10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی (+عکس داغ)

10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی (+عکس داغ)

یکی از روش هایی که شما در سکس بتوانید بهترین باشید رضایت بخشی همسر و پارتنر تون میباشد در ادامه با 10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی (+عکس داغ) برترین بت را دنبال نمایید .

 

بهترین روش ها برای رضایت بخشی در سکس 

این موضوعی است که به خوبی از روابط دگرجنس‌گرایانه استفاده می‌کند که مردان از زن‌ها خشن‌تر هستند.هر چه حقیقت یا نادرستی در آن وجود داشته باشد – و مطمئناً بحثی وجود دارد – مردم به اندازه کافی معتقدند که اینترنت محتوای زیادی در مورد چگونگی کمک به مردان برای اصلاح عدم تعادل فرضی در روابط خود با زنان تولید کرده است.

10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی (+عکس داغ)

در تئوری، این یکی از آن مقالات است. عبارت “چگونه او را در خلق و خوی قرار دهیم” فقط نوعی معنای فرهنگی دارد که “چگونه او را در خلق و خوی قرار دهیم” اینطور نیست. مفهوم اینجا این است که مردان همیشه آماده هستند تا آن را در یک کلاه به سر ببرند، در حالی که زنان باید برای تحریک جنسی فریب بخورند، فریب بخورند.اما تصور قدیمی از برانگیختگی زنانه که چنین نبردی سخت است، واقعاً با چشم انداز جنسیت مدرن همخوانی ندارد.

 

در پی موج های متعددی از افکار فمینیستی که پارادایم را به شدت تغییر می دهد وقتی صحبت از داشتن خواسته های زنان به میان می آید، افزایش فرهنگ ارتباط با برنامه دوستیابی آنلاین، رویکردهای انعطاف پذیر فزاینده ای که مردم برای تک همسری در پیش می گیرند و محبوبیت باورنکردنی و سهولت دستیابی به آن. اسباب‌بازی‌های جنسی با تکنولوژی بالا، زنان امروزی به دور از تهمت‌ها، سرزنش‌ها و لباس‌های سرد مدرسه‌ای هستند که اغلب آنها را مانند گذشته نقاشی می‌کردند.

 

با این حال، این بدان معنا نیست که هر زن در حال حاضر نوعی دیناموی جنسی دارد. اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمال زیادی وجود دارد که در رابطه ای باشید (یا در آن قرار داشته باشید) که در آن شریک زن به اندازه شریک مرد تمایل به رابطه جنسی نداشته باشد – که برای هیچ یک از افراد درگیر جالب نیست.

 

بیشتر بخوانید: تصاویر سکسی از آلیشا اشمیت مربی جذاب بدنسازی تیم دورتموند (18+)

 

به منظور کشف چگونگی رسیدگی به برانگیختگی زنان، AskMen با تعداد معدودی از کارشناسان واقعی جنسی صحبت کرد. در اینجا آنچه آنها در مورد این موضوع می گفتند:

بهترین روش ها برای رضایت بخشی در سکس 

آنچه باید در مورد اینکه او را در خلق و خوی قرار دهید بدانید

قبل از اینکه به هر نکته یا ترفندی بپردازیم که چگونه او را در خلق و خوی قرار دهیم، مهم است که بدانیم وقتی درباره برانگیختن کسی صحبت می کنیم، در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

 

اولین چیزی که باید بدانید؟ ممکن است هیچ راه حل سریعی در اینجا وجود نداشته باشد.Kayla Lords، کارشناس جنسی JackandJillAdult.com می‌گوید: «زن‌ها کلید روشن/خاموش ندارند. او می‌گوید: «در خلق و خوی او به این معنا نیست که دکمه مناسب را پیدا کند و مانند جادو، او برای سکس است. در حالی که این ممکن است برای برخی از زنان کارساز باشد، برخی دیگر به زمان، معاشقه، ارتباط، برانگیختگی و هر چیز دیگری نیاز دارند.

 

علاوه بر این که فرآیند برانگیختگی جنسی آنها معمولاً بیشتر از یک مرد طول می کشد، این واقعیت نیز وجود دارد که برخی از زنان میل جنسی نسبتاً کمی دارند، چه به طور طبیعی یا تا حدی به دلیل آسیب های گذشته.

 

همانطور که گفته شد، ممکن است این موضوع کمتر ریشه ای داشته باشد و بیشتر به شیمی و تعاملات خاص شما مربوط باشد. اگر اینطور است، چند چیز مختلف وجود دارد که باید در نظر داشت.

 

 

سکس وحشی یا عاشقانه؟

مکنزی ریل، کارشناس روابط جنسی و دوستیابی برای خرده فروشان TooTimid.com، می گوید: “پیش بازی طولانی مدت برای ایجاد روحیه کامل زن برای رابطه جنسی ضروری است.” “پیشبازی نباید بیرون یا وحشی باشد، بلکه شامل بوسیدن زیاد و کاوش در بدن یکدیگر قبل از اینکه واقعاً زمین بخورید و کثیف شوید.”

 

بیشتر بخوانید: آیا هنگام رابطه جنسی فیلم پورن نگاه کنیم ؟‌ (فیلم پورن)

 

او خاطرنشان می کند: «با این حال، پیشبازی تنها یک چیز نیست. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای گسترش و تقویت پیش بازی انجام دهید. این می تواند هر چیزی باشد، از بوسیدن و قوز کردن خشک، استفاده از اسباب بازی های بیرونی برای گرم کردن او برای دخول.

آنچه باید در مورد اینکه او را در خلق و خوی قرار دهید بدانید

با این حال، مهم است که بیش از حد اذیت نکنید.ریل می‌افزاید: «مسخره کردن تا حدی خوب است، اما اگر از آن به‌عنوان تاکتیک اصلی خود استفاده کنید، بیشتر مسخره‌کننده می‌شود تا سکسی. نوازش قسمت‌های مختلف بدن او و تغییر دادن سرعت‌هایتان راه بهتری برای این است که او به این فکر کند که چه چیزهای شیطانی در انتظارش است. [در صورت هر چیزی، باید] در مقداری که او را لمس می کنید، زیاده روی کنید، مخصوصاً در طول یک جلسه قبل از سکس.

 

برای Jess O’Reilly، Ph.D.، مجری پادکست @SexWithDrJess، تحریک فیزیکی می‌تواند به سمت همتای روانی خود حرکت کند.او می‌گوید: «اغلب اوقات، ما آنقدر بر روی فیزیکی (مثلاً تکنیک‌های لمس) تمرکز می‌کنیم که فراموش می‌کنیم مغزمان قوی‌ترین اندام جنسی است. درعوض، او پیشنهاد می‌کند به آنچه که «احساس وابسته به عشق شهوانی» شریک زندگی‌تان می‌گوید، توجه کنید.

 

 

رضایت داشتن پارتنر در سکس

اوریلی خاطرنشان می کند: “این احساسی است که آنها برای ایجاد بالقوه در خلق و خوی جنسی نیاز دارند.” «هر فردی متفاوت است. آیا آنها برای داشتن رابطه جنسی نیاز به احساس دوست داشتن دارند؟ آیا آنها نیاز به احساس سکسی دارند؟ آیا آنها نیاز به احساس مطلوب، امنیت، قدردانی، چالش یا آرامش دارند؟ هنگامی که بدانید آنها باید چه احساسی داشته باشند، می توانید به اندازه جسمی نیازهای عاطفی آنها را برطرف کنید.

 

نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید – با توجه به مفهوم احساسات اصلی وابسته به عشق شهوانی – این است که برانگیختگی برای افراد مختلف به طور متفاوتی اتفاق می افتد و این موضوع ارتباط را بیش از پیش مهم می کند.

رضایت داشتن پارتنر در سکس

لوردز می‌گوید: «آنچه برای آخرین شریک زندگی شما مؤثر بود، لزوماً برای شریک جدید مؤثر نیست. «وقتی شک دارید، بپرسید. صحبت در مورد آن. برای امتحان چیزهای جدید باز باشید. وقتی به شریک فعلی خود آنچه را که می‌خواهد و نیاز دارد می‌دهید، او بیشتر در حال انجام رابطه جنسی خواهد بود.»

 

در نهایت، مهم است که به یاد داشته باشید که لزوما نمی توانید انتظار داشته باشید که شریک زندگی خود به طور تصادفی شاخ شود، به خصوص اگر شرایط فعلی زندگی شما برای احساسات جنسی مساعد نباشد.

 

10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی (+عکس داغ)

اوریلی می‌گوید: «میل همیشه خود به خود به وجود نمی‌آید». “گاهی اوقات باید میل ایجاد کرد و میل پاسخگو برای بسیاری از مردم عادی است. اگر به طور خود به خود خواهان رابطه جنسی نباشید و قبل از اینکه تمایل داشته باشید نیاز به تحریک داشته باشید، هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

پول انداختن برای یک مشکل ممکن است یک راه حل سریع با چسب زخم به نظر برسد، اما دلیلی وجود دارد که مردم واقعاً اسباب‌بازی‌ها و محصولات جنسی می‌خرند – تا به بهبود زندگی جنسی شما کمک کند. لردز پیشنهاد می‌کند که به شریک زندگی‌تان بفهمانید «اگر ویبراتورش را به رختخواب بیاورد اشکالی ندارد»، در حالی که ریل می‌گوید اشکالی ندارد که «روغن گزگز را در طول پیش‌بازی به ترکیب اضافه کنید».

 

او می‌افزاید: «به‌جای انگشت گذاشتن کامل یا خوراکی، سعی کنید یک مایع خنک‌کننده یا سوزن‌زننده را در امتداد کلیشه‌اش بمالید، با سرعت‌های متفاوت او را تحریک کنید تا تحریک شود». “این حرکت صمیمی است، اما مطمئنا او را در کمترین زمان روشن می کند.”

رضایت داشتن پارتنر در سکس

 

فانتزی های سکس جالب

اگر اخیراً زندگی جنسی شما کمی کهنه شده است، نقش آفرینی جنسی می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که برای دوباره بخشیدن به آن نیاز دارید. این به شما فرصتی می دهد تا برخی از فانتزی های عجیب و غریب را به روشی ایمن و سرگرم کننده زندگی کنید.

 

ریل می‌گوید: «شاید هر دوی شما به آن فکر کرده باشید، اما هرگز آن را به بازی نگیرید. از او بپرسید که آیا علاقه ای به انجام این کار دارد یا خیر، آن را به صورت گفتگوی باز درآورید تا هر دوی شما بتوانید نوع نقش آفرینی را که ممکن است بخواهید امتحان کنید، بیان کنید.

 

اگر پیش‌بازی معمولاً برای شما چند دقیقه‌ای بوده است، ممکن است زمان آن رسیده که دوباره تصور کنید که چه چیزی می‌تواند باشد.اوریلی می گوید: «بدن شما کلید چراغ نیست. «پیش بازی [نباید] از اتاق خواب شروع شود. […] نمی‌توانید از صحبت در مورد والدین یا مالیات‌تان به پاره کردن لباس‌های یکدیگر در عرض چند ثانیه برسید.»

 

در عوض، پیش بازی را به یک موضوع تمام روز تبدیل کنید، و به آرامی بعداً به یک لحظه اوج تبدیل شوید.لردز پیشنهاد می کند: «خیلی قبل از اینکه برای برهنه شدن آماده شوید، شروع کنید. «بسیاری از زنان به بیش از پنج دقیقه بوسیدن و معاشقه نیاز دارند تا برای سکس حاضر شوند. […] لحظاتی را برای صمیمی بودن با لباس های خود پیدا کنید – بوسیدن، دست گرفتن، نوازش موهای او و غیره.»

 

10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی (+عکس داغ)

البته، اگر مانند بسیاری از زوج‌های مدرن هستید، ممکن است نتوانید زمان زیادی را با هم بگذرانید. اگر اینطور است، ممکن است زمان آن رسیده باشد که پیشبازی خود را با چند سکس گاه به گاه به حوزه دیجیتال منتقل کنید.ارسال پیامک در طول روز می تواند راهی عالی برای ایجاد انتظار برای یک جلسه جنسی در آینده باشد.

 

اوریلی می‌گوید: «پیام‌هایی بفرستید که میل خود را به معشوقتان منتقل کنید – نه میل شما برای رابطه جنسی، بلکه تمایل شما به طور خاص برای آنها.

 

بیشتر بخوانید: تصاویر سکسی و عاشقانه پدرام مختاری و نازنین همدانی پور (18+)

 

در حالی که پیشنهادات بالا می‌توانند تجربیات جنسی عالی ایجاد کنند، اما همه آنها برای همه کارساز نیستند (و برخی ممکن است هر چهار مورد را هوم بیابند). به همین دلیل است که بهترین توصیه برای اینکه چگونه یک زن را در خلق و خوی قرار دهید این است که از او بپرسید.

 

لردز می گوید: «درباره نیازهای او صحبت کنید. ساده‌ترین راه برای کمک به شریک زندگی‌تان این است که از او بپرسید به چه چیزی نیاز دارد. شاید او نیاز به زمان آرام بعد از کار دارد. شاید او دوست دارد دوش بگیرد یا شما دوش بگیرید.”مردم، ارتباطات کلیدی است. وقتی شک دارید، صحبت کنید.

سکس خفن پارنتری

10 روش برای رضایت بخشی همسر در رابطه جنسی (+عکس داغ)

اوریلی توضیح می دهد: “اگر آنها در خلق و خوی نیستند، از آنها بپرسید که آیا می توانید کمک کنید تا آنها را در خلق و خوی قرار دهید.” برای تلاش باز است این کاملاً وظیفه شما نیست، اما می‌توانید بخشی از این فرآیند باشید – بنابراین از قبل در مورد آنچه که آنها نیاز دارند صحبت کنید تا در زمانی که به طور خودبه‌خودی اتفاق نمی‌افتد، روحیه بگیرند.

 

 

https://www.askmen.com/dating/love_tip_150/168_love_tip.html

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت