آدرس صفحه جدید اینستاگرام امیر تتلو (بدون فیلتر)

آخرین بروزرسانی : 16 فوریه 2024
آدرس صفحه جدید اینستاگرام امیر تتلو (بدون فیلتر)

امیر تتلو یکی از خوانندگان خوش صدا و بسیار پرحاشیه این روزهای فضای مجازی اسـت کـه کمتر از یکسال میباشد کـه از کشور خود ایران دیپورت شده و بـه کشور های گرجستان و ترکیه اقامت کرده اسـت در ادامه با آدرس صفحه جدید اینستاگرام امیر تتلو سایت برترین بت را دنبال کنید. 

بسته شدن صفحه های متعدد امیر تتلو

بـه گزارش برترین بت خیلی ها می‌گویند شروع کلیک برای ریپورت پیج امیر تتلو را آزاده، همسر هیچ‌کس، خواننده رپ معروف ایرانی شروع کرده اسـت.

همسر هیچکس پیج اینستاگرامی تتلو را بابت تمایل نشان‌دادن بـه رابطه‌جنسی با دختران زیر سن‌ قانونی، بـه اینستاگرام ریپورت کرده، و کارزار ریپورت وی را کلید زد. اما شایعات دیگری هم هست کـه بامداد امروز کاربری کـه ادعا می شود مدیر برنامه تتلو اسـت.

آدرس صفحه جدید اینستاگرام امیر تتلو (بدون فیلتر)

تصویری در فضای مجازی منتشر کرد کـه نشان می دهد اینستاگرام بـه دلیل فعالیت‌هاي‌ غیراخلاقی صفحه این خواننده خارج نشین را مسدود کرده اسـت. برخی دلیل بسته شدن این صفحه را سخنان و اقدامات خلاف اخلاق او منجمله دیدگاهش در مورد ایجاد رابطه با دختران زیر سن قانونی دانسته اند و از اقدام هماهنگ فعالین حقوق بشر، پیج اینستاگرام امیر تتلو بسته شد . برخی نیز معتقدند کـه گزارش جمعی هواداران پرسپولیس و علی کریمی سبب مسدود شدن این صفحه شده اسـت.

علت بسته شدن های پیچ امیر تتلو

اینستاگرام بـه علت نقض قوانین ان پسج امیر تتلو با بیش از چهار میلیون و چهارصدهزار فالوور را بست. علت ان هم فراخوان امیر تتلو و طرفدارانش برای درست کردن حرم سرا و دعوت از دختران 15 تا 20 ساله بود.

البته ⁣این نخستین بار نیست کـه اینستاگرام صفحه تتلو را بـه‌دلیل محتوای پست‌هایش می‌بندد. در پی این دعوت بود کـه تعداد زیادی از خبرنگاران، حقوق‌دان‌ها، کنشگران برابری جنسیتی و هنرمندان شروع بـه اعتراض کردند و از اینستاگرام خاستند پیج امیر تتلو را ببندند.

بـه همین علت اینستاگرام صفحه رسمی وی را با بیش از چهار میلیون دنبال‌کننده از معرض خارج کرد. اینستاگرام در اطلاعیه‌اي کوتاه در پاسخ بـه کاربرانی کـه از تتلو شکایت کرده بودند گفته کـه صفحه او بـه دلیل نقض قوانین این شبکه اجتماعی حذف شده اسـت.

البته این نخستین بار نیست کـه پیج اینستاگرام امیر تتلو بسته می شود. پیش از این در پاییز ۹۸ هم صفحه تتلو با بیش از چهار میلیون دنبال‌کننده از اینستاگرام حذف شده بود.

آدرس پیج جدید امیر تتلو در اینستاگرام

بـه گزارش برترین بت در ان زمان او از طرفداران مردش خواسته بود تا زنان را کتک بزنند و همین موضوع باعث بسته شدن پیجش شده بود. البته هنوز مشخص نیست کـه اینستاگرام پیج امیر تتلو را بسته یا خود او موقتا پیجشو بسته کـه خشم بقیه خاموش شود و نتونند بلاک و ریپورتش کنند و یا با ریپورت بقیه از معرض خارج شده اسـت.

چند وقت پیش بود کـه امیر تتلو در لایو خود با ندا یاسی توانست رکورد لایو در اینستاگرام را بشکند و با بیش از ششصد هزار بازدید کننده در لحظه این رکورد را بـه نام خود ثبت کند.

آدرس صفحه جدید اینستاگرام امیر تتلو (بدون فیلتر)

او با نام TatalSite آدرس مخفی را برای خود باز کرده اسـت کـه در اینستاگرام و بدون این کـه صورت خودرا مشخص کند استوری و لایو هاي‌ متعددی می گذارد و هنوز کـه هنوز دست از حاشیه هاي‌ خود نیز برنداشته اسـت ؛ برای ورود بـه سایت تتل بت امیر تتلو کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفجه کلیک فرمایید. 

ثبت نام در سایت سیگاری بت