دختران سکسی کلمبیایی |‌ عکس های لختی از زنان کشور کلمبیا

دختران سکسی کلمبیایی |‌ عکس های لختی از زنان کشور کلمبیا

کشور کلمبیا یکی از زیباترین کشور هاي‌ دنیا میباشد کـه دختران و زنانشان بسیار تو پر شبیه برزیلی ها و مکزیکی می‌باشد در ادامه با دختران سکسی کلمبیایی |‌ عکس هاي‌ لختی از زنان کشور کلمبیا برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس هایی از سکسی زنان کلمبیا 

کشور کلمبیا، شمال ‌غربی ‌ترین کشور آمریکای جنوبی اسـت. همسایگان کلمبیا در جنوب کشور ونزوئلا، برزیل، اکوادور و پرو، در شمال از طریق دریای کارائیب با اقیانوس اطلس و از غرب با پاناما و اقیانوس آرام هم­ مرز اسـت. کلمبیا کشور چهارم بزرگ در آمریکای جنوبی «بعد از برزیل، آرژانتین و پرو»؛ با مساحت 1.141.000 کیلومتر مربع اسـت.

دختران سکسی کلمبیایی |‌ عکس های لختی از زنان کشور کلمبیا

جمعیت این کشور حدود 51 میلیون نفر اسـت و پراکندگی جمعیتی کلمبیا یکسان نیست. پایتخت این کشور شهر بوگاتا اسـت و زبان رسمی مردم این کشور اسپانیایی اسـت. واحد پول کلمبیا، پزوی کلمبیا اسـت.

 

کشور کلمبیا همچنین یکی از کشور‌هاي‌ دارای گسترده­ ترین تنوع قومی در آمریکای جنوبی اسـت. این تنوع قومی مدیون مهاجرت ‌هایي اسـت کـه در قرن 20 بـه این کشور شده و افزایش جمعیت این کشور را در پی آورده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: لباس بارداری لختی و خیس سلبریتی دردسرساز شد!! «+عکس»

 

عکس هایی از زنان کشور کلمبیا

کشور کلمبیا در مقایسه با سایر مناطق آمریکا جنوبی دارای بیشترین تنوع فیزیکی در قلمرویش اسـت. این کشور در بخشی از «حلقه آتش» اقیانوس آرام اسـت کـه در واقع محلی زلزله‌ خیز ودر دسترس آتشفشان اسـت، قرار گرفته اسـت.

 

این کشور از قله‌هاي‌ بلند و برفی آند تا دشت‌ هاي‌ گرم و مرطوب حوزه رود آمازون را شامل می ‌شود. اغلب مردم این کشور دریک سوم کوهستانی کشور یعنی جایی کـه بوگوتا پایتخت کلمبیا و سایر شهر های بزرگ ان قراردارند زندگی می ‌کنند.

عکس هایی از سکسی زنان کلمبیا 

یک سوم غربی این کشور از ساحل اقیانوس آرام در غرب شروع شده و با عرض جغرافیایی 5 درجه شمالی بـه سمت شرق می رود، کـه شامل صورت‌هاي‌ گوناگونی می­ شود.

 

در غربی ‌ترین ناحیه، قسمت بسیار باریک و غیرممتد خط ساحلی اقیانوس آرام قرار دارد. کـه در پشت ان کم‌ پهناترین و کم ‌ارتفاع ‌ترین کوهستان کلمبیا قرار گرفته اسـت.

 

بعد از ان ناحیه وسیع و پست، ریو سنت جوئان قرار گرفته کـه بـه عنوان جای گزین کانال پاناما، بـه عنوان یک مسیر بین اقیانوس آرام و اطلس جای گزین شده ‌اسـت.

 

منطقه کوهستانی اصلی غربی، کوردیلرا اکسیدنتال، نسبتاً مرتفع اسـت و بلندی قله ان بـه 13 هزار پا می ‌رسد. چنیدن قله برفی در ناحیه کوردیلرای مرکزی نیز وجود دارند کـه بلندی برخی از ان‌ها بـه 18 هزار پا می ­رسد.

 

هزینه زندگی در کلمبیا

هزینه تخمینی یک خانواده چهار نفره ماهانه ۱۶۲۰.۸ دلار بدون اجاره اسـت. هزینه‌هاي‌ ماهانه تخمینی یک نفر بدون اجاره ۴۷۰ دلار اسـت. هزینه زندگی در کلمبیا بـه طور متوسط ۳.۶ درصد بیشتر از ایران و هزینه اجاره در کلمبیا بـه طور متوسط ۱۳.۱ درصد کمتر از ایران اسـت. شـما برای صرف یک وعده غذا دریک رستوران ارزان قیمت می بایست درحدود ۳.۷۳ دلار هزینه درنظر داشته باشید .

هزینه زندگی در کلمبیا

کـه اگر بخواهید در رستوران بهتر و وعده غذایی برای دو نفر را انتخاب نمایید هزینه شـما درحدود ۲۲.۴۰ دلار خواهد شد. هزینه‌اي کـه برای برنامه‌هاي‌ اساسی زندگی از جمله برق و گرمایش و خنک کننده و آب و زباله درنظر میگیرید.

 

برای یک آپارتمان ۸۵ متر مربعی درحدود ۷۷.۷۶ دلار محاسبه شده اسـت. وضعیت اینترنت دراین کشور برای ۶۰ مگابیت بر ثانیه درحدود ۲۴.۵۹ دلار محاسبه شده اسـت. افراد برای خرید یک عدد بلیط سینما دراین کشور نیاز اسـت کـه ۴ دلار را درنظر بگیرند دراین کشور برای دبستان‌هاي‌ بین‌ المللی هزینه یکسال کودک درحدود ۴,۹۳۲ دلار خواهد بود.

 

 

بیشتر بخوانید: جذاب ترین دختران فرانسوی «+عکس»

 

عکس های لختی از زنان کلمبیا

وقتی در کلمبیا بودم همیشه این نکته بـه چشمم می‌آمد کـه زنان کلمبیا بسیار شاد و سرزنده‌اند. بـه زیبا بودن، زیبا پوشیدن و زیبا آرایش کردن اهمیت می دهند و صدای بلند حرف زدن و خندیدنشان خیابان را پر می کند. میتوانم بگویم شادترین روزهای سفرم و شاید حتی شادترین روزهای عمرم همین چهار ماه و نیم اقامتم در کلمبیا بود.

عکس های لختی از زنان کلمبیا

در این‌که فرهنگ و نگاه جامعه بـه زن در کشوری مثل کلمبیا با کشوری مثل ایران زمین تا آسمان فاصله دارد کـه شکی نیست. اما دراین بین کشور های بسیاری دیده‌ام کـه در میان این دو قطب مخالف قرار می گیرند و نمی توانند بـه کلمبیا برسند، اگر چه هنوز با محدودیت و فشار وارد بر زنان ایرانی خیلی فاصله دارند.

 

 

چرا زنهای کلمبیا شادند؟

در هر شهر و روستایی کـه باشید می بینید کـه زن ها، از هر رنگ و نژادی کـه باشند، از اعتماد بـه نفس فوق‌العاده‌اي برخوردارند. زنان سیاهپوست کلمبیایی «کـه اجدادشان بـه صورت برده بـه این منطقه‌ها آورده شده بودند» بـه همان اندازه بـه زیبایی و سرزندگی اهمیت می دهند کـه زنهای کلمبیایی اروپایی تبار. انها زیبا پوشیدن را خوب می‌شناسند .

چرا زنهای کلمبیا شادند؟

در لباس هاي رسمی بسیار شیک و زیبا دیده می شوند و لباس هاي ملی و محلی‌شان مملو از رنگ و دامن‌هاي‌ پف‌دار بلند با بالاتنه‌هاي‌ کوتاه و زیباست. اما طرز لباس پوشیدن تنها عامل نیست. بـه نظر من طرز نگاه مردان یکی از مهم ترین عوامل شادابی و سرزندگی جامعه‌ي کلمبیاست. حالا توضیح میدهم.

 

در کلمبیا یک شعار وجوددارد، می گویند ما زیباترین زنان دنیا را داریم. اگر معیار های زیباشناختی در طرز تفکر امروزه «معیار های هالیوود و مجلات مد و غیره» را بـه کار ببریم .

 

زنهای کلمبیایی بـه اندازه‌ي زنان سایر نقاط دنیا زیبا هستند و نه بیشتر. اما چیزی کـه باعث میشود این مردم تا این حد روی حرفشان اصرار داشته باشند این اسـت کـه مردم این نقطه از دنیا بـه زیبایی بها میدهند و از ان لذت میبرند. وقتی زنی زیبا با لباسی کـه زیبایی‌اش را افزون میکند از خیابان عبور می کند، مردهای کلمبیایی چشمشان از شادی برق میزند. 

 

دلیل زیبایی زنان کلمبیا

از زیبایی ان زن تعریف میکنند و حتی اگر با دوستانشان نشسته باشند، گیلاسهای مشروبشان را بالا میگیرند و بـه سلامتی ان زن می نوشند! در فرهنگ کلمبیا کسی جلوی خودش را از تعریف درباره‌ي دیگران نمیگیرد. اگر این زن زیبا دارد بـه همراه شوهر یا نامزد خود عبور میکند .

دلیل زیبایی زنان کلمبیا

مرد همراهش هم از این ابراز احساسات دیگران نسبت بـه همسرش بـه وجد می آید و شاید دست زنش را بگیرد و بـه جمع ان مردها برود و باهم گیلاس مشروبی بزنند.

 

نکته‌اي کـه می خواهم بگویم این اسـت کـه دیدن زیبایی زن و ارزش نهادن بـه ان جزو مهم ترین ارزشهای این جامعه اسـت، و همین باعث می شود کلمبیایی‌ها اعتقاد داشته باشند زیباترین زنهای دنیا مال کشور خودشان هستند.

 

اما این رویه در سایر کشور های امریکای لاتین بـه این پر رنگی نیست. اگر چه هنوز چشمها بـه دنبال زیبایی‌هاست، اما نگاه مردها و یا حرفی کـه بـه زن زیبا میزنند گاهی آزار دهنده میشود.

 

این را میشود بیشتر در مناطق بومی‌؛ فقیرتر و عقب‌مانده‌تر دید. و نکته‌ي جالب دراین مناطق این اسـت کـه نه تنها جلوه دادن زیبایی آنقدرها رواج ندارد، بلکه زنان کلمبیایی دراین جوامع بدنام هستند!

 

بیشتر بخوانید: سلبریتی معروف بدون شلوار در جشن کریسمس سوژه شد «+عکس»

دلیل زیبایی زنان کلمبیا

عکس های لختی از زنان کشور کلمبیا

گروه دیگری کـه می توانم درباره‌شان مثال بزنم، ساکنین کشور های مدرن‌تر هستند، مثل شیلی و آرژانتین. دراین دو کشور، شیکپوشی یک روند روزمره اسـت، اما اگر کسی بخواهد با زرق و برق بیش از حد روزمره بیرون بیاید و نگاه‌ها را بـه سمت خودش جلب کند عموما باید جنبه‌ي منفی این نگاه‌ها را هم تحمل کند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت