه دیگران – ناراحتی در موقعیت هاي‌ اجتماعی روزمره

خشم

احساس ناتوانی شخصی – قربانیان احساس میکنند کـه تجاوزگر بازرسی بدنشان را از انها سلب کرده اسـت

تجاوز گروهی به زن مطلقه 

عواقب تجاوز جنسی شامل مجموعه اي از اثرات جسمی و روانی حاد و مزمن اسـت. مهم اسـت کـه قربانیان مراقبت هاي‌ جامعی را دریافت کنند کـه اثرات کوتاه مدت و بلندمدت تجاوز بـه عنف را بـه محض آشکار شدن بررسی کند. طبق معمولً رابطه صمیمی قربانی، اگر قبل از حمله وجود داشته باشد، ظرف یکسال پس از تجاوز از بین می‌رود.

اثرات فیزیکی تجاوز جنسی

بیشتر بخوانید: تجاوز دست جمعی به دختری باکره توسط 5 بازیکن فوتبال «+عکس»

این تنها بـه تأثیر روانی تجاوز جنسی بر قربانی می افزاید. قربانیان تجاوز بسیار خشونت آمیز، یا کسانی کـه بـه طور مکرر یا در سنین بسیار پایین مورد تجاوز قرار گرفته اند، ممکن اسـت تا پایان عمر نیاز بـه درمان داشته باشند. «اطلاعات بیشتر در مورد: درمان قربانیان تجاوز جنسی»

تجاوز گروهی

تجاوز جنسی گروهی بـه این دختر جوان باعث شد خبر های زیادی در فضای مجازی بپیچد و پلیس توانست با مزدوران برخورد کند .تجاوز گروهی بـه زن مطلقه در ویلای بزرگ تهران «+عکس»

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت