هم خواب شدن دختر چینی با یک خوک!! (+عکس بدون سانسور)

آخرین بروزرسانی : 3 مارس 2024
هم خواب شدن دختر چینی با یک خوک!! (+عکس بدون سانسور)

یک دختر چینی از علاقه ي زیادی بـه حیوان خانگی‌اش کـه یک خوک بود با او خوابید و رابطه جنسی کرد در ادامه باهم خواب شدن دختر چینی با یک خوک!! «+عکس بدون سانسور» برترین بت را دنبال کنید .

سکس یک دختر باکره با یک خوک خونگی 

گاهی شنیدن بعضی خبرها غیرقابل باور میباشد بـه گزارش ناز وب این دختر بانو چینیبه اسم « زو چو » خوکی را چند سال گذشته آنلاین خریداری نمود.

شمار زیادی از مواقع اخبارهایی از گوشه کنار جهان بـه گوشمان می‌رسدکه نه تنها خیلی عجیب بـه نظر می رسند بلکه باورش برای هر کسی خیلی مشکل هستو موجب حیرت بسیاری میشود کـه رابطه عاشقانه و رابطه جنسی دختر جوان با خوک سیاه از این نوع عجایب می‌باشد.

هم خواب شدن دختر چینی با یک خوک!! «+عکس بدون سانسور»

از ان موقع تا کنون شب را درکنار خوکش بـه صبح میرساند.دختر 27 ساله چینی ساکن«ایالت بیجینگ» خوک را جزوی از اعضای خانواده می داند و می‌گویدبدون او زندگی صفایی ندارد.این دختر داغ برای رهایی از تنهایی اش با یک خوکاقدام بـه برقراری ارتباط جنسی و عاشقانه کرد.

بیشتر بخوانید: سینه های بزرگ این زن سکسی و راه رفتن را برایش مشکل کرده است «+عکس»

هم خواب شدن دختر چینی با یک خوک!! «+عکس بدون سانسور»

این دختر هرروز این خوک را بـه رخت خواب خود می‌برد و با خوک ارتباط جنسی برقرار میکرد.« ژن شیائو » یکی از رفقا این دختر می گوید ما در ابتدا فکر میکردیمدوستم خوک را برای گوشتش و مصرف خانگی خریده اما هنگامی کـه گفت خوک دوستش هستو با خوک همخوابی می کند برایمان خیلی عجیب و غریب بود.

سکس با حیوانات چه پیامدهایی دارد؟

رابطه جنسی با حیوانات شامل دو نوع انحراف جنسی و اختلال اسـت کـه در زیر شرح داده شده اسـت.گفته می شود کسی کـه با حیوانات رابطه جنسی برقرار می کند. برخلاف زوفیلیا ؛ زئوفیلیا یک ارجحیت یا احساس خاص اسـت و نه تنها منجر بـه رابطه جنسی می شود ؛ بلکه حیوان خواهی عمل جنسی بـه منظور لذت بردن از رابطه جنسی با حیوانات اسـت و همه ی آن ها باید زئوفیلیا داشته باشند.

زوفیلیا یک بیماری آمیزشی اسـت کـه در ان افراد تمایل جنسی بـه حیوانات دارند. این انگیزه شامل تجسم تخیلات جنسی و حیوانی و داشتن رابطه جنسی واقعی با انها اسـت. اما نکته مهم این اسـت کـه همه ی افراد مبتلا بـه زئوفیلیا رابطه جنسی ندارند.

بیشتر بخوانید: تجاوز هولناک مردی به کروکودیل در باغ وحش «+عکس»

در تاریخ باستان ؛ نقاشی ها ؛ مجسمه ها و کتیبه هایي وجود داشت کـه صراحتاً رابطه جنسی با حیوانات را نشان می داد. نقاشی غاری درحدود 8000 سال قبل از میلاد مسیحی را بـه تصویر میکشد کـه شی یک حیوان اسـت. گفته می شود مصری ها در مراسم مذهبی با بزها ازدواج می‌کردند. البته صحت این اطلاعات هرگز قابل تأیید نیست. تصاویر مشابه در برخی از معابد و بناهای هند در اطراف سوئد یافت می شود.

هم خواب شدن دختر چینی با یک خوک

مشخص نیست کـه آیا این عمل در گذشته نشانه عملی متعارف بوده اسـت یا غیرعادی و نفرت انگیز تلقی می شده اسـت. حتی بـه نظر می‌رسد جنبه هاي‌ طنز و سرگرم کننده ان چیزی فراتر از رضایت بخش بودن اسـت. برخی نیز معتقدند کـه این رفتار از ذهن هنرمند ناشی می شود. در دوران قرون وسطی و حاکمیت کلیسا ؛ عاملان Zofilia بـه اعدام با حلق آویز ؛ سوزاندن یا مرگ توسط شکارچیان محکوم شدند. در تمام ادیان الهی این عمل مذموم و گناه آلود قلمداد می شود.

چه چیزی افراد را بـه رابطه جنسی با حیوانات جذب می کند؟ این تعداد ارتباط زیادی با بوی حیوانات دارد! این نظر و پاسخ بیمارانی اسـت کـه بـه طور داوطلبانه دریک مطالعه تحقیقاتی آنلاین درباره زئوفیلی شرکت کردند. حدود 89٪ آن ها می‌گویند کـه رایحه دلپذیر شریک حیوانات برای آن ها بسیار جذاب و تحریک کننده اسـت.

بیشتر بخوانید: لخت شدن یک دختر جلوی سگ بخاطر سکس «+عکس»

یکیدیگر از عواملی کـه باعث جذابیت Zofilia برای افراد مبتلا بـه این بیماری می شود این اسـت کـه این هنجارهای اجتماعی و انسانی را نقض می کند و بـه همین دلیل هیجان و جذابیت جنسی بیشتری ایجاد می کند. این عقیده افراد مبتلا بـه این اختلال اسـت.چنین افرادی همیشه بـه دنبال تحریک جنسی مختلف هستند و تجربه دستگاه تناسلی مختلف حیوانات انگیزه و اشتیاق زیادی برای آن ها دارد.

جدا از مشکلات ذکر شده ؛ نبود یک شریک انسانی بـه دلایل مختلف در وقوع این واقعه تأثیر میگذارد. دلایل اصلی این امر ممکن اسـت عدم رضایت جنسی در رابطه یا جستجوی تنوع باشد.

سکس با حیوانات چه پیامدهایی دارد؟

عکس هایی از سکس ادمها با حیوانات

گاهی اوقات فقط کنجکاوی و لذت رابطه جنسی با حیوانات ؛ کـه توسط خیالات و تخیلات جنسی ایجاد می شود ؛ افراد را بـه سمت رابطه با حیوانات سوق می‌دهد. در هر صورت ؛ صرف نظر از علل این رویداد ؛ از نوعی اختلال روانی و جنسی ناشی می شود و نیاز بـه درمان تخصصی دارد.

حیوان گرایی و گرایش بـه حیوانات زندگی این دختر چینی را دگرگون کرد این دختری بـه قدری علاقه بـه خوک خود داشت کـه با او سکس یا همان رابطه جنسی برقرار کرد کـه خبر های زیادی در فضای مجازی بازتاپ شد . هم خواب شدن دختر چینی با یک خوک!! «+عکس بدون سانسور»

ثبت نام در سایت سیگاری بت