10 پوزیشن سکس روی مبل (+عکس و آموزش کامل)

10 پوزیشن سکس روی مبل (+عکس و آموزش کامل)

پوزیشن هاي‌ رابطه جنسی افراد متاهل بستگی زیادی بـه مکان هاي‌ خاص دارد و جذابیت و جدید خاصی میتونه داشته باشه ما روی مبل هم یک رابطه خفن می‌دانیم در ادامه با 10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل» برترین بت را دنبال کنید .

 

روی مبل چگونه رابطه جنسی برقرار کنیم ؟ 

ممکن اسـت مبل خودرا محلی بالفعل برای عشق تصور نکنید. بـه هرحال، این جا جایی اسـت کـه بعد از کار بـه زمین می افتید و خودرا در هر بالشتک بـه قصد انجام هیچ کاری پخش می‌کنید. زمانی کـه بنشینید، دوباره بلند شدن بـه زمان زیادی نیاز دارد. و مطمئناً؛ اگر می خواهید از حمام استفاده کنید یا چیزی از یخچال بگیرید، باید حرکت کنید، اما اگر می خواهید رابطه جنسی داشته باشید چطور؟ آیا روی کاناپه بودن این حال و هوا را از بین می‌برد؟

10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

قطعا نه. در واقع، برای کمک بـه امکان آمیزش جنسی روی مبل، از شـما میخواهیم کـه نتفلیکس رابا چند موقعیت جنسی مخصوص کاناپه بـه سطح جدیدی ببرید – همه ی اینها را می توان بدون دور شدن بیش از حد از کوسن‌ها انجام داد.در زیر، 9 پوزیشن مورد تایید متخصصان را می‌بینید کـه بهترین حالت را برای رابطه جنسی روی کاناپه انجام می دهند.

 


بیشتر بخوانید: رابطه جنسی مادری در مدرسه فرزندش با دانش اموزان !! «+عکس»


 

معرفی خفن ترین پوزیشن های سکس روی کاناپه یا مبل 

 

اسکات نشسته

الکساندرا فاین، مدیر عامل شرکت Dame Products توضیح می دهد: «کاناپه‌ها طبق معمولً کمی پایینتر از تخت‌ها هستند و بـه شـما فرصتی میدهند تا موقعیت‌هایي را امتحان کنید کـه در غیر این صورت دستیابی بـه آن ها دشوار اسـت. “اگر شـما عامل نفوذ هستید، روی لبه کاناپه بنشینید. شریک زندگی خودرا دعوت کنید و از او بخواهید پاهای شـما را دراز بکشد. سپس انها می توانند خودرا روی شـما پایین بیاورند. شریک زندگی شـما می تواند بازوهای خودرا روی ران شـما یا روی مبل قرار دهد. بالشتک بزنید و از انها برای پمپاژ کردن خود بـه بالا و پایین استفاده کنید.”

 

اما این‌که گفته شد، وی را وادار نکنید همه ی کارها را انجام دهد. بالاخره سکس شامل دو نفر می‌شود. این یک تلاش تیمی اسـت. فاین میگوید: «از ملاقات در وسط نترسید، شریک نشسته نیز می تواند بـه سمت بالا فشار بیاورد. “کارتیمی میتواند باعث بـه حقیقت پیوستن رویا شود.”

 

 

10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

پزشک جس اوریلی، متخصص جنسی مقیم Astroglide توضیح می دهد: «یکی از طرفین روی لبه کاناپه می نشیند در حالی کـه شریک دیگر در دامان او رو بـه روی همان جهت «دور از شریک زندگی خود» می نشیند. “آن ها می توانند بـه صورت عمودی بنشینند یا خم شوند و مچ پاهای خودرا بگیرند تا احساسات متفاوتی را تجربه کنند. شـما می توانید دراین وضعیت تسلط و تسلیم را تجربه کنید زیرا بـه شریک زندگی خود اجازه میدهید نظارت را در دست بگیرد.”

 

برای قدرت بیشتر در موقعیت، یک تکه لباس یا پتوی نزدیک را بردارید. او می افزاید: “شریک شـما می تواند ان را دور کمر شـما بپیچد تا حرکات را از پشت هدایت و بازرسی کند.”

 

 

داگی عمودی

عاشق سبک سگی هستید و نمی‌خواهید از مبل خود بلند شوید؟ دراین موقعیت از ارتفاع مبل خود بـه نفع خود استفاده کنید.فاین می گوید: «همسری کـه تحت نفوذ قرار می گیرد، در حالی کـه باسنش بـه سمت پشت مبل اسـت، زانو می زند. “با استفاده از ان بـه عنوان یک تکیه گاه، آن ها می توانند زاویه متفاوتی را نسبت بـه زمانی کـه روی چهار دست و پا قرار می‌گرفتند، اتخاذ کنند. شریک نافذ می تواند پشت انها ایستاده بماند و از پشت وارد آن ها شود.”

داگی عمودی

اساسا، شـما از تمام مزایای رابطه جنسی ایستاده، فقط بدون حرکات آکروباتیک بهره مند می‌شوید.جدای از زیبایی عدم نیاز بـه جابجایی، یکی از بزرگ ترین مزایای رابطه جنسی روی کاناپه، توانایی دسترسی بـه زوایایی اسـت کـه در غیر این صورت نداشتید – برای مثال، مانند این.

 

فاین می گوید: «دراین حالت، شخصی کـه تحت نفوذ قرار میگیرد می تواند خودرا روی بازوی کاناپه «عقب بالا!» جمع کند در حالی کـه شریک زندگی‌اش روی کاناپه پشت او زانو میزند. “این موقعیتی را تقلید می کند کـه ممکن اسـت بتوانید با بالش جنسی بـه دست آورید، اما بـه این ترتیب، می توانید با محیط طبیعی کار کنید.”

 


بیشتر بخوانید: دلیل واقعی ارگاسم ساختگی زنان فاش شد «+عکس و راهنمای ارگاسم واقعی»


 

عاشق دهان و تنبلی هستید؟ این موقعیت شـما را تحت پوشش قرار داده اسـت.

پزشک مگان استابز، متخصص جنسی توضیح میدهد: «گیرنده روی مبل با پاهای باز مینشیند و گیرنده بین انها قرار میگیرد». “این وضعیت عالی اسـت زیرا فرد بـه طور کامل روی زمین حمایت میشود و دو دست آزاد «و یک دهان» برای استفاده دارد. نیازی نیست بدن خودرا بالاتر از شریک زندگی خود نگه دارید. گیرنده می تواند آرام شود و از نمایش لذت ببرد. “

 

10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

استابز توضیح می دهد: «گیرنده روی پشتی کاناپه خم می‌شود و گیرنده پشت ان اسـت. “این عالی اسـت زیرا گیرنده توسط کاناپه پشتیبانی می‌شود و باید کاملاً راحت باشد. گیرنده بـه اسانی بـه شریک خود نفوذ می کند و این فرصت را دارد کـه از کاناپه بـه عنوان اهرم استفاده کند.”

 

یک جایزه اضافه شده؟ وقتی کارتان تمام شد، می توانید روی کاناپه بغلتانید و بـه نمایش‌هایتان بازگردید.این موقعیت دسترسی بیشتری بـه حساس ترین قسمت هاي‌ وی را فراهم می کند.

 

خفن ترین روش برای سکس

اوریلی توضیح می دهد: «یکی از شریک‌ها روی زمین می ایستد و یکی از پاهایش را بلند میکند تا پایش را روی مبل بگذارد. شریک دیگر روی کاناپه می نشیند و بین پاهایش می‌لغزد تا یک جلسه دهانی گرم ارائه دهد. با بلند کردن یک پا، دسترسی محکم‌تری بـه داغ‌ترین نقاط او خواهید داشت و میتوانید دست‌هاي‌ خودرا دور باسن/باسن او بپیچید تا انها را بکشید. حتی نزدیکتر شده و فشار و زاویه را بازرسی کنید.”

خفن ترین روش برای سکس

برای اجرای این وضعیت، شریک زندگی شـما روی بالشتک هاي‌ مبل رو بـه پشت کاناپه زانو می زند.اوریلی میگوید: «آن ها میتوانند در حالی کـه معشوقشان زانو زده یا پشت سرشان می ایستد، دست‌هایشان را روی پشتی مبل بگذارند». “این وضعیت، با پشتیبانی اضافی از دستان خود بر روی پشتی، بـه شـما امکان می دهد موقعیت باسن خودرا برای انتخاب زاویه مورد علاقه خود تنظیم کنید.”

 

و یک نکته حرفه اي برای او؟ او می تواند پشت خودرا قوس دهد، بـه جلو خم شود و/یا برای اصطکاک بیشتر در برابر بالشتک ها ساییده شود.

 


بیشتر بخوانید: آیا هنگام رابطه جنسی فیلم پورن نگاه کنیم ؟‌ «فیلم پورن»


10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

اوریلی می گوید: «یکی از شریک‌ها بـه صورت عمودی روی لبه کاناپه مینشیند در حالی کـه دیگری ان‌ها را دراز میکشد و پاهایش را دور کمرش می‌پیچد». شریک اصلی می تواند بـه عقب خم شود «سر خودرا بـه زمین» یا عمود بنشیند تا از صمیمیت چشم بهره مند شود.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت