بردلی کوپر و ایرینا شایک کنار قایق در حال عشق بازی (+عکس هات)

بردلی کوپر و ایرینا شایک کنار قایق در حال عشق بازی (+عکس هات)

بردلی کوپر و ایرینا شایک دو ستاره بزرگ هالیوودی می‌باشد کـه تازه وارد رابطه شدند و عکاسان هم از این ماجرا دور نبودند در ادامه با بردلی کوپر و ایرنا شایک کنار قایق در حال عشق بازی «+عکس هات» برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس های داغ بردلی کوپر و دوست دختر جدیدش 

بردلی کوپر و ایرینا شایک در بحبوحه رابطه عاشقانه تام برادی با او رابطه نزدیکی دارند.در عکس‌هایي کـه بـه طور انحصاری توسط Page Six بـه دست آمده اسـت، بازیگران سابق در تعطیلات آخر هفته با دختر ۶ ساله‌شان، لیا دو سن، در ایتالیا، بسیار حساس شدند.

 بردلی کوپر و ایرینا شایک کنار قایق در حال عشق بازی «+عکس هات»

این دو، کـه از سال 2015 تا 2019 باهم بودند، در روز شنبه در قایق سواری لبخند زدند.این مدل، 37 ساله، در طول سفر خودرا پایین نگه داشت و عینک آفتابی مشکی و کلاه بیسبال خودرا با لباس خود هماهنگ کرد.

 

در مورد کوپر، این بازیگر 48 ساله با یک شلوار سفید دکمه دار و خاکستری، چهره اي معمولی را برش زد.بـه نظر میرسید کـه نامزد اسکار نه تنها کیف شایک را حمل میکند، بلکه بـه زیباروی روسی کمک کرد تا در کشتی‌هاي‌ آبی سوار و پیاده شود ودر حالی کـه بیرون برای غذا خوردن بود، دستش را دور صندلی او قرار داد.

 

عکس های سکسی بردلی کوپر و ایرینا شایک

بردلی کوپر و ایرینا شایک بـه همراه دخترش لیا دوسن در ایتالیا تعطیلات خودرا سپری میکنند.بـه ما گفته شده اسـت کـه کوپر در ونیز بوده اسـت تا دید و صدای فیلم جدیدش، “Maestro” را بررسی کند، زیرا او بـه دلیل اعتصاب بازیگران در زمان نمایش آن در شنبه آینده حضور نخواهد داشت.

 

شایک دریک نمایش اسلاید اینستاگرام یکشنبه با عنوان «یکشنبه سنگی»؛ نگاهی اجمالی بـه سفر اروپایی خود داشت.مدل لباس شنای «Sports Illustrated Swimsuit» در آپلود خطرناک رسانه‌هاي‌ اجتماعی در بین صخره‌اي عریان ژست گرفت.

 

❤️ بیشتر بخوانید: اندام سکسی برهنه بازیگر معروف آمریکایی «+عکس»

 

عکس های داغ بردلی کوپر و دوست دختر جدیدش 

شایک فقط کت هاي‌ بیکینی مشکی پوشیده بود، ژاکتی کـه بـه کمرش بسته شده بود، جوراب هاي‌ نایک سفید و کفش هاي‌ کتانی – و کوپر در عکسی کـه از او پست کرده بود نیز بـه همان اندازه کم پوش بود.ستاره «کتاب بازی آسترهای نقره‌اي» در حالی کـه بدون پیراهن و فقط شلوارک اسپورت روی کایاک گرفته شده بود، لبخند سیاه و سفیدی زد.

 

او و شایک تابستان گذشته زمانی کـه از سفری دیگر در مناطق گرمسیری باهم لذت بردند، تیتر خبرها شدند، آن زمان درکنار خوک ها و کوسه ها عکس گرفته بودند.

 

این دو نفر پس از بازگشت در آگوست 2022 گردش هاي‌ مشترک زیادی انجام دادند، حتی سگ هاي‌ خودرا با بازوهای دور هم قدم زدند و گزارش ها حاکی ازآن بود کـه انها “درنظر دارند دوباره دور هم جمع شوند” و بچه هاي‌ بیشتری داشته باشند.

 

ایرینا شایک عکس های برهنه 

شایک کـه عاشق تام بردی اسـت، عکس هاي‌ لخت اي از این سفر را در اینستاگرام منتشر کرد.او همچنین یک عکس بدون پیراهن از کوپر بـه اشتراک گذاشت.با این حال، در ژوئن سال بعد، صفحه شش گزارش داد کـه شایک در عروسی دوستان مشترک پس از طلاق او و ژیزل بوندشن، خودرا بـه سوی بردی 46 ساله پرتاب کرد.

ایرینا شایک عکس های برهنه 

شایک در ماه ژوئیه در خانه بازیکن بازنشسته NFL در لس آنجلس خوابید و هردو در اوایل ماه جاری در همان هتل لندن در حالی کـه دریک هتل لندن اقامت داشتند در دوربین عکاسی شدند.منبعی در ماه ژوئیه در مورد “نگرش انتظار و دید” بـه ما گفت کـه کوپر از رابطه عاشقانه انها “ناراحت” نشده اسـت.

 

❤️ بیشتر بخوانید: فاش شدن درآمد آنلی فنز OnlyFans با تصاویر دختران سکسی «+عکس هات»

بردلی کوپر و ایرنا شایک کنار قایق در حال عشق بازی «+عکس هات»

بردلی کوپر در پنسیلوانیا ي ایالات متحده آمریکا در تاریخ ۵ ژانویه ۱۹۷۵ چشم بـه جهان گشود. پدرش چارلز کوپر کارگزار سهام در شرکت سرمایه‌گذاری ریل لینچ و مادرش گلوریا کمپانو یکی از کارمندان شعب شبکه آن‌ بی‌ سی اسـت.

 

 

بردلی کوپر فعالیت خودرا از سال ۱۹۹۹ آغاز کرد و برای نخستین بار درسال ۲۰۰۱ برای بازی در فیلم تابستان داغ و مرطوب آمریکایی بـه کارگردانی دیوید وین جلوی دوربین رفت و نقش آفرینی کرد. دراین فیلم با بازیگرانی چون جنین گرافلو، دیوید هاید پیرس ،مالی شنون، پل راد و … همکاری کرد.

بردلی کوپر و ایرنا شایک کنار قایق در حال عشق بازی «+عکس هات»

 

❤️ بیشتر بخوانید: لباس های سکسی اریکا جین در کنسرت لاس وگاس «+عکس»

 

این اثر موفقیت چندانی نداشت اما می توان گفت یک تجربه کاری خوب برای بردلی کوپر بـه حساب می آمد. بعد ازآن بردلی کوپربا ایفای نقش در فیلم تلویزیونی جاسوسی سال ۲۰۰۱ـ ۲۰۰۶ در بین مردم شناخته شد. درسال ۲۰۰۵ با بازی در فیلم کمدی مهمانان ناخوانده عروس توانست بـه موفقیت چشمگیری دست پیدا کند.

 

او در اوایل سال‌هاي‌ فعالیت خود بـه بازی در فیلم و سریال هاي‌ کمدی می پرداخت ودر بین مردم محبوب بود. درسال ۲۰۰۹ بازی کردن در فیلم خماری یکی از برجسته ترین نقش هاي‌ خود در طول سال‌هاي‌ فعالیتش را رقم زد.

 

عکس خفن

همسر بردلی کوپر کیست ؟

بردلی کوپر در طول زندگی خود رابطه هاي‌ زیادی را تجربه کرده و حواشی زیادی را تا کنون داشته اسـت. اما با استناد بـه برخی روایات بردلی کوپراز سال ۲۰۱۵ با ایرینا شایک مدل روسی رابطه داشت ودر سال ۲۰۱۷ صاحب یک دختر شدند دو سال بعد از بـه دنیا آمدن دخترشان یعنی درسال ۲۰۱۹ قطع رابطه کردند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت