سکس عروس و دامادی در حضور مهمانان روی تختخواب (+عکس)

سکس عروس و دامادی در حضور مهمانان روی تختخواب (+عکس)

یک عروس دوماد چینی در شب حجله خود در حضور مهمانان عروسی روی تخت رفتند و با هم رابطه جنسی «سکس» برگذار کردند در ادامه با سکس عروس و دامادی در حضور مهمانان روی تختخواب «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

 

رابطه جنسی زوجی در ملاعام در شب عروسی 

عروس و دامادی کـه پس از مراسم و جشن ازدواجشان بـه اتاق خواب میروند و با اقدام شوکه کننده اي توسط مهمانان مواجه میشوند.قبل از این‌که ماجرا را بخوانید مردم چین از شنیدن و با خبر شدن و انتشار این کلیپ و تصاویر بسیار شوکه و ناراحت شدند و دست بـه اعتراض زدند.

سکس عروس و دامادی در حضور مهمانان روی تختخواب «+عکس»

مهمانان کـه اتاق خواب این زوج رابا تم قرمز تزئین کرده بودند پس از ورود این عروس و داماد بـه اتاق توسط مهمانان بـه اجبار بـه رخت خواب رفتند و مهمانان لباس هاي‌ این زوج را در آورند و تحت فشار مهمانان این زن و شوهر لخت در بستر یک دیگر را در آغوش کشیدند.

 

 

کشور های غربی با بی درایتی و بی حیا بودن در تمامی مسائل خصوصی بی پرده جلو میروند و بـه این اقدامات بی شرمانه خود نیز افتخار میکنند! انسانیت بـه شرف و حیا داشتن افراد اسـت.

 

بیشتر بخوانید: دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند «+عکس جالب»

 

 

سکس عروس و دامادی در حضور مهمانان روی تختخواب

این عروس و داماد چینی جلوی چشم میهمانان عروسی خود عریان شدند و حجله خودرا با رابطه جنسی در عروسی انجام دادند عروس و داماد وادار شدند کاملا لباس هاي‌ خودرا درآورده ودر جلوی چشم مهمانان اقدام بـه برقراری رابطه جنسی کنند. دریک اتفاق عجیب کـه گویا در چین زیاد رخ می‌دهد داماد و عروس در جلوی چشم مهمانان و بـه اصرار آنان اقدام بـه برقراری رابطه جنسی کردند!

رابطه جنسی زوجی در ملاعام در شب عروسی 

لحاف قرمزی برای عروس و داماد پهن شد و هردوی آنان لخت بـه زیر لحاف رفتند . مهمانان مراسم کـه انها را وادار بـه برقراری رابطه جنسی در جلوی چشمشان کرده بودند بـه گزارش نازوب با کمال بیشرمی لحاف را از روی عروس و داماد برداشتند تا مطمئن شوند انها لخت مشغول رابطه جنسی هستند!!!

 

عکس هایی از شب زفاف عروس و داماد جلوی چشم مهمان ها

البته همان طور کـه در تمام عروسی ها دیده می شود برخی از میهمانان عروسی کـه نزدیکی بیشتری با عروس و داماد داشتند بـه شیطنت هایي پرداختند همانند این‌که با یک شیء بر روی عروس میزدند و او را وادار بـه بغل کردن داماد می کردند .

سکس عروس و دامادی در حضور مهمانان روی تختخواب «+عکس»

 

شب زفاف چیست ؟

شب زفاف بـه شبی گفته می شود کـه بعد از ازدواج عروس و داماد برای نخستین بار با هم همبستر میشوند .مردان همیشه تحریک جنسی دارند و هیگاه زمان مشخصی برای تحریک جنسی مردان مشخص نیست.

شب زفاف چیست ؟

هیچ وقت برای رابطه جنسی خود با همسرتان نباید زمان تعیین کنید و از قبل اینکار را برنامه ریزی کنید بلکه هروقت زن و شوهر هوس رابطه جنسی سراغشان بیاید باید با هم رابطه برقرار کنند و این‌که رابطه جنسی تان را بـه عقب بیندازید لذت ان را از بین می برد.همیشه باید بـه خواست هر دو طرف در عمل جنسی توجه داشته باشیم و هیچگار از خواست طرف مقابل چشم پوشی نشود .

 

شب زفاف برای همه ی دختران استرس آور اسـت زیرا هنوز پرده بکارت باقی اسـت بـه همین دلیل دخترها از آمیزش جنسی ترس دارند برای همین در شب زفاف نباید اسراری برای رابطه جنسی بـه همسرتان داشته باشید . مرد با صبر و تحمل می تواند استرس و ترس همسرش را از بین ببرد و با نوازش می تواند این استرس را کاهش دهد .

عکس هایی از شب زفاف عروس و داماد جلوی چشم مهمان ها

سکس عروس و دامادی

کـه هر دو طرف از این آمیزش راضی باشند جوری نباشد کـه فقط مرد لذت ببرد . با تکنیک و عمل هایي این رابطه را انجام دهید کـه بـه مسر خود زیاد درد وارد نکنید .

 

وقتی مرد اینکار را بلد نباشد و صبر لازم در وجودش نباشد وقتی رابطه را در شب اول ازدواج برقرار کنند و زن درد زیادی را تحمل کند همیشه از این آمیزش خاطره بدی در ذهن زن ماندگار می ماند و دچار ترس از رابطه هاي‌ بعدی هم می‌شود و علاقه ان بـه رابطه بعدی از بین می‌رود .

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن کامل کندال جنر در مجله معروف جنجالی شد «+عکس هات»

 

این عمل حتی ممکن اسـت باعث مشکل جسمی و روانی همسرتان شود پس بـه شـما توصیه می کنیم کـه در شب زفاف اگر همسرتان از لحاظ روحی آماده بـه رابطه نبود از این عمل خودداری کنید کـه مشکل بـه همرا نداشته باشد .

داغ ترین عکس زفاف

یکیدیگر از میهمانان نیز قصد بلند کردن پتو از روی عروس و داماد را داشت کـه از برهنگی عروس و داماد مطمئن شوند کـه چندین بار با تلاش عروس و داماد عقب کشید اما در نهایت پتو را از روی عروس و داماد بلند کرد تا رابطه جنسی عروس و داماد عریان کاملا پیدا شود.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت