لب گرفتن سلبریتی معروف و پسر جوان با بیکینی لختی (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 18 فوریه 2024
لب گرفتن سلبریتی معروف و پسر جوان با بیکینی لختی (+عکس)

کری کاتونا یکی از سلبریتی هاي‌ مشهور هالیوودی اسـت کـه اندام بزرگ و میلفی کـه دارد با یک بیکینی گل گلی درکنار دوست پسر جدیدش عشق بازی کرد در ادامه با لب گرفتن سلبریتی معروف و پسر جوان با بیکینی لختی «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

عکس های سکسی بازیگران هالیوودی کاملا لخت 

کری کاتونا در روز چهارشنبه در حالی کـه از تعطیلات مجلل در اسپانیا لذت می‌برد، تغییر وزن باورنکردنی سه سنگی خودرا در بیکینی گلدار سفید بـه نمایش گذاشت.

لب گرفتن سلبریتی میلف معروف و پسر جوان با بیکینی لختی «+عکس»

خواننده سابق Atomic Kitten، 42 ساله، در طول سفر در حالی کـه نامزدش رایان ماهونی را بوسید، محبوب تر از همیشه بـه نظر می رسید.این شخصیت تلویزیونی – کـه در ماه‌هاي‌ اخیر وزن خودرا از دست داده و از این کـه با لباس سایز 10 بازگشته خوشحال اسـت – در حالی کـه در اطراف باغ ویلایی رژه می‌رفت، چهره‌اش را در لباس دو تکه نشان داد.

او در برابر آفتاب سوزان اسپانیایی خودرا خنک نگه داشت و ژله‌هاي‌ بلوند بلندش را در دم اسبی بـه عقب کشید و یک جفت عینک آفتابی مشکی را بالای سرش گذاشت.

رایان نمی‌توانست دستانش را از کری دور کند، زیرا این جفت در تعطیلات عاشقانه خود روی PDA بسته می شدند.خوب بـه نظر میرسد: کری کاتونا در حالی کـه از تعطیلات مجلل خود در اسپانیا لذت می‌برد، تحول باورنکردنی سه سنگی خود برای کاهش وزن را دریک بیکینی گلدار کم رنگ سفید و صورتی بـه نمایش گذاشت.

لب گرفتن سلبریتی میلف معروف و پسر جوان با بیکینی لختی «+عکس»

خوب بـه نظر می‌رسد: کری کاتونا در حالی کـه از تعطیلات مجلل خود در اسپانیا لذت میبرد، تحول باورنکردنی سه سنگی خود برای کاهش وزن را دریک بیکینی گلدار کم رنگ سفید و صورتی بـه نمایش گذاشت.

عکس های سکسی بازیگران هالیوودی کاملا لخت 

PDA: خواننده سابق Atomic Kitten، 42 ساله، در طول سفر در حالی کـه نامزدش رایان ماهونی رابا شور و اشتیاق بوسید، محبوب تر از همیشه بـه نظر می رسید.

وای: این شخصیت تلویزیونی شکل کوچک تر خودرا در دو تکه ناچیز نشان داد در حالی کـه در حین بازی تنیس روی میز چند شکل متحرک جدی میکشید.

سکسی عکس خفن

عکس هایی از مربی بدنساز کری کارتونا

مربی شخصی بدون پیراهن، در حالی کـه یک جفت شورت شنای خاکی و دمپایی مشکی بـه تن داشت، عضلات شکم خودرا بـه نمایش گذاشت.

در حالی کـه این زوج نور خورشید را خیس میکردند، کری برای جلوگیری از سوختن شریک زندگی‌اش، کرم ضد آفتاب را بـه پشت همسرش زد.مادر پنج فرزند بعدا دیده شد کـه دستانش را دور گردنش حلقه کرده بود در حالی کـه دستانش را روی پایین بدنش گذاشته بود.

بعدا در همان روز، کری در حالی کـه در لبه استخر راه می‌رفت، یک پیراهن کتانی بدون دکمه‌هاي‌ بزرگ روی بیکینی‌اش اضافه کرد.او با پوشیدن یک کلاه بژ بافته شده و یک گیره پنجه بـه لبه ان؛ آفتاب را از صورت خود محافظت کرد.

لباس راحتی و لختی کری کارتونا

کری در حالی کـه راحت بود، با پوشیدن یک جفت لغزنده بژ از محل اقامت مجلل عبور کرد.بـه نظر میرسید کـه این زوج در طول فرار، زمانی کـه در تنیس روی میز هم دیگر را میگرفتند، زمان خوبی رابا هم سپری میکردند.

عکس هایی از مربی بدنساز کری کارتونا

این ستاره واقعیت نسبتاً رقابتی بـه نظر می رسید زیرا چند چهره متحرک را قبل از پرتاب دستانش بـه هوا نشان می داد کـه پیروز شده اسـت را میکشید.باورنکردنی: کری اخیراً فاش کرد کـه در ماه‌هاي‌ اخیر وزن خودرا از دست داده اسـت و گفت کـه در لباس سایز 10 بازگشته اسـت.

باورنکردنی: کری اخیراً فاش کرد کـه در ماه‌هاي‌ اخیر وزن خودرا از دست داده اسـت و گفت کـه در لباس سایز 10 بازگشته اسـت.هیجان‌انگیز: او با کشیدن دم اسبی مو هاي بلوند بلندش و قرار دادن یک عینک آفتابی مشکی روی سرش، از آفتاب داغ اسپانیا خودداری کرد.

لب گرفتن سلبریتی میلف معروف و پسر جوان با بیکینی لختی «+عکس»

ایمنی در برابر آفتاب: او همچنین هنگام قدم زدن در ویلا کلاه آفتابگیر حصیری بـه سر داشتهیجان‌انگیز: او با کشیدن دم اسبی مو هاي بلوند بلندش و قرار دادن یک عینک آفتابی مشکی روی سرش، از آفتاب داغ اسپانیا خودداری کرد.

لباس راحتی و لختی کری کارتونا

عکس گرفتن از طوفان: خواننده سابق در حالی کـه بـه طرز بازیگوشی خم شده بود با لباس شنا پایین بدن خودرا نشان داد.عاشقانه: رایان نمی‌توانست دستانش را از کری دور کند، زیرا جفت‌ها در تعطیلات عاشقانه‌شان روی PDA قرار می گرفتند.عاشقانه: رایان نمی‌توانست دستانش را از کری دور کند، زیرا جفت‌ها در تعطیلات عاشقانه‌شان روی PDA قرار می گرفتند.

تون شده: مربی شخصی بدون پیراهن، در حالی کـه یک شلوار شنای خاکی و دمپایی مشکی بـه تن داشت، شکم تنیده خودرا نشان داد.تون شده: مربی شخصی بدون پیراهن، در حالی کـه یک شلوار شنای خاکی و دمپایی مشکی بـه تن داشت، شکم تنیده خودرا نشان داد.

خالکوبی های کری کارتونا

خالکوبی: این زوج در حالی کـه لباس شنای خودرا راه راه انداخته بودند، جوهرهای چشمگیر خودرا بـه نمایش گذاشتند.اوایل این ماه، کری در جدید خود نوشت! ستون مجله: “همان طور کـه همه ی می‌دانید، من مدتی اسـت کـه رژیم فرانسیس را انجام میدهم و بسیار خوشحالم کـه بگویم در سایز 10 برگشته ام.”

من نمیتوانم بـه اندازه کافی از این رژیم تشکر کنم، واقعا برای من کار میکند.کری از رژیم غذایی فرانسیس و وود بای فود برای موفقیت او در دستیابی بـه اهداف کاهش وزنش تشکر کرد.

خالکوبی های کری کارتونا

رژیم غذایی فرانسیس ایجاد شده توسط اسکات فرانسیس شامل آماده سازی دقیق غذا اسـت زیرا مشتریان برنامه غذایی شخصی و رژیم ورزشی دریافت می‌کنند.

این ستاره با انتشار ویدئویی از یوگای صبحگاهی خود در اینستاگرام خود در ان زمان، نوشت: صبح بخیر شـما زیباروها! باورم نمیشه از 13 سنگ 3 بـه 10؛13 رسیدم!!!!!!!!!’

این سفر برای کری آسان نبوده اسـت، او اعتراف کرد کـه در آگوست 2022 هنگام تعطیلات در مایورکا با خانواده خود احساس “نهنگ ساحلی متورم” داشته اسـت.

سود خفن

کری در ان زمان اعتراف کرد کـه با افزایش وزن خود دست و پنجه نرم می‌کند و نشان داد کـه احساس میکند در بدن شخص دیگری اسـت.او در ان زمان گفت کـه بـه جای چاق شدن احساس تورم می کرد و قصد داشت برای حل ان از قرص‌هاي‌ تخلیه لنفاوی و احتباس آب استفاده کند.او ادامه داد: من دراین تعطیلات وزن خودرا اضافه کرده ام، اما این طبیعی اسـت و من فقط ان را در آغوش می‌کشم.

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت