23 فکت خفن در مورد واژن جنسی دختران باکره (+جزئيات)

23 فکت خفن در مورد واژن جنسی دختران باکره (+جزئيات)

واژن یا همان آلت تناسلی زنان و دختران باکره فکت ها و نکات جالب خواندنی دارد در ادامه با 23 فکت خفن در مورد واژن جنسی دختران باکره «+جزئيات» برترین بت را دنبال کنید  .

 

عکس هایی از فکت زنان در مورد واژن زنان 

مهم نیست کـه واژن خودرا چه می نامید «از “ان پایین” تا وایجی، اینروزها هیچ کمبودی در اصطلاحات استفاده نمیشود»؛ شکی نیست کـه این یک اندام شگفت انگیز اسـت.

23 فکت خفن در مورد واژن جنسی دختران باکره «+جزئيات»

اما چقدر بـه خوبی از نقش هاي‌ خانم خود – فراتر از انچه کـه برای زندگی جنسی شـما انجام می دهد – می شناسید؟ «امشب یکی از این 11 پوزیشن جدید رابطه جنسی را امتحان کنید!»

 

مثلا؛ آیا می‌دانستید کـه هزاران هزار عصب فقط دریک ناحیه کوچک از واژن شـما جمع شده اسـت؟ یا این کـه ممکن اسـت بیش از یک نقطه G وجود داشته باشد؟ با برخی از این حقایق چشمگیر، ضریب هوشی واژن خودرا کمی تقویت کنید.

 

بیشتر بخوانید: خفن ترین روش ارضا کردن زنان با انگشت !!! «بهترین روش رسیدن به ارگاسم»

 

اسیدی بودن واژن

PH واژن شـما حدود 4 اسـت «محدوده طبیعی بین 3.8 تا 4.5» – همتراز با یک لیوان شراب یا یک گوجه فرنگی. و کمی اسیدیته در واقع چیز خوبی اسـت، برای حفظ تعادل در ان پایین. بنابر این هنگام استفاده از برخی محصولات بهداشتی زنانه مراقب باشید، کـه در واقع میتواند تعادل را بـه هم بزند و تحریک ناخواسته ایجاد کند.

عکس هایی از فکت زنان در مورد واژن زنان 

 

 دختران باکره

چهار عصب مختلف – اعصاب لگنی، هیپوگاستریک، واگ حسی و پودندال – حس شگفت انگیزی را کـه در حین رابطه جنسی احساس می‌کنید، بـه ناحیه تناسلی میرسانند. مطالعات اخیر روی مغز حتی نشان داده اسـت کـه عصب واگ حسی از کنار اعصاب نخاع عبور می کند تا برانگیختگی ایجاد کند.

 

بورلی ویپل، دکترا، محقق و مربی جنسی و یکی از نویسندگان کتاب The G Spot: And Other Discoveries about Human Sexuality، می گوید: «بـه همین دلیل اسـت.

 

کـه برخی از زنان با آسیب کامل نخاعی هنوز می توانند در پاسخ بـه تحریک جنسی ارگاسم را تجربه کنند. “تحقیق همچنین تایید می کند کـه همه ی زنان لذت و ارگاسم را متفاوت تجربه می کنند.”

 

عصب های میلیونی در کلیتوریس

کلیتوریس تنها یک وظیفه دارد: ایجاد لذت جنسی. و بسیار حساس اسـت – در واقع اعصاب بیشتری در هر میلی متر از هر اندام دیگری در هر جا دارد. آلیسا دوک، دکتر متخصص زنان در وستچستر، نیویورک و یکی از نویسندگان V می گوید در واقع، تخمین زده می شود کـه حداقل 8000 پایانه عصبی داشته باشد – متراکم ترین منبع عصبی هر اندامی، کـه مردان مشابه ان را ندارند. برای واژن اسـت

23 فکت خفن در مورد واژن جنسی دختران باکره «+جزئيات»

 

باور کنید یا نه، کل کلیتوریس کـه تا پشت واژن پیچیده می شود، حدود 80 درصد اندازه یک آلت تناسلی اسـت. وقتی مقیاس بدن زنانه و مردانه را درنظر می‌گیرید، بـه این معنی اسـت کـه کلیت بـه اندازه آلت تناسلی اسـت.

 

 

بیشتر بخوانید: دو واژن در یک بدن | اتفاقی نادر برای دختری جوان «+عکس»

 

بیشترین ارگاسم

اکثر زنان نقطه G را بـه عنوان یک منطقه اروژن اصلی می شناسند، اما دانشمند جنسی مالزیایی Chua Chee Ann، MD، ممکن اسـت ناحیه دیگری بـه نام A-spot «یا منطقه Fornix Erotica قدامی» را شناسایی کرده باشد.

 

گفته می شود کـه چند اینچ بالاتر از نقطه G، در امتداد ناف دیواره واژن قرار دارد. در حالی کـه این یافته ها توسط دانشمندان دیگر تکرار نشده اسـت، بـه این معنی کـه نتایج هنوز قطعی نیستند، اجازه ندهید این شـما را از تلاش برای یافتن نقطه A باز دارد. Dweck می گوید: واقعیت این اسـت کـه “لکه هاي‌ زیادی در داخل واژن وجوددارد کـه می‌تواند باعث لذت شود.”

 

بـه گفته اریک مارلو گاریسون، متخصص جنسی و نویسنده بالینی، تحقیقاتی وجوددارد کـه نشان می دهد هردو غدد بارتولین و اسکن «پروستات زنانه» در اطراف واژن روان‌سازی میکنند .

 

اما بیشتر این غده‌ها در واقع از فرآیندی بـه نام ترانسوداسیون ناشی می شوند، زمانی کـه مخاط در دیواره واژن حرکت می کند. تسلط بر جنسیت چند موقعیتی. «در این جا 8 بار ذکر شده اسـت کـه شـما یقیناً باید از روغن کاری استفاده کنید.»

 

 

قدرت های باورنکردنی در انزال زنان

یا فشارهای واژن کـه عضلات کف لگن شـما را تقویت می کند، میتواند بـه انزال در هنگام ارگاسم کمک کند. دریک مطالعه، ویپل قدرت عضلانی کف لگن را بین زنانی کـه انزال را تجربه کردند و آنهایی کـه اینکار را نداشتند مقایسه کرد – و آنهایی کـه عضلات لگن قوی تری داشتند بیشتر احتمال دارد انزال را تجربه کنند

 

. ویپل می گوید: «کگل‌ها می توانند پاسخ‌هاي‌ جنسی را افزایش دهند و بـه زنان کمک کنند انزال زنانه را تجربه کنند. «و واقعیت جالب: درسال 2009؛ یک مادر روسی بـه نام تاتیاتا کوژونیکوا با بلند کردن وزنه 31 پوندی با لقمه هاي‌ خانمش رکورد وزنه برداری واژن را بـه نام خود ثبت کرد.»

 

بهبود بخشیدن واژن زنان

یک زن می داند کـه چگونه از سختی‌ها یا زمانی کـه آسیب میبیند خودرا نجات دهد، بنابر این واژن او نیز پس از اشک‌هاي‌ زایمان خوب می شود. پارگی واژن در هنگام زایمان غیرمعمول نیست. 

عصب های میلیونی در کلیتوریس

زیرا کودک واژن را کشیده و می‌تواند باعث پارگی در پرینه «ناحیه بین واژن و مقعد» شود. پارگی میتواند از درجه یک تا درجه چهارم بسته بـه میزان بافت درگیر باشد. اکثراً بعد از بخیه‌هایي کـه بعد از زایمان توسط دکتر داده می شود، بـه اسانی در طول زمان التیام می یابند. بهبودی از فردی بـه فرد دیگر متفاوت اسـت، برخی از زنان درد بیشتری را تجربه می کنند کـه بـه اسانی قابل نظارت اسـت.

 

15-”باد” واژن کـه همچنین با عنوان “باد مهبل” نیز شناخته میشود، بسیار شایع اسـت. بر خلاف باد معده کـه از راست روده یا رکتوم خارج می شود و حاوی ضایعات مدفوع اسـت و بو دارد، باد مهبل بدون بو اسـت و ارتباطی با راست روده ندارد «مگر این‌کـه کسی مبتلا بـه فیستول راست روده‌اي-مهبلی باشد».

 

واژن جنسی دختران باکره

16- حدود ۳۰٪ از زنان بـه وسیله‌ي رابطه جنسی واژینال بـه ارگاسم میرسند. برخی از محققان ادعا می کنند کـه ارگاسم از طریق واژن ممکن اسـت بـه اوج لذت جنسی عمیق در کلیتوریس منجر شود. محققان دیگر ادعا میکنند کـه ارگاسم واژینال و کلیتورال کاملا متفاوت هستند و بخش‌هاي‌ متفاوتی از مغز را فعال میکنند. واژه‌ي “orgasm” از ریشه‌ي “wrog” در زبان نیا-هند و اروپایی، بـه معنی ” جوانه زدن و با قدرت متورم شدن” می آید.

 

17- واژن دارای بیش از ۱۰۰۰ نام مستعار اسـت، از جمله “گل ساعتی”؛ “مروارید صورتی”؛ “یا یا”؛ ” زندان آلت تناسلی مرد “؛ ” یونی “؛ “پای سیب” و “یام یام.”

 

18- در هر ۲۰۰۰ تولد، حدودا یک دختر با پرده‌ي بکارت بدون سوراخ متولد می شود کـه یعنی هیچ سوراخی در بافت وجود ندارد کـه اجازه بدهد خون قاعدگی و یا هر ترشح دیگری از واژن خارج شود.

 

19- متخصصین زنان می گویند کـه راه‌هایي طبیعی وجوددارد برای این‌کـه بدون حمام کردن، بوی بد واژن را از بین ببریم، از جمله ۱» از بین بردن مو هاي ناحیه تناسلی؛ ۲» پاک کردن این ناحیه با دستمال مرطوب بچه بـه جای دستمال توالت.

 

۳» نوشیدن آب کرنبری، کـه یک ضد باکتری طبیعی اسـت؛ ۴» نپوشیدن لباس زیر یا پوشیدن لباس زیرهایی کـه از جنس پنبه اسـت برای این‌کـه هوا در ناحیه‌ي واژن جریان داشته باشد ۵» مصرف پروبیوتیک‌ها برای این‌کـه فلور واژن «باکتری‌هاي‌ موجود در ان» سالم بماند؛۶» جلوگیری از پوشیدن جوراب شلواری و شلوار جین تنگ؛ و ۷» خوردن رژیم غذایی مبتنی بر سبزی و مواد غذایی سالم. غذاهایی مانند چای، قهوه، مارچوبه، چغندر، الکل، کلم بروکلی، پیاز، سیر، و کاری میتوانند روی بوی واژن‌ تاثیر بگذارند.

بهبود بخشیدن واژن زنان

 واژن ها از نظر شکل و اندازه متنوع هستند

در عصر مدرن، جایی برای شرمساری بدن وجود ندارد، زیرا زیبایی در هر شکل و اندازه اي وجوددارد. درست مانند یک زن شیک از نظر ماهیت و عملکرد، واژن در اشکال و اندازه‌هاي‌ مختلف ظاهر می شود.

 

واژن از نظر شکل و اندازه متفاوت اسـت، مانند سایر اعضای بدن، ابعاد خاصی برای ان وجود ندارد. باید بدانید کـه هر شکل یا اندازه اي با تنوع در رنگ و بافت کاملا طبیعی اسـت.

 

 

همه ی افراد منحصر بـه فرد هستند و نیازی بـه شرمساری و ناراحتی از شکل یا اندازه واژن نیست. تصور ما از یک واژن کوچک ممکن اسـت یکی از شایع‍‌ترین علل دیسپارونی یا مقاربت دردناک باشد.

 

بیشتر بخوانید: از سینه و واژن خود عکس بفرستید و وام دانشجویی بگیرید «+تصاویر»

 واژن ها از نظر شکل و اندازه متنوع هستند

23 فکت خفن در مورد واژن جنسی دختران باکره

علاوه بر این، یک زن ممکن اسـت الزاماًً در نخستین رابطه خود خون ریزی نداشته باشد، زیرا پرده بکارت بـه اشکال مختلف ظاهر می شود و ممکن اسـت فقط در هنگام داشتن رابطه جنسی برای نخستین بار کشیده شود.

درک بدن شـما برای اعتماد بـه نفس شـما ودر نتیجه زندگی جنسی بهتر بسیار مهم اسـت.

فریب شیفتگی جراحی هاي‌ زیبایی واژن را نخورید مگر این کـه دکتر شـما احساس کند کـه اینکار ضروری اسـت.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت