لخت شدن بلا حدید به سبک هوش مصنوعی (+عکس )

لخت شدن بلا حدید به سبک هوش مصنوعی (+عکس )

بلا حدید در جدید ترین پست اینستاگرامی خود عکس سکسی خودرا با مو هاي تراشیده بـه سبک هوش مصنوعی و ربات ها درست کرده اسـت در ادامه با لخت شدن بلا حدید بـه سبک هوش مصنوعی بر روی مجله «+عکس هات» برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس های لختی بلا حدید 

ابتدا، هوش مصنوعی برای شغل ما آمد – و اکنون، ادعا می شود مو هاي بلا حدید.این مدل در کمپین پاییز الهام گرفته از هوش مصنوعی Marc Jacobs Heaven با سر طاس و پوشیده از زره الهام گرفته از روبات غیر قابل تشخیص بـه نظر میرسد.

لخت شدن بلا حدید به سبک هوش مصنوعی بر روی مجله «+عکس هات»

در یکی از عکس‌هاي‌ وهم‌آور عکاس کارلین جاکوبز، حدید عریان با یک گوش‌آستین نقره‌اي «150 دلاری» و پشتش بـه دوربین، یک شاخک فلزی بلند کـه از ستون فقراتش امتداد دارد، ژست میگیرد.

 

بلا حدید در حال ژست گرفتن برای مارک جیکوبزدر مورد دیگر، کت‌واکر 26 ساله با یک لباس کرومی درخشان همراه با چکمه‌هاي‌ کیکی چند سگک مارک جیکوبز «595 دلار» کـه دارای پاشنه‌هاي‌ 6.3 اینچی اسـت، کاملا فموت می شود.

 

در تصاویر دیگر از فیلم برداری علمی تخیلی بـه سبک دانیل امرسون، حدید در حال آماده شدن برای قفل کردن لب ها با یک سایبورگ، دوقلو شدن با یک مانکن بلوند بلوند و زدن یک ماسک پلاستیکی شفاف اسـت.

عکس های لختی بلا حدید 

عکس موهای تراشیده شده بلا حدید

این نخستین باری نیست کـه او برای جیکوبز تغییر شکل می‌دهد. سال گذشته، بلا و خواهرش جیجی، هردو با ابروهای سفید شده و کلاه گیس‌هاي‌ مشکی کـه سرشان را نیمه تراشیده نشان می‌داد، روی باند فرودگاه طراح راه رفتند.

متاسفم، جیجی – بـه نظر می‌رسد بلا یک خواهر و برادر مورد علاقه جدید دارد.بلا – کـه اخیراً پس از یک مرخصی چند ماهه از این صنعت بـه دلیل مبارزه با بیماری لایم بـه مدلینگ بازگشته اسـت – هرگز از یک لحظه سبک سرگردان دوری نکرده اسـت.

 

سال گذشته، او بـه‌طور خاطره‌انگیزی نمایش کاپرنی رابا اسپری کردن لباسی مستقیماً روی بدنش بست ودر سال 2021؛ برای سرمقاله‌ي خشن کالوین کلین چیزی جز کمربند نبست.

لخت شدن بلا حدید به سبک هوش مصنوعی بر روی مجله «+عکس هات»

اکنون کـه بلا بـه صورت تمام وقت بـه مد بازگشته اسـت، انتظار داشته باشید کـه او برای آینده قابل پیشبینی همان‌ گونه بـه چرخش سر «با یا بدون مو» ادامه دهد.

 

بیوگرافی 

بلا حدید «فرزند ایزابلا خیر حدید، در لس آنجلس، کالیفرنیا، در 9 اکتبر 1996 متولد شده اسـت»؛ او یک مدل معروف آمریکایی اسـت. پدر او محمد حدید، توسعه‌دهنده املاک و مستغلات اسـت.

بیوگرافی مختصر بلا حدید

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، او راه خواهر بزرگترش جی جی حدید را دنبال کرد و یک مدل برای خط صورتی ویکتوریا سکرت شد. او همچنین یک مدل برای طراحانی مانند Balmain و Ralph Lauren و همچنین یک سفیر زیبایی Dior بوده اسـت.

 

اگر چه او در مدرسه طراحی پارسون تحصیل کرد، اما زمانی کـه حرفه اش شروع بـه کار کرد ان را رها کرد. درسال 2016؛ او بـه عنوان مدل سال انتخاب شد.بلا بیشتر بـه خاطر مدل بودن شهرت دارد.

 

حرفه مدلینگ بلا حدید

حدید پس از دبیرستان، کالیفرنیا را ترک کرد تا در مدرسه طراحی پارسونز در شهر نیویورک در رشته عکاسی تحصیل کند. در ان زمان، خواهرش جیجی قبلاً یک مدل موفق بود.

 

حدید داشت خودش را مدل میکرد و خیلی زود بـه این باور رسید کـه “در صحنه فیلم برداری بیشتر از من در مدرسه با عکاسان یاد می گیرد.” او تصمیم گرفت مدرسه را ترک کند تا روی این حرفه تمرکز کند. درسال 2015؛ او نخستین باند خودرا برای تام فورد در هفته مد شهر نیویورک انجام داد.

حرفه مدلینگ بلا حدید

حدید افتخار می کند کـه در 18 سالگی استقلال مالی پیدا کرده اسـت.

او روی جلد مجلات متعددی ظاهر شده و با بولگاری، فندی و زیبایی دیور قرارداد بسته اسـت.

 

اگر چه آن ها در یک صنعت هستند، اما هیچ رقابت خواهر و برادری بین حدید و خواهرش وجود ندارد. درسال 2017؛ Hadidtold Harper’s Bazaar، “بیشتر اوقات بازارهای ما کاملاً متفاوت اسـت، و اگر برای کاری رزرو میشویم و او ان را دریافت میکند یا من، هردو برای یک دیگر خوشحال هستیم.” حدید علاوه بر حمایت از جیجی و مادرش، یک مدل سابق، دوستان خوبی با سوپر مدل هایي مانند کندال جنر اسـت.

 

حدید پس از این کـه در ویدیویی برای مجله Love درسال 2018 دیده شد، بـه دلیل لاغری بیش از حد با انتقادهای آنلاین روبه‌رو شد. او همچنین متهم شده اسـت کـه بـه اندازه کافی لبخند نمیزند.

 

حدیدتولد این استایل گفت: «زمانی کـه مدلینگ را شروع کردم، آن قدر نیروی شدیدی بود کـه حدس می زنم فقط لبخند نمی‌زدم و نمی خواستم، و بعد بـه چیزی تبدیل شد کـه لبخند نزدم.»

 

او توضیح داد کـه وقتی برای نخستین بار مدلینگ را شروع کرد از لبخندش خجالت کشید. همچنین مواردی وجود داشت کـه او بـه دلیل بیماری لایم احساس خوبی نداشت.

 

حدید در طول حرفه مدلینگ خود تجارب ناراحت کننده تری را پشت سر گذاشته اسـت. درسال 2018؛ زمانی کـه یک شکارچی ادعایی در بیرون آپارتمانش در شهر نیویورک ظاهر شد، وادار شد با پلیس تماس بگیرد.

 

عکس های لباس زیر بلا حدید

ودر حین کار برای ویکتوریا سیکرت، حدید بنا بـه گزارش‌ها وادار بود بـه نظرات عینی در مورد بدنش گوش دهد. درسال 2019؛ حدید اعتراف کرد کـه مدل‌سازی لباس‌هاي‌ زیر زنانه برای سری Savage x Fenty ریحانا «نخستین باری بود کـه در باند فرودگاه احساس میکردم.

عکس های لباس زیر بلا حدید

واقعاً سکسی می کردم» و اضافه کرد: «من در حال انجام نمایش‌هاي‌ لباس زیر زنانه دیگر بودم و هرگز در باند فرودگاه احساس قدرت نکردم، مانند: لباس زیرم.”

 

درسال 2021؛ حدید بـه عنوان بخشی از VS Collective بـه ویکتوریا سیکرت بازسازی شده بازگشت. او گفت کـه این تصمیم را بـه این دلیل گرفت کـه احساس می‌کرد شرکت “نه تنها با تنوع بدن، بلکه بـه طور کلی تنوع زنان” در حال پیشرفت اسـت.

 

بلا حدید درسال 2015 با ویکند آشنا شد و این زوج نخستین حضور خودرا در Coachella انجام دادند. انها در نوامبر 2016 بـه دلیل مشغله هایشان از هم جدا شدند. او از ان زمان بـه صورت عاشقانه با در یک مدل جردن بارت در ارتباط اسـت.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت