رابطه جنسی زنی 60 ساله با پسری 6 ساله (+عکس)

رابطه جنسی زنی 60 ساله با پسری 6 ساله (+عکس)

یک ازدواج بسیار عجیب کـه منجر بـه سکس و رابطه جنسی یک پیرزن ۶۰ ساله با مردی ۶ ساله بسیار عجیب بود در ادامه با رابطه جنسی زنی 60 ساله با پسری 6 ساله «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

 

سکس زنی ۶۰ ساله با کودک ۶ ساله 

در کشور آفریقا رسم هاي‌ عجیب و متفاوتی نسبت بـه همه ی جای دیگر می تواند یافت. در یکی از عجیب ترین اتفاقات دراین کشور, یک پسر 8ساله با زنی 60ساله ازدواج کرد!

 

پدربزرگ این پسر در خواب دیده بود کـه روح اجدادشان در عذاب هستند و بـه او گفته اند باید نوه اش سریع تر ازدواج کند تا آن ها بـه آرامش برسند بنابر این این پسر کـه از قبل با فرزندان این زن اشنایی داشته و خود زن را نیز دوست داشته اسـت, این زن را پیشنهاد می‌دهد و خانواده پسر نیز قبول میکنند!

سانل ماسیلِلا کـه هشت سال دارد در برابر ۱۰۰ مهمان، با زن ۶۱ ساله اي کـه دارای ۵ فرزند اسـت، ازدواج کرد. این زن، هلن شابانگو نام دارد ودر حالی با سانل ازدواج کرده اسـت کـه با شوهرش زندگی می‌کند. بـه گفته سانل، اجداد مرده اش بـه او دستور داده اند کـه با این زن ازدواج کند.

بیشتر بخوانید: رابطه نامشروع زنی با دوست همسرش و اعترافات عجیب «+عکس»

 

رابطه جنسی زنی 60 ساله 

طی این ازدواج هیچ عقدنامه رسمی امضا نشد و عروس و داماد نیز باهم زندگی نمی کنند. بـه گفته خانواده سانل کـه ۱۵۰۰ پوند برای این مهمانی هزینه کرده اند، این مراسم فقط یک آیین قومی اسـت کـه باید اجرا شود.

 

مادر سانل کـه ۴۶ سال دارد می گوید: “قرار بود این مراسم را کمی دیرتر انجام دهیم، اما پدربزرگ سانل اصرار داشت کـه قبل از مرگش اینکار انجام شود. سانل نیز هلن را برای ازدواج انتخاب کرد، چرا کـه وی را بسیار دوست میداشت.”

عکس هایی از شب حجله زنی ۶۰ ساله با ۶ ساله

هلن کـه با فردی بسیار کوچک تر از نوه هایش ازدواج کرده اسـت، می گوید: “ما با اینکار، اجدادمان را خوشحال کردیم. اگر این مراسم انجام نمیشد، حتماً گرفتار عذاب می شدیم.”این مراسم در شهر تاشوان در کشور آفریقای جنوبی انجام شد.

 

با تصویب قانون حمایت از کودکان و نوجوانان کـه از مفاد پیمان نامه حقوق کودک الهام گرفته اسـت، کلیه اشخاص زیر ۱۸ سال تمام شمسی، صرف نظر از جنسیت، کودک و نوجوان محسوب می شوند و بنابر این مشمول حمایت‌هاي‌ قانونی در برابر بزه‌دیدگی می گردند.

 

کودک ازاری چیست ؟

کودک آزاری زمانی اتفاق می‌افتد کـه هرگونه فعل و یا ترک فعل قابل اجتناب، سلامت جسمی، روانی و عاطفی کودک را تحت تأثیر قرار دهد. «تعریف گیلمور»

 

هرگونه بدرفتاری فیزیکی و یا عاطفی، سوءاستفاده جنسی، غفلت یا رفتار همراه با بی‌توجهی یا استثمار تجاری یا سایر انواع استثمار، کـه منجر بـه آسیب واقعی یا احتمالی بـه سلامت، بقاء، رشد یا کرامت کودک در زمینه‌ي روابط یا مسئولیت، اعتماد یا قدرت شود.«تعریف سازمان جهانی بهداشت»

 

بیشتر بخوانید: 10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی «+عکس داغ»

 

انواع کودک آزاری

جسمی

جنسی

غفلت

عاطفی

عکس هایی از شب حجله زنی ۶۰ ساله با ۶ ساله

رابطه جنسی زنی 60 ساله با پسری 6 ساله 

جسمی: آزار فیزیکی رفتارهایی هستند کـه منجر بـه مصدومیت‌هاي‌ فیزیکی غیرتصادفی می شوند. این موارد شامل صدمه غیرتصادفی، تنبیه فیزیکی شدید «کـه میتواند شامل صدمه فیزیکی بشود یا نشود»؛ تهدید‌ بـه صدمه فیزیکی، رفتارهای خطرناک بـه سمت کودک یا در اطراف کودک «پرت کردن شی‌؛ استفاده از سلاح» می‌باشند.

 

بیشتر بخوانید: آیا هنگام رابطه جنسی فیلم پورن نگاه کنیم ؟‌ «فیلم پورن»

 

شب حجله بسیار عجیب این پیر زن با پسری ۶ ساله بسیار سخت اسـت و همین موضوغ در خبر های دنیا بسیار جنجالی بوده اسـت .رابطه جنسی زنی 60 ساله با پسری 6 ساله «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت