10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان (+جزئیات کامل)

10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان (+جزئیات کامل)

آلت تناسلی مردان بسیار داستان ها و فکت هاي‌ جالبی دارد و این مورد بسیار جالب اسـت در ادامه با 10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان «+جزئیات کامل» برترین بت را دنبال کنید .

 

همه چیز در مورد آلت تناسلی مردان 

آیا می‌دانستید از هر 5 یا 6 میلیون مرد یک مرد با دو آلت تناسلی متولد میشه؟

آیا می دانستید دو آلت تناسلی در موارد نادری می تواند کار کند؟

آیا می‌دانستید بـه طور متوسط از هر 30 میلیون مرد یک نفر بدون آلت تناسلی متولد میشه؟

آیا میدانستیدمردم قبیله اولامبال استرالیا وقتی یک پسر بـه سن بلوغ میرسه وی را روی یک صندلی مینشونند و آلت تناسلیش را روی یک

10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان «+جزئیات کامل»

 

سنگ میذارن و یک مرد با چاقوی تیز در طول آلتش یک برش میزنه و بعد از برش درون زخم رابا شن پر می کنند کـه شکاف یا جای زخم بزرگ‌تر بشه.و فکر می کردند با این کار آلت تناسلی هم زیباتر میشه و هم سبک تر؟

 

آیا می‌دانستید جونا فائوکن آمریکایی بزرگ ترین آلت تناسلی را در جهان دارد؟این سایز اندازه گیری و ثبت شده در جهان اسـت.طول آلت او در حالت نعوظ 34 سانتی متر اسـت.تا حدی کـه در فرودگاه بـه او مشکوک شدند کـه سلاحی در شلوارش مخفی کرده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن یک دختر جلوی سگ بخاطر سکس «+عکس»

 

آلت تناسلی مردان چیست؟

آلت تناسلی مردان عضوی اسـت کـه بشر بسیار بـه ان اهمیت می‌دهد و همیشه درباره ان مطالبی را می‌خوانیم و درباره اش بسیار کنجکاو هستیم.

 

همه چیز در مورد آلت تناسلی مردان 

بسیاری از ما، میدانیم کوچک شدن آلت تناسلی مردانه در استخر بـه خاطر سرما اسـت. بیدار باش و آماده بودن صبحگاهی آلت مردانه بـه خاطر پر بودن مثانه اسـت یا بـه خاطر این کـه مقدار تستوسترون مردان در صبح زود زیاد اسـت. حتی طبیعی اسـت کـه از نوجوانی در خواب دچار تخلیه جنسی شویم چون در حین شب، تستوسترون بـه بالاترین مقدار میرسد.

 

اما شاید جالب ترین راز بـه قول انگلیسی ها این باشد کـه growers, not showers یعنی آلت بعضی از مردان اهل خودنمایی نیست اما بـه موقع بزرگ می‌شود.

 

Dr. Sonstein در بخشی از مقاله عجایب عضو جنسی در مجله « سلامت مردان» می‌گوید:« آلت هایي کـه در حالت عادی، جمع شده و کوچک هستند بعد از تحریک شدن، از افزایش قد و قامت بیشتری برخوردار میشوند تا اعضای مردانه ایی کـه از اول ودر حالت عادی، بزرگ هستند»

آلت تناسلی مردان چیست؟

آلت تناسلی مردان

جدای از این کـه آیا اندازه اندام جنسی مردانه ارتباطی با قدرت باردار نمودن و بقای نسل دارد یا خیر، مساله اي کـه تقریباً در تمام مردان مشاهده میشود این اسـت کـه “آیا اندازه ي آلت کوچکی دارند؟” یا “چطور می‌توان اندازه ي ان را بزرگتر کرد؟”.

 

با توجه بـه این کـه این مساله تقریباً در قشر نوجوان و جوان جامعه گسترش یافته و حجم تبلیغاتی کـه قرص‌ها و دستگاه هاي‌ مختلف را برای این منظور پیشنهاد می‌کنند، افزایش یافته اسـت برآن شدیم تا حقایقی را کـه احتمالا در مورد آن ها اطلاعاتی ندارید با شـما در بین بگذاریم.

 

از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی اسـت و تمام روشهایی کـه در تبلیغات مشاهده می‌کنید «مانند لارجر باکس، قرص هاي تقویتی، ژل، کرمهای گیاهی و …» تنها تلف وقت و بـه هدر دادن سرمایه اسـت.

 

روش جراحی نیز پیچیدگیهای خودرا دارد و ممکن اسـت عوارضی مانند خون ریزی، عفونت و بدفرم شدن عضو را در پی داشته باشد.

 

رابطه زناشویی آلت تناسلی 

باوجود این کـه اکثر افراد دارای اندازه و حجم کافی «و بیشتر از کافی» برای عشقبازی و داشتن رابطه زناشویی مطلوب هستند اما بـه دلیل این کـه انتقال عامل وراثت و ژنتیکی بر عهده جنس نر می‌باشد.

10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان «+جزئیات کامل»

 

بیشتر بخوانید: دختران سکسی کلمبیایی |‌ عکس های لختی از زنان کشور کلمبیا

 

همیشه نگرانی هایي از بابت توانایی هاي‌ جنسی وجوددارد و این تصور حاکم اسـت کـه “هرچه بزرگتر بهتر!”

 

و شاید دلیل این کـه بسیاری از کاربران از طریق ایمیل از ما تقاضای انتشار مطلبی دراین زمینه را داشتند، همین تصور باشد.مطمئنا اگر یک خانم این مطلب را مطالعه کند از این کـه مردان تا این حد نسبت بـه این مساله نگرانی دارند متعجب خواهد شد چرا کـه مطالعات روانشناسی نشان میدهد.

 

خانم ها بـه گونه اي کاملا متفاوت با این مساله برخورد می‌کنند و چند سانتی متر بزرگتر یا کوچک تر بودن اندازه آلت چندان اهمیتی برای آن ها ندارد!

 

10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان «+جزئیات کامل»

از دید روانشناسان از مهم ترین دلایلی کـه این مساله فکر و ذهن قشر جوان و نوجوان را درگیر کرده اسـت، مشاهده فیلم هاي مستهجن و مبتذل میباشد کـه فرد با دیدن آن ها و مقایسه خود با ان افراد این سوالات و نگرانیها در ذهنش ایجاد میشود.

رابطه زناشویی آلت تناسلی 

لازم اسـت بدانید کـه اکثر بازیگران آن گونه فیلمها دارای اندازه هاي‌ طبیعی و نرمال نیستند و بعضا چندین بار تحت جراحی هاي‌ متعدد و متنوع قرار گرفته اند.

 

حقایق واقعی در مورد آلت تناسلی

این یک حقیقت اسـت کـه اندازه ي اندام تناسلی چندان اهمیتی ندارد و زنان بـه این خاطر سمت شـما جذب نمی شوند! بیش از نیمی از جمعیت بانوان نمی‌توانند نگرانی مردان دراین زمینه را درک کنند!

 

حقیقت دیگری کـه باید بدانید این اسـت کـه خانم ها عمدتا از دو منظر بـه این قضیه توجه می‌کنند:بعضی از خانم ها واقعا از آلت بزرگ بیزار هستند و احساس ترس و وحشت دارند «و همین مساله باعث میشود در روابط زناشویی لذت کافی را تجربه نکنند کـه همین امر منجر بـه سرد شدن روابط خواهد شد»

 

برای بعضی دیگر از خانم ها قطر آلت مهمتر از طول ان اسـت. بـه این دلیل کـه قطر آلت اسـت کـه سبب کشیده شدن دیواره ي واژن میشود و احساس لذت برای خانم ها ایجاد می‌کند.

 

10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان

جالب اسـت بدانید اکثر سایزها در حالت نعوظ بسیار بـه هم نزدیک هستند. اندازه ي طبیعی آلت در حالت نعوظ «ایستاده» بین ۱۱ تا ۱۵ سانتی متر اسـت و این محدوده، اندازه ي طبیعی محسوب میشود.

حقایق واقعی در مورد آلت تناسلی

 

بیشتر بخوانید: بایدها و نباید ها در مورد سکس با دوستان نزدیک «+جزئیات کامل»

 

ولی باز هم تکرار می کنیم کـه اندازه ي آلت اهمیتی ندارد چرا کـه در طول زمان مقاربت، اندازه ي واژن با اندازه ي آلت سازگار میشود «با هر اندازه اي».اندازه واژن در حالت طبیعی در خانمهایی کـه زایمان نداشته اند حدود ۷٫۵ سانتی متر اسـت. برای آندسته کـه زایمان داشته اند کمی متفاوت اسـت.

 

واژن و آلت تناسلی زنان و مردان بسیار مهم و حساس اسـت این فکت ها و واقعیت ها بسیار جالب بود ما دراین مقاله سعی کردیم جالب ترین داستان ها را بـه شـما بگوییم . 10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان «+جزئیات کامل»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت