چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

آخرین بروزرسانی : 21 آوریل 2023
چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

بازی پوکر بر شانس : بازی پوکر یکی از بازی های‌ جذاب و فوق العادست در دنیا که بسیار این بازی میلیونر و پولساز دارد در ادامه با ۸ روش برای غلبه بر شانس در بازی پوکر «تضمینی» سایت برترین بت را دنبال کنید. 

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم ؟

آیا تا بـه حال بـه این فکر کرده اید که شانس گرفتن یک بازی رویال در پوکر چقدر است؟ چهار آس چطور؟ پاسخ این سوالات بـه صورت ریاضی آسان است ، اما ابتدا باید مشخص کنیم که کدام نوع پوکر بازی میشود.

بیایید پوکر قرعه کشی پنج کارته را در نظر بگیریم ، نسخه ای که در بین بازیکنان معمولی محبوب ترین بود تا زمانی که هولد ام در سال 2003 جهان را غافلگیر کرد. با غلبه بر شانس در پوکر می توانید برد های‌ حتمی را داشته باشید.

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

این شانس گرفتن هر نوع فلاش رویال است. شانس گرفتن فلاش رویال خاص 1 در 2،598،960 دست است. احتمال برخورد صاعقه با شما پنج برابر بیشتر از دو دست مشابه است!

در Hold ‘Em ، هر بازیکن بـه طور بالقوه دارای هفت کارت «دو کارت در دست شما و پنج کارت اجتماعی» است که با آن می‌توانید رویال گریزان را بزنید. شانس گرفتن فلاش رویال در Hold ‘Em 1 در 30،940 دست است. بـه طور اتفاقی ، شانس گرفتن فلاش رویال در Stud 7-Card همان است که در Hold ‘Em وجود دارد. در اینجا چند احتمال جالب پوکر وجود دارد:

۸ روش برای غلبه بر شانس در بازی پوکر «تضمینی»

بـه طور متوسط ​​1 در 54،145 دست.

احتمال بدست آوردن هر چهار نوع در Hold ‘Em:
بـه طور متوسط ​​1 در 4165 دست.

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

احتمال بدست آوردن آس جیبی در Hold ‘Em:
بـه طور متوسط ​​هر 221 دست.

احتمال شلاق رویال روی چهار آس در Hold ‘Em:
تقریباً در هر 165 میلیون دست!

۸ روش برای غلبه بر شانس در بازی پوکر «تضمینی»

گرچه این بازی “بازی کشور آمریکا” نامیده میشود ، اما عده ای از مورخان معتقدند پوکر از بازی ایرانی As Nas گرفته شده است . شکی نیست که As Nas و شکل اولیه پوکر شباهت های‌ زیادی دارند ، اما کارشناسان اظهار می دارند که این امر فقط بـه این دلیل است که هر دو بازی دارای یک جد مشترک هستند و لزوماً بـه این دلیل نیست که یکی از دیگری مشتق شده است.

این جد مشترک می‌تواند یکی از چندین بازی “رقابت” از اروپا باشد ، اما بازی فرانسوی Poque و یک بازی آلمانی کمی قدیمی تر بـه نام Pochen بـه نظر میرسد واضح ترین نامزدها هستند. در هر صورت ، بازی در اوایل دهه 1800 از طریق مستعمره فرانسه در لوئیزیانا بـه سواحل ایالات متحده آمد.

در اوایل تا اواسط قرن نوزدهم ، بازیکنان پوکر از بسته استاندارد 52 کارت استفاده کردند «نسخه های‌ اولیه از عرشه 20 کارت استفاده می کردند» ، خطوط مستقیم و فلاش را بـه لیست رتبه بندی دستی اضافه کردند و جنبه “قرعه کشی” بازی اضافه شدن تساوی بـه میزان قابل توجهی بر پیچیدگی و در نتیجه جذابیت بازی افزود. بقیه ، همان طور که می‌گویند ، تاریخ است!

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

روش های غلبه بر شانس در پوکر

شما یکی را می شناسید. توضیح دهنده. همه ی ي چیز را می شناسد. منطقی ساز مدرس. آیا او فکر میکند برنده شده است ، اما مردم برعکس فکر می‌کنند؟ او توضیح میدهد که چرا درست میگوید. دو برابر. و یک کتاب قوانین برجسته را در اطراف تکان دهید. آیا کسی از یک قانون مبهم که دیگران مایل بـه حذف آن هستند.

تخطی میکند؟ وای بر شما ای قانون شکن در شرف سخنرانی هستید اشتباه نکنید – داشتن کسی که در مورد قوانین بـه شما نگاه خالی نمی کند ، بسیار عالی است. اما وقتی شخصی شروع بـه انتقاد از شافل شما میکند و هنگامی که شما بـه طور تصادفی بـه سمت راست برخورد میکنید ، دچار تشنج میشود. بـه بـه بله ، این پسر را در خانه بگذارید.

تپش عصبی پا ، آه ناکام وقتی قوانین برای مبتدیان خم می شود. ناتوانی در باور اینکه دیگران حاشیه ای ترین قوانین را نمی‌دانند.وقتی شخص ظاهر میشود چه باید کرد: لبخند بزنید و سر تکان دهید. فقط لبخند بزن و سرت را تکان بده ، مرد.

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

۸ روش برای غلبه بر شانس در بازی پوکر «تضمینی»

شما آن مرد را می شناسید-مردی پر از داستان که در واقع نمیتواند توجیهش کند. او یک بار ماهی بـه این بزرگی گرفت . او یک‌بار در یک بازی پوکر پر مخاطره ، دو بار گل سرخ در همان شب دریافت کرد. او میگوید: “من یک بار در برابر مردی پیروز شدم که در سری جهانی پوکر با یک پسر بازی کرد.” شما می پرسید: “اوه؟ چه سالی؟” او میگوید: “نمی دانم ، او یک شخص بزرگ بود. وارد شد ، مانند ، چهارم ، یا چیزی. چند سال پیش.” MMM-آره . مطمئنا ، پسر بزرگ

وحشی ترین داستانها ، مرد! که هیچ کس در واقع نمیتواند آن را تأیید کند! همچنین از تماس چشمی خودداری کنید. ناتوانی در بـه یاد جزئیات برنده یا بزرگ خود را بیش از حد بسیاری از جزئیات.

زندگی خیلی کوتاه تر از آن است که بتوانیم BS دیگران را تحمل کنیم. اگر فکر میکنید او بلوف میزند ، با آن مرد تماس بگیرید. چه چیزی برای از دست دادن دارید؟ شما برای بازی پوکر دارید!

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

بررسی های برد در بازی پوکر

اصطلاحاً بـه این دلیل است که شما و دوستانتان دائماً خود را در حال پرسیدن این میدانید که “چرا [ اینجا ] او اینجاست؟” این مردی است که بـه نظر می رسد همیشه میـــخواهد جایی دیگر باشد. اگر آه های‌ خسته کننده ، بررسی ساعت و منطقه بندی کافی نبود ،

حتی ممکن است هر زمان که نوبت شخص دیگری باشد گوشی خود را بیرون آورد. او نوعی بازی مسابقه ای انجام میدهد ، یا شاید یک بازی با ورق دیگر . شاید او بـه دوستان دیگرش پیام میدهد. شایدوقتی شارژ باتری اش تمام میشود ، تلفن شما را قرض بگیرد. تکان دادن

با خم شدن بـه پشت ، صورت او با صفحه نمایش درخشان گوشی هوشمند روشن شد. بـه نظر میرسد پیو پیو! وtweeeeeeSMASH از بلندگوهای کوچک می آید. سکوت. ساعت-بررسی. تماشای تلویزیون با بازی روشن در پس زمینه.

وقتی شخصی ظاهر میشود چه باید بکنید: آیا همه ی ي می خواهند در ابتدای شب تلفن های‌ خود را روی یک تخته روی یک میز نزدیک بگذارند. اولین کسی که تلفن خود را لمس میکند باید دفعه بعد آبجو بیاورد. سپس بپرسید که چه بازی او میـــخواهد بـه بازی. از او بخواهید یک بازی جدید بـه گروه آموزش دهد. یکی را نمی شناسد؟ بـه برنامه How to Play اشاره کنید و بـه او بگویید هفته آینده با یک سری قوانین جدید حفظ شود.

۸ روش برای غلبه بر شانس در بازی پوکر «تضمینی»

این کوسه کارت می تواند تکامل یک آقای همه ی ي چیز را بداند و ممکن است بیشتر بـه عنوان یک برنده بد شناخته شود. بگذارید واضح صحبت کنیم – تفاوت بین یک برنده مشتاق «کسی که کامبک شگفت انگیزی دارد.

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

و سپس با فریاد ” ووو ” دور میز می دوید ، وجود دارد و کسی آنقدر متعجب است که نمیتواند بـه یک جیغ شاد کمک کند» و یک چکش سر. Hammerheads پیروزی خود را جدی میگیرند. خیلی جدی. برای هر کسی که برنده نشده است مناسب است. احساس وحشتناکی خواهید داشتخودخوری هولناک نقل قول از فیلم های‌ مربوط بـه کارت بازی. از دیگران چشم نواز است.

آسان – اجازه ندهید او برنده شود . عرشه را روی هم بچینید. سال پیاسنته را برای خرید کارت ها استخدام کنید. “تصادفا” در آخرین لحظه ممکن میز را ورق بزنید. میزهای کارت! خیلی تند ، درسته؟

این شخصی است که نمیداند چه خبر است. نه اینکه او اولین بار قوانین را دریافت نکند – اما همچنان قوانین را دریافت نمی کند. پیچیده ترین بازی در کارنامه او Go Fish است. جذابیت دوست داشتنی دانش آموزی که مایل است هنر پوکر را بیاموزد ، بـه سرعت جایگزین می شود و همه ی ي اعضای گروه از خود می پرسند که جمجمه این مرد دقیقاً چقدر ضخیم است و چه کسی بـه او اجازه ورود داده است.

“اره ، چی؟” “صبر کن ، فکر کردم گفتی من بـه همه ی ي رنگ های مشابه نیاز دارم.” “صبر کن ، فکر کردم گفتی من بـه شش کارت در دست نیاز دارم.” “صبر کن ، یعنی وقتی من سه پادشاه در دست داشتم باید شرط می گذاشتم؟” “اونو!”

چگونه در بازی پوکر بر شانس غلبه کنیم؟ (+راهکار طلایی)

ورود به سایت شرط بندی پوکر

طبق بررسی هایي که داشتیم بهترین سایت بازی پوکر را برای شما در لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید و اگر میدانید یکی از این دوستان بـه شب پوکر آمده است ، کار عاقلانه را انجام دهید: قبل از حضور گروه اصلی ، بدون فشار همه ی ي افراد مشتاق بـه او ، بـه او آموزش دهید. بلافاصله شروع شد یا تسلیم شوید و یک دور Go Fish بازی کنید پس برای ورود بـه سایت معتبر بازی پوکر کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید .

ثبت نام در سایت سیگاری بت