نداشتن رابطه جنسی زن و شوهر متاهل بخاطر ورزش (+عکس)

نداشتن رابطه جنسی زن و شوهر متاهل بخاطر ورزش (+عکس)

یک زوج سیاه پوست برای نخستین بار در تاریخ دست بـه اقدام عجیبی زدند و ورزش هر روزه خودرا فدای رابطه جنسی کردند در ادامه با نداشتن رابطه جنسی زن و شوهر متاهل بخاطر ورزش «+عکس» سایت برترین بت را دنبال کنید .

 

او ان را در باشگاه ورزش می کند – و امیدوار اسـت در ماه عسل نیز همین کار را انجام دهد.نفس نفس زدن شدید، عرق کردن و غرغر کردن، حاصل یک قرار ملاقات سکسی با کسی اسـت کـه دوستش دارید.

 

ماجرای نداشتن سکس زوجی سیاهپوست

با این حال، برای بروکلینی جاناتان لوئیس، 24 ساله، کـه با نامزد نایا فورد، 23 ساله توافق کرده اسـت کـه مجرد بماند تا زمانی کـه درسال 2025 ازدواج کنند، این عملکردهای بـه ظاهر تند و تیز صرفاً نتیجه رژیم تمرینی شدیدی اسـت کـه او در تلاش برای ایجاد رابطه جنسی اتخاذ کرده اسـت. “برای او خوب اسـت” زمانی کـه زمان شروع مراسم افتتاحیه انها فرا می‌رسد.

نداشتن رابطه جنسی زن و شوهر متاهل بخاطر ورزش «+عکس»

لوئیس، نماینده فروش فناوری، گفت: ما بـه عنوان مسیحیان معتقدیم کـه بدن شـما یک معبد اسـت ودر ازدواج، زن و مرد بدن خودرا بـه یک دیگر می دهند. من تمام این تمرینات هوازی و تمرینات تمرینی با شدت بالا و بورپی را نیز انجام می دهم – نمی خواهم نفسم بند بیاید!».

 

در دو سال گذشته، این معشوق صخره‌اي در اجرای تکنیک‌هاي‌ تناسب اندام عجیب‌وغریب با هدف حیرت‌انگیز کردن فورد، زمانی کـه در نهایت بـه برگه‌ها برخورد کردند، ماهر شده اسـت. لانژها کـه دامنه حرکت را برای عمق یافتن در پوزیشن‌هاي‌ مختلف جنسی افزایش میدهند، بـه ستونی از جلسات عرق کردن گرم لویی تبدیل شده‌اند.

 

او بـه The Post گفت: «من از ورزشگاه استفاده میکنم تا بدنم را تحت بازرسی درآورم و بـه ان مکانی برای رهاسازی بدهم. این کمک می کند مطمئن شویم کـه با سر درست فکر میکنم و خونم بـه روش درست پمپاژ میکند. من اینکار را برای احترام بـه او انجام می دهم، اما مهمتر از ان بـه عیسی، کـه قبل از ملاقات با او، پرهیز خودرا بـه او اختصاص دادم.»

 


بیشتر بخوانید: 10 فانتزی جنسی راسل برند بازیگر معروف 


 

نامزدهای مجرد، جاناتان لوئیس و نایا فورد، برای التیام عملکرد جنسی خود در شب عروسی، رژیم هاي‌ تمرینی شدیدی را اتخاذ کرده اند.
جاناتان لوئیس / SWNSعسل هاي‌ بهشتی در ژوئیه 2022 ملاقات کردند اما تا اکتبر همان سال شروع بـه ملاقات نکردند. لویی کـه بـه مدت سه سال از خودداری کرده بود، در می 2023 پیشنهاد داد.

 

ماه عسل بدون سکس زن و شوهر متاهل

حالا او و عروسش هردو متعهد شده اند کـه بدن خودرا با ورزش مشغول نگه دارند تا از شلوغی در اتاق خواب جلوگیری کنند.فورد بـه The Post گفت: «بعضی از اوج پرهیز درکنار هم بودن، فرصتی برای شناخت یک دیگر بوده اسـت، بدون این کـه توسط رابطه جنسی کور شوید و راه‌هایي خلاقانه برای ایجاد صمیمیت عاطفی پیدا کنید.

ماجرای نداشتن سکس زوجی سیاهپوست

او با خنده اضافه کرد: “بعضی از ضعف ها این اسـت کـه با افزایش صمیمیت عاطفی، شـما می‌خواهید جسمی بیشتری داشته باشید.” همچنین، تمام محدودیت‌هایي را کـه باید برای جلوگیری از داشتن رابطه جنسی مانند سفر باهم قرار می‌دادیم، قرار می‌دادیم.»

 

رانش هیپ، مانوری کـه بـه جلوگیری از تخلیه پیش از تخلیه کمک می کند «و زمانی کـه شریک زندگی او در بالا باشد مفید خواهد بود»؛ و همچنین Kegels، کـه از قدرت نعوظ و طول مدت عضلات پرینه حمایت می کند، نیز کلید روتین او هستند.

 

او همچنین با انجام فشارهای توپی پایدار و تخته هاي‌ بلند برای تقویت استقامت بازوی خود – کـه برای بالا نگه داشتن خود روی یک پایه ناپایدار مانند تشک ضروری اسـت – حجیم شده اسـت و برای افزایش استقامت خود، از دوی سرعت هاي‌ ضربان قلب استقبال کرده اسـت.

 

نداشتن رابطه جنسی زن و شوهر متاهل بخاطر ورزش «+عکس»

لوئیس با اشاره بـه تمایل خود برای تحت تاثیر قرار دادن فورد در پشت درهای بسته بـه SWNS گفت: “هدف این اسـت کـه در بهترین فرم خود باشم.” “من می خواهم برای او خوب باشم تا بتواند ازبدن من لذت ببرد.”

 

خانم او کـه بـه زودی می‌شود نیز در ماراتن آمادگی جسمانی قبل از ازدواج شرکت می کند.فورد، خالق محتوا در شهر نیویورک، گفت: «من هم در باشگاه بودم و آماده می شدم و جاناتان بـه من کمک می کرد. او اعتراف کرد: «برای من، آماده‌سازی روز عروسی بـه همان اندازه کـه آماده‌سازی ماه عسل اسـت – باید در لباسم خوب بـه نظر برسم. اما من یقیناً مشتاقانه منتظر نخستین بار باهم هستم. این انتظار سرگرم کننده نیست.»

 

شیرینی هاي‌ خود انکار برای حفظ عهد مشترکشان برای پاکدامنی، سیستم منحصر بـه فردی ایجاد کرده اند کـه بـه آن ها کمک می کند از وسوسه دوری کنند.

ماه عسل بدون سکس زن و شوهر متاهل

لویی گفت: «اگر برای یک شب بیرون از خانه برویم، تصمیم میگیریم جایی در وسط هر دویمان ملاقات کنیم تا بـه دلیل یک سفر طولانی بـه خانه وسوسه نشویم کـه در آنجا بخوابیم. نیز تبدیل بـه تمرین پاکی می‌شود.نامزدهای مجرد جاناتان لوئیس و نایا فورد در پارک.لویی میگوید کـه او و فورد وقتی احساس «شفت» میکنند، بی‌وقار بـه یک دیگر میگویند.

 


بیشتر بخوانید: عشق و حال سکسی یک زن با ثروتی که دارد «+عکس»


 

او اصرار داشت: «بدون صمیمیت فیزیکی، این میتواند چالش برانگیز باشد. “اعتراف بـه “من شاخدار هستم و تو شاخ هستی” میتواند بـه کاهش تنش کمک کند.

 

او همچنین قرص‌هاي‌ «شاخ‌دار» مانند علف هرز بز شاخی، خزه دریایی، ریشه ماکا و آشواگاندا – مکمل‌هاي‌ طبیعی کـه اعتقاد بر این اسـت کـه میل جنسی را تقویت می کنند – مصرف میکند تا از عملکرد جنسی مطلوب در شب بزرگ خاطرجمعی حاصل کند.

 

نبود سکس بخاطر ورزش عکس های عجیب

لویی امیدوار اسـت کـه ذهن فورد را هم در بودوار و هم در خارج از ان منفجر کند.او درباره روش‌هاي‌ منظم خود گفت: «این فقط برای اتاق خواب نیست. من می خواهم از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی بهترین فردی باشم کـه میتوانم برای او باشم.

 

“اما وقت خصوصی ما باهم چیزی اسـت کـه همه ی آماده سازی برای ان اسـت.”تجرد در بین عاشقان Gen Z مانند لوئیس و فورد بـه یک جنون ویروسی تبدیل شده اسـت.

نبود سکس بخاطر ورزش عکس های عجیب

در واقع، موجی از اینفلوئنسرهای پرهیز زیر هشتگ پرطرفدار #CelibacyTikTok، کـه بیش از 227000 بازدید از TikTok را بـه خود اختصاص داده اسـت، با افتخار از نکات مثبت برنامه ضد ارتباط خود – مانند اجتناب از بیماری هاي‌ مقاربتی و بارداری هاي‌ برنامه ریزی نشده – در ژانویه تبلیغ کردند.

 

Neyleen Ashley، 34 ساله، از فلوریدا، فقط طرفداران را دوست دارند، همچنین در اوج سال از رابطه جنسی سوگند یاد کرد و گفت کـه “هیچ مردی” لیاقت این را ندارد کـه از اندام زیبایش لذت ببرد بدون این کـه ابتدا قلب وی را بـه دست آورد.

 

نداشتن رابطه جنسی زن و شوهر متاهل بخاطر ورزش «+عکس»

اشلی درباره تلاش‌هایش برای تجرد ماندن گفت: «گاهی اوقات احساس میکنم می خواهم تسلیم شوم، زیرا این چیزی اسـت کـه بـه ان عادت کرده‌ام. “اما مزیت این اسـت کـه من وادار نیستم برای این مردانی کـه بـه من اهمیتی نمی‌دهند احساس یک کار طاقت فرسا کنم.”

 


بیشتر بخوانید: زنی که با خانم معلم دوران مدرسه اش ازدواج کرد!! «+عکس عجیب»


 

لویی می گوید کـه مشتاقانه منتظر اسـت کـه درسال 2025 با فورد در رخت خواب بیدار شود.خوشبختانه، لوئیس و فورد هردو عمیقاً بـه یک دیگر اهمیت می دهند.شوهر آینده امیدوار گفت: من نمی‌توانم صبر کنم تا بیدار شوم و باهم بخوابیم.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت