11 عضو بدن مردان که زنان را حشری میکند!! (+عکس)

11 عضو بدن مردان که زنان را حشری میکند!! (+عکس)

مردان اندام هاي‌ زیادی برای نمایش دادن در نگاه اول شاید اندازه خانمها نداشته باشند اما از نظر خانمها چیزهایی دارند کـه حشری کننده اسـت در ادامه با 11 عضو بدن مردان کـه زنان را حشری میکند!! «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

 

کجای آقایون زنان را ارضا میکند ؟

وقتی صحبت از جذابیت‌هایشان برای زنان بـه میان می آید، طبق معمولً شنیده میشود کـه مردان می گویند «مرد سینه‌دار» یا «مرد الاغ» هستند.برخی از پسرها بـه جای این‌که یک جفت پا خوش فرم باشند یا روی یک چهره زیبا تمرکز می کنند.

11 عضو بدن مردان که زنان را حشری میکند!! «+عکس»

در حالی کـه الگوهای کلیشه اي جذابیت مردانه و زنانه ممکن اسـت الزاماًً دقیقاً یکسان نباشند – همان طور کـه لورل هاوس متخصص دوستیابی می گوید: «ما فقط قسمت هاي‌ جذاب شـما را دوست نداریم. اینبخش هایي هستند کـه باعث می شوند چیزی احساس کنیم. زیرا وقتی بـه ما احساس می‌کنید، ان وقت اسـت کـه ما را دریافت می‌کنید.» – این بـه این معنی نیست کـه زنان بالاتر از این‌کـه بدن‌هاي‌ مردانه را این‌جا و آنجا نگاه می کنند.

 

پس وقتی انجام می دهند بـه دنبال چه هستند؟ AskMen با زنان مختلف و متخصصان رابطه جنسی و دوستیابی صحبت کرد تا بـه این موضوع دست پیدا کند. برخی از مدعیان ممکن اسـت شـما را شگفت زده کنند!

 

بیشتر بخوانید: از زنان هوسران سکسی دوران قاجار بیشتر بخوانید! «+عکس»

 

نیم تنه مردان

چه او شکم شش تکه داشته باشد یا بیشتر بابا، چیزی وجوددارد کـه بسیاری از زنان را بـه سمت شکم مردان می کشاند.جس اوریلی، سکسولوژیست مقیم Astroglide، می گوید: «این می تواند گرمای ان باشد، اما ممکن اسـت صمیمیت مرتبط با لمس بخشی ازبدن باشد کـه برای نزدیک‌ترین فرد بـه شـما محفوظ اسـت.

 

بیشتر قسمت‌هاي‌ بدن شـما در مکان‌هاي‌ عمومی مورد توجه قرار میگیرند – شـما هرروز دست می دهید، ممکن اسـت دست‌هایتان را دور سایر عزیزان بپیچید و حتی باسن‌تان گهگاه در زمین بازی از طرف هم‌تیمی‌ها ضربه میزند – اما حرکت دادن دست‌هایمان درکنار شکم برای صمیمی ترین برخوردها محفوظ اسـت.» او اشاره می کند.

 

 

چشمان شما

انها می گویند کـه چشم ها دریچه اي بـه روح هستند، ودر حالی کـه ممکن اسـت بر اساس هیچ علمی نباشد، وقتی چشمان خودرا با یک فرد جذاب قفل میکنید، می تواند قانع کننده باشد.

کجای آقایون زنان را ارضا میکند ؟

 

Makenzie Marzluff، کارآفرین میگوید: «در حالی کـه نگاه کردن می تواند در ابتدا ناراحت‌کننده باشد، بـه نظر من ارتباط و سرگرمی را در اتاق خواب «و خارج از ان!» التیام می‌بخشد.

اگر از سراسر اتاق بـه یک دیگر نگاه میکنید، تماس چشمی طولانی و سکسی باعث می شود کـه ارتباط صمیمی شـما حتی قبل از رسیدن بـه اتاق خواب شروع شود! و بله، شـما می‌توانید از این بـه نفع خود استفاده کنید.

 

مارزلوف پیشنهاد می کند: «بـه عنوان مثال، اگر دریک قرار ملاقات هستید، هنگام مکالمه و/یا در حین سکوت بـه قرار خود نگاه کنید. “آرام بمانید، حاضر و باز باشید و از ادامه شب لذت ببرید.”

 

 

بازو ها

مری جو فی، RN، MSN، سخنران، مربی، فیلمنامه نویس و نویسنده، می گوید: «من چیزی برای ساعد مردان دارم. “فکر میکنم انها بینش‌هاي‌ خوبی بـه یک پسر بـه من میدهند.”

 

او اشاره می کند کـه ساعدهای عضلانی بـه این معنی اسـت کـه یک مرد احتمالاً کار می کند، ساعدهای مودار بـه این معنی اسـت کـه یک مرد احتمالاً در جای دیگر مو هاي بدنش زیاد اسـت، در حالی کـه ساعدهای بدون مو یا بدون عضله احتمالاً معکوس را نشان می دهند.

 

فی میگوید: «بـه‌ویژه وقتی یک پسر پیراهن آستین بلند میپوشد و سپس سرآستین را بالا می زند، از ان لذت می برم. “این برای من مانند پیش بازی اسـت! بنابر این مطمئناً برای قرارهایم «آنهایی کـه ساعدهای عالی دارند» توضیح می دهم کـه چقدر ان قسمت بدن را جذاب میدانم و افراد باهوش طبق معمولً خوشحال می شوند کـه اغلب انها را ملزم میکنند!»

 

یک بوسه واقعاً احساسی شکل دیگری از صمیمیت را تقلید می کند.لورا سوموزا، ستون نویس سکس، می گوید: «زنان بـه سمت دهان سکسی کشیده می شوند، زیرا این بدان معناست کـه او می تواند یک بوسنده عالی باشد و امیدوارم ان دهان را بین پاهای او پایین بیاورد و بداند چه باید بکند. او از طریق بوسیدنش، اذیت کردنش با زبان، نشانه‌هایي را دریافت میکند، و بـه احتمال زیاد اگر انچه را کـه میبیند/احساس می کند دوست داشته باشد، مشتاق اسـت کـه ان زبان بـه جنوب برود.»

 

بیشتر بخوانید: سوالات چالشی در بازی جرات حقیقت + قوانین و سوالات سکسی «18+»

 

11 عضو بدن مردان که زنان را حشری میکند

“یک لبخند بزرگ و زیبا و لب هاي‌ شاداب!” آندره آ سیرتاش، کارشناس روابط و نویسنده کتاب او نوع شـما نیست «و این یک چیز خوب اسـت» می گوید. «این فقط مردان نیستند کـه متوجه این ویژگی می شوند. زنان وقتی بـه صورت مرد نگاه می کنند بـه عامل بوسیدن او فکر می کنند. و یک لبخند خوب نشانه ان اسـت کـه ان مرد خونگرم و مهربان اسـت، کـه برای بیشتر خانم‌ها راهگشاست.

"یک لبخند بزرگ و زیبا و لب های شاداب

دستان شـما ممکن اسـت برای شـما روزمره و غیر جالب بـه نظر برسند، اما برای شریک زندگی یا کسی کـه شـما را تحت فشار قرار می دهد، می توانند بسیار جذاب باشند.

 

تالی الکساندر، نویسنده رمان Love in Rewind، می گوید: «لمس شدن هم در خلوت و هم در جمع توسط یک جفت دست قوی، حتی اگر جنسی نباشد، اما کوچک‌ ترین تماس هدفمند بین دو نفر بـه شـما این ارتباط و صمیمیت فوری می دهد.» و Lies In Rewind.

 

الکساندر می‌افزاید: «نکته مهم در مورد دست‌هاي‌ معشوق شـما این اسـت کـه می توانند از نرم و احساسی بـه محکم و جلب توجه تبدیل شوند و این تعادل فوق‌العاده جذاب اسـت.

 

باسن

بسیاری از زنان زمانی کـه در حال داشتن رابطه جنسی پرشور با مرد بالا هستند، دوست دارند پشت مرد را خارانند. اما حتی در خارج از اتاق خواب، یک پشت بزرگ و/یا عضلانی می تواند موضوعی برای برانگیختگی باشد.

داشتن رابطه جنسی

Mauro D’Andrea، بنیانگذار Efficacious Seduction، می گوید: «برای او، [یک پشت قوی] بـه رابطه جنسی خشن و با عمیق ترین خواسته هاي‌ او صحبت می کند – مثلا غریزه حیوانی او. خاراندن همچنین احساس قوی دیگری بـه او میدهد: این واقعیت کـه ناخن‌هایش در حال «ورود» بـه پشت مردش هستند باعث می شود او احساس ارتباط عمیق‌تری داشته باشد.

 

بسیاری از مردان انحنای پشت یک زن را دوست دارند. جالب اینجاست کـه زنان نیز این را برای مردان دوست دارند، اما بـه دلیل دیگری.کوری هانیکمن، کارشناس سکس و عشق می گوید: «این نشان دهنده قدرت یک مرد و همه ی چیزهایی اسـت کـه او با خود دارد و وی را بـه کسی کـه دوستش داریم می سازد.

عکسی سکسی مر دانه

در حالی کـه بسیاری از مردان ممکن اسـت زنی با باسن جثه را بسیار جذاب بدانند، حقیقت این اسـت کـه زنان نیز عاشق پسری با “پانچه هاي‌ فولادی” هستند.

 

اغلب بـه داشتن پاهای عضلانی یا فقط یک بدن کاملاً فشرده مرتبط اسـت. ودر حالی کـه ممکن اسـت در مورد کتک زدن باسن یک پسر سکسی خیال پردازی نکنند «اگر چه برخی از خانمها بـه ان علاقه دارند…»؛ گرفتن یکی از انها یقیناً یک خواسته رایج اسـت.

 

بیشتر بخوانید: با دیدن این لب ها حشری میشید! «+عکس داغ پروتز لب»

 

زنان جشری برای مردان

 

11 عضو بدن مردان که زنان را حشری میکند!! «+عکس»

D’Andrea می گوید: «در حین رابطه جنسی، با گرفتن باسن مردی، بـه او اجازه میدهد تا سرعت نفوذ مرد را نظارت کند و/یا مرد را تشویق کند تا عمیق‌تر شود».

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت