بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

آموزش بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20

عادل فردوسی پور : اگر میخواهید بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 را جهت برنده شدن یاد بگیرید این مقاله را تا انتها حتما بخوانید.

 

روش های‌ ساده برای گل زدن در فیفا 20 و برنده شدن در بازی فوتبال در کمتر از 10 دقیقه…

 

برترین بت : بازی فیفا 20 FIFA20 با تغییرات کمی عرضه شد امّا در بخش پنالتی تفاوت های‌ زیادی با سایر نسخه های‌ این بازی داشت، آپشن های‌ زیادی اضافه شده اند و بازی دقیق تر کار می‌کند.

 

البته روش پنالتی زدن به همان اندازه که دقیق شده، سخت تر هم شده است. در ادامه ترفندهای پنالتی زدن در بازی فیفا 20 را مرور میکنیم. با برترین بت همراه باشید.

بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

روش پنالتی زدن در بازی فیفا 20

سیستم پنالتی زدن در فیفا 20 با تغییرات بسیاری همراه بوده. همانند ضربه کاشته‌ها حالا موقع زدن پنالتی هم یک نشانگر سفید رنگ خواهید داشت که مقصد نهایی توپ را به شما نشان می‌دهد.

 

برترین بت : کنترل این نشانگر راحت نیست. در کنار این هم، میزان قدرت شوت نیز روی دقت پنالتی‌ها تاثیر میگذارد. پس با این اوصاف برای زدن پنالتی در فیفا 20 باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید.

بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

در فیفا 20 چقدر قدرت شوت را پر کنیم؟

بعد از تمرین نشانه گرفتن، نوبت به پر کردن قدرت شوت میرسد. مثل همیشه برای شوت زدن باید از دایره استفاده کنید اما برخلاف گذشته که قدرت شوت میزان ارتفاع توپ را هم تعیین می‌کرد، همین حالا این کار توسط آن نشانگری که برایتان گفتم انجام می‌شود و با فشردن بیش از حد دایره یا B، فقط دقت شوت پایین می‌آید.

 

در فیفا 20 : با پر کردن قدرت شوت، حاله سفید رنگی دور نشانگر باز می‌شود که نشان می دهد شوتتان چقدر دقت دارد.

 

پس هر چه این حاله سفید بازتر شود احتمال گل شدن پنالتی‌ها کمتر است. برای همین، بهتر است قدرت شوت را همیشه در کمترین مقدارش نگه دارید تا پنالتی‌هایتان خراب نشوند.

 

و این نکته مهم را هم نباید فراموش کنید که هر چه قدرت پنالتی زدن بازیکنتان بهتر باشد این حاله‌ سفید با سرعتی کمتری پر میشود و به لطف این موضوع میتوانید پنالتی‌های‌ دقیق‌تری بزنید.

بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

چطور پنالتی‌ها را به صورت زمینی یا چیپ بزنیم؟

مانند همیشه این امکان هم وجود دارد که پنالتی‌ها رو به صورت چیپ یا زمینی بزنید.

 

برای زمینی زدن پنالتی‌ها کافیست:

به ترتیب R1 و RB را در پلی استیشن و ایکس باکس قبل زدن شوت نگه دارید.

چیپ زدن هم تقریبا به همین شکل انجام می‌شود تنها کاری که باید انجام دهید:

گرفتن L1 در پلی استیشن و LB در ایکس باکس، پیش از فشردن کلید شوت است.

بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

برای پنالتی زدن کجای دروازه را نشانه بگیریم؟

بزرگترین تغییر پنالتی‌های‌ فیفا 20، نشانه گرفتن با آنالوگ سمت چپ است. قبلا شما فقط آنالوگ را در جهتی که می‌خواستید توپ را شوت کنید، نگه می‌داشتید و توپ به اندازه‌ قدرتی که پر میکردید ارتفاع می‌گرفت.

 

اما همین حالا یک نشانگر به بازی اضافه شده که هم میتوانید با آن جهت حرکت توپ را مشخص کنید و هم ارتفاعی که میخواهید توپ بگیرد.

 

شما میتوانید نشانگر را در هر جهتی که میخواهید حرکت دهید اما اگر آنالوگ سمت چپ را تا انتها به بالا، پایین، چپ و راست حرکت دهید، بعید نیست پنالتی را خراب کنید.

بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

پس با این اوصاف می‌شود گفت، کمی نشانه گرفتن گوشه‌های‌ دروازه در فیفا 20 سخت شده. البته در بخش‌های‌ آنلاین بازی مثل چمپیونز و دیویژن رایوالز به این نشانگر دسترسی دارید تا کمی در رقابت‌های‌ آنلاین، کارتان ساده‌تر شود:

 

* پیشنهاد می‌کنیم که بیشتر پنالتی‌هایتان را زمینی بزنید.

* چرا که با این روش نشانه گرفتن با آنالوگ سمت چپ راحت‌تر می‌شود.

* برای شوت هوایی بزنید باید آنالوگ را تا انتها به بالا و بعد به چپ و راست حرکت دهید.

 

در چنین شرایطی اگر نمایش نشانگر را غیر فعال کنید، دیگر معلوم نیست کجا را نشانه گرفته‌اید و این احتمال وجود دارد که توپ بیرون برود. اما این قضیه در شوت‌های‌ زمینی فرق میکند و میتوانید هر چقدر که بخواهید آنالوگ را به سمت پایین حرکت بدهید. آن وقت کافیست کمی آنالوگ سمت را به سمت چپ و راست بچرخانید تا توپ خیلی نرم و آرام وارد دروازه تیم حریف شود.

بهترین روش پنالتی زدن در فیفا 20 (FIFA20)

گل کردن پنالتی های فیفا 20  FIFA20 تمرین زیادی می خواهد

سیستم پنالتی زدن کمی ریسکی و خطرناک تر نسبت به گذشته شده است، شاید به دلیل این که به مکانیزم قبلی عادت کرده بودیم، اما پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما روی ضربات پنالتی خود کار کنید، چرا که شکل عجیبی پیدا کرده است و اگر قلق آن را ندانید، ضربات شما گل نخواهد شد.

 

نکات تکمیلی FIFA20

1- خیلی از این تکنیک ها پتانسیل این را دارند تا شما را از مخمصه نجات دهند.

2- حقیقتا در این آموزش نه فرصت نیست تا تمام تکنیک ها را آموزش دهیم.

3- همه ی ي ساله تکنیک ها و مهارت های‌ زیادی به بازی فیفا اضافه می‌شود.

4- تکنیک ها و مهارت های‌ جدید را یاد بگیرید.

 

نویسنده : عادل فردوسی پور 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت