معایب فیلم های پورن !!

آخرین بروزرسانی : 8 اکتبر 2023
معایب فیلم های پورن !!

فیلم هاي‌ سکسی و پورن میتواند بر روی ذهن اتفاقاتی روی بدهد در ادامه با معایب فیلم های پورن !! «+عکس خفن» سایت برترین بت را دنبال کنید .

مزیت ها و معایب فیلم های پورن 

وقتی صحبت از رابطه جنسی می شود، اطلاعات نادرست همه ی جا وجوددارد. بنابر این نباید تعجب آور باشد کـه همین امر در مورد ویدیوهایی کـه رابطه جنسی را بـه تصویر می‌کشند نیز صدق می کند.

10 فکت از فیلم های پورن «بزرگسالان» که برگ ریزون میباشد!! «+عکس خفن»

مانند سکس، پورنوگرافی از این واقعیت رنج می‌برد کـه در جهانی وجوددارد کـه در ان مردم سعی می کنند آموزش معقول را خفه کنند.در واقع، برای بسیاری از افراد، پورن بـه نوعی بـه آموزش جنسی تبدیل می شود، زیرا در غیاب آموزش مبتنی بر واقعیت، بـه ویدیوهای آنلاین بـه اسانی در معرض روی می‌آورند تا بـه انها کمک کند تا درک کنند کـه بخش مهمی از وجود انسان برای بسیاری از افراد چیست.

این سردرگمی می تواند بـه ویژه در مورد افراد جوانی کـه دوران بلوغ را سپری می کنند یا با نوسانات هورمونی نوجوانان خود مواجه میشوند نگران کننده باشد کـه می تواند باعث شود آن ها تحت تأثیر افکار مزاحم جنسی قرار بگیرند، زیرا آن ها بـه طور قابل توجهی بیشتر از نسل هاي‌ قبل بـه پورن دسترسی دارند. ؛ بدون اطلاعات مورد نیاز برای زمینه سازی آنچه میبینند.

چرا پورن نبینیم ؟

بـه همین ترتیب، بـه همان اندازه کـه از بین بردن افسانه هاي‌ مربوط بـه رابطه جنسی مهم اسـت، از بین بردن افسانه هاي‌ مربوط بـه پورنو نیز مهم اسـت. AskMen با نیم دوجین با تجربه کار در صنعت پورن صحبت کرد تا بـه شکستن برخی تصورات غلط رایج در مورد ویدیوهای XXX کمک کند. در این جا چیزی اسـت کـه انها باید بگویند:


بیشتر بخوانید: عکس هایی از ترنس «دوجنسه های» گروهک داعشی + جزئیات کامل


در فرهنگ جنسی منفی مانند فرهنگ ما، قابل درک اسـت کـه مردم در مورد میل شرم را تجربه می کنند، و بـه عنوان رسانه اي کـه عمدتاً تمایلات را دنبال می کند، تعجبی ندارد کـه مردم ان شرم رابا پورن هایي کـه تماشا می کنند مرتبط کنند.

مزیت ها و معایب فیلم های پورن 

Candice Horbacz کـه در صنعت بزرگسالان بـه عنوان Eva Lovia بازی میکند، خاطرنشان می کند کـه «مصرف پورن منجر بـه ED می شود»؛ این باورها بـه اشکال مختلف «تستوسترون» را کاهش میدهد و تماشای فیلم‌هاي‌ پورن حساسیت شـما را نسبت بـه رابطه جنسی واقعی کاهش میدهد. ”

شاید رایجترین مورد این باشد کـه پورن اعتیادآور اسـت. همانگونه کـه در مورد اعتیاد جنسی نامیده می شود، اعتیاد بـه پورن نیز موضوع بحث قابل توجهی در بین کارشناسان اسـت. هیچکس شک ندارد کـه افراد می‌توانند عادت هاي‌ نگران کننده اي را در مورد مصرف پورن ایجاد کنند، اما این کـه آیا این عادت ها واجد شرایط اعتیاد هستند و آیا تماشای پورن بیش از هر رفتار لذت بخش دیگری کـه انسان در ان افراط می کند اعتیادآور اسـت یا خیر، سوال دیگری اسـت.

10 فکت از فیلم های پورن «بزرگسالان» که برگ ریزون میباشد!! «+عکس خفن»

یکی از جنبه هاي‌ دشوار پورن این اسـت کـه، با توجه بـه این کـه مردم اغلب از تمایلات جنسی خود احساس شرم می کنند، حتی مقدار بسیار کمی از پورن نیز می تواند “بیش از حد” احساس شود.

والنتینا بلوچی، مجری فیلم هاي‌ پورن، می گوید: «مانند هر نوع سرگرمی، اعتدال و خودآگاهی کلیدی اسـت. ضروری اسـت کـه بین لذت بردن از مصرف گاه بـه گاه و تجربه اعتیاد مضر تفاوت قائل شویم.

شاید تکان دهنده ترین شکل افسانه “پورن برای شـما بد اسـت”؛ همانگونه کـه لویا اشاره می کند، این اسـت کـه تماشای پورن “بـه رفتار مجرمانه می انجامد.”این یک باور مداوم در بین جمعیت ضد پورن اسـت کـه مطالعه پشت سر هم هیچ مدرکی برای ان پیدا نمی‌کند.

Siouxsie Q، مجری پورن، میگوید: «در حالی کـه برخی از افراد مطمئناً تجارب منفی مرتبط با محتوای بزرگسالان و کار جنسی داشته‌اند، داده‌هاي‌ کلی بسیار واضح اسـت.» «مکان‌هایي کـه بـه پورنوگرافی دسترسی دارند، بـه طور مداوم موارد کمتری از خشونت جنسی را مشاهده می کنند.»

او می‌افزاید: «جنبش ضد پورن عمدتاً در مورد سیاست‌هاي‌ اخلاقی در خدمت بـه سرمایه‌داری اسـت، همان روایت نژادپرستانه، استعمارگرایانه و خالصانه را کـه از اوایل قرن گذشته برای انگ زدن و جرم‌انگاری کارگران جنسی استفاده میکردند، بـه نمایش می گذارد.


بیشتر بخوانید: دو واژن در یک بدن | اتفاقی نادر برای دختری جوان «+عکس»


تحقیر کردن در فکت فیلم های پورن

صحبت از ان کارگران جنسی، جای تعجب نیست کـه برای صنعتی کـه بسیاری از مردم قبلاً احساسات منفی نسبت بـه ان دارند، باورهای مربوط بـه تأثیر بد پورن در بیننده متوقف نمیشود. همچنین بسیار رایج اسـت کـه مردم افسانه هایي را در مورد بازیگران پورن نیز باور کنند.

تحقیر کردن در فکت فیلم های پورن

یکی از ویژگی‌هاي‌ قدرتمند این اسـت کـه بسیاری از مردم بر این باورند کـه پورن «ذاتاً برای مجریان زن تحقیرآمیز اسـت»؛ همان طور کـه لویا می گوید. این حکایت از یک استاندارد دوگانه پنهان در رابطه با جنس ناهمگن دارد: این کـه برای یک زن رابطه جنسی با یک مرد بد اسـت، اما برای یک مرد خوب اسـت کـه با یک زن رابطه جنسی داشته باشد.

برخی، البته، استاندارد دوگانه رابا گنجاندن مجریان مرد، یا مجریان از هر جنسیت، در شرم حل می کنند. اما حقیقت این اسـت کـه درگیر شدن در کار جنسی ذاتاً تحقیرآمیزتر از درگیر شدن در هر نوع کاری نیست – این مسئله این اسـت کـه آیا شـما فکر می‌کنید رابطه جنسی شرم آور اسـت یا خیر.

همان طور کـه هدر برگ، نویسنده درکتاب 2021 کار پورن: سکس، کار و سرمایه داری متأخر بـه بررسی میپردازد، بسیاری از مجریان پورن بـه طور خاص این صنعت را انتخاب می کنند تا از مشاغل کم درآمدی کـه بـه نظرشان بـه طور قابل توجهی تحقیر آمیزتر از داشتن رابطه جنسی در مقابل دوربین اسـت، اجتناب کنند.

فیلم های پورن 

اعتقاد بـه تحقیرآمیز بودن کار پورن نیز بـه اسانی یک حقیقت مهم را نادیده می‌گیرد و ان این اسـت کـه تولید پورن در واقع بـه شدت تحت بازرسی اسـت و بسیار حرفه اي تر از بسیاری از محل هاي‌ کار “غیر نظامی” اسـت.

تحقیر کردن در فکت فیلم های پورن

آنجی راونتری، بنیانگذار و مدیر Sssh.com می گوید: «بـه نظر میرسد مردم فکر می کنند کـه مجموعه هاي‌ بزرگسالان ذاتاً دارای بار جنسی هستند – مثل این کـه همه ی ما فقط در حال عیاشی هستیم. در واقع، دکورهای بزرگسالان بسیار شبیه دکورهای هالیوودی هستند. ما قوانین ایمنی و قانونی را داریم و همچنین بـه همان اصول حرفه اي بودن پایبند هستیم.»

او می‌افزاید: «در حالی کـه صنعت بزرگسالان ملاحظات منحصربه‌فرد خودرا دارد، مانند محتوای صریح و پروتکل‌هاي‌ بهداشتی و قانونی خاص، با این وجود، ما از همان ارزش‌هاي‌ اصلی حرفه‌اي بودن مجموعه‌هاي‌ هالیوود حمایت می کنیم». اگر چه بـه نظر میرسد همه ی فکر می کنند، “اوه، این فقط سکس در مقابل دوربین اسـت”؛ انجام کاری کـه ما انجام می‌دهیم نیاز بـه رویکرد اختصاصی و متعهد بـه این حرفه، احترام بـه همکاران حرفه اي و تعهد بـه تولید کار باکیفیت بالا دارد.

سکس در مقابل دوربین

صحبت از این تصور کـه پورن “فقط سکس در مقابل دوربین” اسـت، این نمی‌تواند دور از واقعیت باشد.در حالی کـه برخی از ویدیوها در سایت هاي‌ پورنو – بـه طور خاص، آماتور و گونزو – ممکن اسـت.

در واقع شبیه رابطه جنسی واقعی باشند، سکس پورن یک نسخه بسیار خاص از رابطه جنسی اسـت کـه بـه طور خاص برای دوربین ایجاد شده اسـت. بـه عبارت دیگر، ظاهر ان بـه طور خاص طراحی شده اسـت تا بیننده پسند باشد، نه برای اجراکنندگان لذت بخش.

سکس در مقابل دوربین

این امر بر همه ی چیز تأثیر می گذارد، از انتخاب نور گرفته تا پوزیشن هاي‌ جنسی گرفته تا زوایای اعمال جنسی کـه مدت زمان رابطه جنسی انجام می شود تا ظاهر افراد درگیر و نحوه آرایش آن ها.

بـه طور خلاصه، همه ی چیز را تحت تأثیر قرار می دهد – و زمانی کـه افراد سعی می کنند حرکات پورنو را در زندگی جنسی واقعی خود بگنجانند، این تأثیر می تواند برعکس شود ودر دنیای واقعی احساس شود.

10 فکت از فیلم های پورن  «+عکس خفن»

الاینا سنت جیمز، مجری فیلم هاي‌ پورن، می گوید: «بیشتر چیزی کـه اینروزها در جریان اصلی پورن می‌بینم، رابطه جنسی خشن اسـت. من خفگی، سیلی زدن و کشیدن موی زیادی را می‌بینم. من فکر میکنم اکثر زنان رابطه جنسی پرشور را دوست دارند، اما از صحبت کردن با زنان، بیشتر زنان دوست ندارند «خشن» شوند. در دنیای واقعی، این چیزی اسـت کـه ابتدا باید مورد بحث قرار گیرد.»

یکیدیگر از جنبه‌هاي‌ مخرب این موضوع زمانی اسـت کـه مردان بـه این باور میرسند کـه همه ی آلت‌هاي‌ تناسلی مردانه بسیار بزرگ هستند و معتقدند این همان چیزی اسـت کـه همسرشان می خواهد یا انتظار دارد.

سنت جیمز می گوید: «بیشتر زنان داخل و خارج از پورن، آلت تناسلی بزرگ نمیخواهند. من اصطلاح آلت تناسلی پسر را برای سایز متوسط و آلت تناسلی برای اعضای بزرگ‌تر شنیده ام.

دیک‌هاي‌ پورن فقط برای فیلم‌برداری خوب از اکشن باید اندازه‌اي داشته باشند، اما بـه همان اندازه کـه در پورن مهم اسـت این اسـت کـه سفت بماند و بـه دستور پخش شود. در دنیای غیر پورن، بیشتر زنان بیشتر نگران مردی هستند کـه دیک بـه او وابسته اسـت.”

درست اسـت کـه گروه بزرگی از مردم وجود دارند کـه پورن برای آن ها مناسب نیست – و این افراد خردسال هستند. اگر در سن قانونی هستید، پس برای شـما پورن وجوددارد. اما بسیاری از مردم هنوز تصور می کنند کـه پورن در درجه اول «یا فقط» برای مردان ساخته شده اسـت «یا توسط انها تماشا می شود».

بلوچی می گوید: «پورن توسط افراد با هر جنسیت و گرایش جنسی مصرف می شود. «این نوعی بیان جنسی و سرگرمی اسـت کـه برای همه ی قابل دسترسی اسـت. این فرض کـه فقط مردان پورن تماشا می کنند، میتواند کلیشه‌هاي‌ مضر را تقویت کند و دیدگاه‌هاي‌ مختلف را حذف کند.»

10 فکت از فیلم های پورن «بزرگسالان» که برگ ریزون میباشد!! «+عکس خفن»

معایب فیلم های پورن

بـه گفته Siouxsie Q، کـه می گوید بسیاری از مردم معتقدند پورن «فقط برای نوع خاصی ازبدن» اسـت، نوع دیگری از این افسانه در مورد این کـه چه کسی پورن برای افراد مجری اسـت.

اندام نادرست در فیلم های سکسی

همان طور کـه سنت جیمز اشاره می کند، بـه هرحال، هر بازیگر مرد پورن آلت تناسلی بزرگی ندارد، ودر حالی کـه تولیدات پورنو جریان اصلی ممکن اسـت بـه نوازندگان جوان، توانا، برنزه، اصلاح شده، خوش اندام و بدون مو در اولویت باشند، اما این تنها نوع بدنی اسـت کـه مردم می‌خواهند. در ویدیوهای نژادپرستانه انها را ببینید.

Siouxsie Q میگوید: «من کارم را در شوی حرفه‌اي کارگری، The Lusty Lady آغاز کردم، جایی کـه دخترانی با شکل‌ها و اندازه‌هاي‌ مختلف پشت شیشه برای طیف وسیعی از مشتریان سانفرانسیسکو می‌رقصیدند. آنجا بود کـه فهمیدم هیچ تیپ بدنی «عالی» برای این صنعت وجود ندارد  .

هر مشتری سلیقه‌هاي‌ متفاوتی دارد و چیزهای متفاوتی را اروتیک میکند. در چشم ‌انداز امروزی کـه تولید محتوا بـه‌طور مستقل از همیشه آسان‌تر اسـت، احساس می کنم کـه این موضوع بیش از همیشه صادق اسـت. هر بدن بزرگسالی می تواند یک ستاره پورن باشد!»

بسیاری از مردم نه تنها بر این باورند کـه حضور دریک فیلم پورن یک امر ذاتا تحقیرآمیز اسـت، بلکه اغلب بر این باورند کـه در نتیجه، تنها کسی کـه چنین کاری انجام می دهد کسی اسـت کـه بـه معنای واقعی کلمه گزینه دیگری ندارد – کـه شغلی ندارد. بالفعل و هیچ خانواده، دوستان یا شریکی کـه بتوانند برای کمک بـه آن ها تکیه کنند.

اجراهای باورنکردنی در فیلم های سکسی

مایکل وگاس، مجری فیلم‌هاي‌ پورن، می گوید: «من از مردم می خواهم باور نکنند کـه اجراکنندگان فیلم‌هاي‌ بزرگسالان در نهایت اینکار را انجام می دهند، زیرا فرصت‌هاي‌ دیگری ندارند .

یا اینکار بـه نوعی آسان اسـت. «بـه خصوص برای افرادی کـه آلت تناسلی دارند، محتوای استودیویی تیراندازی یکی از چالش‌برانگیزترین و جذاب‌ترین کارهایی اسـت کـه یک فرد می تواند برای کار انجام دهد. بسیاری از مردم نمی‌دانند کـه اگر این فرصت بـه انها داده شود، احتمالاً در اجرای یک فیلم بزرگسال در سطح استودیو چقدر ناتوان یا ناموفق خواهند بود.”

واقعیت این اسـت کـه “استار پورن مرد” شغلی بسیار مورد علاقه اسـت کـه افراد بسیار کمی برای ان واجد شرایط هستند و اکثر متقاضیان مشتاق هرگز از راه دور بـه دستیابی بـه ان نزدیک نخواهند شد.

Cherie DeVille، مجری فیلم هاي‌ پورن، خاطرنشان می کند کـه برای زنان در فیلم هاي‌ پورن، این باور دائمی وجوددارد کـه “از خانواده هاي‌ خوب نمی‌آیند یا روابط خوبی با خانواده خود ندارند” یا این کـه “نمیتوانند در روابط طولانی مدت باشند.”

در حالی کـه درست اسـت کـه برخی از مجریان پورن روابط خانوادگی یا شخصی مشکل دارند، برخی از ان ها صرفاً بـه دلیل انگی اسـت کـه یک فرهنگ منفی جنسی بـه کارگران جنسی وارد می کند. بسیاری از مجریان پورن سعی می کنند کار خودرا از خانواده خود پنهان کنند تا بـه رابطه بدون عارضه با انها ادامه دهند.

10 فکت از فیلم های پورن «بزرگسالان» که برگ ریزون میباشد!! «+عکس خفن»

علاوه بر این، این ایده کـه هرکسی کـه در فست فود، یا در وال استریت، یا در هر حرفه اي کار می کند، الزاماًً باید یک رابطه خانوادگی سالم داشته باشد، بـه سادگی قابل بررسی نیست.

اندام نادرست در فیلم های سکسی

در نهایت، بسیاری از این افسانه‌ها بـه یک باور کلی برمی‌گردد کـه مردم درباره پورن دارند – کـه همه ی ان‌ها یکسان هستند، لویا میگوید.با این حال، حتی مطالعه گاه بـه گاه یک سایت پورنو توسط شخصی کـه قبلاً ان را ندیده اسـت، احتمالاً انها را بـه نتیجه معکوس می‌رساند.


بیشتر بخوانید: عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان «+عکس»


ارزش‌هاي‌ تولید، زیبایی‌شناسی بصری، لحن‌ها و روایت‌ها همگی از ویدیویی بـه ویدیو دیگر متفاوت هستند. یک ویدیوی ASMR JOI کـه توسط زنی در اتاق خوابش گرفته و آپلود شده اسـت، شباهت کمی بـه پورن هاي‌ رایج وانیلی همجنس گرا دارد کـه شباهت کمی بـه پورن هاي‌ تابو BDSM دارد.

پورن یک صنعت غول پیکر و جهانی اسـت و هرروز، پورن توسط افرادی با حساسیت ها، سلیقه ها و سطح مهارت هاي‌ کاملاً متفاوت تولید می شود تا مخاطبان پورن را کـه سراسر جهان را در بر می‌گیرند و شامل بزرگسالان در هر سنی، پیشینه ها و جنسیت هاي‌ مختلف هستند، ارائه دهد. در مجموعه اي از پلتفرم ها و رسانه هاي‌ مختلف بـه ان دسترسی داشته باشید.

حقایقی در مورد فیلم های پورن

بنابر این، در نهایت، صحبت از پورن بـه گونه‌اي کـه گویی یکپارچه اسـت، نشان میدهد کـه خود گوینده از برخی از اساسی‌ترین حقایق درباره پورن بی‌اطلاع اسـت. بنابر این اگر می‌شنوید کـه شخصی چنین دیدگاهی منسوخ و ترس زا را مطرح می کند، خوب، شاید این مقاله را برای او ارسال کنید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت