نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه (نوامبر November)

آخرین بروزرسانی : 29 فوریه 2024
نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه (نوامبر November)

November نوامبر یا همان اذری ها در رابطه جنسی سکس زنان و مردان خواندنی دارند در ادامه با نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه «نوامبر November» برترین بت را دنبال کنید .

علاقه های جنسی اذری ها 

آن ها بداخلاق ترین هستند و عجیب‌ترین ماه‌ها، افرادی کـه در ماه اذر متولد شده‌اند، هر چیزی کـه رابطه جنسی پرشور و گرمی بـه نظر می رسد، دارند. عمل انها بـه خودی خود تسلیم شدن خودرا برای داشتن رابطه جنسی شگفت انگیز شریکشان اسـت. اعمال جنسی زیادی وجود ندارد کـه انها قبلاً بـه اندازه کافی امتحان نکرده باشند.

نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه «نوامبر November»

متولدین آذر ماه افرادی عادل و اهل سخاوت هستند. علاقه انها بـه شهرت بسیار زیاد اسـت. آنان افرادی خوش ذات هستند و همواره

صادقند و حقیقت را بازگو می کنند.
آذری ها دمدمی مزاج، زودرنج و فراموشکار هستند. آنان همیشه رک و راست حرفشان را می زنند و بسیار منطقی، ساده و بی آلایش هستند.

آن ها افرادی باهوش و با معلومات هستند. دوست دارند تمامی مسائل را بفهمند و همواره از دیگران سوال می پرسند و عاشق تعلیم و تربیت هستند.

بیشتر بخوانید: نیاز جنسی زنان و مردان متولدین اردیبهشت «آپریل April»

آذر ماهی ها ایا اخلاقیات خاص دارند ؟

متولدین آذر ماه کمی بی دقت هستند و گاهی اوقات از مسئولیت هایشان فرار می کنند.آن ها افرادی معاشرتی هستند و دوستان زیادی پیدا می کنند و سعی می کنند برای آن ها هر کاری بکنند. آذری ها خوش مشرب، مهمان دوست، اجتماعی و خون گرم هستند.

علاقه های جنسی اذری ها 

متولدین آذر ماهی بسیار خوش قلب و دوست داشتنی هستند. خنده هرگز از لب انها نمیرود و همواره شاد هستند.انها بـه سرعت خسته می شوند و گاهی مرتباً کارشان را تغییر می دهند. آذری ها افرادی منعطف و اهل تجربه هستند.

متولدین آذر ماه بسیار کنجکاو و اهل جستوجو هستند و رفتن بـه مسافرت از علایق آنهاست.آذر ماهی ها خوش گذران و ولخرج هستند. انها بسیار بـه زندگی خوش بین هستند.
آن ها افرادی مشتاق، پر انرژی و با نشاط هستند. دوست دار تنوع هستند و برای هر چیزی بسیار ذوق و شوق دارند. آذر ماهی ها عاشق تنوع هستند.

نیاز جنسی مردان ماه اذر

مردان متولد آذر ماه افرادی بسیار خوش بین هستند اما گاهی ممکن اسـت این خوش بینی بـه آن ها آسیب برساند. آن ها گاهی بر حسب خوش بینی بـه افرادی اعتماد می کنند کـه ممکن اسـت بـه انها ضرر برسانند. از ویژگی هاي‌ بارز این مردان دمدمی مزاج بودن آنهاست. آن ها دوست دارند در جمع بزرگان بنشینند. گاه پر حرف و پرگو و گاهی هم ساکت و آرام هستند.

آن ها کنجکاو هستند و همیشه درکنار انها افراد زیادی قراردارند. بـه سرعت خشمگین می شوند و سریع تصمیمشان را می‌گیرند. آن ها همواره حمایت یک زن مانند مادر و همسر را در جوار خودشان دارند. دوستان دلسوز و وفاداری دارند .

کـه همانند برادر درکنار انها هستند. تجارت، معاملات و صنعت کشاورزی برای انها شغل هایي مفید هستند و با روحیه آن ها سازگار اسـت. مردان آذر ماهی افرادی خیر هستند و اکثراً بـه رفاه مالی خوبی می‌رسند.

آذر ماهی ها ایا اخلاقیات خاص دارند ؟

نیاز جنسی زنان اذرماه

زنان متولد آذر ماه بسیار شکیبا، یکرنگ، با وقار، خردمند، پاکدامن و چالاک می باشند. آن ها خونگرم، خوشرو و صمیمی هستند. آذر ماهی ها معاشرتی هستند و همواره زمانشان را درکنار دوستان و خانواده سپری می کنند.

مسافرت رفتن و گشت و گذار روحیه ي انها را عوض میکند و از علاقه مندی هاي‌ آنهاست. زنان متولد آذر ماه بـه زندگی دید مثبتی دارند و با این دید در رسیدن بـه اهدافشان مصمم تر می شوند. آن ها بلند پروازند و همیشه با آرزوهایی بزرگ زندگی را سپری می کنند.

زنان متولد آذر ماه جسورند و گاهی جسارت انها با گستاخی همراه می شود و سبب ناراحتی و رنجش دیگران می شود. اما قطعا انها قصد رنجش دیگران را ندارند و بـه قصد و نیتی حرفشان را نمیزنند و انها فقط افرادی رک و راست هستند.

آذر ماهی ها از دروغ متنفر هستند و همواره دوست دارند حقایق را بشنوند و همچنین حقیقت را بازگو کنند. وابستگی بـه دیگران را دوست ندارند و ترجیح می دهند همواره مستقل و متکی بـه خودشان باشند. آن ها افرادی مهربان هستند. از علاقه مندی هاي‌ آن ها شعر، ادبیات و هنر اسـت و این علاقه در روحیه ي انها تاثیر بسیار زیادی گذاشته اسـت.

نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه «نوامبر November»

انها در هرحالتی‌ باید احساس‌ آزادی‌ کنند و اگر همسرانشان‌ این‌ را رعایت‌ نمایند، انها عاشقانه‌ حتی‌ زندگی‌شان‌ را فدای‌ انها میکنند. زن‌هاي‌‌ متولد آذر ماه‌ مکمل‌ شوهرهایشان‌ هستند و عاشقانه‌ وظایفشان‌ را بـه‌ بهترین‌ وجهی‌ انجام‌ می دهند، اگر چه‌ عشق‌ و علاقه ‌را کاری‌ دشوار تلقی‌ میکنند و بـه‌ همین‌ دلیل‌ عده‌اي‌ بـه‌ آن ها قلب‌ سرد و خشک‌ رامی‌دهند.

متولدین‌ آذر ماه‌ در همه ی‌ ارتباطات‌ شخصی‌ قابل‌‌اعتماد هستند و بـه‌ ندرت‌ بـه‌ اعتمادی‌ کـه‌ بـه‌ انها می شود، خیانت‌ میکنند. اگر چه‌ گاهی‌ بی‌اختیار از کوره‌ در رفته‌ و بـه‌ شدت‌عصبانی‌ می شوند. هم‌ زنان‌ و هم‌ مردان‌ متولد این‌ ماه‌ دقیقاً می دانند کـه‌ چه‌ عباراتی ‌دشمنانشان‌ را آزار می دهد و بی‌نهایت‌ رک‌‌گو و بی‌پرده‌ هستند.

نیاز جنسی زنان اذرماه

از سوی‌ دیگر در بخشیدن‌ گناه‌ و خطاهای‌ دیگران‌ بسیار منعطف‌ هستند و بـه‌ شدت‌ بـه‌ افراد مسن ‌خانواده‌اشان‌ احترام‌ میگذارند ودر قبالشان‌ احساس‌ مسؤولیت‌ می کنند. متولدین‌ آذر ماه‌ در زمینه‌هاي‌‌ زیادی‌ استعداد دارند .

در نتیجه‌ در مشاغل‌ زیادی‌ موفق‌ هستند. آن ها ذاتاً معلم‌ و فیلسوف‌ زاده‌ شده‌اند و قواعد و اصول‌ اخلاقی‌ را ان‌‌چنان ‌زیبا تشریح‌ می کنند کـه‌ گوئی‌ در حال‌ شرح‌ ان‌ برای‌ همه ی‌ جهان‌ هستند. آن ها از استعدادشان‌ در جهت‌ مثبت‌ استفاده‌ میکنند و میتوانند دانشمندانی‌ موفق‌ از آب‌ در آیند. هم‌ چنین‌ در کارهائی‌ کـه‌ مربوط بـه‌ خدمات‌ عمومی‌؛ کارهای‌ اجتماعی‌؛ ارتباطات‌ عمومی ‌و تبلیغاتی‌ هستند، عالی‌ عمل‌ کنند. طبیعتاً مسافرت‌ و اکتشاف‌ نیز برای‌ روح ‌بی‌قرارشان‌ خوشایند و جالب‌ اسـت‌.

نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه «نوامبر November»

اگرهم‌ محدود باشند و نتوانند بـه‌ سفر بروند، بـه ‌ارتش‌ ملحق‌ شده‌ یا بـه‌ صورت‌ سیار نماینده‌ فروش‌ و بازرگان‌ میشوند. عده‌اي‌ از انها می توانند موسیقی‌‌دانانی‌ موفق‌ باشند و گفته‌ می شود.

نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه «نوامبر November»

بیشتر بخوانید: نیاز جنسی زنان و مردان متولدین فروردین ماه «مارچ MARCH»

کـه‌ قبل‌ از اختراع‌ ماشین‌؛ اکثر متولدین‌ آذر ماه‌ در کار تجارت‌ اسب‌ بودند ودر سوارکاری‌ و تیمار اسب‌ موفق‌ بـه‌شمار می‌آمدند. امروزه‌ نیز آن ها در اکثر مسابقات‌ ماشین‌‌رانی‌ و رالی‌ شرکت‌ می کنند.

هم‌‌چنین‌ انها میتوانند مربیان‌ ورزشی‌ موفقی‌ نیز باشند ولی‌ گاهی‌ بی‌گدار بـه‌ آب‌می زنند ودر نتیجه ‌ احتمال‌ دارد تمام‌ دارائی‌ خودرا دراین‌ راه‌ از دست‌ بدهند زنان و مردان متولدین اذر در سکس و رابطه جنسی خیلی تجارب بالایی دارند اغلب انها با تجربه هستند و میدونند کـه چی میخوان شـما هم ازشون بترسین. نیاز رابطه جنسی زنان و مردان متولدین آذر ماه «نوامبر November»

ثبت نام در سایت سیگاری بت