معرفی ربات هایی مخصوص دختران سینگل و تنها (+عکس)

معرفی ربات هایی مخصوص دختران سینگل و تنها (+عکس)

در بازار دنیا ربات ها بسیار فناوری پیشرفته اي دارند و رباتیک هایي در بازار وجوددارد کـه فقط برای دختران تنها و سینگل ساخته شده اند در ادامه با معرفی ربات هایي مخصوص دختران سینگل و تنها «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

 

رباتیک های انسان نما مخصوص دختران سینگل 

ساخت رباطی کـه عنوان شوهر همه ی کاره را گرفته اسـت!!در کانادا ربات “شوهر” برای زنان مجرد و تنها ساخته شد.شوهر رباتیک خانه را تمیز میکند، ظروف را شست و شو میکند و ناهار را می پزد و و حتی می‌تواند صحبت کند.

معرفی ربات هایی مخصوص دختران سینگل و تنها «+عکس»

این ربات مورد آزمایش قرار گرفته اسـت.او همچنین بـه تمام سوالات زنان پاسخ می‌دهد. صدای ربات را می‌تواند تنظیم شود. صاحب ان می‌تواند هر گزینه از لحن گرفته تا سبک معاشرت را تغییر دهد.

 

هنگامی کـه صاحب خانه را ترک می‌کند و بـه خواب می‌رود، ربات وظایف محافظ یا نگهبان را انجام می‌دهد .علاوه بر این، ربات “شوهر” لوازم خانگی شکسته را تعمیر می‌کند و مسائل برق و لوله کشی را حل میکند. کار بر روی التیام فعالیت ربات ادامه دارد.

 

 

بیشتر بخوانید: عکس جذاب از دختران و زنان روسی «دلایل زیبایی زنان روسیه چیست؟»

 

ربات های انسان نما کیست ؟

روبات‌هاي‌ انسان‌نما ربات‌هاي‌ خدماتی حرفه‌اي هستند کـه برای تقلید از حرکت و تعامل انسان ساخته شده‌اند. مانند همه ی ربات‌هاي‌ خدماتی، ان‌ها با خودکارسازی وظایف بـه‌گونه‌اي ارزش ارائه می کنند .

رباتیک های انسان نما مخصوص دختران سینگل 

کـه منجر بـه صرفه‌جویی در هزینه و بهره‌وری می شود. روبات هاي‌ انسان نما شکل نسبتا جدیدی از ربات هاي‌ خدمات حرفه اي هستند. در حالی کـه مدت‌ها رویای انها بود، اما اکنون در طیف گسترده‌اي از کاربردها از نظر تجاری قابل دوام هستند.

 

بازار روبات هاي‌ انسان نما برای رشد قابل توجهی آماده اسـت. پیش‌بینی می شود کـه ارزش بازار ربات‌هاي‌ انسان‌نما درسال 2023 بـه 3.9 میلیارد دلار برسد کـه با نرخ رشد مرکب سالانه خیره‌کننده 52.1 درصد «CAGR» بین سال‌هاي‌ 2017 تا 20231 رشد خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید: عکس های مونتیگو با دختران | عکس های فرشید امیرشقاقی

 

سریع ترین زمان ممکن

سریعترین CAGR در طول دوره پیشبینی شده. گسترش سریع بازار روبات‌هاي‌ انسان‌نما عمدتاً بـه دلیل التیام سریع قابلیت‌هاي‌ این ربات‌ها و قابلیت زنده ماندن آن ها در طیف گسترده‌اي از کاربردها اسـت.

 

عکس هایی از ربات های مخصوص سنگین

بازار ربات هاي‌ انسان نما تا سال 2023 بـه ارزش 3.9 میلیارد دلار خواهد رسیدربات‌هاي‌ انسان‌نما در نظارت، تعمیر و نگه‌داری و واکنش بـه بلایا در نیروگاه‌ها استفاده می شوند تا کارگران انسانی را از کارهای پرزحمت و خطرناک رها کنند.

 

بـه طور مشابه، آن ها آماده هستند تا وظایف معمولی را برای فضانوردان در سفر های فضایی بـه عهده بگیرند. سایر کاربردهای متنوع شامل ارائه همراهی برای افراد مسن و بیمار، عمل بـه عنوان یک راهنما و تعامل با مشتریان در نقش مسئول پذیرش و حتی میزبانی بالفعل برای رشد اعضای پیوند انسان اسـت.

عکس هایی از ربات های مخصوص سنگین

بیشتر بخوانید: دانلود رایگان ربات بازی انفجار + کد خرید ربات انفجار «لینک مستقیم»

 

معرفی ربات هایی مخصوص دختران سینگل و تنها «+عکس»

طیف گسترده اي از وظایف وجوددارد کـه یک ربات انسان نما می‌تواند بـه طور خودکار انجام دهد، از نجات خطرناک تا مراقبت دلسوزانه. روش‌هاي‌ استقرار این ربات‌ها بـه طور مداوم در حال گسترش اسـت و با التیام فناوری زیربنایی، بازار نیز از این روش پیروی خواهد کرد.

 

ربات هاي‌ انسان نما درکنار کارهایی کـه میکنند بسیار کارهای عجیب‌وغریب تر هم انجام میدن ربات هاي‌ انسان نما نه تنها درکنار دختران سینگل نیستند . معرفی ربات هایي مخصوص دختران سینگل و تنها «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت