عشق و حال سکسی یک زن با ثروتی که دارد (+عکس)

عشق و حال سکسی یک زن با ثروتی که دارد (+عکس)

یک زن خانه دار امریکایی ثروتمند در ۷ سال به صورت بسیار سکسی خوش گذشت در ادامه با عشق و حال سکسی یک زن متاهل با ثروتی که دارد (+عکس) برترین بت را دنبال نمایید. 

 

زن پولدار معروف امریکایی و عشق و حالش 

ایزی آنایا می‌دانست که در سن ۷ سالگی می‌خواهد یک زن خانه‌دار درجه یک باشد – بنابراین، او آن را به واقعیت نشان داد.اکنون 43 ساله، آنایا هر روز صبح بچه‌هایش را با جیپ رانگلر روبیکون خود قبل از رفتن به باشگاه، خرید لباس‌های گران‌قیمت و صرف ناهارهای مجلل و تبلیغ سبک زندگی مجلل خود در فضای مجازی به مدرسه می‌سپارد.

عشق و حال سکسی یک زن متاهل با ثروتی که دارد (+عکس)

نیویورکر به کیترز نیوز گفت: “این دقیقاً همان زندگی است که من آرزویش را داشتم – مثل این است که در هفت سالگی آن را نشان دادم.”این بومی بروکلین به یاد می آورد که در کودکی زنان «فانتزی» منهتن را دیده بود، به امید روزی که «مثل آنها» شود.

 

او با کمک “پدر قند” و سال ها تلاش سخت، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کرده است.من و بابای شکرم 10 سال پیش به صورت آنلاین با هم آشنا شدیم. حدود شش ماه با هم قرار گذاشتیم و بعد نامزد کردیم و شش ماه بعد ازدواج کردیم.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن بلا حدید به سبک هوش مصنوعی (+عکس )

 

ایزی آنایا و عکس های داغش

او ادعا می کند که به دلیل سبک زندگی “مهیج” خود “نگران چیزهایی نیست که اکثر مردم نگران آن هستند”.در TikTok، این زن خانه دار ثروتمند که خود را «خانه دار ثروتمند» می نامند، از 106700 دنبال کننده خود دعوت می کند تا با او «برای بیش از حد خرج کردن» آماده شوند، در حالی که به روز رسانی های عمل زیبایی و نکاتی را برای ثروتمند شدن و ازدواج کردن به اشتراک می گذارد.

زن پولدار معروف امریکایی و عشق و حالش 

 

او گفت: “این دقیقاً همان زندگی است که من آرزویش را داشتم – مثل این است که در هفت سالگی آن را نشان دادم.” @theaveragerichhousewife / اخبار CATERS او گفت: “من بلند می شوم، بچه هایم را به مدرسه می برم، به ورزشگاه می روم.” “اگر من بخواهم چیزی بخرم، آن را می خرم – هر چه که باشد.”

 

او می‌بالید: “من به معنای واقعی کلمه می‌توانم هر آخر هفته از هر جایی مانند پاریس به هر جایی که فکرش را بکنید سفر کنم – من می‌توانم این کار را انجام دهم.”

 

اما او اعتراف کرد که در این زندگی مجلل به دنیا نیامده بود و مجبور شد از همسالان دوران کودکی خود فاصله بگیرد تا از نردبان شرکتی که توسط “افراد مرفه” احاطه شده بود، بالا برود.

 

 

عشق و حال سکسی یک زن متاهل با ثروتی که دارد (+عکس)

آنایا که قبلاً به عنوان دستیار شخصی کار می کرد و دائماً مشغول به کار بود، گفت: “من به منهتن نقل مکان کردم و کارم را در دنیای شرکت ها شروع کردم و به رویدادهای خیریه و رویدادهای دیگری می رفتم که در آنجا افرادی بودند که می خواستم حضور داشته باشم.” .

ایزی آنایا و عکس های داغش

بیشتر بخوانید: زنی که با خانم معلم دوران مدرسه اش ازدواج کرد!! (+عکس عجیب)

 

او ادامه داد: “من فقط کار خود را تبدیل به دنیایی کردم که می خواستم در آن به پایان برسم.” “نباید برای ملاقات با مردی به دنبال داستان سیندرلا باشید تا شما را در این دنیا قرار دهد – خود را در این دنیا قرار دهید.”

 

او تنها پس از سال‌ها فداکاری با «پدر قند» خود آشنا شد و اصرار داشت که داستان او «داستان سیندرلا نیست».او گفت: “منتظر کسی نباش که تو را نجات دهد – خودت را نجات بده، خودت را در دنیایی قرار بده که می‌خواهی در آن باشی، و آنجا خواهی ماند.”

 

پیج اینستاگرامی ایزابل آنایا در TikTok

در TikTok، او نکاتی را به خانه‌دارهای ثروتمند امیدوار می‌کند. @theaveragerichhousewife / اخبار CATERS علیرغم نظرات منفی منتقدان در مورد ظاهر یا نگرش او، آنیا آن را نادیده گرفت.

عشق و حال سکسی یک زن متاهل با ثروتی که دارد (+عکس)

اما شفافیت غیرقابل معذرت خواهی او در فضای مجازی نیز واکنش شدید منتقدان را برانگیخته است که ادعا می کنند او «بیش از حد جراحی پلاستیک انجام داده است» یا از اینکه او «در اینترنت لاف می زند» دوست ندارد و او را «بی حس» می نامند.

 

بیشتر بخوانید: 10 فانتزی جنسی راسل برند بازیگر معروف + عکس

پیج اینستاگرامی ایزابل آنایا در TikTok

عکس خفن

عشق و حال سکسی یک زن متاهل با ثروتی که دارد (+عکس)

او گفت: “من همیشه انواع چیزهای منفی را می خوانم، اما می دانید، همه چیز برای همه نیست.” “همه شراب سفید دوست ندارند – همه من را دوست ندارند.”

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت