10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

رابطه جنسی از پشت یا همان سکس از عقب نیازمند وسایل هاي‌ خاص جنسی میباشد کـه ما برای شـما باز کردیم در ادامه با 10 وسایل جنسی برای رابطه از عقب بـه همراه عکس و آموزش برترین بت را دنبال کنید .

 

انواع وسایل ها برای سکس از عقب 

اگر این جا هستید، بـه احتمال زیاد بـه بازی مقعدی علاقه دارید – یا کنجکاو هستید. جنت بریتو، دکترا، یک درمانگر جنسی معتبر و موسس هاوایی، توضیح می دهد کـه اولاً: اگر هنوز هیچ نوع بازی با باسن را امتحان نکرده‌اید، می خواهید در تاکتیکی بـه نام «آموزش مقعدی» شرکت کنید. مرکز سلامت جنسی و روابط.

 

بـه طور خلاصه، تمرین مقعدی زمانی اسـت کـه آب رابا انگشت یا اسباب‌بازی آزمایش میکنید و بـه قسمت‌هاي‌ بزرگ تر می رسید، مانند آلت تناسلی یا بند.

 

این روش بـه ماهیچه هاي‌ مقعدی کمک می کند تا بـه نفوذ عادت کنند و خطر پارگی و درد شـما را کاهش دهد. و این اسباب‌بازی‌هاي‌ مورد تأیید متخصص می توانند راهی عالی «و سرگرم‌کننده» برای آماده‌سازی خود باشند.

 

رابطه مقعدی با این روش ها

بریتو می گوید: اگر نخستین بار هستید، بـه این نکات حرفه‌اي دیگر توجه کنید: 1. بیشتر از آنچه فکر میکنید نیاز دارید از روغن استفاده کنید و 2.

 

حداقل یک ساعت قبل از انجام هر نوع کار باسن، حداقل یک‌بار اجابت مزاج داشته باشید. . هر دوی این اقدامات هرگونه ناراحتی را کـه ممکن اسـت در حین قرار دادن اولیه تجربه کنید بـه حداقل می‌رساند.

 

آیا تجربه اي دارید «بـه معنای واقعی کلمه»؟ هنوز هم می توانید اسباب بازی هاي‌ سرگرم کننده و جدید را بـه بازی بعدی خود اضافه کنید.

 

با متخصصان آشنا شوید: پزشک جانت بریتو یک درمانگر جنسی معتبر و موسس مرکز سلامت جنسی و روابط هاوایی اسـت.

 

دب لاینو، دکترا یک درمانگر جنسی معتبر و دکترای علوم سلامت اسـت.

 

سارا ملانکون، دکترا، جامعه شناس، سکس شناس و کارشناس روابط جنسی و روابط جنسی SexToyCollective.com اسـت.

 

بـه گفته کارشناسان، در هر کجا کـه در سفر جنسی خود هستید، این 22 بهترین فیش باسن برای همه ی سطوح مهارت و اسانی اسـت.

 

پلاگین مقعدی سیلیکونی بوتی

اگر در بازی مقعدی تازه کار هستید، احتمالاً می خواهید با یک پلاگ باسن در سطح مبتدی بدون هیچگونه زنگ و سوت شروع کنید. پلاگین Bootie کـه در اندازه هاي‌ مختلف موجود اسـت، دارای نوک مخروطی با قابلیت جاگذاری آسان و سیلیکون فوق العاده نرم اسـت.

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

بریتو می گوید بـه‌علاوه، این دوشاخه دارای پایه‌اي گشاد شده اسـت کـه ان را برای مبتدیان ایده‌آل میکند. بریتو توضیح می دهد کـه از آنجایی کـه پایه اسباب‌بازی بلند و پهن اسـت، درصورت نیاز بـه انجام اینکار در مقعد، آسان‌تر اسـت کـه ان را بـه داخل و خارج کنید.

 

نقد Rave: “این اسباب بازی از سیلیکون انعطاف پذیر و باکیفیت ساخته شده اسـت، بنابر این برای افرادی کـه می‌خواهند برای مدت کوتاهی بازی کنند یا بـه دنبال لباس هاي‌ طولانی هستند عالی اسـت.

 

پایه گشاد شده فوق العاده گسترده اسـت، بنابر این عده اي از افراد ممکن اسـت با ان مشکل داشته باشند. بازی با نفوذ دوگانه. پایین فیش برای اسانی نهایی زیبا و باریک اسـت. این را درنظر بگیرید.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی مادری در مدرسه فرزندش با دانش اموزان !! «+عکس»

 

جنس سیلیکون

بریتو می گوید پلاگین Quiver Butt دارای یک گلوله ارتعاشی داخلی اسـت کـه ان را برای کسانی کـه می دانند از احساس لرزش لذت میبرند عالی اسـت. گفتنی اسـت، این بیشتر یک “افزونه” اسـت، بـه این معنی کـه اگر از قبل با یک ~پریز معمولی لب بـه لب~ آسان نیستید، نباید ارتعاشات را وارد ترکیب کنید.

 

و بله، شکل منحصربه‌فرد ان – نوک نازک با محوری زاویه‌دار و پیازی – ان را در سطحی متفاوت از اکثر ارتعاش‌هاي‌ مقعدی قرار می دهد: میتوانید ان را بـه اسانی وارد کنید و وقتی در جای خود می‌لغزد احساس پری بیشتری کنید.

 

نظر Rave: “خیلی خوب کار می کند، و بـه خصوص نسبت بـه قیمت محصول عالی اسـت. ممکن اسـت برای مبتدیان کمی بزرگ باشد، اما برای نیازهای من عالی بود.”

 

 

10 وسایل جنسی برای رابطه از عقب به همراه عکس و آموزش

این پلاگین با تنها 2.5 اینچ طول قابل درج، همه ی نوع زیبا اسـت. از فلز ساخته شده اسـت، نه سیلیکون، کـه ممکن اسـت کمی نرم تر نیز بـه نظر برسد.

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

بریتو می افزاید: «نکته جالب در مورد فلز این اسـت کـه میتواند با دمای بدن شـما تنظیم شود. امتیاز دیگر اسباب بازی هاي‌ جنسی فلزی؟ بریتو می گوید:

 

می توانید از روان‌کننده‌هاي‌ مبتنی بر سیلیکون استفاده کنید کـه بیشتر از روان‌کننده‌هاي‌ مبتنی بر آب دوام می‌آورد و بدون اصطکاک روی بدن احساس میشود.

 

ICYDK، اسباب‌بازی‌هاي‌ سیلیکونی «کـه تعداد زیادی از اسباب‌بازی‌هاي‌ جنسی از ان ساخته شده‌اند» بـه روغن کاری مبتنی بر آب نیاز دارند تا بـه سطح مورد آسیب نرسانند.

 

Rave Review: “من ان را دوست دارم! صادقانه بگویم نخستین باری کـه شریکم و همسرم اینکار را انجام دادم کمی حيرت زده شدم، زیرا بزرگتر از انچه انتظار داشتم احساس می‌کردم!

 

مشکلی نیست، چیز خیلی مهمی نیست. استفاده از ان واقعا سرگرم کننده بودو ظاهری داشت. فوق العاده زیبا. احساس سرما از فلز نیز واقعا سرگرم کننده و متفاوت اسـت!”

 

 

پلاگین شیشه ای شماره 48 با پایه گل

بریتو پیشنهاد می کند برای کسانی از شـما کـه می خواهید موادی را کـه در اتاق خواب استفاده می کنید تغییر دهید، این پلاگین شیشه‌اي را در ترکیب قرار دهید. با بیش از 500 بررسی کـه بـه ندرت بـه زیر پنج ستاره می‌رسد، این شاخه گل دارای پایه تزئینی برای پیش گیری از گم شدن اسباب بازی، گردن محکم،

 

بهترین دوشاخه با مهره های چرخان

b-Vibe Rimming Plug یک پانچ اضافه دارد: مهره‌هاي‌ چرخان در گردن دوشاخه، برای شبیه‌سازی مانند – حدس زدید – یک رینگ.

 

ودر حالی کـه شمع هاي‌ ارتعاشی لب بـه لب میتواند بسیار سرگرم کننده باشد، اجبار دست زدن بـه پشت و فشار دادن دکمه برای روشن کردن انها نیز می‌تواند اذيت دهنده باشد. یک نظارت از راه دور این مشکل را حل می کند.

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

دب لاینو، دکترا، یک درمانگر جنسی معتبر و دکترای علوم بهداشت، می گوید: «این نظارت از راه دور نیز اگر بـه تنهایی با ان بازی می کنید، ان را ایده آل می کند. او اضافه میکند کـه وقتی صحبت از بازی شریک بـه میان می آید، می توانید با بازرسی کردن سرعت و ریتم ارتعاش بـه شریک زندگی خود، چیزها را ادویه کنید.

 

Rave Review: “ارتعاشات شگفت انگیز هستند و با طیف وسیعی از الگوهایی کـه از اکثر اسباب بازی ها انتظار دارید، فوق العاده قوی هستند.

 

ارتعاش بـه تنهایی نیز بـه طرز شگفت انگیزی آرام اسـت و یقیناً می توانید از ان در همه ی جا استفاده کنید. بـه خصوص با برد طولانی کـه بازرسی از راه دور فراهم می کند. “

بهترین دوشاخه با دستگیره

طراحی منحنی و کج شده فقط برای ظاهر نیست: بـه تحریک پروستات یا نقطه G برای حداکثر لذت کمک می کند. و اون دسته ي بامزه قلبی شکل؟ این باعث می شود کـه اسباب بازی فقط با دو انگشت جدا شود.

 

بریتو توضیح میدهد: «این اسباب‌بازی ممکن اسـت برای کسی کـه تنهاست، آسان‌تر باشد». او می افزاید: «بـه خصوص اگر کمی مراقب آزمایش باشید. چطور؟ خوب، می توانید تمام مدت دستگیره را نگه دارید و نظارت بیشتری بر میزان عمق ورودی یا خروجی دوشاخه داشته باشید.

 

نقد جالب: “من واقعاً گاهی اوقات ان احساس سیری را دوست دارم، و این پلاگین سیلیکونی کوچک برای من اندازه مناسبی دارد.

 

علاوه بر این کـه شایان ستایش اسـت، دسته کوچک قلبی شکل این پلاگین را بـه اسانی در داخل بدن دستکاری می کند – همچنین جا می شود. واقعاً آسان اسـت، و ان را بـه یک پلاگین عالی برای راه رفتن تبدیل می کند، اگر این چیزی اسـت کـه شـما بـه ان علاقه دارید!”

 

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)
دوشاخه باسن اسباب بازی مقعدی ویبره We-Vibe Ditto

برای افراد ماجراجو کـه از بازی عمومی لذت می برند، We-Vibe Ditto را درنظر بگیرید، یک دوشاخه هوشمند کـه بـه برنامه We-Vibe متصل می شود و بـه شـما «یا شریک زندگی» اجازه می دهد دستگاه را مستقیماً از تلفن خود بازرسی کنید. خیلی رسوایی!

 

بریتو می افزاید: «این دوشاخه کمی محتاطانه تر اسـت. می توانید بـه جامعه بروید، کمی بازی‌هاي‌ ناهنجار داشته باشید و کمی ماجراجوتر باشید.» یک ایده؟ بریتو پیشنهاد میکند کـه ان را بـه باشگاه یا بار بیاورید و از شریکتان بخواهید تا زمانی کـه در پیست رقص هستید ان را نظارت کند.

 

نقد هیجان انگیز: “من عاشق این هستم کـه چگونه این همه ی مکان هاي‌ مناسب را در همه ی نقاط مناسب می مالد و خون من را بـه یک انفجار خیره کننده جاری می کند! فوق العاده بی صدا اسـت، بنابر این نیازی نیست از این کـه مردم صدای شـما را بشنوند بترسید، و قیمت ان فقط قیمت گذاری شده اسـت. درست!”

 

خرید انواع وسایل های جنسی

چرا یک دوشاخه بگیرید در حالی کـه می توانید سه شاخه بگیرید؟ این کیت مقعدی همه ی جانبه با سه شاخه در اندازه هاي‌ مختلف، یک ذخیره کننده روان کننده و یک کتابچه راهنما بـه شـما کمک می کند تاش را برای بازی باسن آموزش دهید.

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

و بله، این کیت حتی شامل یک پلاگین ارتعاشی اسـت کـه بـه بدن شـما اجازه می دهد تا زمانی کـه با اندازه‌هاي‌ بزرگ تر آسان‌تر می شوید، نوع متفاوتی از احساس لذت را تجربه کند.

 

نقد هیجان انگیز: “زمانی کـه بـه کاوش در بازی مقعدی علاقه مند شدم، تصمیم گرفتم پول اضافی را برای این مجموعه بپردازم، و ارزش ان را داشت. یک دوشاخه استاندارد، یک دوشاخه ویبره و یک دوشاخه وزن دار بـه شـما اجازه می دهد تا خیلی کار کنید. تطبیق پذیری و سطح هیجان اضافی دانستن سایز بعدی حس کاملا جدیدی خواهد بود.”

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

بیشتر بخوانید: نحوه خوردن سینه زنان در رابطه جنسی | عکس های جذاب لخت دختران جوان

 

10 وسایل جنسی برای رابطه از عقب به همراه عکس و آموزش

برونو برای تحریک هم زمان پرینه و پروستات طراحی شده اسـت و ان را بـه گزینه اي سرگرم کننده برای هر شخصی کـه شریک آلت تناسلی دارد تبدیل می کند. این دوشاخه دارای دو موتور اسـت و هشت تنظیمات مجزا را ارائه می دهد، بنابر این می توانید با سرعت ها و الگوها بازی کنید.

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

و BTW، شکل آیرودینامیکی ان را آسان تر می کند، لاینو اشاره می کند. بریتو اضافه میکند کـه اگر مبتدی هستید، مطمئن شوید کـه در حال کار کردن با این یکی هستید، زیرا ممکن اسـت از همان ابتدا برای استفاده از ان کمی بزرگ باشد.

10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت (+عکس و آموزش)

نقد جالب: “من این را بـه عنوان هدیه اي برای شریک زندگیم خریدم و از ان زمان استفاده زیادی از ان کردیم! این اسباب بازی چه بـه صورت انفرادی و چه با شریک زندگی، بصری و آسان برای استفاده اسـت. شریک زندگی من ان را نیرومند و لذت بخش.”

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت