مدلینگ معروف با این روش مردان متاهل را عاشق خود میکند (+عکس)

مدلینگ معروف با این روش مردان متاهل را عاشق خود میکند (+عکس)

یک زن بسیار زیبا و خوشتیپ کـه مدلینگ معروفی اسـت کـه میتونه بسیار قدرت خودرا افزایش بدهد در ادامه با مدلینگ مشهور با این روش مردان متاهل را عاشق خود میکند «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

 

این زن تمام مردان را عاشق خود میکند 

درد سر بـه دلیل زیبایی زیاد مشکل برای یک دختر ایجاد کرد برخی از افراد بسیار چهره و اندام زیبایی دارند و بسیار از افراد هم دوست دارند زیبا باشند این دختر زیبا دریک شرکتی شروع بـه کار مي نماید.

 

مدلینگ معروف با این روش مردان متاهل را عاشق خود میکند «+عکس»

ولی بعد از مدتی از طرف مدیر شرکت اخراج می‌شود رئیس شرکت او بـه خاطر زیبایی اش در شرکت کـه توجه همه ی را بـه خود جلب می‌کرد وی را اخراج کرد او می‌گوید رئیس شرکت گفت زیبایی تو باعث بی نظمی در شرکت من شده اسـت پس زودتر شرکت من را ترک کن و برو در ادامه تصاویر دختر خوشگلی کـه هر مردی را عاشق خود می‌کند را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

 

مدلینگ معروف با این روش مردان متاهل را عاشق خود میکند «+عکس»

همه ی ي انسانها دوست دارند زیبا باشند و علاقه بـه زیبایی ها در ذات انسان امری طبیعی اسـت ولی حتماً شـما هم شنیده اید کـه گاهی همین زیبایی می‌تواند دردسر ساز شود ؛ با خواندن ادامه این پست متوجه دردسر زیبایی چهره برای دختر خوشگل جوان خواهید شد.
اخراج دختر خوشگل از کارش بـه دلیل زیبایی بیش از حد او!

 

بیشتر بخوانید: اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! «بهترین روش ارگاسم»

 

“اما هولس ” 24 ساله بـه دلیل زیبایی زیاد چهره اش مدت کوتاهی بعد از آغاز بـه کار از سوی مدیرش اخراج شد.دختر خوشگلی کـه هر مردی را عاشق خود میکند

 

دختر جوان می‌گوید:مدت کوتاهی بود کـه برای یک کمپانی در خیابان مارلبرو کار می‌کردم ؛ همه ی چیز مرتب بود تا روزی کـه از سوی مدیر پیامی بـه من رسید کـه بایستی محل کارم را ترک کنم.او می‌گفت کـه من برای اینکار مناسب نیستم و بایستی از شرکت هرچه سریع تر خارج شوم.

 

“ادم لوک ول “دراین مورد میگوید:من بعد از مدت کوتاهی متوجه میشوم کـه کدام کارمند مناسب و کدام یک برای کار مناسب نیستند . یکی از قوانین من برای همه ی اعضای کمپانی رعایت اصولی اسـت کـه در ابتدای کار بـه انها گفته می‌شود.

 

 

دختر جوانی که یک زن را عاشق خود کرده است

این کارمند خانم بهتر بود بـه عنوان مدلینگ فعالیت کند چرا کـه کار دریک مرکز رسمی هر نوع ظاهری را نمی پذیرد. بـه خصوص وقتی متوجه علاقه ي او بـه آرایش زیاد و سبک لباس پوشیدن متفاوت شدم بـه یقین رسیدم کـه این خانم برای کار من مناسب نیست و بهتر اسـت بـه عنوان مدلینگ فعالیت کند نه یک کارمند رسمی چرا کـه شخصیت کارمند با اینچنین چهره پردازی کاملا متضاد اسـت.

این زن تمام مردان را عاشق خود میکند 

 

مدلینگ معروف با این روش مردان متاهل را عاشق

شاید بعد از خواندن این صحبت ها بهتر اسـت بگوییم دختر جوان بـه دلیل زیبایی زیاد چهره اش اخراج نشده اسـت بلکه بـه دلیل آرایش زیاد از کار بیکار شده اسـت:»

 

چگونه یک زن یا یک مرد خوشگل شویم؟‌

 

گلاب

خانم هاي‌ ترک بـه طور منظم از گلاب برای کاهش چین و چروک و التیام تناژ پوستی خود استفاده میکنند کـه باعث تازه نگه داشتن پوستشان نیز می‌شود . میتوانید با گلاب صورت خودرا بشویید و یا ان را بـه صورتتان اسپری کنید.

 

بهتر اسـت کـه اسپری گلاب بعد از حمام انجام شود . برای زیبایی و جوانسازی پوست صورت با گلاب بـه روش صحیح مطلب ” 13 روش استفاده از گلاب برای زیبایی و جوانی پوست ” را بادقت مطالعه کنید.

 

دختر جوانی که یک زن را عاشق خود کرده است

 

بیشتر بخوانید: مردی که از علاقه زیاد با ماشینش سکس میکند!! «+عکس»

 

حنای قرمز

حنای قرمز یکی از سنت هاي‌ رایج بین زنان ترک اسـت و از ان برای تزئین بدن خود استفاده می‌کنند. ان ها در مراسم هاي‌ عروس ؛ دست و پای خودرا با حنای قرمز طراحی می‌کنند . حنای بی رنگ را نیز بـه پوست سرخود بـه مدت یک ساعت قبل از شامپو میزنند . با اینکار مو هاي خودرا تقویت کرده و سالم نگه می دارند.

 

ماست

ماست جزء هر وعده غذایی زنان ترک اسـت . ماست را نه تنها بـه خاطر طعم مصرف می‌کنند ؛ بلکه ان را بـه پوست خود نیز می‌زنند. مصرف مستقیم ماست روی پوست یا ترکیب ان با آب لیمو یکی از متدهای رایج برای نرمی و لطافت پوست زنان کشور ترکیه و بازیگران ان اسـت.

 

صابون سیاه

خانم هاي‌ ترک وارد حمام هاي‌ معروفی می‌شوند کـه بـه حمام هاي‌ رومان مشهور اسـت و قرن هایتس کـه در کشور آنان وجوددارد. این حمام نه تنها باعث طافی و نرمی پوست آنان می‌شود، بلکه منافذ پوست آنان را باز کرده و از عرق پاک سازی می‌کند.

 

همچنین یک نوع صابون سیاه نیز دارند کـه دراین حمام از آن ها استفاده میکنند ودر کل جهان در معرض اسـت. این صابون سیاه پوست بدن را عمیقا تمیز میکند و شبیه بـه یک اسکراب عالی عمل می‌کند. بعد از استفاده از این صابون، سلول هاي‌ مرده از پوست جدا می‌شوند و پوست جدیدی بـه شـما میدهند و ظاهر جوان تری می سازد.

 

دراین حمام ها از کیسه و یا لیف هایي استفاده می‌کنند کـه کل بدن را لایه برداری می‌کند و همچنین بخار نیز آن قدر در حمام زیاد اسـت کـه پوست را عمیقا مرطوب می سازد.

 

آب لاوندر

لاوندر نیز مانند گلاب نقش مهمی در زیبایی زنان ترک دارد . صابون لاوندر میتواند سلیقه شخصی خیلی ها باشد اما آب لاوندر رواج بیشتری دارد و برای تازه سازی پوست هاي‌ حساس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زیباترین دختر ایرانی

آب لاوندر را بـه صورت و گردن می‌زنند و برای بریدگی و سوختگی نیز مناسب اسـت. رایحه ان نیز آرامش بخش اسـت. همچنین می‌توان مقداری از ان را بـه تختخواب اسپری کرد تا کودک آرام تر بخوابد و خواب عمیق تری داشته باشد.

 

صابون های طبیعی

صابون هاي‌ طبیعی و مخصوص زنان ترک وجوددارد کـه از روغن زیتون اصل و روغن نارگیل ساخته شده اسـت. هردوی این روغن ها تقویت کننده پوست هستند و بوی فوق العاده اي دارند.

 

بیشتر بخوانید: حامله شدن زنی از 4 شوهر قانونی «+عکس»

 

مدلینگ معروف با این روش مردان متاهل را عاشق خود میکند

البته صابون هاي‌ طبیعی ترک همچنین با مواد دیگری مثل لاوندر ؛ آرگان ؛ بابونه و گلاب نیز ساخته می‌شود . یکی از صابون هاي‌ مورد علاقه زنان ترک ؛ صابون تهیه شده از شیر بز نیز هست کـه پوست هاي‌ خشک را بـه شدت نرم و لطیف میکند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت