عکس دختران باکره در آئین کلیسا برای حفاظت از بکارت خود

عکس دختران باکره در آئین کلیسا برای حفاظت از بکارت خود

دختران باکره امریکایی برای رابطه نداشتن قبل از ازدواج آئین و مقررات خاصی را پیاده می‌کنند در ادامه با عکس دختران باکره در آئین کلیسا برای حفاظت از بکارت خود سایت برترین بت را دنبال کنید. 

 

تصاویر دختران باکره با قوانین جدید در امریکا 

باکره نگه داشتن دختران در آمریکا خیلی جالب اسـت یک مراسمی برای دختران نوجوان می‌گیرند و این مراسم در کلیسا برگزار می شود کـه باید دختران دراین مراسم بـه کتاب مقدسشان سوگند یاد نمایند کـه باکره خواهند ماند و کسی حق ندارد این سوگند را بکشند در غیر این اینصورت مجازات خواهند شد در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری از مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا را خواهید دید با ما همراه باشید.

عکس های سکسی بازیگران در هالووین

بـه گزارش برترین بت بـه نقل از دیلی خبر اقدام عجیب برای باکره نگه داشتن دختران در آمریکا در اکثر ادیان ایاتی وجوددارد کـه انسانها را توصیه بـه حفظ عفت و پاکدامنی می‌نماید.این ایات از زنان و مردان می خواهد چشم را بـه روی نامحرم ببندند.

 

از سال 1980 در ایالات متحده سنتی رواج پیدا نمود کـه دختران حدود 12 سال بـه کلیسا مراجعه می نمایند ودر حضور پدر«مسیحیت معتقد اسـت خدای یگانه در سه شخص خدای پدر، خدای پسر«کـه در عیسی مسیح تجسم پیدا کرد» و خدای روح‌القدس می‌باشند.

 

این سه ذات یکسانی داشته ولی از هم متمایز می‌باشند.» سوگند نامه امضا می نمایند کـه چشمان خودرا از نامحرم بپوشند و بـه قولی دوروبر گناه را خط بکشند.این مراسم با حضور کشیشان کلیسا برگزار میگردد.

 

پرده بکارت یا هایمن چیست ؟‌

پرده بکارت باقی مانده یک غشای جدا کننده واژن از دستگاه تناسلی خارجی اسـت، کـه نقش خاصی ندارد.ولی اهمیت پرده بکارت دراین اسـت کـه در بعضی از خانمها این غشا باعث بسته شدن کل ورودی واژن می شود، کـه طبق معمول باشروع بلوغ و عدم خروج خون قاعدگی و علائم درد و انسداد ادراری مشخص میشود.

تصاویر دختران باکره با قوانین جدید در امریکا 

 


بیشتر بخوانید: عکس هایی از ترنس «دوجنسه های» گروهک داعشی + جزئیات کامل


 

پرده بکارت از هر نوعی کـه باشد با دخول دچار پارگی می شود.کـه در معاینه قابل تشخیص اسـت.

پارگی برده بکارت با زمین خوردن و اسب سواری اتفاق نمی افتد.

درصورتی کـه نوع پرده متخلخل باشد با ورود جسم خارجی هم امکان پاره شدنش وجوددارد.

 

پرده بکارت «Hymen» نوعی بافت یا غشاء اسـت کـه بخشی از دهانه واژن یا کل ان را پوشش می دهد. شکل ظاهری و ویژگی‌هاي‌ کلی هر یک از اندام‌هاي‌ بدن، از فردی بـه فرد دیگر متفاوت اسـت. دستگاه تناسلی زنان و پرده مهبل هم از این قاعده مستثنا نیست. انواع پرده بکارت را میتوان بـه قرار زیر تقسیم‌بندی کرد:

 

انواع پرده بکارت

پرده بکارت تیغه اي مسدود حلقوی ارتجاعیپرده بکارت حلقوی همانگونه کـه از نام ان پیدا اسـت، اطراف دهانه مهبل را بـه صورت حلقه‌اي پوشش می دهد. پرده بکارت حلقوی، ممکن اسـت قابل اتساع یا غیرقابل اتساع باشد. لازم اسـت بدانید، پرده حلقوی و قابل اتساع از طریق برقراری رابطه جنسی پاره نشده و خون ریزی نخواهد داشت. لبه‌هاي‌ پرده بکارت حلقوی، ممکن اسـت گرد یا دندانه‌دار باشد.

 

پرده بکارت ارتجاعی

پرده بکارت ارتجاعی یک غشاء انعطاف پذیر اسـت کـه از طریق آمیزش جنسی پاره نمیشود. در مواردی، ممکن اسـت آسیبی جزئی در پرده بکارت حلقوی ایجاد شود.

پرده بکارت یا هایمن چیست ؟‌

برای تشخیص نوع پرده حتماً باید بـه ماما یا دکتر زنان مراجعه کرد و از دستکاری کردن ان پرهیز نمود.پرده بکارت دو سوراخی توسط یک تیغه گوشتی کـه در ورودی واژن قرار دارد بـه دو بخش تقسیم میشود. بـه همین دلیل، اصطلاحا ان را پرده دو سوراخی می نامند.

 


بیشتر بخوانید: تعرض نیروهای داعش با دختران باکره سوریه «+عکس»


 

عکس دختران باکره در آئین کلیسا برای حفاظت از بکارت خود

دختران 12 ساله در حالی کـه ملبس بـه لباس عروسی می‌گردند با کشیشان بـه رقص و پایکوبی میپردازند.دختران در برابر خدا سوگند یاد می نمایند تا زمانی کـه بـه صورت رسمی ازدواج ننموده اند از روابط جنسی با پسران و همچنین بوسیدن آنها بپرهیزند.

 

در طی مراسم همچنین از سوی پدران حلقه باکره بودن در انگشت دختران می شود تا آنها این را همیشه بـه یاد داشته باشند کـه از این تاریخ بـه بعد باید در حفظ عفت و پاکدامنی خود کوشا باشند.در اکثر ایالات متحده امریکا این سنت برگزار میگردد.

 

تعداد 60 دختر بـه همراه پدران خود در هتل برادمور ایالت کلورادو گرد هم آمدند تا جشن ازدواج باکره بودن دختران خودرا برگزار نمایند.آقای رون یکی از کشیش هاي‌ کلیسای لیوینگ استون کـه از شرکت کنندگان در مراسم اسـت میگوید یکی از نکات قابل توجه این مراسم این اسـت.

عکس دختران باکره در آئین کلیسا برای حفاظت از بکارت خود

 


بیشتر بخوانید: تصاویر داغ از رابطه جنسی زنان و مردان روم باستان «+بدون سانسور»


 

نحوه باکره بودن دختران در کلیسا

کـه افراد در برابر خدا سوگند یاد می نمایند از هنگامی کـه حلقه باکره بودن را بـه انگشت می نمایند یکنوع تعهد در خود ایجاد می نمایند کـه از این تاریخ بـه بعد نباید دوست پسر بگیرند و با پسران تبادل بوسه داشته باشند.در حقیقت آنها با خدا ازدواج می نمایند و پدرشان دوست پسر آن ها محسوب میگردد.بـه غیر از ایالات متحده در 17 کشور دیگر نیز مراسم مشابهی بـه همین روش برگزار می‌گردد.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت