قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان : می‌خواهیم بهترین فیلترشکن های‌ کشور استرالیا که بسیار پرسرعت هستند را به شما معرفی کنیم در ادامه با قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی «آی پی ثابت تضمینی100%» سایت برترین بت را دنبال نمایید. 

 

معرفی فیلترشکن های سرور استرالیا رایگان 

بر کسی پوشیده نیست که به عنوان یکی از اعضای اتحاد پنج چشم، دولت استرالیا مشتاق است بداند مردم آنلاین چه می‌کنند. این، همراه با قوانینی که از ISP ها می خواهند داده های‌ شما را گردآوری کنند یا سایت های‌ خاصی را مسدود کنند، استفاده از VPN استرالیا را کاملا ضروری می‌کند.

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

بهترین VPN برای استرالیا ابزاری است که می‌تواند موقعیت مکانی شما را در حین رمزگذاری داده های‌ شما جعل کند و امنیت آنلاین بهبود یافته تنها مزیت ان نیست. ارائه‌دهندگان برتر در اطراف برای باز کردن قفل سایت‌های‌ استریم مانند Stan، Binge، 7Plus و 10Play عالی هستند و به شما کمک میکنند هنگام سفر به خارج از کشور از نمایش‌ها و مسابقات مورد علاقه خود مطلع شوید.

 

به عنوان مثال، VPN استرالیا میتواند از گیمرهای آنلاین در پیشگیري از کاهش پهنای باند پشتیبانی کند. چنین نرم افزاری برای محافظت از حریم خصوصی شما هنگام انجام فعالیت های‌ آنلاین خطرناک مانند تورنت نیز مفید است.

 

چه در این کشور زندگی میکنید یا فقط از آن بازدید میکنید، حفظ حریم خصوصی بهبود یافته همراه با قدرت‌های‌ رفع انسداد عالی، VPN استرالیا را بی‌معنا می‌سازد. با این حال، از آنجایی که خدمات زیادی در اطراف وجود دارد، انتخاب بین آن ها میتواند دشوار باشد. بنابراین، همان طور که لیست خود را از بهترین پنج VPN برای استرالیا در حال حاضر شرح می دهیم، به خواندن ادامه دهید.

 

دلیل محبوبیت وی پی ان سرور استرالیا

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، ISP های‌ استرالیا سخت کار میکنند تا فعالیت های‌ آنلاین شما را زیر نظر بگیرند. این بدان معنی است که اولویت اول شما هنگام انتخاب VPN بعدی استرالیا باید حفظ حریم خصوصی باشد. یک سیاست دقیق عدم ورود به سیستم و رمزگذاری عالی در اینجا ضروری است. خوشبختانه، هر یک از پنج برتر ما، شما را در این زمینه تحت پوشش قرار خواهند داد.

 

سپس باید در مورد نیازهای خود فکر کنید – آیا شما یک استریمر بزرگ، یک تورنتر مشتاق هستید، به امنیت نهایی نیاز دارید یا فقط میخواهید سریع ترین سرعت را برای بازی داشته باشید؟ اطمینان حاصل کنید که انتخاب شما میتواند انچه را که نیاز دارید انجام دهد. همچنین، مطمئن شوید که از هرگونه ضمانت بازگشت وجهی که حق دریافت آن را دارید، در صورتی که انتظارات را برآورده نمی کند، استفاده کنید.

 

همچنین ناگفته نماند که باید سرویسی را با سرورهای واقع در داخل کشور انتخاب کنید تا بتوانید به صورت ایمن به صورت محلی مرور کنید. باز هم، همه ی ي ارائه دهندگان این لیست دارای سرورهای مستقر در استرالیا هستند.

 

به طور کلی، ExpressVPN به عنوان بهترین VPN استرالیا در حال حاضر در صدر جدول است. این به لطف پخش جریانی عالی و عملکرد رفع انسداد سایت در کنار ویژگی‌های‌ حفظ حریم خصوصی است، به راحتی میتواند برای هر نوع استفاده از VPN مناسب باشد. با این حال، تعدادی رقیب نزدیک وجود دارد، بنابراین به پیمایش ادامه دهید و از بین پنج برتر ما انتخاب کنید.

 

VPN چیست و چرا به آن نیاز دارم؟

هنگامی که VPN را روشن می‌کنید، ترافیک وب شما را از طریق یک اتصال رمزگذاری شده به سروری که توسط شرکت VPN بازرسی می شود هدایت می‌کند. از آنجا، ترافیک شما به طور معمول از وب خارج میشود. اگر مطمئن شوید که فقط به وب‌سایت‌هایی متصل میشوید که با HTTPS ایمن شده‌اند، داده‌های‌ شما حتی پس از خروج از VPN همچنان رمزگذاری می‌شوند. این ساده به نظر می رسد، اما میتواند حریم خصوصی شما را به صورت آنلاین بهبود بخشد.

 

بیشتر بخوانید: 5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

 

به این فکر کنید: اگر ماشین شما از مسیر خود خارج شود، کسی میتواند شما را دنبال کند و ببیند کجا می روید، چه مدت در مقصد خود هستید و چه زمانی برمی گردید. آن ها حتی ممکن است به خودرو شما نگاه کنند تا درباره شما، راننده، اطلاعات بیشتری کسب کنند. با یک VPN، مانند رانندگی از خانه خود به یک تونل زیرزمینی، خروج از آن به یک پارکینگ بسته، تغییر به ماشین دیگری و خروج از آن است. هیچکس که شما را دنبال می کرد نمی تواند بداند کجا رفته اید.

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

با روشن بودن VPN شما، هیچکس در شبکه شما نمی تواند ببیند که شما در حال انجام چه کاری هستید. این درست است حتی اگر جاسوس شبکه را کنترل کند. شبکه‌های‌ وای‌فای عمومی، که همه ی ي جا حاضر و راحت هستند، متاسفانه برای مهاجمان نیز بسیار راحت هستند. از کجا می دانید، برای مثال، “starbucks_wifi-real” در واقع شبکه وای فای کافی شاپ مذکور است؟ در واقع، یک شوخی محبوب امنیتی-پژوهشگر این است که شبکه ای با نام یک سرویس رایگان و محبوب ایجاد کنید و ببینید چند دستگاه به طور خودکار به هم متصل می‌شوند.

 

حتی اگر تمایل دارید به همنوعان خود اعتماد کنید، ممکن است نخواهید به ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود «ISP» اعتماد کنید. در ایالات متحده، ISP شما بینش زیادی در مورد فعالیت های‌ آنلاین شما دارد. بدتر از همه ی ي، کنگره تصمیم گرفته است که ISP شما مجاز است سابقه مرور ناشناس شما را بفروشد. با توجه به این که در حال حاضر برای این سرویس پول می پردازید، فروش داده های‌ شما فاحش به نظر میرسد. یک VPN حتی از ISP شما نیز پیشگیری می‌کند.

 

یکی دیگر از مزایای VPN این است که آدرس IP واقعی شما در پشت آدرس سرور VPN پنهان است. این امر ردیابی شما را در سراسر وب سخت تر می‌کند. حتی ناظران اختصاصی نیز به سختی میتوانند تشخیص دهند که ترافیک چه کسی است، زیرا داده‌های‌ شما با اطلاعات افراد دیگری که از سرور استفاده میکنند ترکیب شده است.

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

پنهان کردن آدرس IP شما یک مزیت دیگر نیز دارد: تشخیص موقعیت مکانی شما را برای جاسوسان سخت‌تر میکند. می‌توانید از این به نفع خود استفاده کنید و به سرورهای VPN از راه دور متصل شوید تا موقعیت مکانی خود را نیز جعل کنید.

 

توجه: VPN ها همان پروکسی ها نیستند که گاهی اوقات با ان ها اشتباه گرفته میشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، توضیح ما را بخوانید، VPN ها در مقابل پروکسی ها: تفاوت چیست؟

 

 

لیست برترین فیلترشکن های استرالیا

 

1. ExpressVPN – بهترین VPN استرالیا

برای باهوش ترین کاربر، فقط بهترین ها انجام میدهند – و ExpressVPN بهترین VPN استرالیا در بازار امروز است. با ترکیبی بی نظیر از سرعت، عملکرد جریان و حریم خصوصی، همه ی ي پایه ها را پوشش میدهد. و اکنون، خوانندگان راهنمای تام می‌توانند سه ماه رایگان ادعا کنند.

 

2. NordVPN – نام بزرگ یک VPN فوق العاده امن استرالیا است

ممکن است نام NordVPN را شنیده باشید و دلیل خوبی نیز دارد. با بیش از 5500 سرور در سراسر جهان و پنج مکان مختلف به تنهایی در استرالیا، بدون توجه به انچه که از آن استفاده میکنید یک انتخاب عالی است – و همچنین ارزش بسیار خوبی دارد.

 

3. Surfshark – یک محصول ممتاز با قیمت مقرون به صرفه

Surfshark در مقایسه با رقبا ارزش باورنکردنی دارد و با کمتر از 2.50 دلار در ماه نمی توانید اشتباه کنید. برای پخش جریانی عالی است، دارای ویژگی های‌ حریم خصوصی درجه یک و دارای برنامه های‌ ساده و جذاب است که کل فرآیند را بسیار راحت می‌کند.

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

موجود در: ویندوز، مک، اندروید، iOS، لینوکس، روتر | تعداد مکان های‌ سرور استرالیا: 7 | اتصالات همزمان: 5 | سایت های‌ پخش جریانی رفع انسداد شدند: Netflix، YouTube، Amazon Prime، iPlayer، Disney+ | تعداد سرور: 3000+ | مکان سرور: 160

 

عالی برای پخش محتوای فوق العاده مفید پشتیبانی مشتری کاملا خصوصی. استفاده از قدرتمند در عین حال ساده بدون سریعترین VPN
اگر دنبال VPN استرالیا هستید، احتمالاً می خواهید همه ی ي این کارها را انجام دهید – پخش جریانی، خصوصی ماندن، شاید کمی تورنت یا بازی – بنابراین به سرویسی نیاز دارید که بتواند ادامه دهد. در بررسی ExpressVPN ما متوجه شدیم که در حال حاضر بهترین در بازار است و در همه ی ي مهم‌ترین زمینه‌ها رقبا را شکست می‌دهد.

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

امنیت ترین وی پی ان سرور استرالیا

وقتی صحبت از امنیت به میان می‌آید، Express بسیاری از ویژگی‌های‌ درجه یک را به شما ارائه میدهد تا بدون توجه به انچه انجام می‌دهید، ایمن باشید. این موارد شامل موارد ضروری مانند سوئیچ kill، تقسیم تونل، و رمزگذاری AES-256 است، اما شما همچنین پروتکل Lightway مبتنی بر WireGuard اختصاصی خود، Perfect Forward Secrecy و ExpressVPN را نیز دریافت خواهید کرد.

 

با این حال، اگر شما اهل فن نیستید، ExpressVPN می‌تواند خدمات مناسبی برای شما باشد. به محض این که برنامه کاربردی راحت آن را راه اندازی کردید، چه از اتاق نشیمن شما در پرث یا لحظه ای که از فرودگاه سیدنی خارج می‌شوید،

 

 

آیا وی پی ان سرور استرالیا قطعی دارند؟‌

عده ای از موارد مهمی که هنگام خرید VPN باید به دنبال آنها باشید عبارتند از: تعداد اتصالات همزمانی که سرویس VPN اجازه میدهد، تعداد سرورهای موجود و تعداد مکان های‌ سروری که شرکت دارد.

 

اکثر سرویس های‌ VPN به شما امکان میدهند تا حداکثر پنج دستگاه را با یک حساب واحد متصل کنید. هر سرویسی که اتصالات کمتری ارائه میکند خارج از جریان اصلی است. به خاطر داشته باشید که باید هر دستگاهی را که میخواهید از آن محافظت کنید به سرویس VPN متصل کنید، بنابراین تنها دو یا سه مجوز حتی برای یک نفر هم کافی نیست، چه رسد به یک زوج یا خانواده متصل.

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

با این حال، این پارادایم ممکن است در حال تغییر باشد. اکنون بسیاری از خدمات به مراتب بیش از پنج اتصال همزمان را ارائه میدهند. برخی حتی این محدودیت را به طور کامل حذف کرده اند. Avira Phantom VPN، Encrypt.me VPN، IPVanish VPN، برنده انتخاب ویرایشگران Surfshark VPN، و Windscrib VPN همگی محدودیتی در تعداد اتصالات همزمان ندارند.

 

البته در خانه چیزی فراتر از تلفن و کامپیوتر وجود دارد. سیستم‌های‌ بازی، تبلت‌ها «از جمله Chromebook» و دستگاه‌های‌ خانه هوشمند مانند لامپ‌ها و یخچال‌ها همگی باید به اینترنت متصل شوند. بسیاری از این موارد نمی توانند نرم افزار VPN را به تنهایی اجرا کنند. عده ای از شرکت‌های‌ VPN دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه پیکربندی روتر برای استفاده از VPN ارائه میدهند که از تمام دستگاه‌های‌ موجود در شبکه محافظت می‌کند. بحث هایی در مورد این که آیا این باعث عوارض غیرقابل پیش بینی بیشتری میشود وجود دارد. ما این راه حل را به غیر از یک قلاب‌زن با تجربه و صبور به هیچ‌کس توصیه نمی‌کنیم.

 

خفن ترین وی پی ان سرور استرالیا

توزیع سرورهای VPN یک نکته کلیدی است. داشتن سرورهای متعدد در مناطق مختلف به این معنی است که مهم نیست به کجا سفر می‌کنید، میتوانید یک سرور VPN در نزدیکی خود پیدا کنید. هر چه سرور VPN نزدیکتر باشد، سرعت و قابلیت اطمینان اتصال بهتری میتواند به شما ارائه دهد. به یاد داشته باشید، برای به دست آوردن مزایای امنیتی، نیازی به اتصال به سرور VPN دوردست ندارید. بسته به جایی که در ان زندگی میکنید، یک سرور در خیابان به اندازه سرور در سراسر جهان امن است.

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

ما همچنین به تعداد سرورهای مجازی و مکان های‌ مجازی که شرکت های‌ VPN استفاده می‌کنند نگاه میکنیم. یک سرور مجازی دقیقاً همان چیزی است که به نظر میرسد – یک سرور تعریف شده با نرم افزار که روی سخت افزار سرور اجرا می شود که ممکن است چندین سرور مجازی در داخل خود داشته باشد. مکان مجازی سروری است که به گونه ای پیکربندی شده است که در جایی غیر از جایی که از نظر فیزیکی در ان قرار دارد ظاهر شود.

 

در حالی که هیچ یک ذاتاً مشکل ساز نیستند، انتخاب یک مکان و کشف این که کاملاً به جای دیگری متصل هستید نگران کننده است. عده ای از شرکت‌های‌ VPN نگاهی هوشمندانه به سرورهای مجازی دارند و از آنها برای ارائه پشتیبانی VPN برای مناطقی استفاده میکنند که ممکن است نگهداری فیزیکی سرور بسیار خطرناک باشد. هنگامی که VPN ها از این فناوری ها استفاده میکنند، ترجیح میدهیم در مورد ان شفاف باشند.

 

بیشتر بخوانید: آیا شرط بندی ارزهای دیجیتال مهم هستند؟ | نگاهی به تبادلات قمار و کریپتو

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

 

 

قدرتمندترین وی پی ان VPN استرالیا ویژه سال 2023 بدون قطعی (آی پی ثابت تضمینی100%)

سوالات متداول VPN استرالیا

 

بهترین VPN برای استرالیا چیست؟

ما ExpressVPN «در برگه جدید باز میشود» را به دلیل رفع انسداد محتوای عالی، امنیت پیشرو در کلاس و برنامه های‌ فوق العاده ساده که محافظت با یک لمس و همچنین سفارشی سازی عمیق را ارائه می‌دهند، به عنوان بهترین VPN استرالیا ارزیابی می کنیم.همه ی ي پایه‌ها را پوشش میدهد، و ما میتوانیم ایراد زیادی به سرویس بدهیم.

 

آیا میتوانم یک VPN رایگان استرالیا دریافت کنم؟

خدمات رایگان میتوانند شمشیرهای دولبه باشند – در حالی که میتوانند عده ای از مزایای یک VPN پولی را ارائه دهند، اما هرگز کل بسته نیستند.یکی از بهترین ها نسخه رایگان Proton VPN است «در تب جدید باز میشود» که همان طور که در بالا ذکر شد در مقایسه با نسخه کامل چیزی نیست.

 

گرچه برای استفاده بسیار نادر مفید هستند، اما برای پخش جریانی و تورنت مناسب نیستند، و به زودی خود را در جستجوی بهترین VPN استرالیا خواهید یافت – حتی اگر چند دلار در ماه برای شما هزینه داشته باشد.

 

چه چیزی میتوانم با VPN استرالیا پخش کنم؟

اگر خارج از کشور هستید، استفاده از VPN استرالیا یک راه بسیار ساده برای دسترسی به محتوای استرالیا است. بنابراین، برای مثال، میتوانید شبکه‌هایی مانند 7Play، 10Play، 9Now، Foxtel را در هر کجا که هستید تماشا کنید – تنها کاری که باید انجام دهید این است که به یک سرور استرالیایی متصل شوید.

 

اگر در استرالیا هستید و میخواهید محتوای مسدود شده را تماشا کنید، یک VPN نیز می‌تواند در آنجا به شما کمک کند. تنها با انتخاب سرور مناسب، و حتی سرویس‌هایی مانند iPlayer بی‌بی‌سی رایگان فقط در بریتانیا، میتوانید نتفلیکس ایالات متحده یا بریتانیا را تماشا کنید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت