بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

رهام هادیان یکی از بهترین خواننده هاي‌ ایرانی اسـت کـه بسیار طرفدار دارد و یکی از بناهای گروه ماکان بند اسـت در ادامه با بیوگرافی رهام هادیان خواننده مشهور ماکان بند و ماجرای رابطه هاي‌ عاشقانش «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال نمایید. 

 

رهام هادیان کیست؟‌

رهام هادیان؛ از خوانندگان مشهور و محبوب ماکان بند می‌باشد. امیر مقاره و رهام هادیان، از اشخاصی هستند کـه در این گروه مکمل هم می باشند و با یکدیگر همخوانی می‌کنند. رهام در تاریخ 7 مرداد ماه سال 1370 در شهر اراک بـه دنیا آمده اسـت.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

او بـه دلیل صدای خوب، از کودکی بـه سمت یاد گیری موسیقی ترغیب شد. او برای این کـه بـه جایگاه امروزش برسد، تا بـه حال تلاش هاي‌ زیادی را انجام داده اسـت. این شخص فقط یک خواننده نیست.

 

بلکه او شاعر و نویسنده نیز می باشد و بـه ادبیات نیز علاقه مند می‌باشد. عده اي از آهنگ هاي‌ مشهور از گروه ماکان بند را رهام هادیان نوشته اسـت. رهام، فارغ التحصیل لیسانس میکروبیولوژی می‌باشد. همچنین او فوق لیسانس خودرا در رشته زبان انگلیسی گرفته اسـت.

 

علاقه ی رهام هادیان به موزیک

این شخص فعالیت هاي‌ حرفه اي و هنری خودرا از همان نوجوانی آغاز کرد ودر ابتدا فقط بـه آهنگ سازی مشغول بود. رهام با یاد گرفتن ساز هایي مانند پیانو، ساکسیفون و گیتار کار خودرا در زمینه موسیقی آغاز کرد.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

کار هاي‌ او در ابتدا موفقیت هاي‌ زیادی را بـه دست نیاورد. اما پس از گذشت مدتی، توانست خودرا مورد توجه همه ی قرار بدهد. این خواننده خوش صدا قبل از دوران معروفیت خود، انبار داری یک کار خانه را انجام می داد و سپس دریک دارو خانه و آزمایشگاه نیز مشغول بـه کار شده بود.

 

درسال 1394 اتفاق بسیار مهمی برای زندگی او رخ داد. او با اعلامیه جذب و تشکیل گروه آقای خسروی مواجه شد و پس از ارسال یک ویدئوی چند دقیقه اي مورد توجه قرار گرفت. سپس از همین طریق با دوست صمیمی خود امیر مقاره آشنا شد و باهم گروه ماکان بند را تشکیل دادند.

 

ادرس اینستاگرام رهام هادیان

امروزه اینستاگرام بـه یکی از برنامه هاي‌ پر طرفدار و مردمی تبدیل شده اسـت. در این برنامه افراد مشهور زیادی فعالیت میکنند و از خود عکسهایی را منتشر میکنند. یکی از این افراد مشهور، رهام هادیان می‌باشد کـه سال هاست در این فضا مشغول بـه فعالیت شده اسـت. رهام در این برنامه عکسها و فیلم هاي‌ زیادی از خود منتشر کرده اسـت. اوهمچنین از آهنگ ویدئو ها و آهنگ هاي‌ خود نیز پست هاي‌ زیادی پخش کرده.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

و بـه این وسیله با طرفداران خود در ارتباط می‌باشد. این شخص توانسته اسـت با فعالیت هاي‌ مختلف خود و انتشار 2135 پست، نزدیک بـه 14 کا دنبال کننده را جذب خود کند. او در این صفحه استوری هاي‌ تبلیغاتی زیادی را منتشر می‌کند و از این راه نیز درآمد قابل توجهی را بـه دست می آورد.

 

در این قسمت از مقاله میخواهیم فعالیت رهام هادیان در یوتیوب را بررسی کنیم. رهام هادیان از جمله افرادی می باشد کـه در برنامه یوتیوب فعالیت گسترده اي دارد. او در این برنامه کنسرت هاي‌ بسیاری را بـه اجرا رسانده اسـت.

 

رهام در برنامه یوتیوب از آهنگ ویدئو هاي‌ خود رو نمایی میکند و ان را بـه طرفدارانش نشان میدهد. در واقع او بـه این طریق نیز درآمد زیادی بـه دست می آورد. شـما میتوانید برای دیدن ویدئو هاي‌ این شخص، با یک جست و جوی ساده در برنامه یوتیوب ان را پیدا کرده ودر صورت تمایل و علاقه وی را دنبال نمایید. شـما میتوانید با تنظیمات یوتیوب خود، امکان این را فراهم کنید کـه پس از گذاشتن پست جدید از او بـه شـما اطلاع داده شود.

 

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند و ماجرای رابطه های عاشقانش «+عکس»

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم فعالیت هاي‌ رهام هادیان در کلاب هاوس را بررسی کنیم. یکی از برنامه هاي‌ جدید و تازه افتتاح شده کلاب هاوس می باشد. در این برنامه افراد زیادی مشغول بـه فعالیت شده اند.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

در کلاب هاوس هیچ کس با اسامی مستعار و فیک نمی‌تواند حضور پیدا کند. برای ورود بـه این برنامه احتیاج بـه دعوت نامه از طرف یکی از اعضای کلاب هاوس می باشد. رهام هادیان نیز از افرادی می‌باشد کـه بـه تازگی در این برنامه فعالیت خودرا آغاز کرده اسـت. او در این برنامه از فعالیت هاي‌ روزانه خود عکس و فیلم بارگزاری می‌کند.

 

و درباره فعالیت هاي‌ موسیقی خود با مخاطبانش صحبت می‌کند. همچنین این شخص روی استوری اینستای خود، تبلیغات زیادی برای جذب افراد بـه این برنامه انجام داده اسـت. شـما می‌توانید درصورت تمایل بـه این برنامه مراجعه کرده و با یک جست و جوی ساده صفحه رهام هادیان را پیدا کنید. درصورت علاقه و تمایل شـما میتوانید این شخص را دنبال نمایید.

 

میزان درامد رهام هادیان ماکان بند

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم درباره درآمد این خواننده مشهور و خوش صدا صحبت کنیم. یکی از منابع درآمد این خواننده کنسرت هایي می باشد کـه در شهر هاي‌ مختلف اجرا می‌کند. او با اجرای این کنسرت ها درآمد قابل توجهی را بـه دست می آورد. یکیدیگر از منابع درآمد این شخص فروش آلبوم ها و آهنگ هاي‌ او می باشد.

 

رهام هادیان با فروش این آلبوم ها تا کنون مقدار زیادی درآمد جمع کرده اسـت. از دیگر منابع درآمد این خواننده می‌توان بـه استوری هاي‌ تبلیغاتی در صفحه شخصی اینستاگرامش اشاره کرد. وی همچنین با بارگزاری آهنگ ویدئو هایش در یوتیوب، مبلغ قابل توجهی را بـه دست می آورد. درآمد این شخص دقیقا مشخص نیست. اما با این توصیفات مشخص میشود کـه رهام هادیان، از درآمد نسبتا خوب و زیادی دارا می‌باشد.

 

در این قسمت از مقاله میخواهیم بـه عده اي از حاشیه هایي کـه رهام هادیان بـه وجود آورده اسـت اشاره کنیم. این شخص بـه تنهایی تا کنون حاشیه هاي‌ زیادی نداشته اسـت، اما از سوی گروه ماکان بند برای او نیز حاشیه هایي بـه وجود آمد. یکی از حاشیه هایي کـه گروه ماکان بند داشت کـه دامن رهام هادیان هم گرفت.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند و ماجرای رابطه های عاشقانش «+عکس»

ماجرای بازیگری امیر مقاره بود. این طور بـه نظر میرسید کـه امیر مقاره قصد بازیگر شدن را دارد. در همین حین او طرفداران خودرا حيرت زده کرد و این طور عنوان کرد کـه قرار نیست حریف هیچ بازیگری شود و این یعنی این کـه در برنامه هاي‌ او خبری از بازیگری وجود ندارد. از دیگر حاشیه هاي‌ این گروه میتوان بـه دانش موسیقی ان ها اشاره کرد. رهام هادیان با حضور در برنامه فرمول یک، با مجری گری علی ضیا با او بـه گفتگو پرداخت.

 

علی ضیا درباره هفت دستگاه موسیقی کـه ایرانی اسـت از رهام سوالاتی پرسید. در این میان پاسخی کـه رهام بـه علی ضیا داد باعث شد کـه حاشیه هایي برای او ایجاد شود. جالب این جا بود کـه باوجود پاسخ اشتباه رهام بـه سوالات این مجری، علی ضیا نیز جواب هاي‌ اشتباه وی را تایید میکرد. همین موضوع باعث شد کـه سوژه اخبار بیست و سی در شبکه دو شود.

 

مجری خانم این اخبار، این طور بیان کرد کـه تلویزیون بـه محلی برای تبلیغ تبدیل شده اسـت. فقط بد نیست کـه این وسط نام چند دستگاه موسیقی ایرانی هم بلد باشید. علی ضیا نیز در واکنش بـه صحبت هاي‌ این مجری گفت هر آدم معروفی طبیعتا کامل نیست و ممکن اسـت اشتباهاتی را انجام دهد. در این میان عده اي از مردم می‌گفتند کـه ان ها ستاره هایي می باشند کـه یک شبه ظاهر شده اند و یک شبه نیز ناپدید می‌شوند و بـه این صورت دانش موسیقی ان ها را بـه تمسخر گرفتند.

 

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند و ماجرای رابطه های عاشقانش «+عکس»

در این قسمت از مقاله میخواهیم بـه عده اي از گفت و گو هایي کـه رهام هادیان انجام داده اسـت اشاره کنیم. رهام هادیان از جمله افراد مشهور ایرانی می‌باشد کـه در شهر اراک بـه دنیا آمده اسـت.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

این شخص با حضور در برنامه هاي‌ تلویزیونی بسیاری بـه گفتگو پرداخته اسـت. یکی از برنامه هایي کـه رهام هادیان بـه همراه امیر مقاره در ان حضور پیدا کرد برنامه جذاب و صمیمی دورهمی بـه کارگردانی و مجری گری مهران مدیری بود. ان ها در این برنامه با انجام یک گفتگو صمیمی توجه افراد زیادی را جذب خود کردند.

 

از دیگر برنامه هایي کـه رهام هادیان در ان حضور پیدا کرد، خندوانه بود. ان ها در این برنامه بـه بازی کردن با رامبد جوان پرداختند و ساعت ها مشغول شدند. همچنین رهام هادیان در برنامه فرمول یک علی ضیا نیز حضور پیدا کرد.

 

و بـه سوالات این مجری پاسخ داد. البته حاضر شدن در این برنامه برای رهام هادیان حاشیه هاي‌ زیادی بـه همراه داشت. فیلم این گفت و گو ها در اینترنت و برنامه یوتیوب وجوددارد. شـما میتوانید برای تماشای فیلم این گفت و گو ها با یک جست و جوی ساده، این فیلم ها را پیدا کرده و تماشا کنید.

 

حضور ماکان بند در دورهمی

در این قسمت از مقاله میخواهیم بـه حضور این خواننده پر طرفدار و خوش صدا در برنامه دورهمی اشاره کنیم. حدود دو سال قبل بود کـه رهام هادیان بـه همراه امیر مقاره بـه برنامه جذاب و پر طرفدار دورهمی با مجری گری مهران مدیری رفتند. ان ها در این برنامه با انجام یک گفت و گو داغ و هیجان انگیز توانستند طرفداران خودرا بیشتر کنند.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

انها همچنین در این برنامه آهنگ هایي را برای تماشاگران اجرا کردند. از دیگر برنامه هاي‌ تلویزیونی کـه گروه ماکان بند در ان حضور پیدا کرد برنامه خمدوانه با مجری گری و کارگردانی رامبد جوان بود.

 

ان ها در این برنامه پانتومیم بازی کردند و گفتگو اي بسیار صمیمی با رامبد جوان انجام دادند کـه در ان زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت. فیلم این گفتگو ها در اینترنت و برنامه یوتیوب موجود می‌باشد. شـما می‌توانید با جست و جو در این برنامه ها، فیلم گفتگو دیدنی و جذاب این شخص را پیدا کرده ودر صورت تمایل دانلود کنید.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

روابط عاشقانه رهام

در این قسمت از مقاله میخواهیم دوست دختر رهام هادیان را بـه شـما معرفی کنیم و درباره او بـه شـما اطلاعاتی را بدهیم. چندی پیش شایعه اي مبنی بر این کـه رهام با شخصی بـه نام غزل دوست اسـت منتشر شد. اما رهام هادیان این طور عنوان کرد کـه غزل فقط یکی از فن هاي‌ گروه ماکان بند می‌باشد و هیچ ارتباطی با او ندارد. پس از ان دوباره شایعه اي پخش شد.

 

کـه رهام با دختری بـه نام پگاه وارد رابطه شده اسـت. اما مدتی بعد این موضوع نیز توسط خود او تکذیب شد. رهام هادیان در گفت و گو هایش می‌گوید کـه ازدواج نکرده ودر حال حاضر نیز برنامه اي برای ان ندارد. البته دوباره شایعه اي از رابطه رهام با دختری بـه نام نیلوفر پخش شد. لازم اسـت بگوییم کـه این شخص با هیچ دختری ارتباط ندارد.

 

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند و ماجرای رابطه های عاشقانش «+عکس»

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم بـه ماجرای بستری شدن رهام هادیان در بیمارستان اشاره کنیم. مدتی پیش بود کـه خبری مبنی بر این کـه رهام هادیان، خواننده گروه ماکان بند بـه کرونا مبتلا شده ودر بیمارستان بستری شده اسـت پخش شد. پس از مبتلا شدن رهام بـه کرونا و بستری شدنش در بیمارستان شایعات زیادی درباره وخامت حال این شخص مطرح شد.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

اما اعضای گروه ماکان بند اعلام کردند کـه خوشبختانه رهام درگیر کرونای خفیف شده اسـت و هیچ مشکلی ندارد. ان ها گفتند کـه حال رهام رو بـه التیام اسـت و بـه زودی بـه کار خود بر می‌گردد. پس از ان مشخص شد کـه این شخص اصلا در بیمارستان بستری نبوده ودر منزل درحال استراحت بوده اسـت. کلیپ ها و فیلم هاي‌ زیادی از رهام هادیان در اینترنت و یوتیوب وجوددارد کـه این شخص در باشگاه درحال ورزش کردن اسـت. شـما میتوانید برای مشاهده این فیلم ها بـه اینترنت و برنامه یوتیوب مراجعه کنید.

 

این خواننده از افرادی می‌باشد کـه شایعات

زیادی درباره او موجود اسـت. مدتی پیش خبری

منتشر شد کـه رهام هادیان با شخصی بـه نام

غزل وارد رابطه عاشقانه شده اسـت. پس از ان

رهام این خبر را سریعا تکذیب کرد و گفت غزل

فقط یکی از فن ها گروه ماکان بند اسـت و هیچ

ارتباطی با این شخص ندارد. این شایعه همچنین

درباره دختری بـه نام پگاه نیز مطرح بود کـه با واکنش

شدید رهام رو بـه رو شد. شـما می‌توانید برای یافتن

اطلاعات بیشتر از زندگی این خواننده مشهور بـه سایت

ویکی پدیا مراجعه کنید و از اطلاعات جذابی بهره مند شوید

 

لایو رهام هادیان

از خوانندگان برتر ایرانی می‌باشد. این شخص تا بـه حال لایو هاي‌ زیادی رابا Roham hadian طرفداران خود گذاشته اسـت. او در لایو هاي‌ خود با دنبال کنندگانش بـه صورت صمیمی ارتباط برقرار کرده و با ان ها صحبت می‌کند. فیلم لایو هاي‌ او در برنامه هایي مانند یوتیوب و سایت هایي مانند آپارات وجوددارد. شـما می‌توانید با جست و جو در اینترنت این لایو ها را پیدا کرده ودر صورت تمایل ان ها را دانلود و تماشا کنید.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم بـه عده اي از علایق رهام هادیان اشاره کنیم. رهام هادیان خواننده جوان ایرانی اسـت کـه در سنین کودکی فعالیت هاي‌ خودرا آغاز کرده اسـت. از علایق رهام هادیان میتوان بـه موسیقی اشاره کرد. او بـه دلیل علاقه زیادش بـه موسیقی و داشتن علم کافی بـه ان وارد گروه ماکان بند شد ودر ان شروع بـه فعالیت هاي‌ حرفه اي خود کرد.

 

از دیگر علایق این خواننده خوش صدا کتاب خواندن می‌باشد. رهام در اوقات بیکاری خود کتاب خواندن را بـه همه ی چیز ترجیح می‌دهد و از ان آرامش میگیرد. همچنین رهام این طور میگوید کـه بـه غذا خوردن نیز علاقه فراوانی نشان میدهد.

 

بـه شکلی کـه هر وقت وی را مشاهده کنی در حال خوردن چیزی اسـت. با این وجود رهام اضافه وزنی نداشته و تناسب اندام خوبی دارد. چندی پیش مطرح شده بود کـه رهام هادیان با دختری بـه نام پگاه نامزد کرده اسـت. پس از ان رهام گفت این خبر شایعه می باشد و من ازدواج نکرده ام.

بیوگرافی رهام هادیان خواننده معروف ماکان بند

سوالی کـه ممکن اسـت ذهن خیلی از افراد را بـه خود درگیر کند این اسـت کـه آیا رهام هادیان یکی از مدل هاي‌ اینستاگرام می‌باشد؟ این خواننده از اندام و هیکل نسبتا خوبی دارا می‌باشد. گاهی دیده شده اسـت کـه رهام هادیان کار هاي‌ مدلینگی نیز انجام می‌دهد. این شخص بـه وسیله انجام اینکار درآمد قابل توجهی را بـه خود اختصاص داده اسـت.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت