بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

آخرین بروزرسانی : 16 فوریه 2024
بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

بیوگرافی علی بیگزموگ

علی بیگزموگ Bigezmoge یکی از مشهور ترین استریمر هاي‌ ایرانی اسـت کـه در توییچ و یوتیوب بسیار مشهور اسـت در ادامه با بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge استریمر و یوتیوبر مشهور ایرانی | میزان درآمد بیگزموگ «+عکس» سایت برترین بت را دنبال کنید. 

علی بیگزموگ کیست؟ 

علی سکته مشهور بـه علی بیگزموگ یکی از یوتیوبر استریمر هاي‌ مشهور و مشهور ایرانی کـه با ساخت کلیپ هاي‌ ویدیویی از طریقه بازی کردنش و پخش ان بـه شهرت زیادی دست پیدا کرده اسـت.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

بیوگرافی علی بیگزموگ

وی جدیدا از اپلیکیشن آپارات خداحافظی کرده اسـت و کار خودرا در ان جا پایان داده اسـت سن بیگزموگ بین ۲۲ تا ۲۵ سال اسـت اما قیافه او اینچنین نمیگوید و بـه خاطر ریش هاي‌ بلند و عینک گردی کـه بر روی صورت خود دارد.

مسن تر بـه نظر می‌آید در بعضی از فن پیج ها نیز قیافه وی را با علی صادقی مقایسه کرده اند و گفته اند کـه شباهت زیادی با او دارد این یوتیوبر موفق بسیار علاقه وافری بـه خواب دارد و از علاقه ي خودش نیز بسیار بسیار حرف میزند در مورد اعتیاد او بـه مواد مخدر چیز خاصی در معرض نیست اما دیده شده اسـت کـه سیگار میکشد ولی نه بـه صورت متوالی و مشخص اسـت کـه اینکار را برای تفریح خود انجام میدهد.

شایعات علی بیگزموک

در بعضی از پیج ها حرف از ویو هاي‌ فیک این یوتیوبر زده شده اسـت کـه تا حدودی نقض شده اسـت و این شایعه برای او چندان صحت ندارد البته تا بـه همین حالا ثابت نشده اسـت علی سکته با توجه بـه ویو بالایی کـه در کلیپ هاي‌ منتشر شده اش دارد بدیهی اسـت.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

علی بیگزموگ

این شایعه ها را بـه دنبال خودش داشته باشد دلیل شهرت بسیار زیاد او و محبوبیتش در میان ایرانی هاي‌ یوتیوبر ساخت استریم هاي‌ فان بـه همراه خنده هاي‌ بلند او اسـت بیشتر استریم هاي‌ بیگزموگ در حوزه ي فان و کوتاه اسـت ودر قالب بازی هاي‌ جنگی پیاده می‌شود.

اما در رابطه با خداحافظی او از برنامه آپارات در گفتگویی طی یک پرسش و پاسخ از وی پرسیده شد کـه چرا اینکار را کرده اسـت و او دلیل اینکار را درآمد بسیار پایین دانسته ودر کلام اش میگوید پر پر از این برنامه می توانستم شبی ۱۲۰ هزار تومان کسب درآمد کنم و اصلا ارزشی برای من نداشته و بـه همین دلیل اقدام بـه ترک این برنامه کرده ام و اصلا میلی بـه بازگشت ندارم ودر این رابطه زیاد دوس ندارم صحبت بکنم.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی | میزان درآمد بیگزموگ «+عکس»

و بعد از این حرکت او بـه سمت توییچ رفته ودر ان جا در حال فعالیت می باشد البته عزیمت وی از آپارات بـه توییچ پیشنهادی از یکی از دوستان او بودو پس از اینکار هم بـه موفقیت هاي‌ بیشتری دست پیدا کرد اما در رابطه با اینستاگرام این چهره شاخص در حال حاضر دراین تایم تعداد فالوور هایش ۱۰۶ هزار می‌باشد.

و عده اي از کلیپ هایش را در اینستاگرام آپلود می‌کند و نیم نگاهی هم بـه گسترش کار خود در حوزه ي اینستاگرام دارد کـه این روز ها بـه شدت ترند شده اسـت و همگی بیشتر تمرکز خودرا بر روی اینستاگرام می گذارند و بیگزموگ از این قضیه مستثنی نیست.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

ادرس Bigezmoge در توییچ

در سایت توییچ امکان پخش زنده‌ یا همان streaming اسـت کـه کاربران این سایت میتوانند درآمد «دلاری» کسب کنند. هر فردی کـه استعداد و توانایی در gaming دارد، میتواند از این سایت بـه عنوان بـه اشتراک گذاشتن توانایی و ترفند‌ هایش استفاده کند و از این طریق کسب درآمد دلاری داشته باشد و همچنین گیمر هایي چون علی سکته دراین سایت حساب کاربری دارد و توانایی هایش را بـه اشتراک می‌گذارد کـه در ادامه مقاله بـه توییچ بیگزموگ می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

bigezmoge twitch حدود 65 هزار نفر دنبال کننده را جذب خود کرده اسـت، وی یکی از استریمر هاي‌ خفن می‌باشد کـه علاوه بر مهارت زیاد در بازی هوادرانش را در حین ساده‌ترین گیم هم شاد میکند و روحیه بسیار شوخ طبع و شادی دارد.

بـه همین خاطر از محبوبیت زیادی برخوردار اسـت. او در توییچ خود گیم هاي‌ متفاوت را از سبک هاي‌ مختلف و متعدد استریم می‌کند و همچنین در بیشتر مواقع با همکاران و دوستانش بازی هاي‌ چند نفره و آنلاین انجام میدهند کـه علی سکته استریمر هایي چون just chatting را بیش از حد بازی می‌کند و بـه واسطه همین استریم ها رابطه بسیار گرم و صمیمی بین او و مخاطب هایش وجوددارد.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

نام واقعی بیگزموگ چیست؟

شاید برای شـما سوال پیش بیاید کـه بیگزموگ کیه؟ بیگزموگ یکی از استریمر هاي‌ مشهور سایت توییچ هست کـه اسم واقعی اش علی سکته اسـت اما افراد دنیا گیم و استریم وی را با نام بیگزموگ می شناسند و با همین نام وی را خطاب می کنند، هوداران وی سعی دارند کـه بیگزموگ ویکی پدیا را درگیر خود کند و اطلاعات بیشتری از زندگی وی و نام واقعی اش در ان جا ثبت شود!

همان طور کـه در اول مقاله ذکر کردیم بیشتر وقت خودرا در اپ هایي چون یوتیوب،

آپارات و سایت توییچ صرف می‌کند زیرا این نرم افزار ها برای او علاوه بر سرگرمی

و محبوبیت، کسب درآمد هم بـه همراه دارد پس وقتی برای فعالیت در اپلیکیشن تیک تاک ندارد

. طی یک گفتگو اي از وی سوال شد کـه چرا هیچ اکانتی در تیک تاک ندارد وی در پاسخ

بـه این سوال گفت همانگونه کـه می‌دانید زمانی برای فعالیت دراین نرم افزار ندارم

و سعی دارم کـه بیشتر در یوتیوب و سایت توییچ فعالیت کنم تا فالوور هاي‌ بیشتری

را جذب کنم و بـه درآمد بیشتری دست پیدا کنم پس در نهایت می‌توان گفت

کـه اگر اکانتی از بیگزموگ در تیک تاک مشاهده کردید کاملا فیک می‌باشد.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

حواشی و کلیپ های علی بیگزموگ 

بیشترین حاشیه اي کـه درباره bigezmoge بوده اسـت مربوط بـه بازدید کلیپ هاي‌ استریمری وی می‌باشد، بـه دلیل ویو بالا کلیپ هایش عده اي سودجو یا بـه اصطلاح رقیب هایش سعی دارند کـه بگویند ویو هایش فیک می باشند، مدتی اسـت کـه در دنیا گیمر هاي‌ ایرانی سر تیتر خبر ها «فیک بودن ویو هاي‌ بیگزموگ» اسـت کـه البته شایعه و دروغی بیش نیست زیرا باتوجه بـه میزان فالوور او در سایت توییچ و یوتیوب مشخص اسـت کـه ویو‌ ها فیک یا واقعی اسـت

.

یکیدیگر از حواشی مربوط بـه موزیک علی سکته اسـت کـه با همکاری آقا احسان انوری برای نخستین بار در یوتیوب منتشر شد و سبک این موزیک رپ بود کـه با نویسندگی و خوانندگی خود علی ساخته شد، این موزیک جنجال و حواشی زیادی بـه پا کرد چون بیگزموگ دراین موزیک بـه فردی بـه نام میلاد توهین می‌کند و خطاب بـه گیمر هاي‌ رقیب اش می‌گوید.

کـه برای رسیدن یه جایگاه من نیاز بـه حرف و حدیث نیست فقط کافی اسـت ذهن خودرا بـه کار بگیرید، همان کاری کـه من می‌کنم! در رابطه با هیتر ها هم گفته اسـت زمانی کـه من را می بیندد دست تکان می‌دهند اما پشت سرم شصت نشان میدهند! او دراین موزیک بـه افراد زیادی بـه صورت غیر مستقیم تیکه انداخت و کسانی بودند کـه متن موزیک را بـه خودشان گرفتند کـه بـه همین دلیل حاشیه هاي‌ زیادی روانه بازار گیمر ها و استریمر ها شد

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی.

بازی های محبوب علی بیگزموگ چیست ؟ 

اول از همه ی باید بدانید کـه استریم کردن یعنی این کـه یک گیمینگ زمانی کـه در حال بازی کردن می باشد از گیمینگ خود ویدیو زنده منتشر کند کـه امروزه این قابلیت در سایت توییچ در معرض همه ی افراد می باشد علاوه بر سرگرم شدن دراین سایت میتوان کسب درآمد هنگفتی را هم داشت و امروزه استریمر یک شغل می‌باشد و تعداد بسیار زیادی از گیمر هاي‌ جهان با استریم کردن در سایت توییچ کسب درآمد می کنند کـه یکی از این گیمر ها بیگزموگ می‌باشد.

همه ی ما می‌دانیم کـه در جهان امروز علی الخصوص ایرانی ها بـه ویدئو هاي‌ گیمینگ و استریمینگ علاقه زیادی دارند و بیشتر وقت خودرا با اینها می گذرانند، در ایران استریم هاي‌ مشهور و ماهر زیادی وجود دارند کـه بیگزموگ در آپارات جز نخستین استریم باز ها بودو با جرات میتوان گفت کـه نخستین استریم علی سکته در اپلیکیشن آپارات منتشر شد و او توسط همین استریم شناخته شد.

استریم هاي‌ علی سکته فان و شوخ اسـت بـه همین خاطر خستگی در استریم هایش معنایی ندارد همچنین در استریم هایش با برند هاي‌ معروفی همکاری می‌کند ودر پخش ویدئو هاي‌ زنده خود با دوستانش هم بازی میکند تا جذابتر بـه نظر برسد. وی یکی از بهترین، محبوب ترین و شوخ طبع ترین استریم هاي‌ ایران می‌باشد و بـه واسطه همین شوخ طبع بودنش طرفداران زیادی را جذب خود کرده اسـت.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی | میزان درآمد بیگزموگ «+عکس»

البته با این وجود بازهم مشکلاتی وجوددارد کـه این استریمر نیز همانند خیلی از استریمر ها و گیمر هاي‌ ایرانی با ان مواجه اسـت و ان هم بودجه نا کافی اسـت. ‌باوجود درآمد هاي‌ حاصل از یوتیوب و توییچ، اما کماکان قیمت لوازم الکترونیکی لازم برای یک گیمر یا استریمر حرفه اي در ایران آن چنان بالا اسـت کـه گویا bigezmoge هم از پس ان بر نیامده و بـه همین منظور در سامانه sibmo.ir لینک کمکی مخصوص برای خودش ایجاد کرده.

کـه در ان دوستداران و حامیان این شخص میتوانند جهت خرید لوازم الکترونیک لازم بـه ایشان کمک مالی کنند، ضمن این کـه این کمک هاي‌ مالی درصورت خواست حامیان، توسط bigezmoge بـه صورت زنده با ذکر نام و نام خانوادگی شان ذکر خواهد شد تا از ان ها نیز تقدیر بـه عمل آید.

گفتگو با Bigezmoge

در طی سالیان گذشته کـه تعداد بسیار زیادی از افراد اقدام بـه یوتیوبر شدن کرده اند سعی کرده اند از طریق استریمر شدن بـه این امر دست پیدا کنند استریمر هاي‌ مختلفی دراین سال‌ها فعالیت کرده اند اما همگی ان ها موفق نشده اند.

و یکی از افرادی کـه توانسته دراین سال‌ها نظر تعداد زیادی از افراد را جلب کند و بازدید کلیپ هایش را بالا ببرد و از این طریق توانسته بـه درآمد زیادی دست پیدا کند در طی گفتگو هاي‌ اخیری کـه با وی شده اسـت و نظر هایي کـه راجع بـه افراد تازه کاری کـه قصد دارند استریمر شوند صحبت هاي‌ فراوانی را کرده اسـت بیگزموگ بوده، وی اعتقاد دارد کـه اگر شخصی بخواهد یک گیمر حرفه اي شود و از کلیپ هایش فیلم بگیرد باید یک سری کار انجام دهد.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

باید در مرحله ي اول بر استرس خود غلبه کند سپس شروع بـه کار کند ودر مرحله ي دوم خودرا برتر از بقیه بداند برتری کـه در همگی بازی ها بـه چشم بیاید تا مخاطب ها جذب بازی وی شوند و از بازی وی تعریف و تمجید کنند و بـه دیگران معرفی کنند تا بـه بیشتر شدن بازدید کلیپ هایش کمک کند ودر مرحله آخر و نهایت خوش اخلاق و خوش خنده باشد در هنگام بازی و از دوربین هاي‌ باکیفیت استفاده کند.

کـه تمامی صفحه برای دیگران واضح باشد تا بتوانند از بازی وی بهره کافی را برده ودر بازی هاي‌ خود پیاده کنند وی اعتقاد دارد استریمری موفق اسـت کـه با همه ی سختی ها و تایم هایي کـه پشت سیستم می‌گذارند کـه دائما در بازی هاي‌ خود تغییر ایجاد کند و همیشه یک سبک بزرگ را برای بازی هاي‌ جدید تر معرفی کند.

 میزان درآمد بیگزموگ «+عکس»

از گذشته هاي‌ نه چندان دور صنعت گیمینگ وارد بازار شده اسـت و با هدف نظام سرمایه داری و فروش کنسول هاي‌ خود شرکت هاي‌ مختلف بازی سازی اقدام بـه تولید بازی هاي‌ ویدیویی کرده اند نخستین کنسول هاي‌ تولید شده در دنیا مربوط بـه دستگاه هاي‌ اتاری سگا و … می‌باشد کـه بیشتر مردم دنیا از جمله مردم ایران منشا بازی هاي‌ ویدیویی را کشور ژاپن میدانند زیرا شرکت بازی سازی سونی با اختراع دستگاه کنسول پلی استیشن وان انقلابی در صنعت بازی سازی کرد.

این روند اینگونه ادامه پیدا کرد کـه با رواج پیدا کردن اینترنت و گسترده شدن شبکه هاي‌ مجازی صنعت این بازی ها نیز در اینترنت گسترش پیدا کرد و گیمرهای بزرگی ظهور کردند گیمرهایی کـه اوایل برای بازی هاي‌ خود شروع بـه کار کرده بودند.

اما با گذشت زمان استریمر ها ظهور کردند و با انتشار بازی هاي‌ خود در یوتیوب بـه عنوان استریمر شناخته میشوند کـه از این نظر نیز هر بازیکنی کـه بازی قوی‌تری داشته باشد یوتیوبر مشهور تری خواهد شد بیگزموگ یکی از ان افرادی اسـت کـه از این راه اقدام بـه کسب درآمد میکند و درآمدی سنگین کـه باعث شده امروزه این متن را راجع بـه او بخوانیم و راجع بـه زندگی شخصی وی بدانیم.

البته ناگفته نماند کـه علی سکته با فعالیت در سایت توییچ توانسته اسـت حدود ۶۵ هزار مخاطب را بـه سمت خود جذب کند و با اشتراک بازی هاي‌ زنده خود و نشان دادن ترفند ها و توانایی هایش توانسته اسـت بسیار محبوب شود و از سایت توییچ هم درآمد قابل توجهی «بـه دلار» کسب می‌کند.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی | میزان درآمد بیگزموگ «+عکس»

وی از آپارات ماهانه بین یک میلیون تا ۳ میلیون درآمد داشته و مدتی هست کـه از آپارات خداحافظی کرده اسـت زیرا معتقد اسـت کـه ماهانه ۱۲۰ هزار تومن هزینه نت میدهد پس آپارات برای او هیچ سود و درآمدی هم ندارد و از زمانی کـه وارد برنامه یوتیوب و توییچ شده درآمد بیشتری را کسب میکند و با برند هاي‌ مشهور و مشهوری وارد کار شده اسـت. البته او از درآمد خود در توییچ اطلاعاتی نداده اسـت. ‌برای بررسی دقیق تر از درآمد یوتیوبر ها می توایند از این لینک کمک بگیرید.

بیوگرافی علی بیگزموگ Bigezmoge + استریمر و یوتیوبر معروف ایرانی

آدرس اینستاگرام علی سکته

Bigezmoge ملقب بـه علی سکته ؛ از جمله استریمر هاي‌ مشهور ایرانی اسـت کـه در ابتدا در آپارات ویدئو هاي‌ خودرا آپلود میکرد ولی بعد از بـه مشکل خوردن با قوانین این بستر و درآمد نا چیز آپارات، از آپارات برای همیشه خارج شد.

و فعالیت خودرا در سایر شبکه هاي‌ اجتماعی از جمله twitch و you tube ادامه داد، این شخص دراین شبکه هاي‌ اجتماعی ویدئو هاي‌ خود کـه عموما مرتبط با گیمینگ و بازی هاي‌ آنلاین از جمله fifa و call of duty می‌باشد و همچنین ویدئو هاي‌ طنز مرتبط با حوزه فناوری را آپلود و استریم میکند و از این طریق تاکنون درآمد بسیاری را کسب کرده اسـت.

همچنین در اینستاگرام نیز با آیدی bigezmoge فعالیت دارد اما از آنجایی کـه سیاست هاي‌ اینستاگرام بیشتر مبتنی بر اشتراک محتوا شخصی یا تبلیغات کسب و کار اسـت و خود ویدئو هاي‌ آپلود شده و میزان لایک و کامنت و فالو در ان از طرف اینستاگرام پاداشی ندارند، فعالیت اش دراین شبکه ي اجتماعی محدود تر از twitch و you tube اسـت.‌ آیدی این شخص در دو شبکه ذکر شده نیز همان bigezmoge اسـت.

یوتیوب Bigezmoge

او عکس هاي‌ بسیار کمی از خود منتشر می‌کند زیرا بیشتر وقت خودرا مشغول گیمینگ و استریمینگ می باشد و ترجیح میدهد بـه جای عکس گرفتن تایم اش رابا سایت توییچ و یوتیوب پر کند زیرا با هر مقدار فعالیت دراین دو جا درآمد زیادی را بـه دلار کشور آمریکا کسب میکند.

اگر بخواهیم عکس هاي‌ باکیفیت از این گیمینگ شوخ طبع دانلود کنیم لازم اسـت کـه بـه پیج اینستاگرام اش سر بزنیم کـه با آیدی bigezmoge در اینستا فعالیت میکند حدود ۱۵۰ پست دارد کـه ۲۰ تا از پست هایش مربوط بـه عکس هاي‌ تکی و دوستانه اش می باشد کـه با مشاهده این عکسهای متوجه می‌شویم تایم کمی را بـه تفریح و سفر میگذارند و بیشتر اوقات زندگی اش بـه بازی و فعالیت در twitch و You Tube می‌گذارند.

محتوا عکس هاي‌ وی بیشتر جنبه دوستانه دارد و بیشتر عکس هایش در فضای باز، باغ و ویلا هاي‌ لاکچری ثبت شده اند، در اوایل کـه تازه بـه گیم کردن و استریم کردن مشغول بود عکس هاي‌ تکی اش در پشت میز کار مشاهده می‌ شد اما بیگزموگ جدیدا با عکس هاي‌ فوق لاکچری در مکان هاي‌ بکر با رفیق هایش مشاهده میشود، لازم بـه ذکر اسـت کـه بدانید طرفداران زیادی دارد و این طرفداران برای او فن پیج هایي را ساخته کـه در ان فن پیج ها هم میتوان بـه عکس هاي‌ او دست پیدا کرد.

فن پیج هاي‌ او در یوتیوب و آپارات هم عکس هایش را در قالب کلیپ با نرم افزارهای هاي‌ مختلف ادیت کرده و با صدا دلنشین خود صفات و ویژگی هاي‌ وی را بیان می کنند این گیمینگ بـه قدری مشهور و محبوب اسـت کـه کلیپ هایش در تمامی فضای مجازی نفوذ کرده اسـت.

ثبت نام در سایت سیگاری بت