بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 16 فوریه 2024
بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

ارتا وانتونز یکی از بهترین خوانندهای ایرانی اسـت که در زمینه رپ فعالیت داره و تونسته بسیار دراین زمینه موفق باشه در ادامه با بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده مشهور + موزیک هاي‌ مشهور و رابطه هاي‌ عاشقانش «+عکس» سایت برترین بت را دنبال کنید. 

ارتا وانتونز کیست؟‌

سید آرتا میرحسینی متولد تاریخ ۱۱ مهرماه سال ۱۳۷۵ در شهرک اکباتان تهران میباشد و امسال تولد ۲۵ سالگی خودرا جشن میگیرد. آرتا میر حسینی از دوران کودکی اش بـه موسیقی علاقه بسیار زیادی داشت.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

و بـه نوعی این علاقه و عشق بـه موسیقی، آهنگسازی و خوانندگی در خون او بود چرا که پدر این خواننده مشهور نیز بـه موسیقی علاقه زیادی داشته و بـه عنوان آهنگساز در زمان نوجوانی و میانسالی در برخی کنسرت ها که در تهران برگزار می ‌شد، حضور داشته اسـت.

در واقع پدر آرتا مشوق اصلی او در عرصه فعالیت در موسیقی بوده و سبب شد تا با پشتوانه و روحیه اي که پدرش بـه او می داد، بـه این زمینه پا بگذارد ودر این عرصه بسیار موفق ظاهر شود. آرتا میرحسینی درسال ۱۳۹۰ نخستین موزیک خودرا منتشر کرد که در ان زمان او تازه بـه دبیرستان می‌رفت و با افرادی مانند کوروش وانتونز و یا همان پدرام ایزدپناه آشنا شده بود.

تحصلات ارتا وانتونز

او پس از سال‌ها زندگی در ایران برای ادامه تحصیل بـه ونکوور کانادا رفت و چندین سال در ان جا زندگی کرد تا این‌که بعد از بـه اتمام رساندن تحصیلات خود در کشور کانادا دو مرتبه بـه ایران بازگشت.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

او پس از بازگشت از کشور کانادا با توجه بـه علاقه اي که از نوجوانی بـه موسیقی و بـه خصوصی پاپ داشت شروع بـه فعالیت در زمینه موسیقی پاپ کرد ودر همین بین با افراد مختلفی از جمله اعضا گروه وانتونز آشنا شد.

این خواننده رپ تا کنون با رپ هاي‌ بزرگ و سرشناسی همکاری داشته که این همکاری ها باعث شده اسـت که آرتا خیلی سریعتر از ان چه که باید در رپ و هیپ هاپ پارسی بـه شهرت برسد و اکنون بـه عنوان یکی از مشهور ترین رپر هاي‌ ایرانی شناخته میشود. او توانسته با استعداد و همکاری با بزرگان رپ پارسی خیلی زود و سریع بـه شهرت برسد.

لقب ارتا وانتونز چیست ؟‌

این خواننده سرشناس با لقب میروس در رپ شناخته می‌شود او با این لقب در خوانندگی بـه شهرت رسید. رفاقت قدیمی و دیرینه او با شخصیت هاي‌ مطرح رپ مانند خشایار اس آر باعث پیشرفت او در زمینه خوانندگی بوده اسـت.

و همچنین باعث شهرت او در رپ پارسی شده اسـت چرا که افرادی مانند خشایار با بیشتر رپر ها و آرتیست هاي‌ موسیقی پاپ و هیپ هاپ کشورمان همکاری هاي‌ زیادی داشته اند تقریبا خشایار اس آر را همه ی رپر هاي‌ صاحب نام کشور می‌شناسند و بـه عنوان یک موزیک ساز حرفه اي و یک رپر کارکشته قبول دارند.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

آرتا کاش بودی ترکی زیبا از این خواننده میباشد که با این موزیک علاقه مندان زیادی را توانسته جذب نماید این موزیک که جزو موزیک هاي‌ عاشقانه او میباشد که موقع انتشار خیلی مورد توجه مخاطبین و علاقمندان بـه موسیقی پاپ قرار گرفت. آرتا میشه نری یکیدیگر از موزیک هاي‌ عاشقانه آرتا وانتونز میباشد که با استقبال هواداران او روبه‌رو شد.

این موزیک جزو بهترین موزیک هاي‌ او محسوب میشود. برای شنیدن این موزیک زیبا از این خواننده رپ میتوانید با سرچ در گوگل دانلود کنید و از شنیدن ان لذت ببرید. آرتا خاطرات بد، این ترک رابا همکاری پارسالیپ منتشر کرد و شعر بسیار با مفهوم و زیبایی دارد. این موزیک درسال ۲۰۱۸ بـه انتشار رسید و مورد توجه خیلی از طرفداران موسیقی رپ قرار گرفت.

بازدید های ارتا وانتونز

دراین قسمت از مقاله بـه شـما مخاطبین خواهیم گفت کدام یک از ویدئو هاي‌ این خواننده موسیقی رپ بیشترین بازدید را داشته و توانسته رکورد دانلود را در میان ویدیو هاي‌ او داشته باشد. این هنرمند تا کنون چند تا از موزیک هاي‌ خودرا با کلیپ ویدیو منتشر کرده اسـت. اگر علاقمند بـه دیدن این ویدیو ها هستند می‌توانید با سرچ نام آرتا در یوتیوب و یوتیوب کلیپ ویدئو هاي‌ وی را مشاهده کنید.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

او که توانسته در زمینه موسیقی رپ بـه شهرت برسد و علاقمندان و مخاطبین زیادی را جذب موسیقی خود کرده اسـت. ویدئو هاي‌ او هم خیلی مورد استقبال قرار گرفته و سابسکرایب زیادی هم توانسته در یوتیوب بخورد. او همچنین بخش هاي‌ از ویدئو هاي‌ خودرا در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند.

و از هواداران خود می خواد برای دیدن کامل ویدئو هاي‌ او بـه صفحه یوتیوب این خواننده مراجعه کنند. یکی از ویدیو هایي او که بیشترین بازدید را داشته موزیک Abnormal با همکاری کوروش و مونتیگو میباشد. اگر علاقمند بـه دیدن این ویدئو هستید میتوانید این موزیک زیبا را در یوتیوب مشاهده کنید.

جدیدترین آهنگی که از این خواننده و هنرمند بـه انتشار رسیده اسـت آهنگی رابا نام ننال که از سایت رادیو جوان منتشر شد که دراین موزیک آرتا با کوروش وانتونز سامان ویلسون و سهراب ام جی همکاری داشته اسـت که مانند همیشه موزیک خفن و جذاب از آب درآمده و باعث شد خیلی از هواداران از این موزیک حمایت کنند و با استقبال بی نظیری همراه بوده اسـت.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف و رابطه های عاشقانش «+عکس»

تقریبا آرتا میرحسینی این خواننده رپ یکی از آرام ترین و کم حاشیه ترین هنرمندان در موسیقی رپ میباشد. او خیلی کم وارد حاشیه شده اسـت و تا کنون نمی شود یک جنجال و یا حاشیه در رپ پارسی را بـه او نسبت داد.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

اما بـه علت قرار گرفتن این خواننده مشهور درکنار کوروش وانتونز که یکی از پر حاشیه ترین رپر ها جوان با استعداد و کاملا حرفه اي کشور میباشد تقریبا این حواشی و جنجال ها دامن گیر آرتا نیز شده اسـت. از قدیمی‌ترین حاشیه هایي که تا کنون برای آرتا و گروه وانتونز بـه وجود آمده اسـت درگیری و دعوا انها با سپهر خلسه میباشد و فحاشی هاي‌ بسیاری در سایت هاي‌ مختلف مانند اینستاگرام دست بـه دست می شد و بعد از ان همان طور که می‌دانید دوباره رابطه بین آن ها خوب شده اسـت.

از دیگر حواشی این گروه کل کل کوروش وانتونز با سینا مافی از گروه تیک تاک و همین طور امیرعلی اي تو میباشد که بازهم این موضوع مانند موضوع قبلی زیاد با آرتا در ارتباط نبوده و بیشتر دعوا از طرف کوروش وانتونز ادامه داشته اسـت.

از حواشی دیگر که باعث شده شایعه هاي‌ زیادی ایجاد کنند. دوست دختر آرتا میباشد او با ربکا قادری یکی از مدل هاي‌ ایرانی ساکن ترکیه دوست میباشد مدتی شایعه ازدواج این دو در صفحات مجازی ایجاد شده بود که حواشی و جنجال زیادی بـه پا شده بود که آرتا این موضوع را در صفحه اینستاگرام خود رد کرد و خبر ازدواج خود با ربکا را یک دروغ دانست و گفت ما فعلاً تصمیم بر ازدواج نداریم.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف و رابطه های عاشقانش «+عکس»

درآمد رپرها بیشتر از اجرا کنسرت و منتشر کردن ویدئو کلیپ و منتشر کردن آلبوم میباشد البته در کل تمامی خوانندگان که در سبک هاي‌ موسیقی پاپ، رپ، هیپ هاپ، سنتی و غیره کار می کنند، درآمد اصلی خودرا از اجرا کنسرت در شهر های مختلف بـه دست می آورند.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

هر چند که کنسرت خوانندگان رپ در ایران هنوز مجوز ندارد و آن ها مجبورند برای اجرای کنسرت بـه خارج ایران بروند. البته که باوجود کرونا در طی دو سال اخیر فعالیت خوانندگان در تمامی کشور ها بـه صورت مجازی و از طریق فروختن بلیط کنسرت بـه صورت لینک هاي‌ مجازی بـه دست آمده اسـت.

اما از همین طریق نیز تعداد زیادی از مردم با خریدن یک بلیط از یک خواننده بـه صورت دسته جمعی استفاده کرده و می‌توان گفت ضربه بزرگی بـه خوانندگان از هر سبک بوده اسـت. اما خوانندگان رپ بیشتر فعالیت خودرا در دنیا مجازی و استفاده از اپلیکیشن هایي مانند یوتیوب، اینستاگرام و تلگرام را داشته اند.

و توانسته اند منابع درآمد خوبی کسب کنند که البته ناگفته نماند درآمد رپر هاي‌ جهان بـه صورت شرکت در مراسم هاي‌ زیرزمینی و جشن هاي‌ مختلف بوده اسـت که در کل میتوان گفت رپر هاي‌ سراسر دنیا بیشتر بـه سبک زیرزمینی و درآمدهای زیرزمینی کار می کنند. آرتا هم بیشتر درآمد خودرا از طریق نرم افزارهای مجازی بدست می آورد.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف و رابطه های عاشقانش «+عکس»

برای پاسخ بـه این سوال باید گفت قطعا خوانندگان معروفی مثل آرتا کنسرت هاي‌ زیادی برگزار کرده اند و این خواننده همراه گروه وانتونز توانسته تا بـه همین حالا چندین کنسرت در کشور های مختلف برگزار کند. او همراه با گروه چند کنسرت در کشور ترکیه ودر شهر های مختلف برگزار کرده که با استقبال خوبی روبه رو شد. اما متاسفانه بـه علت شیوع کرونا خیلی از کنسرت ها و برنامه هاي‌ خوانندگان بهم ریخت.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

گروه وانتونز تشکیل شده از ۵ عضو اصلی بـه نام هاي‌ arta، کوروش، سامی لو، رها و پدی که سال ۱۳۹۱ در تهران این گروه را تشکیل دادند. دراین بین کوری و آرتا و پدی بـه عنوان رپکن، سامی لو بـه عنوان آهنگساز و خواننده و رها بـه عنوان خواننده مشغول بـه فعالیت هستند. رابطه arta با گروه کاملا دوستانه و صمیمی اسـت و تا کنون با هیچ کدام از اعضا گروه هیچ ناراحتی و اختلاف سلیقه ایی نداشته اسـت.

اراده کن آرتا که موزیک گنگ و مثبت اسـت که مخاطبین خاص خودرا دارد و توانسته جزو بهترین موزیک هاي‌ این گروه محسوب شود. arta ویکی‌ پدیا که هنوز در گوگل ایجاد نشده اسـت. ویکی پدیا مخصوص افرادی اسـت که از شهرت زیادی برخوردار هستند و اطلاعات زیادی در سایت هاي‌ مختلف گوگل دارند ولی چون این خواننده اطلاعات زیادی از خود منتشر نکرده برای همین هنوز ویکی پدیا او هم اطلاعاتی ندارد.

اشنایی ارتا و کوروش وانتونز

این دو هنرمند درسال ۱۳۹۵ با یک دیگر آشنا شدند ودر همان سال هم گروه وانتونز را تشکیل دادند در واقع شروع همکاری این دو هم زمان با آشنایی انها با یک دیگر بوده اسـت. این دو از رپکن هاي‌ گروه وانتونز می باشند.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

که توانسته اند با همکاری بسیار خوب درکنار هم بـه شهرت زیادی برسند. هردو این هنرمند از دوستان صمیمی و بسیار پرتلاش هستند که درکنار هم توانسته اند ترک هاي‌ بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کنند.

هر چند کوروش با اخلاق تند و هیجانی با خیلی از رپر ها بـه اختلاف خورده اما اخلاق آرام و مهربان آرتا باعث تعادل شده اسـت. کوروش با اختلاف زیادی که با رپرها دارد همیشه موزیک هایي همراه گروه منتشر می کنند دیس هاي‌ زیادی بـه خوانندگان میدهند.

ادرس اینستاگرام ارتا وانتونز

اینستاگرام arta در حال حاضر ۱M فالوور دارد او با بار گذاری ۸۴ پست در صفحه اینستاگرام خود توانسته دنبال کنندگان و فالوور هاي‌ زیادی را جذب کند شـما علاقمندان بـه این خواننده می‌توانید با وارد کردن نام او در سرچ اینستاگرام پیج وی را پیدا کنید.

پیج artmiross تیک دار آبی اسـت. او عکس هاي‌ شخصی و کلیپ ویدئو هاي‌ خودرا در پیج اینستاگرام قرار می دهد و همچنین عکس هاي‌ شخصی زیادی از خود دارد او همچنین در یکی از استور هاي‌ خود عکس دوست دختر خودرا منتشر کرد ودر این استوری نوشت بهترین عشق دنیا سید آرتا میر حسینی یکی از خوانندگان بسیار فعال و اکتیو در شبکه هاي‌ اجتماعی میباشد.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

روابط عاشقانه ارتا وانتونز

این خواننده جوان و مشهور ایرانی مدت زیادی اسـت که دراین زمینه موسیقی رپ فعالیت دارد این خواننده تا کنون چندین رابطه علنی و غیرعلنی داشته اسـت در ادامه با چند تا از این روابط علنی بیشتر آشنا خواهید شد.

ربکا قادری که دوست دختر حال حاضر این خواننده میباشد. او متولد ماه فروردین سال ۱۳۷۷ در شهر تهران می باشد که در حال حاضر ۲۳ سال سن دارد، او بـه کشور ترکیه مهاجرت کرده اسـت و همین حالا همراه با دوست پسرش آرتا میر حسینی در شهر استانبول ترکیه زندگی می کند، قد این مدل زیبای ایرانی ۱۶۷ سانتیمتر و وزن او حدود ۵۴ کیلوگرم اسـت.

یکی از دختران خواننده و مشهور ایرانی که بـه تازگی بـه کشور ترکیه مهاجرت کرده اسـت شایعه ارتباط او با آرتا خواننده مشهور ایرانی که باعث شد این دو خواننده نسبت بـه این خبر واکنش نشان دهند و خبر در ارتباط بودن با یک دیگر را کاملا رد کردند و این را یک خبر کاملاً دروغ دانستند.

یکیدیگر از خبرهایی که بسیار زیاد در فضا مجازی جنجال آفرینی کرد رابطه جاستینا با آرتا بود که خیلی از پیج هاي‌ خبری در اینستاگرام این خبر را منتشر کردند که جاستینا خواننده مشهور رپ ایرانی با آرتا خواننده جوان ایرانی در ارتباط هستند که بعد از مدتی این خبر تکذیب شد و این دو خواننده هردو این خبر را رد کردند.

میزان ثروت ارتا وانتونز

ara یکی از علاقمندان بـه ماشین هاي‌ اسپرت اسـت و همیشه علاقه زیادی بـه پیست و مسابقات خودرو رانی دارد. او در حال حاضر ساکن ترکیه اسـت و خیلی از مواقع در کلیپ ویدئو هاي‌ خود از انواع ماشین ها استفاده می کند. او در حال حاضر در ترکیه یک ماشین کرولا دارد او در یکی از لایو هاي‌ خود گفته از ماشین باز ترین افراد هستم و خیلی زود بـه زود مدل ماشین خودرا عوض میکنم.

ترکیه یکی از کشورهایی اسـت که در چند سال اخیر خیلی از هنرمندان

و خوانندگان ایرانی بـه این کشور مهاجرت کرده اند، این بـه دلیل نزدیکی

این کشور بـه ایران و همچنین نزدیک بودن فرهنگ این کشور بـه مردم ایران

اسـت. خیلی از خواننده هاي‌ رپ بـه خاطر این‌که در ایران مجوز کنسرت و

همچنین مجوز آلبوم بـه آن ها داده نمی شود بـه کشور های دیگر مهاجرت میکنند

آرتا که مدتی را در کشور کانادا بـه تحصیل می پرداخت بعد از بازگشت بـه ایران

و آغاز فعالیت هاي‌ هنری خود بـه کشور های ترکیه مهاجرت کرد و هم اکنون در

این کشور زندگی میکند و فعالیت‌هاي‌ هنری خودرا دراین کشور ادامه می دهد.

این خواننده جوان و مشهور کشور که با همکاری گروه وانتونز توانسته چندین آلبوم را بـه انتشار برساند. در ادامه با چند تا از موزیک هاي‌ این خواننده مشهور و محبوب بیشتر آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید تا بهترین موزیک هاي‌ این خواننده را بـه شـما معرفی کنیم.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف و رابطه های عاشقانش «+عکس»

این موزیک هم متن بسیار جذاب و شنیدنی دارد که توانست در مدت بسیار کوتاهی رکورد دانلود دراین گروه را بشکند. و جزو بهترین ترک هاي‌ این گروه قرار بگیرد. خیلی از مخاطبین و هواداران این گروه با این موزیک بـه این گروه پیوستند. اگر علاقمند بـه شنیدن این موزیک زیبا هستید حتماً ان را از گوگل دانلود کنید و ان را گوش دهید و از شنیدن ان لذت ببرید.

بیوگرافی آرتا وانتونز خواننده معروف + آهنگ های معروف عاشقانش (+عکس)

یکیدیگر از موزیک هایي که از آرتا بـه تازگی ودر سال ۲۰۲۱ منتشر شده اسـت موزیک یه عالمه از او میباشد که با همراهی کوروش و سامی لو این موزیک را ساخته و منتشر کرده اسـت که با توجه بـه کارنامه کاری آرتا می‌شود گفت که یک کار ضعیف و کمتر شنیده شده میباشد و ان‌ چنان مورد توجه هواداران و علاقمندان او قرار نگرفته اسـت.

یکی از جذاب ترین موزیک هایي او که از دیس هاي‌ گروه وانتونز و بـه خصوص آرتا محسوب می‌شود موزیک هنوزم میباشد که آهنگسازی این ترک با سامی لو بوده و خود سامی نیز دراین موزیک خوانندگی می کند همچنین کوروش وانتونز نیز یک تیکه بسیار جذاب دراین ترک خوانده اسـت که باعث شده تا بـه یکی از موزیک هاي‌ جذاب و پرمخاطب گروه و سایت رادیو جوان تبدیل شود و از پلی بالایی برخوردار اسـت.

ثبت نام در سایت سیگاری بت