10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ (عکس)

10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ (عکس)

سکس و رابطه جنسی با افراد ترنس یا همان دوجنسه در جامعه هاي‌ اسیایی هنوز مانند اروپا جا نیوفتاده اسـت اما ما راهنمایی کامل را بـه شـما می‌کنیم در ادامه با 10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ «عکس» همراه برترین بت را دنبال کنید .

 

چگونه با ترنس ها رابطه جنسی و نزدیکی داشته باشیم ؟

متخصص سبک زندگی، بـه سوالات داغ مردان دگرجنسگرا درباره رابطه جنسی، قرار ملاقات و جامعه LGBTQ+ پاسخ میدهد. هیچ موضوعی خارج از محدودیت نیست، زیرا او صراحتاً توصیه می کند، کلیشه ها را از بین می‌برد و ان را مستقیماً بـه شـما میدهد – اشتباه کنید – همجنس گرا. اگر علاقه مند بـه ارسال یک سوال برای بررسی سرمقاله هستید «و ما بـه ناشناس بودن احترام می‌گذاریم»؛ راحت باشید کـه جوی را مستقیماً در اینستاگرام پینگ کنید یا بـه آدرس joeyskladanywrites@gmail.com بـه او ایمیل بزنید.

10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ «عکس»

سوال

من یک مرد مستقیم هستم کـه جذب زنان ترنس شده اسـت. اما اگر من با یک زن ترنس باشم، بـه خصوص با زنی کـه جراحی تغییر جنسیت را انجام نداده اسـت، آیا این باعث می‌شود کـه من همجنس گرا باشم؟ – جرالد، دالاس، تگزاس

 

جواب

با توجه بـه فضای سیاسی کنونی، این موضوع بسیار حساس اسـت. من از هر فردی کـه ممکن اسـت احساسات متناقضی در مورد جنبه‌هاي‌ جنسیت خود احساس کند، خواهش میکنم برای اطلاعات بیشتر و خدمات بهداشت روانی با یک سازمان معتبر LGBTQ+ مشورت کند.اما بـه منظور ارائه کمک فوری و ارائه توصیه هاي‌ خودم، این یکی را انجام می‌دهم.

 

 

دلیل علاقه رابطه جنسی با ترنس ها

نخستین سوالی کـه باید از خود بپرسید این اسـت کـه “چرا من جذب زنان ترنس هستم؟” از آنجایی کـه اعضای جامعه ترنس هجومی از حملات شریرانه را تجربه میکنند، چه از نظر فیزیکی و چه از طریق لفاظی‌هاي‌ خطرناک، مهم اسـت کـه وجود خودرا کـه از قبل بـه حاشیه رانده شده‌اند، فتیش نکنیم.

چگونه با ترنس ها رابطه جنسی و نزدیکی داشته باشیم ؟


بیشتر بخوانید: بیوگرافی دیانا دادمهر شاخ مجازی به همراه عکس های خفن دیانا «18+»


 

زنان ترنس این جا نیستند تا نوعی از فانتزی هاي‌ جنسی را برآورده کنند – آن ها مانند هر زن دیگری با خواسته ها، امیدها و رویاهای انسانی زندگی می کنند و نفس می‌کشند.

 

با این اوصاف، نحوه برخورد با زنان ترنس «و رک و پوست کنده با تمام افراد ترنس و غیر باینری» کاملاً نفرت انگیز اسـت و ما بـه عنوان یک جامعه، باید برای خاطرجمعی از این کـه آن ها احساس امنیت و محافظت می کنند، بهتر عمل کنیم.

 

در حالی کـه ما بـه موضوع جامعه و فهرست مشکلات ان میپردازیم، می‌خواهم کسانی را صدا کنم کـه رابطه، قرار ملاقات، و/یا ازدواج با یک فرد ترنس را نوعی اقدام شرم آور می‌دانند. شرم، خرید یک مچ دست مربی دست دوم دریک گاراژ اسـت.

 

شرم این اسـت کـه شلوار خودرا در اوبر پس از مصرف یک خوراکی نام تجاری غیر معمول شلوار کنید. شرم این اسـت کـه هر آخر هفته در کلیسا حضور داشته باشید، با این حال از راه خود خارج شوید و برای یک خدمتگزار یک احمق باشید.

 

شرم یک جاذبه طبیعی برای انسانی نیست کـه شـما بـه او احترام میگذارید و دوستش دارید. در واقع، اگر مردان بیشتری بـه سادگی بـه این جذابیت اعتراف کنند، افراد ترنس ممکن اسـت بـه همان میزان نفرت گسترده دریافت نکنند.

دلیل علاقه رابطه جنسی با ترنس ها

10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ «عکس»

واقعیت، متأسفانه، این اسـت کـه این نفرت احتمالاً برای مدتی طولانی وجود خواهد داشت، یا حداقل در ایالات متحده کـه در ان مردم از انچه نمی دانند میترسند و جان مردم را برای منافع شخصی بـه سلاح تبدیل می کنند. ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و تغییرات شدید یک شبه اتفاق نمی افتد، اما این نباید مانع از ان شود کـه با مهربانی و شفقت رهبری کنیم.

 

با توجه بـه این کـه آیا شـما همنوع شعله ور هستید یا نه زیرا برخی از زنان ترنس ممکن اسـت هنوز آلت تناسلی داشته باشند، می‌توانم بگویم کمتر روی برچسب ها تمرکز کنید و بیشتر روی ان شخص تمرکز کنید «کـه اگر دوست دارید باسن خودرا بگیرید نیز توصیه کرده ام. خوردن یا کنجکاوی در مورد کتک زدن یک پسر».

 

روش هایی برای سکس با ترنس ها

رابطه جنسی، مانند بسیاری از چیزهای زندگی، دریک طیف قرار دارد. در حالی کـه برخی از ما ممکن اسـت 100 درصد همجنسگرا یا 100 درصد مستقیم باشیم .

روش هایی برای سکس با ترنس ها

اکثر ما جایی در وسط قرار می‌گیریم. چه عاشق یک زن، یک مرد، یک فرد ترنس یا غیر باینری باشید، بـه این دلیل اسـت کـه کل بسته را جذاب میدانید. و اگر اتفاقاً هنوز بسته اي داشته باشند «چه با انتخاب یا کمبود منابع مالی»؛ ویژگی هاي‌ فیزیکی تنها چیزهایی نیستند کـه جنسیت یک فرد را تعیین می کنند. هر فرد ترنس بـه شـما می‌گوید کـه ریشه در روح آن ها دارد.

 


بیشتر بخوانید: بیوگرافی شهاب شیری «همجنسگرا و ترنس مشهور ایرانی»


 

بنابر این، آیا جذب زنان ترنس شـما را همجنس‌گرا میکند؟ نه. زنان ترنس زن هستند و اگر مرد هستید و فقط جذب زنان میشوید، بازهم رک هستید. با این حال، برخی از افراد ترنس ممکن اسـت استدلال کنند کـه جذابیت شـما بـه نوعی عجیب‌وغریب دلالت دارد، زیرا از نظر فنی خارج از cis- و heteronormativity اسـت.

مهمترین چیزی کـه باید درنظر داشته باشید این اسـت کـه صرف نظر از برچسب ها، جذب افراد ترنس هیچ اشکالی ندارد. آن ها سکسی و خنده دار و پیچیده و مرموز و عجیب هستند، درست مانند افراد سیس.

روش هایی برای سکس با ترنس ها

اکنون زمان ان اسـت کـه کمتر بـه انچه جامعه بـه شـما میگوید اهمیت دهید ودر عوض، در مورد آزادی خود برای دوست داشتن کسی کـه دوست دارید، بی شرمانه صحبت کنید.

 


بیشتر بخوانید: ماجرای همجنس باز بودن پوریا پوتک خواننده رپ ایرانی + زندگی شخصی پوریا پوتک


 

10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ «عکس»

10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ «عکس»

در نتیجه، شـما حتی ممکن اسـت قهرمان جامعه اي باشید کـه در دسترس لایه هایي از عذاب و تمسخر بی مورد اسـت. البته گفتن اینکار آسان تر از انجام ان اسـت، اما با پذیرش این واقعیت شروع میشود کـه قرار گرفتن در زنان ترنس بـه طور کامل شـما را بـه عنوان یک فرد تعریف نمیکند، پس چراباید یک فرد را کاملاً ترنس بودن تعریف کنیم؟

برچسب‌ها: ,
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت