سکسی ترین زوج سال 2024 (عکس های لختی لب دریا)

آخرین بروزرسانی : 7 آگوست 2023
سکسی ترین زوج سال 2024 (عکس های لختی لب دریا)

سیمون ساسینا  و آنیتا دو هنرمند و سلبریتی بسیار معروفی هستند کـه لقب خوش اندام ترین زوج سال را دریافت کردند در ادامه با عکس و سکسی ترین زوج سال 2024 «عکس هاي‌ لختی لب دریا» همراه برترین بت باشید . 

داغ ترین عکس های زن شوهر سلبریتی لب دریا 

سیمونه سوزینا و خواننده آنیتا پس از بـه اشتراک گذاشتن چندین عکس دنج و دوست داشتنی باهم، بالاخره قرار ملاقات خودرا تایید کردند. انها چندین عکس باهم بـه اشتراک گذاشته اند کـه نشان می‌دهد تعطیلات خودرا باهم می گذرانند.

سکسی ترین زوج سال 2023 «عکس های لختی لب دریا»

شایعه آشنایی این دو چند ماهی اسـت کـه بـه گوش میرسد اما تا همین اواخر انها باهم بودنشان را تایید نکرده بودند. با این حال، اکنون شکی نیست کـه این زوج باهم رابطه دارند، زیرا آن ها در اینستاگرام ابراز عشق میکنند.پس حالا بیایید نگاهی بیندازیم کـه چگونه انها بـه طور رسمی یک زوج شدند و چگونه شایعات در مورد رابطه آن ها در وهله اول شروع شد.

بیشتر بخوانید: سینه های بزرگ این زن سکسی و راه رفتن را برایش مشکل کرده است «+عکس»

سیمون سوزینا و ماجرای آشنایی با انیتا

سیمون سوزینا و آنیتا عشق خودرا از طریق اینستاگرام ابراز می کنندسوزینا و دوست دخترش آنیتا اکنون در اینستاگرام تایید کرده اند کـه باهم رابطه دارند. این زوج چندین عکس از انها درکنار هم در ساحل بـه اشتراک گذاشته و از تعطیلات خود لذت می‌برند.

داغ ترین عکس های زن شوهر سلبریتی لب دریا 

او عکس اینستاگرامش را زیرنویس کرد: «زندگی زندگی، کـه او در مورد ان نظر داد: «از این جا تا ماه و برگرد، آمور میو». Amore Mio در انتهای کپشن اینستاگرام خود نشان دهنده عشق من اسـت، کـه مطمئناً بـه این معنی اسـت کـه آن ها اکنون بـه طور رسمی یک زوج هستند.

نه تنها سوهینا، بلکه دوست دخترش، آنیتا، الان تایید کرده اند کـه قرار هستند. او همچنین در مورد یک عکس خیره کننده از او در ساحل با عنوان “Te Amo” بـه معنای “دوستت دارم” نظر داد.او همچنین تصاویر زیادی از تعطیلات کوچک خود بـه اشتراک گذاشت و در بین انها یک عکس شایان ستایش با دوست پسرش بود.پس از چند ماه شایعه در مورد قرار انها، این زوج اکنون بـه طور رسمی در اینستاگرام تایید کرده اند کـه دوست پسر و دوست دختر هستند.

اندام سکسی ترین زوج سال

سخنگوی این بازیگر اظهار داشت کـه آن ها حتی فینال لیگ قهرمانان بین منچسترسیتی و اینترمیلان رابا هم در جعبه VIP در استادیوم تماشا کردند.

سیمون سوزینا و ماجرای آشنایی با انیتا

بعد از پایان مسابقه تصمیم گرفتند باهم سفر کنند. در ان لحظه آن ها تازه شروع بـه شناختن یک دیگر کرده بودند. با این حال، تنها چند هفته بعد، او چندین عکس و ویدیو از عکس هاي‌ آن ها و فیلم هاي‌ پشت صحنه دولچه و گابانا منتشر کرد.

سیمون سوزینا و آنیتا در هفته مد پاریس بیشتر بـه هم نزدیک شدندسوزینا و آنیتا مکرراً در ماه ژوئن 2023 ملاقات کردند. اما فقط یک ماه بعد، در ژوئیه، زمانی کـه برای تبلیغ دولچه و گابانا در هفته مد پاریس باهم ظاهر شدند، شانس بیشتری برای پیوند پیدا کردند.

در ان زمان، انها خیلی بـه هم نزدیک شدند و پس از ان اغلب عکسها و فیلم هاي‌ یک دیگر را بـه اشتراک گذاشتند. درسال 2023؛ او ویدیوی باهم بودن این زوج را در استوری اینستاگرام خود بـه اشتراک گذاشت کـه آتش را بیشتر شعله ور کرد.از این نقطه بـه بعد، طرفداران متوجه شدند کـه این زوج بـه طور مکرر در استوری ها و عکس هاي‌ اینستاگرام یک دیگر ظاهر می‌شوند.

سکسی ترین زوج سال 2023 «عکس های لختی لب دریا»

بعد از این ویدیو، این زوج چندین عکس باهم بـه اشتراک گذاشتند و شروع بـه اظهار نظر در مورد عکس هاي‌ یک دیگر کردند.این بازیگر در اینستاگرام عکسی با آنیتا از زاویه اي متفاوت بـه اشتراک گذاشت و این پست رابا قلب قرمز شرح داد. او در پاسخ نوشت: «تی آمو» و او پاسخ داد: «از این جا تا ماه و برگرد. Amore mio.”

اندام سکسی ترین زوج سال

آنیتا همچنین ویدئویی از رقصیدن با این بازیگر در حالی کـه لباس قرمز پوشیده بود بـه اشتراک گذاشت. این جفت همه ی لبخند می زدند و حرکات تانگو خودرا بـه نمایش می گذاشتند و خواننده میخندید و سیمون را در آغوش میگرفت. این دو ستاره از ماه ژوئن رابطه عاشقانه‌اي داشتند، اما ظاهراً انها پس از تعامل در رسانه‌هاي‌ اجتماعی رابطه خودرا تأیید کردند. این بازیگر بیشتر بـه خاطر بازی در سریال محبوب نتفلیکس “365 Days” شناخته میشود.

لباس شنای این زوج جذاب روی قایق

آنیتا بـه امیلی راتایکوفسکی یاد میدهد کـه چگونه تورک کندآنیتا با بازیکنان بارسلونا می رقصد و بـه آن ها پیشنهاد بازی میدهد: “بـه تیم خوش آمدید”آنیتا با لباس شنای چشم نواز گرما را بـه اینستاگرام آورد

لباس شنای این زوج جذاب روی قایق

قبل از سفر بـه میکونوس، آنیتا در حال اشتراک گذاری اشتیاق خود بـه فوتبال در لس آنجلس دیده شد. این خواننده لحظاتی از مشغله کاری خودرا بـه دیدار بازیکنان باشگاه بارسلونا اختصاص داد. اکانت باشگاه بارسلونا در TikTok با انتشار ویدئویی از دریافت پیراهنی با شماره 3 بـه اشتراک گذاشته شده اسـت: «آنیتا، بـه تیم خوش آمدید».

سکسی ترین زوج سال 2023 «عکس های لختی لب دریا»

با چهره و هیکلی مانند سوزینا، تعجبی ندارد کـه او در مدلینگ موفق بوده اسـت. نخستین نمایش مهم او Walking for Armani بودو او برای جلدهایی مانند L’Officiel Austria Hommes و Rollacoaster ژست گرفته اسـت.

بیشتر بخوانید: عکس داغ جنیفر لوپز با لباس زیر آبی شما را محو خود میکند «بی سانسور»

عکس داغ زوج سکسی

بازیگران فیلم ۳۶۵

سکسی ترین زوج سال 2023 «عکس های لختی لب دریا»

سوزینا 3.5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد کـه در ان عکسها، کاورها و تبلیغات خودرا برای پروژه هاي‌ خود بـه اشتراک میگذارد. او در ۸ ژوئیه اینستاگرام رابا آنیتا رسمی کرد و عکس‌هاي‌ خیره‌کننده‌اي از ان‌ها را در نمایش مد آلتا مودا دولچه و گابانا در آلبروبلو، پولیا بـه اشتراک گذاشت.

ثبت نام در سایت سیگاری بت