کار زشت پسری با مادرش در اتاق خواب (+عکس)

کار زشت پسری با مادرش در اتاق خواب (+عکس)

کارهای عجیب در دنیا تیترهای اول رسانه ها میباشد و یک پسری نوجوان رابطه جنسی و کار عجیبی با مادرش خودش انجام داد در ادامه با کار زشت پسری با مادرش در اتاق خواب (+عکس شوکه کننده) سایت برترین بت را دنبال نمایید .

 

سکس پسری کم سن و سال با مادر پیر خود

این مادر معصوم که در عکس مشاهده می کنید توسط پسرش به این روز افتاده است.عکس هایی از جهره کبود این مادر به تصویر کشیده شده است.پسری که مادر خود را به خاط پول زد سوژه بسیاری از اخبار ها شد او بی رحمانه مادر خود را کتک زده بود و این خبر بسیار ناراحت کننده بود زیرا مادر برای پسر بسیار زحمت کشیده بود.

کار زشت پسری با مادرش در اتاق خواب (+عکس شوکه کننده)

پسر ظالم و بی رحم مزد دست مادرش را پس از ۷۰ سال زحمت و تلاش به قبیح ترین روش ممکن داد . پسر بی رحم هندی مادر پیر ۷۰ ساله خود را تنها بخاطر گرفتن پول جیبی و روزانه بطرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار داده و به شدت زخمی کرد.

 

در پاسخ به این سوال خواهیم گفت که در کشور ما نیز زنا با محارم جرم انگاری شده است . به این معنا که در قانون مجازات اسلامی ایران که بر مبنای فقه اسلامی است ، زنای با محارم یا خویشاوندان نوعی جرم تلقی شده و در صورت اثبات شدن جرم زنا با محارم ، مجازات قانونی این جرم قابل اعمال بر مرتکب آن خواهد بود

 

کار زشت پسری با مادرش در اتاق خواب (+عکس شوکه کننده)

به همین مناسبت ، برای بررسی موشکافانه موضوع ، ابتدا به توضیح اینکه محارم به چه معناست و چه کسانی را شامل می شود می پردازیم و پس از تعریف قانونی جرم زنا با محارم ، راه های اثبات زنا با محارم و همچنین مجازات جرم زنا با محارم را توضیح خواهیم داد.

سکس پسری کم سن و سال با مادر پیر خود

 


بیشتر بخوانید: عکس کاملا لخت هایدی کلوم مجری معروف در کنار همسرش (+بدون سانسور)


 

عمق فاجعه به قدری بود که سر و صدای ناله پیرزن به گوش همسایه ها رسید و آنها را برای کمک به داخل خانه کشاند. همسایه ها پس ازدیدن پیکر خون آلود و نیمه جان پیرزن او را به بیمارستان منتقل کردند تا از مرگ حتمی نجات پیدا کند.

 

 

سکس با محارم به چه معناست ؟‌

در بحث های مربوط به جرم زنا با محارم ، این سوال مطرح می شود که معنای محارم چیست و اینکه اصولا به چه کسانی محرم گفته می شود ؟ پاسخ به این سوال نسبتا ساده است . چون معنای فقهی و حقوقی ارائه شده از کلمه محارم ، به معنای عرفی آن نزدیک می باشد .

 

در یک تعریف کلی ، محارم را می توان به معنای خویشاوندان دانست ؛ آن هم خویشاوندانی که به لحاظ شرعی و قانونی امکان ازدواج میان آن ها وجود ندارد و حکم لزوم حجاب بین آنان برقرار نیست .

سکس با محارم به چه معناست ؟‌

مثلا دختر جزء محارم پدر محسوب می شود . به این دلیل ، ازدواج میان دختر با پدر ممنوع است و لذا برقراری هر نوع رابطه جنسی میان آنها نا مشروع بوده و زنای با محارم تلقی می شود و همین طور است رابطه نامشروع جنسی میان مادر و پسر و یا خواهر و برادر .

 

در پاسخ به این سوال که محارم چه کسانی هستند ، آیه 23 سوره نسا قابل توجه است . در این آیه شریفه محارم شامل مادر ، دختر ، خواهر ، عمه ، خاله ، عمو ، دایی ، دختران برادر و دختران خواهر مرد ، پس برادر ، پسر خواهر ، مادران رضاعی ( که از طریق شیر دادن به فرزند محرم می شوند ) ، خواهران رضاعی ، مادر زن ، دختران همسر مرد که پدر آنها شخص دیگری است ( به شرط اینکه با آن زن رابطه زناشویی برقرار شده باشد ) ، زن پسر ( عروس ) می باشد .

 


بیشتر بخوانید: ماجرای تعرض به دختر شطرنج باز روس در پارک تهران (+عکس)


 

واکنش همسایه ها به تجاوز یک فرزند به مادرش

اگر چه پلیس به همسایه های معترض وخشمگین از خصوصی بودن این حادثه تلخ خبر داد ولی آنها پس از پیگیر موضوع از طریق گروه های فعال حقوق بشر توانستند پسر ظالم را برای مدتی هم که شده به زندان بیندازند تا سزای عمل زشت و قبیح خود را بچشد.

در یک تعریف کلی ، زنا بعنوان اعمال جنسی نامشروع ( به معنای دخول آلت تناسلی ) مرد و زنی شناخته می شود که به لحاظ شرعی رابطه زوجیتی میان آنها شکل نگرفته است و به همین دلیل ایجاد رابطه نامشروع میان آنها ممنوع شده است .

واکنش همسایه ها به تجاوز یک فرزند به مادرش

این موضوع در دین مبین اسلام مورد تقبیح شدیدی قرار گرفته است و خداوند در قرآن کریم مومنان را از انجام چنین عملی نهی فرموده است . همچنین در قوانین جاری کشور نیز برای انجام زنا مجازات قانونی در نظر گرفته شده که در صورت اثبات ، قابل اجرا خواهد بود .

 

اما موضوع زمانی پر اهمیت تر می شود که این جرم نسبت به یکی از محارم و در واقع میان دو شخصی رخ داده باشد که علی الاصول به هم محرم بوده اند . اینجاست که علاوه بر دین اسلام ، حتی کشورهای با روابط آزاد نیز به فراخور موقعیت ، به جرم انگاری عمل نامشروع با محارم پرداخته و آن را قابل مجازات تلقی نموده اند .

 


بیشتر بخوانید: سردار آزمون در هتل یک زن روس را حامله کرد!!! (+عکس و حواشی)


 

واکنش همسایه ها به تجاوز یک فرزند به مادرش

کار زشت پسری با مادرش در اتاق خواب (+عکس شوکه کننده)

به عنوان نمونه می توان از برقراری رابطه زنا میان یکی از والدین با فرزندان اشاره نمود که برخی از کشورها آن را مصداق خشونت جنسی و قابل مجازات دانسته اند . اما سوال مهمی که ممکن است مطرح شود آن است که طبق قانون ، زنا با محارم چه حکمی دارد و به عبارت دقیق تر ، مجازات جرم زنا با محارم چیست ؟

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت