چگونه در سکس خشن صحبت کنیم؟ (راهنمای خفن ترین رابطه جنسی)

چگونه در سکس خشن صحبت کنیم؟ (راهنمای خفن ترین رابطه جنسی)

چگونه در سکس خشن صحبت کنیم؟ برای یک رابطه جنسی و یک سکس خوب نیاز اسـت شـما یک بازیگر باشید و مهارت کافی برای شریک عاطفی خود برقرار کنید در ادامه با چگونه در سکس کثیف صحبت کنیم؟ «راهنمای خفن ترین رابطه جنسی» برترین بت را دنبال کنید .

 

همه چیز در مورد سکس وحشی

تلاش برای فکر کردن بـه چیزی کـه در گرما و گرما بـه نظر می‌رسد می تواند سخت باشد – ناگفته نماند، اگر در نهایت بـه همان اندازه کـه در ذهن شـما جذاب بود، ظاهر نشود، همه ی چیز می تواند خیلی سریع بد شود.

چگونه در سکس کثیف صحبت کنیم؟ «راهنمای خفن ترین رابطه جنسی»

بعلاوه، اگر شـما و شریک زندگی‌تان قبلاً با یک دیگر کثیف صحبت نکرده اید، آیا خوب اسـت چیزی را بیرون بیاندازید؟ چگونه می توانید از او بپرسید کـه آیا این چیزی اسـت کـه او بـه ان علاقه دارد؟ آیا عباراتی وجوددارد کـه همیشه نامحدود باشد؟

 

قبل از این‌که شروع بـه حذف خطوط از Fifty Shades Of Grey کنید و بـه بهترین‌ها امیدوار باشید، باید چند قدم بردارید کـه بـه شـما کمک می کند تا همه ی چیز راحت پیش برود و صحبت‌هاي‌ کثیف را برای هر دوی شـما داغ‌تر کند.

 

ما از چند متخصص خواستیم بهترین توصیه‌هاي‌ خودرا در مورد نحوه صحبت کردن کثیف بـه اشتراک بگذارند – و از چند زن واقعی خواستیم جزئیات کثیف‌ترین چیزهایی را کـه یک مرد تا بـه حال بـه انها گفته اسـت، بـه ما ارائه دهند. در این جا همه ی چیزهایی اسـت کـه برای تسلط بر هنر کثیف صحبت کردن باید بدانید.

 

بیشتر بخوانید: عشق و حال سکسی یک زن با ثروتی که دارد «+عکس»

 

حرف های کثیف در سکس چیست‌؟

اگر از زنی خواسته اید کـه در حین رابطه جنسی چیز کثیفی بگوید، احتمالاً متوجه شده اید کـه هر کاری کـه انجام می دادید احساس بهتری داشته باشید. اما چرا اینطور اسـت؟ بـه گفته پزشک جان مایر، Ph.D، روان‌شناس بالینی در Doctor On Demand، علم وجوددارد کـه چرا کثیف صحبت کردن احساس خوبی دارد. او توضیح می دهد: «این بـه یکی از بخش هاي‌ مورد علاقه من در مغز و روانشناسی یعنی سیستم ادراکی ما ضربه می‌زند.

همه چیز در مورد سکس وحشی

اتفاقی کـه میوفتد این اسـت: صحبت هاي‌ کثیف باعث تحریک و درگیر حواس می شود کـه ممکن اسـت در موقعیت هاي‌ جنسی نادیده گرفته شوند یا کمتر مورد استفاده قرار گیرند – تخیل، فکر و شنوایی ما. ما طبق تعریف درگیر لامسه و بویایی هستیم، اما صحبت هاي‌ کثیف حواس را درگیر می کند.

 

آن طور کـه طبق معمولً استفاده می شود یا تصور می شود در هنگام رابطه جنسی مورد استفاده قرار نمیگیرد. این حواس قدرتمند هستند و بنابر این تجربه جنسی را بسیار هیجان انگیزتر و لذت بخش تر می کنند. مناطقی از مغز کـه درگیر میشوند قشر پیشانی هستند کـه در ان قسمت هاي‌ لذت، قضاوت و تخیل وجوددارد. مغز هستند.”

 

همانگونه کـه بتانی ریکاردی، کارشناس سکس در Too Timid توضیح می دهد، ما نیز با شنیدن این‌که شریک زندگیمان این افکار تند درباره ما را دارد، خوشحال می‌شویم. او می گوید: «وقتی افکار و خواسته‌هاي‌ خودرا در مورد رابطه جنسی با شریک زندگی‌مان بـه زبان می‌آوریم، بـه انها هشدار می دهیم کـه ما بـه رابطه جنسی فکر میکنیم.

 

چگونه در سکس کثیف صحبت کنیم؟ 

“بـه طور خاص، این‌که ما بـه داشتن رابطه جنسی با انها فکر می کنیم. این می تواند از نظر ذهنی عمل پیشبازی را از ساعت ها یا حتی چند روز قبل از وقوع واقعی آغاز کند. صحبت هاي‌ لاس زدن یا کثیف برانگیختگی ما را افزایش می دهد و ما را در رگ جنسی فکر می کند. زوج‌هایي کـه بـه‌طور منظم یک دیگر را نمی بینند، این میتواند تمایل بـه داشتن رابطه جنسی با شریک زندگی‌مان را افزایش دهد کـه شدت مشخصی بـه ان می‌افزاید.»

 

حتی تحقیقاتی انجام شده اسـت کـه نشان می دهد صحبت هاي‌ کثیف می تواند شانس یک زن را برای ارگاسم افزایش دهد. پزشک دیوید لاو، متخصص مراقبت هاي‌ بهداشتی، می گوید: «تحقیقات بالینی بسیار اخیر در پنج تا ده سال اخیر نشان داده اسـت کـه تا یازده محرک ارگاسم زنانه وجوددارد و مغز یکی از آنهاست.

حرف های کثیف در سکس چیست‌؟

 

“حداقل چهار مجتمع عصبی اصلی و شش یا چند مسیر فیزیولوژیکی وجوددارد کـه وی را بـه ارگاسم سوق می دهد. بیشتر این مسیرهای مغزی می توانند بـه طور کامل بـه خودی خود باعث ایجاد “ذهن گاسم” شوند. هنگامی کـه شـما هم زمان بیش از یک ناحیه محرک ارگاسم را تحریک می کنید. «در ذهن و بدن»؛ آن ها تأثیر یک دیگر را بزرگ می کنند و آستانه ارگاسم کاهش می‌یابد. هنگامی کـه مقدار کافی از این ورودی بـه مغز می‌رسد، رفلکس ارگاسم ایجاد می شود. یک عاشق خوب چندین نوع مختلف تحریک ارگاسم را ارائه می دهد. همان زمان.”

 

بیشتر بخوانید:  15 پوزیشن خفن سکس در دستشویی و حمام «+عکس بدون سانسور»

 

علاقه زنان به صحبت های کثیف در سکس

کثیف صحبت کردن نه تنها می تواند برای تجربه شـما در اتاق خواب مفید باشد، بلکه Caleb Backe، کارشناس سلامت و تندرستی در Maple Holistics می گوید کـه در واقع می تواند بـه التیام رابطه شـما با همسرتان کمک کند. او می گوید: «اعتماد یکی از مهمترین عناصر هر رابطه موفق اسـت و باور کنید صحبت‌هاي‌ کثیف میتواند اعتماد بهتری را تقویت کند.

 

“از طریق صحبت‌هاي‌ کثیف، افراد میتوانند بـه خواسته‌هاي‌ پنهانی و بالفعل شرم‌آور گوش دهند. بـه اشتراک گذاشتن ان خواسته‌ها با شریک زندگی نشان ‌دهنده سطح عمیقی از اعتماد و صمیمیت اسـت کـه تنها می تواند بـه تقویت احساسات قوی و اعتماد بیشتر کمک کند. عمیق‌ترین افکارمان، از طریق صحبت‌هاي‌ کثیف، می توانیم بـه ارتباط عمیق‌تری دست یابیم.”

 

ایزابل 29 ساله می گوید: «شوهرم از صحبت‌هاي‌ کثیف استفاده می کند تا پیش‌نمایشی از کاری کـه قرار اسـت با من انجام دهد بـه من بدهد. نمی‌تواند صبر کند تا اینطور درون من باشد، یا زبانش را کنار گوشم میکشد و می گوید کـه اینکار را انجام می دهد در حالی کـه من را زیر پا میگذارد. او بـه ان وعده‌ها عمل میکند، کـه حتی کوچک‌ ترین کاری را کـه با من انجام می دهد، شدیدتر میکند.”

علاقه زنان به صحبت های کثیف در سکس

 

بهترین زمان برای کثیف صحبت کردن

اگر دریک رابطه جدید یا با یک شریک جدید هستید و قبلاً با یک دیگر کثیف صحبت نکرده اید، یکی از جنبه هاي‌ کلیدی ایجاد احساس خوب در صحبت هاي‌ کثیف، تعیین زمان مناسب ان اسـت. بک می گوید: «چند متغیری وجوددارد کـه باید قبل از امتحان هر چیز جدیدی در اتاق خواب درنظر بگیرید.

 

“نخستین چیزی کـه باید بـه ان توجه کنید طول رابطه اسـت. اگر فقط برای مدت کوتاهی باهم قرار گذاشته اید، ممکن اسـت بهتر باشد چیزهای عجیب‌وغریب تر را برای خود نگه دارید تا زمانی کـه واقعاً با هر یک احساس اسانی کنید. دیگر و می تواند چیزهایی از این نوع را بدون انزجار یا درگیری پیشنهاد کند.”

 

هماهنگ شدن با چیزهایی کـه شریک زندگی شـما دوست دارد و دوست ندارد برای هر عمل صمیمی، از جمله صحبت هاي‌ کثیف، مهم اسـت. بک میگوید: «کلید موفقیت‌آمیز صحبت‌هاي‌ کثیف این اسـت کـه مطمئن شوید همه ی دریک صفحه هستند. از نظر تئوری، اگر کسی چیزی افراطی بـه شریک خود بگوید کـه شریک برای ان آماده نیست یا انتظارش را ندارد، میتواند موقعیتی ناراحت کننده ایجاد کند.

 

 

اشلی مانتا، مربی مسائل جنسی، میگوید: «زمان مناسب برای شروع کثیف‌گفتن، بعد از این‌که واقعاً در مورد ان صحبت کردید، اسـت.”میدانم، وحشتناک و ناخوشایند بـه نظر می‌رسد و اصلاً سکسی نیست، اما بـه من اعتماد کنید، اگر نمی‌توانید در مورد کثیف صحبت کردن صحبت کنید، در واقع کثیف صحبت کردن بسیار چالش برانگیز خواهد بود

 

راهنمای خفن ترین رابطه جنسی

. آخرین کاری کـه میخواهید انجام دهید این اسـت کـه همراه باشید. تعامل جنسی معمولی خودرا انجام می‌دهید و سپس ناگهان می‌گویید “مامان بـه من ضربه بزن!” بـه طور غیرمنتظره اي. هیچ ایرادی ندارد کـه بخواهید این را بگویید، اما خوب اسـت کـه شریک زندگی خودرا در مورد این‌که بـه چه چیزی علاقه دارید و چه چیزی شـما را روشن می کند، آگاه کنید. مطمئن شوید کـه او هم در جریان اسـت! صحبت هاي‌ کثیف یک ورزش گروهی اسـت. “

بهترین زمان برای کثیف صحبت کردن

تقاضای رضایت همسرتان برای صحبت‌هاي‌ کثیف در گرما، احتمالاً بهترین برنامه بازی نیست – اما بک اشاره می کند کـه انجام اینکار در حالی کـه اوضاع هنوز نیمه گرم اسـت می تواند بـه روان‌تر شدن گفتگو کمک کند. او توضیح میدهد: «مردان باید قبل یا بعد از رابطه جنسی صحبت‌هاي‌ کثیف را مطرح کنند تا حس برانگیختگی در شریک زندگی‌شان همان‌ گونه احساس شود».

 

“واقعیت وضعیت این اسـت کـه صحبت هاي‌ کثیف برای ما هرگز بـه اندازه گرمای لحظه بـه نظر نمی‌رسد. برای استفاده از این احساسات، مردان باید نظر خودرا در مورد صحبت هاي‌ کثیف با شریک زندگی خود در حالی کـه آب میوه جاری اسـت صحبت کنند. این بـه شریک زندگی این امکان را می دهد کـه ببیند مرد از کجا آمده اسـت بـه روشی جنسی و ایمن. با مطرح کردن صحبت هاي‌ کثیف در طول یک مبادله روزمره، مردان در دسترس خطر عجیب‌وغریب یا خیلی قوی قرار می‌گیرند.

 

لیزا 25 ساله می گوید: “چند ماه بود کـه دوست پسرم را می‌دیدم و قبلاً بارها رابطه جنسی داشتیم.” ان را زمزمه کرد، “چه چیزی غیر مجاز اسـت؟” این واقعاً صمیمی بودو باعث شد احساس اسانی کنم کـه با او در مورد چیزهایی کـه دوست دارم و چه چیزهایی را دوست ندارم باز باشم. بنابر این او از چیزی کـه فکر می کنم بـه من کمک کرد در برابر ان بازتر باشم، دوری می کند.”

 

نحوه سکس وحشی

همان طور کـه پزشک جس اوریلی، متخصص جنسی مقیم Astroglide اشاره می کند، چند دلیل وجوددارد کـه شریک زندگی شـما ممکن اسـت تردید داشته باشد یا دیدگاه منفی نسبت بـه صحبت هاي‌ کثیف داشته باشد. او توضیح می دهد: «بسیاری از مردم صحبت‌هاي‌ کثیف را خجالت‌آور یا شرم‌آور می دانند، زیرا تعاریف و انتظارات خودرا از پورن استخراج می کنند.

نجوه سکس وحشی

“اینکار انها رابا کارنامه بسیار محدودی مواجه می کند کـه اغلب عنصر بسیار شخصی فانتزی فردی را حذف می کند. محتوای پورن جریان اصلی همچنین نشان می دهد کـه همه ی صحبت هاي‌ کثیف باید پرخاشگر، هسته اي سخت و عمیقاً ریشه در کلیشه هاي‌ جنسیتی از تجربه جنسی داشته باشند.

 

در واقعیت. هیچ چیز نمی‌تواند دور از حقیقت باشد. صحبت هاي‌ کثیف برای این‌که شهوانی باشد نیازی بـه خشن، شیطنت یا حتی جنسی نیست. فریبنده ترین پچ پچ ها می تواند بر اساس ترجیحات شخصی شـما عاشقانه، کنایه آمیز، فریبنده و معاشقه باشد.”در مورد نحوه بیان ان؛ مانتا می گوید استفاده از این مقاله بـه عنوان سکوی پرشی برای گفتگو حرکت خوبی اسـت «خوش آمدید».

 

“چیزی بگویید، “هی، من این مقاله را در AskMen.com در مورد صحبت هاي‌ کثیف خواندم و فکر می کردم ممکن اسـت امتحان کردن ان سرگرم کننده باشد. آیا این برای شـما جذاب بـه نظر می‌رسد؟” اگر پاسخ مثبت دادند، در مورد ان صحبت کنید. اگر پاسخ منفی دادند، اطلاعات بیشتری بخواهید – آیا از گفتن با صدای بلند احساس خجالت میکنید

 

؟ آیا نمی دانید چه چیزی باید بگویید یا از کجا شروع کنید؟ من فقط بـه این موضوع توجهی ندارم، پس ان را رها کنید. اگر فقط یک “نه” اسـت، زیرا انها شرم یا اضطراب در مورد “انجام درست کار” دارند، این می تواند فرصتی برای گفتگو و مذاکره باشد.”

 

سکس کثیف 

داشتن این سخنرانی همچنین می تواند بـه هر دوی شـما کمک کند تا یک برنامه بازی داشته باشید. مانتا پیشنهاد می کند: «برخی کلمات و عبارات یا حتی سناریوهایی را لیست کنید کـه شـما را روشن می کنند، سپس بپرسید: «آیا میدانید چه چیزی شـما را روشن می کند؟» همچنین در مورد این‌که چه کسی می خواهد شروع کند، نحوه علامت‌گذاری زمانی کـه آماده انجام کار هستید و کلمات یا عباراتی کـه محدودیت‌هاي‌ ان وجود ندارد را نیز پوشش دهید.چگونه کثیف صحبت کنیم

 

پزشک اوریلی پیشنهاد می کند برای فرو بردن انگشت پا در آب‌هاي‌ کثیف، با چیزی شروع کنید کـه برای شـما و شریک زندگی‌تان عادی اسـت. او میگوید: «اگر در صحبت‌هاي‌ کثیف جدید نیستید، با بازخوردهای کلامی سخاوتمندانه اما صادقانه شروع کنید کـه شامل ناله، ناله، بازدم عمیق یا صداهای دیگر میشود تا بـه معشوقتان بفهمانید کـه از خودتان لذت می برید.»

 

“نیازی بـه اغراق نکنید – صحبت‌هاي‌ سکسی زمانی کـه اجازه دهید تنش بـه تدریج افزایش یابد، داغ‌تر میشود. وقتی آماده شدید، چند کلمه و عبارات کوتاه از “بله!” «بیشتر!» و «آههه» بـه «وای!»؛ «وای» و «اف*ک بله!»

 

همچنین، اکنون زمان ان نیست کـه ستاره پورن درونی خودرا کانالیزه کنید. پزشک اوریلی میگوید: «از زبانی استفاده کنید کـه بـه طور طبیعی بـه شـما می آید، برخلاف تکرار انچه در فیلم‌ها دیده‌اید یا آنلاین خوانده‌اید. “و از آنجایی کـه صحبت هاي‌ کثیف هردو طرف اسـت، از چند خط ساده برای ایجاد اسانی بیشتر هنگام کشف بدن معشوق خود استفاده کنید:

 

‘ان را دوست داری؟’

کجا ان را می‌خواهید؟

“چه کاری میتوانم برای شـما انجام دهم؟”

بـه من بگو چگونه ان را دوست داری.

“دراز بکش و بگذار ان را بـه تو بدهم.”

 

بدیهی اسـت کـه خنده واکنشی نیست کـه در هنگام صحبت هاي‌ کثیف انجام دهید. اما پزشک اوریلی می گوید کـه افراط در حس شوخ طبعی می تواند بـه شـما و شریک زندگی تان کمک کند تا در امور راحت باشید.

 

 رابطه جنسی

“در حالی کـه صحبت هاي‌ کثیف را در کارنامه جنسی خود ادغام می کنید، بـه یاد داشته باشید کـه خندیدن اشکالی ندارد

 

او می گوید: «شـما نمی خواهید بـه معشوق خود بخندید، اما داشتن حس شوخ طبعی سالم بـه کاهش تنش در هنگام آزمایش با زبان، لحن و موضوع جدید کمک می کند. در واقع، استفاده از کمی شوخ طبعی و بازیگوشی ممکن اسـت رویکرد ایده آلی باشد اگر کثیف صحبت کردن باعث سرخ شدن شـما می شود یا اگر نگران واکنش معشوق خود هستید.

 

هنگامی کـه بر چند خط کثیف مسلط شدید، از آزمایش کلمات و عبارات جدید خجالت نکشید. پزشک اوریلی می گوید: «حرف‌هاي‌ کثیف اشکال مختلفی دارد، بنابر این سبک‌هاي‌ مختلفی را امتحان کنید تا ان‌هایي را بیابید کـه برای هر دوی شـما مناسب‌ترند». این‌که آیا ترجیح می‌دهید رمانتیک، جذاب، مسخره، پرخاشگر، خواستار، پاسخگو، توصیف کننده، شیطون، آموزنده، نوازشگر، یا خارق العاده باشید، کاملا بـه شـما بستگی دارد!

 

اگر هنوز در مورد نحوه شروع کار هشیار هستید، Manta پیشنهاد می کند از یک بازی تبلیغاتی برای کمک بـه جریان یافتن خلاقیت خود استفاده کنید. “چند پیشنهاد برای امتحان:

 

“از شـما می خواهم کـه _____ _______ من را تا _____________ کنید.”

من عاشق روشی هستم کـه تو ____ ____ من.

 

“من نمی‌توانم صبر کنم تا _______ شـما را در حال لمس کردن/درون/در اطراف/لیسیدن ______ من احساس کنم.””

 

شکل دیگری از صحبت هاي‌ کثیف کـه ممکن اسـت شـما و شریک زندگی تان بخواهید امتحان کنید، نقش آفرینی اسـت، جایی کـه شـما و شریک زندگی تان هویت هاي‌ دیگری را در حین عمل بـه دست می آورید. پزشک لاو میگوید: «شـما می توانید در مراحلی بـه سمت ایفای نقش پیش بروید کـه با اسانی و آشنایی شـما با شریک زندگی‌تان و سطح پیشرونده برانگیختگی هر یک از طرفین همراه اسـت.»

 

بیشتر بخوانید:  سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید «+عکس داغ»

 

از شریک زندگی خود بپرسید کـه او همیشه در مورد چه چیزی خیال پردازی کرده اسـت و سپس زمانی را برای زنده کردن ان انتخاب کنید. حتی میتوان اینکار را قبل از این‌که برگه‌ها را بزنید، جایی کـه شـما دو نفر در یک‌بار ملاقات می کنید و وانمود میکنید کـه یک دیگر را نمی‌شناسید، انجام دهید.

چگونه در سکس کثیف صحبت کنیم؟ «راهنمای خفن ترین رابطه جنسی»

 

سکس 

زنان واقعی چه می‌گویند: طنز در هنگام صحبت هاي‌ کثیف می تواند جذاب باشد. دانیل 29 ساله میگوید: «دوست پسر کنونی من زمانی گفت کـه «بعضی‌ها برای اینکار پول بیشتری می دهند» در حالی کـه من بـه او فشار می‌آوردم و فکر میکردم کـه میخواهم هول کنم. کـه برای ان هزینه اضافی خواهد داشت!”

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت