زنی که در ماشین زایمان طبیعی کرد!! (+عکس جالب)

زنی که در ماشین زایمان طبیعی کرد!! (+عکس جالب)

یک زن و شوهری جوان هنگام بارداری زنش در ترافیک جا ماند و زایمان طبیعی کرد در ادامه با زنی کـه در ماشین زایمان طبیعی کرد!! «+عکس جالب» برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس هایی از زنی که در ماشین زایمان کرد

بـه گزارش وبسایت تفریحی برترین بت، این تصویر باورنکردنی زنی را نشان می دهدکه نوزادش را در صندلی اتومبیل با کیسه آمنیوتیک بـه دنیا آورد!!

زنی که در ماشین زایمان طبیعی کرد!! «+عکس جالب»

زایمان طبیعی باورنکردنی این زن در صندلی ماشین | تصاویرخانمی بـه نام رائین شریری اهل پیتسبرگ شهری در ایالت پنسیلوانیا از کشور ایالات متحده آمریکابا اقدام عجیبش همه ی را شوکه کرد.

 

این خانم باردار کـه 1 ماه زودتر «8 ماهه» فرزندش بـه دنیا آمد با کیسه دور جنین و متصل بـه بند ناف در داخل رحم مادر زندگی می کندکیسه پر از مایع اجازه میدهد کـه جنین رشد کند و آزادانه در محیط بیرون از رحم نفس بکشد !!

 

بیشتر بخوانید: 23 فکت خفن در مورد واژن جنسی دختران باکره «+جزئيات»

 

زنی که در ماشین زایمان طبیعی کرد!! «+عکس جالب»

این خانم تصویرش را در اینستاگرام منتشر کرد ودر کمتر از 1 دقیقه 80 هزار فالوور گرفت.او هنگام عجیب ترین زایمان زودرس خود متوجه منقبض شدن ناگهانی بدن و شکمش شدو همین علت باعث شدن جنین 1ماه زودتر از موعد مقرر بـه دنیا آید

 

زنی که در ماشین زایمان طبیعی کرد!! «+عکس جالب»

خانم شریری اینچنین میگوید:

در ان لحظه درد بسیار شدیدی داشتم همین کـه احساس کردم جنین در حال خارج شدن استهمسرم با اقدامی سریع گوشی را هم زمان آماده عکس گرفتن کرد واز این لحظه بسیار نادر تصویر برداشت.اینک پسر من بعد از یک ماه از کیسه خود بیرون آمده و بـه طور طبیعی بـه زندگی اش ادامه میدهد!!

 

بهترین زمان زایمان طبیعی

بعد از بازشدن دهانه رحم بـه‌ اندازه ۱۰سانتی‌متر، فرایند زایمان میتواند از ۲ تا ۴ ساعت طول بکشد. اما بازشدن دهانه رحم در طی چه مدت زمانی بـه ۱۰ سانتی‌متر می رسد؟ دهانه رحم در هر ساعت، تقریبا ۱ سانتی‌متر باز میشود. بنا بـه شرایط هر فرد، این مقدار میتواند زودتر یا دیرتر باز شود.

 

بیشتر بخوانید: 10 فکت عجیب در مورد آلت تناسلی مردان «+جزئیات کامل»

 

برای کسانی کـه اولین بار اسـت، این نوع زایمان را تجربه میکنند، فرایند زایمان می تواند از ۱۲ تا ۱۸ ساعت طول بکشد. کسانی کـه پیش‌تر زایمان طبیعی داشته‌اند، مدت‌زمان کمتری برای بـه دنیاآوردن بچه نیاز دارند. همه ی‌چیز بـه شرایط مادر و بچه وابسته اسـت. بعضی سریع‌تر زایمان می کنند و برخی ساعت‌هاي‌ متمادی «بیشتر از ۱۰ ساعت» درگیر این فرایند هستند.

 

زایمان بـه روش طبیعی می تواند با درد زیادی همراه باشد. روش‌هاي‌ مختلفی برای کاهش درد این فرایند بـه مادران توصیه می شود. برای مثال از روش زایمان با اپیدورال و بی‌حسی ستون فقرات برای کم‌کردن درد زایمان استفاده میشود.

 

با این روش، بخش پایین‌تنه بدن را بی‌حس می کنند. لازم اسـت کـه در دوران بارداری با دکتر معالج خود درباره رسیدن بـه بهترین شیوه زایمان بـه نتیجه برسید.

 

زنی که در ماشین زایمان طبیعی کرد !

زایمان‌کردن بـه روش طبیعی مزایای زیادی برای مادر و بچه بـه همراه می‌آورد. برای مثال، از فواید زایمان طبیعی بـه موارد زیر دقت کنید:

 

دوران التیام و بازیابی از زایمان سریع‌تر پیش می رود.

تولید شیر در بدن مادر، پس از ان زودتر شروع می شود.

در بارداری‌هاي‌ بعدی، فرایند راحت‌تر و بی‌مشکل‌تر پیش می رود.

امکان بروز مشکلات تنفسی برای بچه هم در روش طبیعی کمتر اسـت.

سیستم ایمنی بچه قوی تر و بی‌مشکل‌تر خواهد بود.

امکان شیردهی بـه نوزاد از راه پستان و بـه‌ طور طبیعی هم بیشتر میشود.

 

انقباضات بسیار شدید رحم باعث بروز دردهای زیادی می شود. درد پیش از زایمان در نواحی و بخش‌هاي‌ مختلفی از بد از جمله شکم، کمر و کشاله ران بـه وجود می آید. بعضی از زنان پیش از زایمان طبیعی درد در ران‌ها و پهلو را هم تجربه می کنند.

 

بهترین زمان زایمان طبیعی

 

عکس هایی از هنگام زایمان طبیعی

کش‌آمدن واژن و کانال تولد در طول زایمان هم می تواند دردهای شدیدی بـه وجود بیاورد. بسیاری از زنان فشار شدیدی روی مثانه و روده‌هایشان احساس میکنند.

 

بیشتر بخوانید: 13 روش خفن برای ارضا شدن رویایی آقایان «+تضمینی»

 

زایمان طبیعی یکی از رویدادهایی هست کـه هر خانمی میتواند داشته باشد و این زن جوان در ماشین خود و همسرش نشان داد. زنی کـه در ماشین زایمان طبیعی کرد!! «+عکس جالب»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت