بایدها و نباید ها در مورد سکس با دوستان نزدیک (+جزئیات کامل)

بایدها و نباید ها در مورد سکس با دوستان نزدیک (+جزئیات کامل)

رابطه جنسی با دوستان و اشنایان نزدیک مزایا و معایب عجیبی دارد در ادامه با بایدها و نباید ها در مورد سکس با دوستان نزدیک «+جزئیات کامل» برترین بت را دنبال کنید .

 

همه چیز در مورد رابطه جنسی با رفقای نزدیک 

آیا بـه این فکر میکنید کـه این دوستی افلاطونی را یک درجه بالا ببرید؟ شـما از تنها نفر فاصله دارید در دنیایی کـه دوستی‌ها و دوستی‌ها دیگر بر اساس خطوط جنسیتی جداسازی نمیشوند، تغییر از دوستان بـه چیزی بیشتر از انچه در دهه‌هاي‌ قبل ممکن بود رایج‌تر اسـت.

بایدها و نباید ها در مورد سکس با دوستان نزدیک «+جزئیات کامل»

ودر ظاهر، داشتن رابطه جنسی معمولی با یک دوست می تواند یک برد-برد بـه نظر برسد. بین شـما دو نفر یک اعتماد ایجاد شده اسـت و شـما از قبل می‌دانید کـه از همراهی یک دیگر لذت میبرید. بنابر این، چرا نیازهای خودرا در جلسه بعدی خود برآورده نکنید؟

 

اما قبل از این کـه با دوست خود بـه رخت خواب بپرید، کارشناسان موافقند کـه باید ملاحظات خاصی را درنظر بگیرید. آیا آماده اید کـه گزینه هاي‌ خودرا بسنجید؟ در این جا مزایا و معایب رابطه جنسی تصادفی با یک دوست وجوددارد.

 

بیشتر بخوانید: 15 بازی کامپیوتری با موضوع سکس بدون سانسور «+دانلود رایگان»

 

مزیت های سکس با رفیقای نزدیک

شروع یک رابطه گاه بـه گاه با کسی کـه بـه تازگی ملاقات کرده‌اید یا بـه خوبی نمی شناسید می تواند یک مسیر لغزنده باشد.ممکن اسـت یک یا هردو شریک بـه اندازه کافی احساس اسانی نکنند کـه در مورد آنچه از رابطه میخواهند یا این کـه واقعاً چقدر عادی می خواهند صادق باشند. بعلاوه، احتمال بیشتری وجوددارد کـه یک نفر در آینده بیشتر بخواهد.

 

پزشک جنی اسکایلر، LMFT، درمانگر جنسی معتبر برای AdamEve.com، می گوید: یکی از مزایای بالفعل این اسـت کـه “توانایی و پایه اي برای صحبت بـه عنوان دوستان بـه طوری کـه هردو نفر «در حالت ایده آل» دریک صفحه با انتظارات یکسان باشند.”

 

داشتن رابطه جنسی گاه بـه گاه با دوستی کـه شـما را بـه خوبی می شناسد بـه شـما این امکان را میدهد کـه خودتان باشید و احساس اسانی بیشتری در پوست خود داشته باشید.

 

اسکایلر میگوید: «مزایای اصلی این اسـت کـه می توان ظاهری از اعتماد با دوست داشت – حداقل اعتماد بیشتری نسبت بـه یک شب ایستاده اسـت».

 

اگر بـه دنبال یک برخورد معمولی با یک غریبه هستید، طبق معمولً کار زیادی درگیر اسـت. بیرون رفتن بـه امید ملاقات با کسی، راه اندازی یک گفتگو، معاشقه و امیدواری کـه در مورد هدف شبانه خود دریک صفحه باشید.

همه چیز در مورد رابطه جنسی با رفقای نزدیک 

رابطه جنسی گاه بـه گاه با یک دوست تمام این موارد را نادیده میگیرد و بدون نیاز بـه انجام کارهای زیادی از قبل بـه انچه میخواهید می رسد. بـه علاوه، شـما احتمالاً برنامه زمانی دوست خودرا می‌دانید، کـه هماهنگی کارها را آسان تر می کند. اگر قبلاً برنامه‌هاي‌ سرگرم‌کننده‌اي باهم داشته‌اید کـه میتواند بـه شبی پر از نشاط تبدیل شود، امتیازهای پاداش.

 

بدی های رابطه جنسی داشتن با دوستان نزدیک

بیایید با بدیهی ترین و خطرناک ترین اشکال شروع کنیم. حتی اگر هر دوی شـما در مورد نوع رابطه گاه بـه گاه کـه بـه دنبال ان هستید بسیار صادق باشید و صریح باشید، همیشه این احتمال وجوددارد کـه یکی از شـما بیشتر بخواهد.

 

“اشکال شماره 1 این اسـت کـه اگر یکی احساسات عاطفی نسبت بـه دیگری ایجاد کند، چه می شود، و اگر پویایی رابطه را تغییر دهد، نه بـه نفع؟” پزشک لي فیلیپس، روان‌درمانگر و متخصص جنسی و زوج درمانگر می گوید.

 

این بدترین سناریو اسـت و میتواند حتی برای محکم‌ترین دوستی‌ها هم اتفاق بیفتد، بنابر این محاسبه این کـه آیا ریسک ارزش ان را دارد یا خیر، مهم اسـت.

 

بیشتر بخوانید:عکس سکسی ترین سینه های زنان | چرا مردان سینه زنان را دوست دارند؟

 

بگویید کـه شـما دو نفر برای مدتی با دوستان خود رابطه جنسی معمولی دارید. سپس، یکی یا هر دوی شـما وارد روابط جدی تری می شوید، اما همان‌ گونه میخواهید دوستی خودرا حفظ کنید.

بدی های رابطه جنسی داشتن با دوستان نزدیک

اگر این اطلاعات منتشر شود، نگفتن بـه فردی کـه با او وارد رابطه می شوید، میتواند منجر بـه مشکلات اعتماد شود. گفتن شریک جدیدتان ممکن اسـت باعث رنجش انها از دوستتان شود و بالعکس.

 

رابطه جنسی گاه بـه گاه بین دوستانی کـه می خواهند برای آینده اي قابل پیشبینی دوست باقی بمانند، با شکل‌گیری روابط جدی‌تر می تواند پیچیده شود، بنابر این این نیز چیزی اسـت کـه باید از ان آگاه بود.

 

سکس با دوستان نزدیک 

اگر مزایا و معایب را سنجیده اید و فکر میکنید آماده اید تا با یک دوست وارد یک رابطه معمولی شوید، در این جا چند قدم برای رسیدن بـه بهترین نتیجه وجوددارد.

بایدها و نباید ها در مورد سکس با دوستان نزدیک «+جزئیات کامل»

فیلیپس میگوید: «راه این اسـت کـه باز باشید و صادقانه درباره احساسات خود صحبت کنید.از آنجایی کـه شـما یک رابطه قابل اعتماد با این شخص ایجاد کرده‌اید، از ان برای صحبت آزادانه استفاده کنید و وی را تشویق کنید کـه همین کار را انجام دهد.

 

اسکایلر توصیه می کند: «از دوستی بـه‌عنوان پایه‌اي برای تعیین انتظارات برای سطح تعهد یا فقدان ان استفاده کنید».حد و مرزها را تعیین کنید، انتظارات خودرا روشن کنید، و مطمئن شوید کـه این ها با خواسته هاي‌ دوست شـما مطابقت دارند.

 

بیماری های سکس با اقوام

داشتن یک اعتماد تثبیت شده با دوستتان مهم و مفید اسـت – اما این بدان معنا نیست کـه شـما باید تصور کنید تنها کسی هستید کـه او با او می‌خوابد.”آیا شـما مرزی را تعیین میکنید کـه با دیگران رابطه جنسی ندارید؟ فیلیپس می گوید کـه باید در مورد معاینات STI صحبت هایي صورت گیرد.

بیماری های سکس با اقوام

حتی اگر شریک زندگی شـما بگوید کـه با هیچکس دیگری همخوابه نیست، اسکایلر توصیه می کند از محافظ استفاده کنید و هر سه ماه یک بار آزمایش STI را انجام دهید.

 

رابطه جنسی گاه بـه گاه بین دوستان طبق معمولً یک توافق موقت اسـت، زمانی کـه یکی از طرفین یا هردو طرف با کسی ملاقات می کنند کـه جدی‌تر هستند یا زمانی کـه بـه تازگی بـه اتمام رسیده اسـت، بـه اتمام می رسد.

 

بیشتر بخوانید: سکس هر روزه مجری 52 ساله آماندا هولدن «+تصاویر لختی»

 

بایدها و نباید ها در مورد سکس با دوستان نزدیک «+جزئیات کامل»

بایدها و نباید ها در مورد سکس 

البته، همیشه این احتمال وجوددارد کـه شـما دو نفر دیوانه وار عاشق یک دیگر شوید و تا آخر عمر با خوشی زندگی کنید. یا این احتمال وجوددارد کـه برای دهه هاي‌ آینده بـه داشتن رابطه جنسی گاه بـه گاه ادامه دهید.اما اذعان بـه گذرا بودن می تواند زمانی را کـه باهم می گذرانید لذت بخش تر کند. بنابر این، حضور داشته باشید و از سواری لذت ببرید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت