15 پوزیشن خفن سکس در دستشویی و حمام (+عکس بدون سانسور)

15 پوزیشن خفن سکس در دستشویی و حمام (+عکس بدون سانسور)

پوزیشن ها و مراحل رابطه هاي‌ جنسی در هر مکانی جذابیت خودرا دارد و یکی از خفن ترین پوزیشن ها در خانه وجود حمام و سرویس بهداشتی دستشویی اسـت در ادامه با 15 پوزیشن خفن سکس در دستشویی و حمام «+عکس بدون سانسور» سایت برترین بت را دنبال کنید .

 

خفن ترین پوزیشن رابطه جنسی در حمام و سرویس بهداشتی 

حمام ها بـه ندرت تمیزترین مکان هاي‌ روی کره زمین هستند، اما انها «طبق معمول» حریم خصوصی را ارائه میدهند. اگر بتوانید با کمی خلاقیت «و کمی احتیاط» از این مبادله قدردانی کنید، هر حمامی کـه انتخاب می کنید میتواند بـه صحنه ماجراجویی سکسی بعدی شـما تبدیل شود. ناگفته نماند، هنگامی کـه شـما دو نفر تمام شد، تمیز کردن بیش از حد راحت اسـت.

15 پوزیشن خفن سکس در دستشویی و حمام «+عکس بدون سانسور»

بـه منظور ارائه بهترین توصیه هاي‌ جنسی در حمام، AskMen با چند متخصص «و برخی از افراد با تجربه واقعی رابطه جنسی در حمام» صحبت کرد تا بهترین نکات، توصیه ها و موقعیت هاي‌ جنسی آن ها را برای استفاده از هر حمامی با پتانسیل کامل زناکاری اش دریافت کنند.برای کشف بهترین پوزیشن هاي‌ سکس حمام، ادامه این پست را بخوانید:

 

بسته بـه محل برگزاری، این پتانسیل را دارد کـه کمی ناخالص شود، اما رابطه جنسی در حمام عمومی کار را انجام می دهد – بـه خصوص اگر هنوز آماده نیستید کـه ان را یک شب بنامید.

 

بیشتر بخوانید: 10 تا از خفن ترین پوزیشن رابطه جنسی «+عکس و جزئیات»

 

البته، شـما می‌خواهید هر کاری کـه میتوانید انجام دهید تا در حین انجام ان محتاط باشید – و البته گرفتار نشوید. اما برای شـما افرادی کـه ریسک کمتری دارند، بدانید کـه رابطه جنسی در یکبار عمومی یا دستشویی کلوپ احتمالاً شـما را بـه جای دستگیری، از محل بیرون رانده می کند.

 

چرا؟ احتمال این کـه کارکنان شـما را بازداشت کنند و پلیس ها را بـه محل برگزاری آن ها بخوانند تا اتهامات را مطرح کنند، تقریبا کم اسـت، زیرا حضور پلیس در یکبار میتواند سریع تر از مردی کـه گیتار خودرا دریک مهمانی خانگی شلاق میزند، حال و هوا را از بین ببرد. اما ممکن اسـت بخواهید جایی را انتخاب کنید کـه وقتی بـه دنبال این هستید کـه بـه ان علاقه خاصی نداشته باشید، فقط در صورتی کـه مادام العمر ممنوع الفعالیت شوید.

خفن ترین پوزیشن رابطه جنسی در حمام و سرویس بهداشتی 

 

15 پوزیشن خفن سکس در دستشویی و حمام 

لورین وایت، یکی از بنیانگذاران Unbound، می گوید: «اگر در مکان‌هاي‌ عمومی هستید، یک حمام تک جنسیتی داشته باشید کـه وقتی هر یک از شـما وارد ان میشوید، توجه زیادی را بـه خود جلب نکند.

 

اگر اینکار را در یکی از ان دسته از حمام‌هاي‌ تک جنسیتی انجام میدهید کـه دیوارها و درهای بلند دارند و نه غرفه‌ها، امتیازهای اضافی. وایت میگوید: «یک اتاق تک ظرفیتی راحت با سینک ظرفشویی در اتاق ایده‌آل اسـت. در غیر این صورت، غرفه معلولان «کـه طبق معمولً در انتهای یک ردیف اسـت و کمتر مورد توجه قرار میگیرد» هدف بگیرید.

 

با این حال، اگر شـما دو نفر علاقه مند بـه رابطه جنسی در حمام در هواپیما هستید، وایت پیشنهاد میکند تا آنجا کـه ممکن اسـت با احتیاط و با آگاهی از خطرات قانونی اقدام کنید.

 

او میگوید: «شاید جام مقدس سکس در حمام، «باشگاه مایلی بلند» گریزان باشد، اما اگر گیر بیفتید، درصورت مداخله در دسترس خطر قرار گرفتن در دسترس هر چیزی از قرار گرفتن در دسترس ناشایست تا زندان احتمالی هستید. با خدمه پرواز

 

“در حالی کـه این ممکن اسـت بـه هیجان بیافزاید، من فکر نمی‌کنم واقعاً ارزش این را داشته باشد کـه دریک بندرگاه شکوهمند هوابرد قرار بگیریم. چه حمام در هواپیما، چه در رستوران، بار یا محل برگزاری کنسرت. مطمئن شوید کـه وقتی رابطه جنسی نیمه عمومی دارید، ان را سریع نگه دارید «از پیش بازی صرفنظر کنید» و ساکت باشید «ناله هاي‌ بلند را برای بازگشت بـه خانه ذخیره کنید».

 

تجربیاتی از سکس در حمام

من و همسر سابقم بـه این کلوپ در بروکلین می رفتیم کـه حمام هاي‌ آبدار داشت. انصافاً؛ یک نگهبان بود کـه بیرون درب حمام نگهبانی می داد – کـه با ردیفی از سینک باز بودو بعد هر غرفه پشت ان بود. دری کـه تا زمین پایین می‌رفت «بنابر این نیازی نبود نگران بـه نظر برسد کـه دو نفر در آنجا هستند». تا جایی کـه می‌توانستم برگردم» و او ورود من را تماشا میکرد.

تجربیاتی از سکس در حمام

سپس چند دقیقه بعد می‌آمد و ما اینکار را بـه سبک سگی ایستاده انجام می‌دادیم، در حالی کـه من بالای مخزن توالت را نگه می‌داشتم تا نگه دارم. تنها زمانی کـه نزدیک بود گرفتار شویم، زمانی بود کـه سابقم یک شب یک غرفه زیاد داشت.

 

و نمی‌توانست بـه یاد بیاورد کـه در کدام دکه بودم. او سعی می کرد وارد دکه‌اي شود کـه توسط شخص دیگری اشغال شده بود. اجازه نده او داخل شود و نگهبان دید کـه مست اسـت و سعی می کند اینکار را انجام دهد و وی را بـه دکه خالی دیگری راهنمایی کرد.

 

خفن ترین روش های رابطه در سرویس و حمام

انجام ان دریک محیط عمومی در مقابل حمام شـما در خانه معایب آشکاری دارد – فضا، احتیاط و تمیزی کلی چند مورد بزرگ هستند. برای کمک بـه جلوگیری از این مشکلات، وایت توصیه می کند کـه یک پوزیشن سکس محکم را انتخاب کنید. او میگوید: «حمام‌ها می توانند لغزنده شوند، بنابر این مطمئن شوید کـه موقعیت‌هایي را انتخاب میکنید کـه بـه شـما امکان میدهد خرید کافی برای ساییدن ایمن بدون ریختن ریزش داشته باشید». در این جا چند گزینه برای بررسی وجوددارد.

 

بیشتر بخوانید: پوزیشن 101 چیست؟ «راهنمای بهترین پوزیشن رابطه جنسی 100%»

 

صندلی توالت تانگو

وایت می گوید: «اگر در غرفه هستید، صندلی توالت را پایین بیاورید و از شریکتان بخواهید کـه یکی از پاهایش را بالای ان قرار دهد در حالی کـه دست‌هایش را روی دیوار می‌بندد».

 

“در حالی کـه شریک زندگی خودرا از پشت وارد می کنید از کمر نگه دارید.” این موقعیت نه تنها کار را در فضای تنگ انجام می دهد، بلکه زاویه لذت بیشتری را برای هر دوی شـما فراهم می کند. وایت می گوید: «پای بلند او اجازه نفوذ عمیق‌تر و تحریک بهتر نقطه G را می دهد.»

صندلی توالت تانگو

 

غرق شدن آن در

وایت می گوید: «اگر دریک حمام تک ظرفیتی با سینک هستید «مطمئن شوید کـه یک سینک مستقل یا محکم اسـت کـه میتواند وزن وی را تحمل کند»؛ وی را بالا بیاورید تا پاهایش بـه اسانی در سطح کمر قرار گیرند.

 

وی را روی لبه ببندید تا بتواند خودش را در حالت عمودی دختر گاوچران روی شـما پایین بیاورد. از او بخواهید پاهایش را دور شـما بپیچد تا ثبات بیشتری داشته باشد و نفوذ عمیق‌تری داشته باشد. آیا می‌خواهید روی چیزها مانور دهید.

 

تا کمی عمیق تر شوید؟ وایت می گوید کـه ابتدا مطمئن شوید کـه شیر آب مشکل ساز نمیشود. “اگر می‌خواهید وی را بـه پشت خم کنید تا زاویه دیگری را امتحان کند، حوله دستی را کـه در نزدیکی شـما قرار دارد رول کنید و ان را پشت سر او قرار دهید تا شیر آب بـه قسمت پایین کمرش باز نشود.”

 

 

فواره آب

اگر میخواهید یک پوزیشن سکس دهانی محکم داشته باشید، پزشک مگان استابز متخصص سکس توصیه می کند کـه این حالت را امتحان کنید – اگر میتوانید یک حمام نیمه خصوصی را کـه جای دکه نیست، ایمن کنید.

 

او می گوید: «اگر خودرا دریک حمام کامل با پیش‌خوان و سینک می بینید، با خیال راحت شریک زندگیتان را روی پیشخوان روبه‌روی خود قرار دهید «مطمئن شوید کـه ابتدا خیس نباشد!»». “این یک موقعیت عالی برای دهان اسـت. مقداری حوله کاغذی روی زمین بگذارید تا روی ان زانو بزنید و لذت ببرید. فقط اجازه ندهید شریک زندگی شـما داخل سینک بلغزد!”

 

پوزیشن جنسی من کـه بـه حمام عمومی می‌روم همیشه بـه سبک سگی ایستاده اسـت. مهم نیست کـه با چه نوع فضا یا چیدمانی کار می کنید، اینکار بیهوده بـه نظر می‌رسد. جایی کـه نمیخواهیم پاهایمان هدیه‌اي باشد، روکش صندلی توالت را می‌بندم و روی ان زانو میزنم تا کمتر بـه چشم بیاید.» – ونسا، 24

 

سکس در حمام خودتان

مطمئناً وقتی در حال انجام کارهای کثیف در حمام خود در خانه هستید، هیجان احتمالی گرفتار شدن را از دست می دهید. اما رابطه جنسی در حمام در خانه بـه این معنی اسـت کـه زمان بـه نفع شماست، و شـما را باز می کند تا بتوانید موقعیت هاي‌ جدیدی را تجربه کنید و حتی برای پیشبازی ها وقت داشته باشید.

 

همچنین، با یک چیدمان بسیار تمیزتر و دلپذیرتر روبه‌رو هستید. در این جا چند موقعیت جنسی وجوددارد کـه باید در اسانی حمام خود امتحان کنید – بدون احتساب رابطه جنسی دوش، کـه حیوانی کاملاً متفاوت اسـت. اگر کنجکاو هستید، راهنمای AskMen را در رابطه با دوش گرفتن نیز بررسی کنید.

 

این همان حالت عقاب پهن اسـت کـه دوست دارید در هنگام دراز کشیدن انجام دهید، بـه صورت عمودی روی سطوح مرتفع حمام خود قرار دهید. پزشک جس اوریلی، متخصص جنسی مقیم Astroglide می گوید:

 

15 پوزیشن خفن سکس در دستشویی و حمام «+عکس بدون سانسور»

«همسر شـما روی پیشخوان یا سینک می نشیند و شـما بین پاهای او می‌ایستید. “شریک نشسته پاهای خودرا بلند می کند تا مچ پاهایش روی شانه هاي‌ شریک زندگی خود قرار گیرند «یا اگر انعطاف پذیری محدودتر اسـت روی پهلوهای او قرار گیرند». شریک ایستاده فشار می دهد در حالی کـه شریک نشسته بـه هم میزند، تکان می خورد و از پاهای خود برای هدایت ریتم استفاده می کند.”

 

 

رابطه جنسی در نزدیکی آینه کـه بـه شـما اجازه می دهد عشق‌بازی خودرا از زاویه‌اي تماشا کنید کـه در غیر این صورت نمی توانید ببینید، بلافاصله این تجربه را تشدید میکند. و حتی اگر در تزئین مکان خود تنبلی کرده‌اید .

 

بـه احتمال زیاد حمام شـما حداقل یک آینه دارد کـه بتوانید در این جا از ان استفاده کنید. پزشک اوریلی می گوید: «از جذابیت بصری آینه استفاده کنید و وی را خم کنید، با استفاده از سینک یا پیشخوان خودرا با دستانش بالا نگه دارید. از پشت سر بکشید و هردو از منظره لذت ببرید.»

 

بیشتر بخوانید: 10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

رودیو صندلی توالت

رودیو صندلی توالت

از صندلی توالت بـه نفع خود استفاده کنید و روی ان بنشینید و شریک زندگی خودرا بالای سرتان بنشینید. پزشک اوریلی می گوید: «درب را ببندید و یکی از زوجین روی توالت بنشیند. “دیگری روبه‌رو بالای سر مینشیند و می‌پرد، ساییده میشود، سنگ میخورد و تا دلش بخواهد.”

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت