جراحی دندان این زن باعث شد او هیولا شود! (+عکس ترسناک)

جراحی دندان این زن باعث شد او هیولا شود! (+عکس ترسناک)

ایمپلنت دندان یکی از جراحی هاي‌ دندان اسـت و اگر درست نشود دردناک اسـت این زن هم برای جراحی دندان با اسم هاي‌ دکتری کاملا صورتش عوض شد در ادامه با جراحی دندان این زن باعث شد او هیولا شود! «+عکس ترسناک» برترین بت را دنبال کنید. 

 

جراحی دندان باعث ترسناک شدن او شد

او دندان زشتی را در مورد دندان هاي‌ جدید زیبایش آشکار می‌کند.یک مدل تگزاسی می گوید کـه ایمپلنت‌هاي‌ دندانی وی را با کبودی‌هاي‌ شدیدی روبرو کرده اسـت کـه شبیه آزمایش لکه جوهر رورشاخ انسانی بـه نظر می رسد.

جراحی دندان این زن باعث شد او هیولا شود! «+عکس ترسناک»

جسیکا ماکو، 44 ساله، در 2 آوریل تحت عمل جراحی ایمپلنت دندان همه ی بـه 4 قرار گرفت و جراح دهان، دندان هاي‌ پوسیده و واقعی مادر را قبل از پیچاندن 14 قطعه تقلبی در دهان او برداشت.

 

در حالی کـه بـه ساکن سن آنتونیو هشدار داده شد کـه این عمل میتواند باعث درد، تورم و مقداری کبودی شود، او از شدت علائم تیره‌اي کـه در سرتاسر صورتش ظاهر شد، وحشت زده شد.

 

ماکو در گفت‌وگو اي با کندی نیوز بـه یاد می آورد: «روزبعد از کاشت ایمپلنت، صورتم متورم شد و روزبعد کبودی شروع شد. “من کاملا ترسیدم. فقط هر ساعت بدتر و بدتر می شد.”

 

بیشتر بخوانید: دختری که 100 بار لب خود را پروتز کرده است!!! «+عکس»

 

جراحی دندان این زن باعث شد او هیولا شود! «+عکس ترسناک»

جسیکا ماکو، 44 ساله، در 2 آوریل تحت عمل جراحی ایمپلنت دندان همه ی بـه چهار قرار گرفت و جراح دهان، دندان هاي‌ پوسیده و واقعی مادر را قبل از پیچاندن 14 عدد تقلبی در دهان او برداشت.

جراحی دندان باعث ترسناک شدن او شد

جراحان بر این باورند کـه هالیوود در حال تجربه یک افزایش در عارضه جانبی مشهور بـه “صورت اوزمیک” اسـت، کـه آن ها ادعا می‌کنند همه ی افراد از جان گودمن گرفته تا شارون آزبورن را تحت تاثیر قرار داده اسـت.
جراحان پلاستیک هشدار می دهند کـه «چهره اوزمیک» هالیوود را تسخیر کرده اسـت

 

بیمار 72 ساله بـه مدت 613 روز سابقه ابتلا بـه کووید را داشت و قبل از این کـه وی را بکشد بیش از 50 جهش ویروسی در ان جمع شده بود.آیا شـما یک “کفپوش” دارید؟ اگر برای کنار گذاشتن لباس‌ها تلاش میکنید، میتواند نشانه‌اي از این باشد

 

سلفی‌هاي‌ گرفته شده توسط مادر سه فرزند، کبودی بنفش را نشان می دهد کـه از گردن او شروع شده و تا چشمانش میرسد.این مدل اضافه کرد: «قبل از این کـه درد را تجربه کنم نمیدانستم درد آن قدر بد اسـت. “من وحشیگری ان را درک نکردم.”

 

عکس های ترسناک از دختری بعد از عمل

سلفی‌هاي‌ گرفته شده توسط مادر سه فرزند، کبودی بنفش را نشان می دهد کـه از گردن او شروع شده و تا چشمانش میرسد.او گفت: “این ترسناک بود زیرا من هرگز چنین کبودی را روی صورت کسی ندیده بودم” و اضافه کرد کـه چهار روز پس از جراحی “شبیه یک هیولا” بـه نظر می‌رسید.

عکس های ترسناک از دختری بعد از عمل

ماکو ادعا کرد کـه کبودی همراه با درد غیر قابل تحملی اسـت.تصویر مدل مادر سه فرزند قبل از جراحی اسـت.ماکو پس از جراحی دیده می شود. او ابتدا با تورم شدید قبل از ایجاد کبودی چند روزبعد مواجه شد.

ماکو گفت کـه در هفته اول بعد از عمل نمی‌تواند بخوابد یا غذا بخورد و گفت کـه “شب گریه میکند.”او گفت: “خیلی درد داشت.” “من حدس می زنم کـه این فقط باعث آسیب‌هاي‌ روحی زیادی می شود… من وحشیگری ان را درک نکردم.”

 

بیشتر بخوانید: پروتز باسن این زن جان او را گرفت «+عکس قبل و بعد عمل»

 

دلیل سیاه شدن صورت زنی بعد از عمل دندان

ماکو گفت کـه در هفته اول بعد از عمل نمی توانست بخوابد یا غذا بخورد و گفت کـه “شب گریه می‌کند.”هنگامی کـه کبودی شدید در تمام صورت او ظاهر شد، او نزد جراح دهان خود بازگشت تا از او بپرسد کـه آیا این یک عارضه جانبی طبیعی اسـت یا خیر.

عکس های ترسناک از دختری بعد از عمل

او گفت: «او توضیح داد کـه همیشه یک احتمال وجوددارد و گفت کـه حتی یک نفر رابا ان بدتر دیده اسـت. من همچنین کم خون هستم، بنابر این ممکن اسـت باعث کبودی شود.

 

ماکو میگوید کـه روش همه ی‌در 4 او بـه‌جای زیبایی، دکتری بوده اسـت، زیرا دندان‌هایش بـه دلیل اختلال تغذیه‌اي کـه درسال‌هاي‌ جوانی با ان دست و پنجه نرم می کرد، آسیب زیادی دیده بود.

 

کمبود ویتامین و مواد مغذی می تواند باعث پوسیدگی دندان شود، در حالی کـه پرخوری عصبی می تواند مینای دندان را از طریق تماس زیاد با اسید معده از بین ببرد.اکنون، بیش از دوهفته پس از عمل، کبودی ماکو در نهایت شروع بـه فروکش کرده اسـت.

دلیل سیاه شدن صورت زنی بعد از عمل دندان

 

جراحی دندان این زن باعث شد او هیولا شود! «+عکس ترسناک»

باوجود عارضه جانبی ناخوشایند و درد شدیدی کـه متحمل شد، مادر از دریافت ایمپلنت پشیمان نیست.علیرغم عارضه جانبی ناگوار و درد شدیدی کـه متحمل شد .

 

بیشتر بخوانید: نحوه خوردن سینه زنان در رابطه جنسی | عکس های جذاب لخت دختران جوان

 

مادر از کاشت ایمپلنت پشیمان نیست.باوجود عوارض جانبی ناخوشایند و درد شدیدی کـه متحمل شد، مادر از کاشت ایمپلنت پشیمان نیست.او گفت: “خوشبختانه اکنون [بعد از اختلال خوردن] سالم هستم، اما بخشی از گرفتن دندان هاي‌ جدید روند بهبودی من بود.”

عمل های زیبایی

عکس های ترسناک از عمل زیبایی

عمل ایمپلنت دندان بسیار حساس اسـت و اگر رعایت نشود بسیار اتفاقات بدی روی دندان ها میوفتد و باید حل شود . جراحی دندان این زن باعث شد او هیولا شود! «+عکس ترسناک»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت