عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

سویل بیابانی همسر محسن افشانی کـه بـه تازگی از هم جدا شدند و عکس هاي‌ داغ سویل در اینترنت پخش شده اسـت در ادامه با عکس هاي‌ لختی از سویل بیابانی همسر محسن افشانی «۱۸+» سایت برترین بت را دنبال کنید.

 

عکس های همسر سابق محسن افشانی 

بیوگرافی سویل خیابانی همانطور کـه گفته شده اسـت او یک فشن بلاگر مشهور و مشهوری بود کـه در فضا هاي‌ مجازی مخصوصاً اینستاگرام فعالیت بسیار بالایی داشت. او در تهران در ماه اسفند سال ۱۳۶۹ متولد شده اسـت. خانواده ان ها چهار نفری اسـت کـه یک برادر بزرگ تر بـه اسم راد و همسر برادرش نامش غزل اسـت. غزل نقش بسیار پررنگی داشته و همچین تلاش زیادی کرد کـه سویل با محسن افشانی ازدواج کند.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

سویل چهره جذاب و همچنین دارای قدی با ارتفاع 170 سانتی متر اسـت. او در کودکی اش بـه ورزش کیک بوکسینگ علاقه داشته و بـه کلاس هاي‌ مختلفی رفته اسـت؛ ولی بیشترین علاقه سویل را می شود بـه مد و طراحی مد نشان داد. بـه صورتی کـه او در رشته اي کـه تحصیل کرده علاقه نداشته اسـت. همچنین او بـه کشور هاي‌ مختلفی برای سفر رفته و همواره فیلم ها و تصاویری را منتشر کرده اسـت.

 

عکس های لختی از سویل بیابانی همسر محسن افشانی «۱۸+»

عکس هاي‌ سویل خیابانی را میتوانیم با مراجعه بـه گوگل و جست و جو کردن نام سویل خیابانی مشاهده کنیم و اگر خواستیم می‌توانیم ان ها را دانلود کنیم. همچنین سویل خیابانی کـه فشن بلاگری مشهور اسـت در فضا هاي‌ مجازی بسیار فعالیت دارد. از فضا هایي کـه سویل فعالیت دارد میتوان بـه یوتیوب سویل خیابانی و کلاب هاوس سویل خیابانی مراجعه کرد.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

همچنین «پیج اینستای سویل بـه تازگی بسته شده اسـت». در فضا هاي‌ مجازی سویل عکس هاي‌ خودرا در مکان هاي‌ مختلف ودر کشور هاي‌ مختلف بـه اشتراک گذاشته اسـت. ما با دانستن نشانی پیج هاي‌ سویل خیابانی می‌توانیم عکس ها و ویدیو هایي را کـه بـه اشتراک می‌ گذارد مشاهده کنیم.

 

عمل های زیبایی سویل خیابانی

سویل خیابانی کـه یک فشن بلاگر مشهور و مشهور با فعالیت بالا در فضا هاي‌ مجازی مختلف ودر مقابل دیده شدن اسـت. تقریبا بیشتر مردم ان را می شناسند؛ وی دارای چهره جذاب و گیرایی اسـت خبر هاي‌ مبتنی بر عمل هاي‌ زیبایی سویل برای جذب دنبال کننده ها و افزایش زیبایی چهره اش منتشر شده اسـت.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

سویل خیابانی واکنشی بـه این اخبار نشان نداده بـه این صورت گفته میشود کـه نه این خبر ها را تایید می‌کند و نه این خبر ها را تکذیب میکند. شاید این طور برداشت می شود کـه او می‌ خواهد این زیبایی صورت خودرا بـه صورت طبیعی جلوه دهد؛ تا در بین مردم بـه عنوان فردی شناخته شود کـه زیبایی طبیعی دارد. او بـه طبیعی بودن چهره خود اهمیت می‌دهد و این زیبایی را از عمل هاي‌ جراحی بـه دست نیاورده اسـت.

 

پیج اینستا سویل خیابانی

سویل کـه فشن بلاگر مشهور با فعالیت بسیار بالایی در فضا هاي‌ مجازی بـه خصوص در اینستاگرام اسـت. آدرس پیج اصلی سویل، همسر محسن افشانی sevil_te_khe اسـت. ولی این صفحه اینستاگرام از معرض خارج شده اسـت. در قسمت بیو نوشته اسـت؛ sevil coming soon ودر قبل از بازداشت شدن همسرش محسن افشانی ۱۱۱ پست و تعداد زیادی دنبال کننده داشت و بعد از ان فعالیت ندارد.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

سویل خیابانی فشن بلاگر معروفی کـه محسن افشانی و همسر او این خبر را منتشر کرده اسـت؛ کـه می‌ خواهد عکس‌ هاي‌ خصوصی سویل خیابانی را منتشر کند. علت این‌که محسن افشانی سویل خیابانی را اینچنین تهدید کرده اسـت می‌توان این دانست کـه تعداد زیادی از کسانی کـه در فضا هاي‌ مجازی بـه خصوص اینستاگرام فعال و پرکار هستند. ان ها با ایجاد حواشی ها و خبر هاي‌ جنجالی می‌خواهند میزان این دنبال کننده ها را افزایش دهند.

 

اما بعد از ان خبر هایي بـه گوش رسید کـه محسن افشانی در ازای تقاضای طلاق کـه سویل خیابانی از او داشت. وی را تهدید بـه منتشر کردن عکس هاي‌ خصوصی کرده اسـت. بعد از ان پیج اینستاگرامی عکس هاي‌ خصوصی سویل را پخش کرد؛ با پیگیری هاي‌ زیاد سویل بـه پلیس مشخص شد کـه کسی کـه این عکسها را پخش کرده ودر مقابل دیده شدن قرار داده اسـت محسن افشانی همسر او اسـت.

 

عکس های لختی از سویل بیابانی همسر محسن افشانی «۱۸+»

همسر محسن افشانی سویل خیابانی کـه فشن بلاگر هاي‌ مشهور با چهره جذاب و گیرا اسـت. افراد زیادی را دنبال می کنند و بـه عنوان الگوی خود قرار دادند. ازدواج سویل خیابانی با محسن افشانی پایدار نبود در طی دعوا ها و بحث هایي کـه بین سویل و محسن افشانی اتفاق افتاد خبر ها و حواشی هاي‌ بسیار زیادی بـه بیرون درز کرد.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

خبر هایي کـه بـه بیرون درز کرد، کتک زدن مادر و خود سویل توسط محسن افشانی و همچنین با ادعا و تقاضای طلاق سویل خیابانی محسن افشانی دست بـه تهدید کردن همسر خود زد.

 

وی را تهدید بـه افشا و پخش عکس هاي‌ خصوصی او کرد دراین صورت کـه محسن افشانی بـه زندان افتاد. بعد از ان هنگامی کـه از زندان آزاد شد این خبر داغ کـه همسر محسن افشانی بیمار اسـت در بین مردم پخش شد.

 

اما سویل خیابانی نه حامله بودو نه بیماری خاصی داشت بلکه هدف از این خبر این بود کـه نگاه‌ها را از سوی مردم از سمت محسن افشانی برداشته و بـه همسر سوق داده باشند.

 

علت طلاق سویل از محسن

سویل و محسن افشانی کـه ازدواج پرهزینه و گران و زیبا خودرا درسال ۹۷ اعلام کردند. این ازدواج سر و صدا زیادی میان مردم ایجاد کرد. اما این ازدواج پایداری نداشت؛ باعث شد و بعد از مدتی سویل خیابانی تصمیم بـه جدایی از محسن افشانی بگیرد. علت این‌که سویل میخواست از محسن افشانی جدا شود این بود کـه محسن افشانی دارای ثبات اخلاقی نبود.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

مادر سویل و خود وی را کتک زده بودو همچنین در طی ماجرای طلاق میخواست کـه عکس هاي‌ سویل خیابانی را پخش کند. وی را چندین بار تهدید بـه پخش عکس هاي‌ خصوصی کرد. بعد از مدتی سویل عکس هاي‌ خودرا در پیج اینستاگرامی دید کـه بـه پلیس اطلاع داد و شکایت کرد و فهمیدند کـه پشت اینکار محسن افشانی اسـت؛ کـه عکس هاي‌ خصوصی سویل را پخش کرده اسـت.

 

عکس های لختی از سویل بیابانی همسر محسن افشانی «۱۸+»

سویل کـه فردی مشهور در بین مردم با فعالیت بسیار زیادی در صفحه اینستاگرام بود. حاشیه هاي‌ زیادی برای او ایجاد شده بود. همچنین تعداد زیادی از افرادی کـه در فضاهای مجازی فعالیت دارند. با ساخت حاشیه هایي در خصوص خود بـه دنبال جذب دنبال کننده ها و افزایش فالوور ها در صفحه اینستاگرام خود دارند

.

حاشیه هایي کـه برای سویل کـه در مقابل مردم و دیده شدن بود بسیار اسـت از جمله ان ها می‌ توان بـه پخش شدن عکس هاي‌ خصوصی و ویدئو هاي‌ خصوصی او توسط شوهرش محسن افشانی اشاره کرد.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

همچنین مدتی حاشیه بـه عنوان بیماری سویل خیابانی در بین مردم پیچیده شده بود کـه این حاشیه درست نبود و سویل این خبر را رد کرد. همچنین حاشیه هاي‌ بسیار زیادی در خصوص چهره زیبا و عمل هاي‌ زیبایی برای مشهور و مشهور شدن سویل خیابانی وجوددارد کـه در نهايت سویل طلاق گرفت.

 

گفت گو با سویل

کـه خود نیز مشهور بود با محسن افشانی کـه بازیگر مطرح و جذاب و مجری خوب تلویزیون بود نیز ازدواج کرد. این ازدواج خیلی پر هزینه و لاکچری سر و صدایی در بین مردم ایجاد کرده بود. همچنین این دو فیلم‌ ها و عکس‌ هاي‌ بسیار زیادی را از خود منتشر می کردند.

 

گفت و گو اي کـه با سویل خیابانی و محسن افشانی برای نخستین بار انجام شد ان ها دراین گفت و گو داستان آشنایی خودرا تعریف کردند؛ کـه در محرم با یک دیگر آشنا شده بودند. همچنین غزل همسر برادر سویل خیابانی نقش پررنگی را درصورت گرفتن این ازدواج داشته اسـت. سویل کـه بیشتر وقت خودرا در کشور هاي‌ خارجی بود اطلاع داد کـه از همان زمان چهره زیبای محسن افشانی برای او جذاب و زیبا بوده اسـت.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

سویل در تعداد زیادی از کشور هاي‌ خارج رفته و مدت زمان کمی را در ایران بوده اسـت ولی خبر هاي‌ زیادی را در خصوص این‌که مهاجرت کرده اسـت پیچیده بود اما سویل ان ها را تایید نکرد. سویل در ایران ودر تهران زندگی میکند و برخی اوقات برای مسافرت ها بـه کشور هاي‌ خارجی میرود و بعد از مدتی بـه ایران باز می‌گردد.

 

عکس های لختی از سویل بیابانی همسر محسن افشانی «۱۸+»

همانطور کـه گفته شد سویل در دانشگاه در رشته روانشناسی تحصیل را ادامه داده اسـت اما این شغل را دوست نداشته و برای درآمد بیشتر بـه فشن بلاگر هاي‌ روی آورده اسـت.

عکس های خفن از سویل بیابانی همسر محسن افشانی (۱۸+)

 

همچنین بلاگری یکی از علاقه‌ هاي‌ سویل بوده اسـت کـه با تبلیغات میزان درآمد بالایی را بدست می آورد. همچنین در حیطه مد و طراحی مد بسیار مطرح اسـت و درآمد بالایی را هم از این شغل بـه دست می‌آورد.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت