کار زشت زن و شوهری در خیابان و اسیر شدن در سطل آشغال (+عکس)

کار زشت زن و شوهری در خیابان و اسیر شدن در سطل آشغال (+عکس)

یک زن و شوهر چینی در خیابان دست بـه کار عجیبی زدن و زن ناگهان در سطل اشغال اسیر و گرفتار شد در ادامه با کار زشت زن و شوهری در خیابان و اسیر شدن در سطل آشغال «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

 

دعوای ترسناک زن و شوهری در خیابان چین 

دعوای زن و شوهر با انداختن زن جوان در سطل آشغال توسط شوهرش خاتمه یافت! البته بعد از این اتفاق پلیس شوهر عصبانی این زن را دستگیر کرد!

 

کار زشت زن و شوهری در خیابان و اسیر شدن در سطل آشغال «+عکس»

ماجرا از این قرار اسـت کـه انتشار ویدئویی جنجالی در شبکه هاي‌ اجتماعی لحظاتی را نشان میدهد کـه زن جوانی داخل سطل زباله در گوشه خیابان گیر افتاده اسـت و بعد از مدتی تلاش و ناتوانی برای خارج شدن از سطل بـه کمک پلیس از مهلکه نجات پیدا می‌کند.

 

از قرار معلوم و طبق گفته هاي‌ منتشر کنندگان این ویدئو زن و شوهر چینی در حال عبور از خیابانی ناگهان بر سر موضوعی دچار اختلاف نظر شدن و شروع بـه بحث کردند .

 

کار زشت زن و شوهری در خیابان 

بحث زوج جوان بالا گرفت تا این کـه مرد همسرش را هول داد زن جوان هم کـه کمی دورتر از یک سطل زباله ایستاده بود با این ضربه همسرش تعادل خودرا از دست داد و داخل سطل افتاد.شوهر عصبانی کـه همسرش را داخل سطل زباله گیر انداخت + عکس

 

زن کـه نیمی از بدنش داخل سطل آشغال فرو رفته بود علی رقم تلاش زیاد نتوانست خودرا از درون ان بیرون بکشد. او کـه در شرایط بدی قرار داشت برای این کـه بیشتر از این، زیر بار نگاه سنگین عابران قرار نگیرد سعی کرد با گوشی اش سرگرم شود.

 

سطل زباله بـه شکلی بود کـه زن بینوا داخلش گرفتار شد و نتوانست با تلاش خود از ان خارج شود برای همین پلیس بـه کمک او آمد ودر نهایت زن از شرایط سختی کـه گیر افتاده بود نجات پیدا کرد و همسرش نیز توسط پلیس بازداشت شد.

 

 

 

انواع درگیری های زن و شوهر

درگیری ها و مشاجرات گاه بـه گاه بخشی جدا نشدنی از هر رابطه زناشویی اسـت. با این حال باید بدانید کـه دعوای مداوم با همسرتان استرس زا بوده و نشان دهنده این اسـت کـه رابطه شـما بر خلاف تصوراتی کـه داشتید، رابطه اي کاملا ناسالم اسـت.

 

درگیری ها و مشاجرات گاه بـه گاه بخشی جدا نشدنی از هر رابطه زناشویی اسـت. با این حال باید بدانید کـه دعوای مداوم با همسرتان استرس زا بوده و نشان دهنده این اسـت کـه رابطه شـما بر خلاف تصوراتی کـه داشتید .

 

رابطه اي کاملا ناسالم اسـت. آن گونه دعواها و مشاجرات ممکن اسـت باعث فاصله گرفتن و خستگی هاي‌ روانی و جسمی برای شـما و همسرتان شود. ضرورت دارد کـه دراین صورت بـه بررسی علل و مواردی کـه دراین دعواها نقش دارند .

 

بپردازید و بـه دنبال راهکارهای مناسبی جهت اصلاح و التیام رابطه خود با همسرتان باشید. ممکن اسـت نیاز بـه مشاوره رابطه و کمک حرفه اي داشته باشید تا بتوانید دعواها و مشاجرات را بـه حداقل برسانید و رابطه سالم و متعادلی رابا همسرتان برقرار کنید.

انواع درگیری های زن و شوهر

 

 

انواع دعوای زن و شوهر

⛔زوج هایي کـه دائما در حال بحث با یک دیگر هستند، اغلب در چرخه و الگوهای تکراری نادرستی در رابطه قرار می‌گیرند.دراین مورد بهتر اسـت نگاهی بـه رابطه خودتان با همسرتان داشته باشید تا متوجه شوید کـه اکثر دعواهای شـما بـه چه صورت اسـت، چرا کـه دعواهای زن و شوهری هم انواع مختلفی دارد.

 

حتماً برای شـما هم این موضوع بسیار پیش آمده کـه یک روز دعواهای شدید و پر از خشم و عصبانیتی با همسرتان داشته با این حال، چند روز و حتی شاید چند ساعت بعد تمام دلخوری هاي‌ بـه وجود آمده را فراموش کرده و عاشقانه با یک دیگر رفتار می‌کنید.

 

دعواها و مشاجره های مزمن

شاید هم جز ان دسته از زن و شوهرهایی هستید کـه بارها و بارها بر سر مسائل مشابه با یک دیگر دعوا کرده و هیچ گاه بـه دنبال پیدا کردن راه حلی برای حل این موضوع نبوده اید و مشاجره و بحث بخش مهمی از زندگی مشترک شماست.

 

مشاجره و بحث های مسموم

مورد سوم دعوای زن و شوهر مربوط بـه ان دسته از زن و شوهرهایی می‌شود کـه عادت دارند، هر زمان کـه مشکلی برایشان پیش آید، شریک زندگی خودرا سرزنش کرده اسـت . 

 

مشاجره و بحث های مسموم

 

و اغلب بر بحث هاي‌«برنده» تمرکز می‌کنند. اگر شـما هم جز این گروه از افراد هستید حتماً تا کنون بارها بـه شریک زندگی خود حمله کرده و آسیب هاي‌ جدی را بـه وی وارد کرده‌اید تنها برای این کـه برنده بحث و دعوای پیش آمده شـما باشید.

 

زن و شوهری جوان در خیابان دعوا کردند و ناگهان با یک هول دادن زن گرفتار در سطل اشغال شد اینکار باعث شد شوهرش جریمه بشود. کار زشت زن و شوهری در خیابان و اسیر شدن در سطل آشغال «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت