5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

VPn وی پی آن یا برترین فیلتر شکن هاي‌ سرور فرانسه یکی از پرسرعت ترین ها در دنیا هستند و بسیار معروفیت زیادی دارد در ادامه با 5 مورد از برترین فیلترشکن VPN سرور فرانسه «100% رایگان و تضمینی» سایت برترین بت را دنبال کنید .

 

معرفی فیلتر شکن های کشور فرانسه پرسرعت با آی پی ثابت

دلایل زیادی برای استفاده از VPN وجوددارد، ممکن اسـت برای محافظت از حریم خصوصی شـما، پخش محتوای مسدود شده جغرافیایی یا اتصال بـه سایت ها و سرویس هاي‌ مورد علاقه هنگام اقامت در فرانسه یا سفر بـه بيرون از کشور باشد.

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

فرانسوی ها همیشه برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در زندگی شخصی خود ارزش قائل بوده اند کـه این امر بـه فضای سایبری گسترش می‌یابد و VPN ها را در فرانسه بسیار محبوب می کند.ما بـه هر VPN با جزئیات نگاه خواهیم کرد، اما اگر می خواهید یک توصیه سریع داشته باشید، خلاصه‌اي ازآن را در این جا آورده‌ایم:

 

NordVPN

انتخاب عدد 1 ما برای VPN برای فرانسه. گزینه اي راحت برای استفاده با سرورهای سریع. سیاست حفظ حریم خصوصی و امنیت قوی برای خصوصی نگه داشتن فعالیت هاي‌ آنلاین شـما. نتفلیکس و سایر سایت هاي‌ پخش محبوب را از حالت انسداد خارج می کند. همراه با 30 روز ضمانت بازگشت وجه.
قرارداد تولد NordVPN: 63٪ صرفه جویی بـه اضافه هدیه رایگان «پس از پرداخت اضافه میشود» – بـه زودی بـه اتمام میرسد.

 

Surfshark

بهترین گزینه بودجه. یک VPN برای حفظ حریم خصوصی کـه دارای توانایی رفع انسداد عالی، خط مشی عدم ورود بـه سیستم و گزینه هاي‌ امنیتی فراوان اسـت.

 

سرورهای ExpressVPN برای سرعت بهینه شده اند و آنرا بـه یک VPN جریان عالی تبدیل میکنند. امنیت سخت و بدون گزارش ترافیک، بنابر این برای P2P عالی اسـت. اکثر سایت هاي‌ اصلی محتوای جریان مانند نتفلیکس را مسدود می کند.

 

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

برترین فیلتر شکن

CyberGhost

جدا از این کـه سریع اسـت، ارزان، امن اسـت و با اکثر سرویس هاي‌ پخش کار می کند.IPVanish ایده‌آل برای تورنت‌ها و کاربران Kodi کـه بـه یک راه‌حل سازگار با بازرسی از راه دور و سبک وزن نیاز دارند. امنیت عالی و سرعت مناسب. با نتفلیکس میتوان آنرا از دست داد.دسترسی بـه اینترنت خصوصی: سرورها در بیش از 80 کشور. سرعت خوب با پهنای باند نامحدود.

 

از 10 دستگاه محافظت کنید. شامل یک خط مشی دقیق عدم ورود بـه سیستم اسـت.علیرغم تعهد قوی فرانسه بـه حفظ حریم خصوصی، هنوز دلایل زیادی برای درنظر گرفتن استفاده از VPN برای مرور ایمن و ایمن وب در فرانسه وجوددارد.ما در این جا مهم‌ترین ویژگی هاي‌ VPN هاي‌ برتر را مقایسه کرده ایم. ترجیح می‌دهید بررسی هاي‌ عمیق را بخوانید؟ با NordVPN شروع کنید – انتخاب عدد 1 ما برای فرانسه.

 

4. PureVPN

اگر بـه دلایل امنیتی و حفظ حریم خصوصی قصد دریافت VPN فرانسه را دارید، PureVPN بـه خوبی برای شـما مناسب اسـت. این نخستین VPN اسـت کـه همیشه فعال اسـت، بـه این معنی کـه می‌توان آنرا بدون اطلاع قبلی در همه ی زمان ها ممیزی کرد. بـه علاوه، ناوگان سرور بزرگی را ارائه میدهد کـه شامل سرورهای فرانسوی اسـت.

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

منیت و حریم خصوصی: PureVPN از قابل اعتمادترین رمزگذاری AES-256 استفاده می کند، دارای ویژگی سوئیچ kill عملکردی اسـت ودر طول آزمایشات ما، حتی یک‌بار هم با شکست مواجه نشده اسـت. همچنین در مکانی مناسب برای حفظ حریم خصوصی قرار دارد و خط مشی عدم ثبت آن همیشه در حال بررسی اسـت.

 

عملکرد: همه ی محبوب ترین پروتکل هاي‌ تونل زنی در این جا در معرض هستند. میتوانید بین WireGuard، OpenVPN و IKEv2 یکی را انتخاب کنید. خوشبختانه، PureVPN اتصال سریع و پایداری را ارائه میدهد کـه تجربه مرور را التیام می بخشد و شـما را در حین پخش در حالت تعلیق قرار نمیدهد.

 

ویژگی ها

شـما ویژگی تقسیم تونل را دریافت می‌کنید تا انتخاب کنید چه برنامه اي باید از طریق ترافیک VPN و سرورهای مبهم برای دور زدن محدودیت ها در مکان هاي‌ بـه شدت سانسور شده عبور کند. همچنین محافظت از نشت DNS وجوددارد تا خاطرجمعی حاصل شود کـه هیچکس آدرس IP واقعی شـما را نمیبیند.

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

برترین فیلتر شکن

 

جریان: بـه Netflix، Hulu، BBC iPlayer و موارد دیگر در عرض چند ثانیه دسترسی داشته باشید و یک تجربه پخش بی عیب و نقص بدون تاخیر سرزده داشته باشید.

 

سازگاری: حداکثر 10 دستگاه را بـه طور هم زمان متصل کنید و از محافظت از همه ی دستگاه هاي‌ خود خاطرجمعی حاصل کنید: PureVPN دارای برنامه هایي برای Windows، macOS، Linux، Android، iOS اسـت.

 

قیمت: PureVPN یک آزمایش 7 روزه دارد کـه میتوانید با 1 دلار دریافت کنید. اگر بـه روزهای بیشتری برای آزمایش این سرویس نیاز دارید، اشتراکی با مبلغ 2.08 دلار در ماه دریافت کنید و از ضمانت بازگشت وجه 31 روزه «درصورت نیاز» استفاده کنید.در بررسی PureVPN ما درباره مجموعه ویژگی هاي‌ امنیتی بیشتر بیاموزید.

 

IPVanish

یک VPN برای فرانسه اسـت کـه در امنیت، پخش جریانی، تورنت و موارد دیگر عالی عمل می کند. در طول تست هاي‌ ما، سرورهای فرانسوی آن از نظر سرعت عملکرد خوبی داشتند و هیچگونه نشت IP وجود نداشت.

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

امنیت و حریم خصوصی: درکنار سایر VPN هاي‌ قابل اعتماد، IPVanish همچنین رمزگذاری AES-256 رابا توابع هش SHA-512 پیاده سازی کرده اسـت و علاوه بر این از IP شـما با ویژگی kill switch محافظت می کند. این شرکت از یک خط مشی دقیق عدم ورود بـه سیستم پیروی می کند کـه همچنین حسابرسی شده اسـت.عملکرد: همراه با فهرست پروتکل هاي‌ تونل زنی ارجمند کـه شامل WireGuard میشود، سرعت اتصال فوق العاده اي را نیز بدون تاخیر قابل توجه دریافت میکنید.

 

ویژگی ها: با IPVanish، میتوانید بـه اسانی با استفاده از سرورهای مبهم، سانسور را دور بزنید. از پروکسی SOCKS5 برای تورنت سریع استفاده کنید و ویژگی تقسیم تونل را برای مدیریت برنامه هایي کـه از اتصال VPN استفاده میکنند فعال کنید.

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

جریان: این VPN یک انتخاب مناسب برای رفع انسداد خدمات پخش اسـت. فرقی نمیکند هوس Netflix، BBC iPlayer، Disney+ یا سایر محتوای جریان داشته باشید – IPVanish عالی کار میکند. ویدیوها را بـه سرعت بارگیری می کند ودر طول مسیر هیچ یخ زدن وجود نداشت.

 

سازگاری: IPVanish برنامه هایي را برای Windows، Mac، Android و iOS ارائه میدهد و بـه شـما امکان میدهد دستگاه هاي‌ نامحدود را بـه طور هم زمان متصل کنید.

قیمت گذاری: متأسفانه، این VPN نسخه رایگان یا آزمایشی رایگان ارائه نمیدهد. با این حال، همیشه میتوانید از 30 روز ضمانت بازگشت وجه بهره مند شوید. قیمت از 3.33 دلار در ماه شروع می‌شود.بررسی مفصل IPVanish ما را بخوانید و بیشتر بدانید.

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

برترین فیلتر شکن

دلیل انتخاب سرور فرانسه برای وی پی ان چیست ؟

برای تهیه این مقاله برای شـما، ده‌ها سرویس VPN را آزمایش کردیم و انها را از نظر ویژگی‌هاي‌ کلیدی کـه یک VPN فرانسه باید ارائه دهد، وزن کردیم. پس ازآن، تمام نقاط قوت و ضعف را جمع‌ بندی کردیم و 5 سرویس برتر خودرا رتبه‌بندی کردیم. در این جا، می‌توانید ببینید چه معیارهایی را برای آزمایش VPN ها دنبال کردیم:

 

سرورها در فرانسه ما بـه دنبال VPN با مقدار مناسبی از سرورهای فرانسوی بودیم. استفاده از سرورهای وطن سرعت اتصال سریع ودر معرض بودن محتوا بـه زبان مادری را تضمین می کند.رمزگذاری ما بررسی کردیم کـه آیا VPN از رمزگذاری قوی استفاده می کند کـه تضمین می کند حتی ذره‌اي از داده‌هاي‌ شـما برای اشخاص ثالث قابل دسترسی نیست.

5 مورد از برترین فیلتر شکن VPN سرور فرانسه

امنیت. ما مطمئن شدیم کـه VPN ویژگی هاي‌ امنیتی ضروری را ارائه میدهد. اگر ارائه‌دهنده‌اي ویژگی سوئیچ kill، محافظت در برابر نشت DNS را نداشته باشد و از اتصالات P2P پشتیبانی نکند، نمی تواند سطح حفاظتی مورد نیاز در فرانسه را بـه شـما ارائه دهد.حریم خصوصی.

 

ما هر خط مشی رازداری VPN را بررسی کردیم. از این گذشته، فقط یک VPN با خط مشی عدم ورود بـه سیستم حسابرسی شده می‌تواند بـه اندازه کافی قابل اعتماد باشد تا بـه حریم خصوصی آنلاین شـما اعتماد کند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت