لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب (+عکس خفن)

لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب (+عکس خفن)

متین ستوده یکی از بازیگران محبوب سینمای ایران میباشد کـه بـه تازگی کشف حجاب کرده اسـت و از عکس هاي‌ ایران خود رونمایی کرده اسـت در ادامه با لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب «+عکس خفن» سایت برترین بت را دنبال کنید .

 

لباس لختی متین ستوده در شمال 

متین ستوده بازیگر زیباروی سینما و تلویزیون اسـت کـه در سریال هاي‌ پربیننده اي هم چون میکائیل، غیرعلنی و لیسانسه هاي‌ ایفای نقش کرده اسـت. در اینبخش بیوگرافی، در مورد زندگی شخصی و هنری این بازیگر میخوانید و عکس هاي‌ خانوادگی و همسرش را هم آماده کرده ایم.

لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب «+عکس خفن»

 

نام اصلی :متین السادات ستوده

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون و تئاتر

تولد: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴

محل زندگی: تهران

پیشه: بازیگر

سال‌هاي‌ فعالیت: از ۱۳۷۴ تا کنون

 

لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب «+عکس خفن»

متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون متولد 22 اردیبهشت سال 1364 اسـت. او مدرک کارشناسی مدیریت بازیگرانی دارد. پدرش اصلاتا خرم آبادی اسـت و بازنشسته صدا و سیما و مادرش هم معلم دبستان بود کـه همین حالا بازنشسته شده اسـت. او یک برادر بزرگ تر از خودش بـه نام مانی و یک خواهر بزرگ تر بـه نام مریم دارد.

لباس لختی متین ستوده در شمال 

 


بیشتر بخوانید: لب گرفتن سلبریتی معروف و پسر جوان با بیکینی لختی «+عکس»


 

علاقه به بازیگری متین ستوده

او در زمان کودکی دو بار تجربه بازیگری را داشت کـه بـه دلیل حضور پدرش در صدا و سیما بود. اولین بار در سن 10 سالگی در نقش نوه حمیده خیرآبادی در سریال این خانه دور اسـت بازی کرد و بار بعد هم در نقش نوه هادی اسلامی در سریال بازنشستگی بازی کرد. پس از بازی کردن دراین دو نقش، پدرش بـه دلیل ایجاد مشکلات تحصیلی، با بازی کردن او مخالفت کرد.

او بـه دلیل علاقه اي کـه بـه بازیگری داشت در کلاس هاي‌ بازیگری امین تارخ کرد و پس از همین کلاس ها بود کـه توانست بازیگری را بـه صورت حرفه اي ادامه دهد. او میگوید کـه پس از سال ها کـه بازیگری را شروع کردم، دیگر هیچ واسطه اي از سوی پدر نداشتم زیرا همه ی بازنشسته شده بودند و فقط با تلاش خودم بـه جایگاه فعلی رسیدم.

علاقه به بازیگری متین ستوده

اوج شهرت متین ستوده در سریال لیسانسه ها بود. قبل از این سریال، در سریال یادآوری درسال 92 ایفای نقش کرد کـه خودش معتقد اسـت یک نقطه عطف در زندگی هنری او اسـت و سکوی پرتاب او می‌باشد.

 

متین ستوده ایا ازدواج کرده است ؟

متین ستوده هنوز مجرد اسـت و ازدواج نکرده اسـت. او می‌گوید زمانی یک نفر مرا عاشقانه دوست داشت و حسش را صادقانه بـه من گفت ولی من وی را درک نکردم و بی رحمانه با او صحبت کردم، بعد کـه نظرم عوض شد، دیگر دیر شده بود.

 

او با آزاده نامداری دوستی صمیمانه اي دارد و میگوید کـه او دچار بدشانسی شده اسـت. گلشیفته فراهانی را یکی از بازیگران نابغه می‌داند و الگوی او در بازیگری اسـت.

متین ستوده ایا ازدواج کرده است ؟

ماجرای مرگ متین ستوده

شنیدن خبر مرگ افراد نزدیک واقعا دردناک اسـت و کنار آمدن با این موضوع کار ساده اي نیست. متاسفانه من سال‌ها قبل خاله و دختر خاله ام را از دست دادم و این موضوع تا مدت ها روی روحیه من تأثیرات منفی گذاشت.

 

اما چیزی کـه بـه من تلنگر اساسی زد و باعث تغییر جدی نگاهم بـه مرگ شد مرگ یکی از پسران جوان فامیل بود کـه بـه تازگی ازدواج کرده بودو هیچ کس در بدترین شرایط ممکن هم فکرشو نمی‌کرد کـه او ممکن اسـت فوت کند اما او دریک تصادف درگذشت و این اتفاق باعث شد کـه من بـه این حقیقت کـه مرگ هیچوقت خبر نمی‌کند و هر لحظه ممکن اسـت سراغ آدم بیاید پی ببرم.

 


بیشتر بخوانید: سکسی ترین زوج سال 2024 «عکس های لختی لب دریا»


 

ماجرای مرگ متین ستوده

عکس های خفن متین ستوده

برسیم بـه سریال یادآوری و نقش شیوا! چطور شد تو از این سریال سر در آوری؟

بخشی از این اتفاق خوش شانسی من بود، خُب مثل هر کار دیگه اي با من تماس گرفته شد و من بـه دفتر آقای حجت قاسم زاده رفتم. از اونجایی کـه نقش شیوا بـه شدت خاص بودو آقای قاسم زاده روی این نقش حساس بودند از من تست گرفتن و من یکی دو تا مونولوگ و صحنه را براشون بازی کردم .

 

چند روزبعد دوباره بـه دفترشون رفتم و مونولوگ هایي را کـه برام ایمیل کردند را براشون بازی کردم و همون روز برای نقش شیوا انتخاب شدم و فیلمنامه بـه دستم رسید و قرارداد کار را بستم و از اواخر شهریور و مهر سال گذشته، کار را شروع کردیم.

 

سریال های محبوب متین ستوده

نه! من اگه 10 بار دیگه هم بـه عقب برگردم و اگه بازهم این پیشنهاد بـه من بشه هر کاری کـه روی زمین دارم را تعطیل می‌کنم تا در اینکار بازی کنم چون مطمئنم کـه اینکار قشنگ ترین اتفاقی بود کـه در زندگی کاری من افتاد. چهار سال انتظار کشیدم تا چنین نقشی را بازی کنم و این چیزی نیست کـه از یاد و خاطره متین حالا حالا بیرون بره.

 

تمام فیلمنامه اینکار خاص بود! اصلاً نمی تونی دیالوگی را پیدا کنی کـه همین جوری نوشته شده باشه یا باری بـه هر جهت بوده باشه. این سَبک ادبیات در کارهای قاسم زاده یکی از شاخصه هاي‌ کارهای ایشونه کـه از زبان زندگی حرف می زنه. «یادآوری» پر از دیالوگ هایي اسـت کـه می تونه یه مسیر تازه را برات بسازه چون از حاشیه زندگی حرف نمی زنه، از خود زندگی می گه!

عکس های خفن متین ستوده

لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب «+عکس خفن»

چند تا دیالوگ را من خیلی دوست داشتم، یکی دیالوگی بود کـه سهیلا بـه مادرش می گه کـه «اي کاش شَرم صاعقه می شد و بـه من می زد و از روی زمین محو می‌شدم»

 

یا دو تا دیالوگ کـه مادر علی می گه کـه «هیچ کس هیچ جا منتظر یه مادر نیست، این مادران کـه همیشه منتظرن» و «مادر اگه مادر نباشه کـه نگران نیست، کسی هم کـه نگران نباشه مادر نیست!» جادویی اسـت این نوع دیالوگ نویسی.

 

درباره خود شیوا، هم دیالوگ هاي‌ خوبی داشتم و هم سکانس هاي‌ خوبی، سکانس دریا و غرق شدن شیدا«خواهرم» سخت ترین سکانسی بود کـه بازی کردم. سکانسی کـه با عکس شیدا درد و دل می‌کردم و سکانس بهشت زهرا و خاکسپاری هم سکانس هایي بود کـه من از جون براشون مایه گذاشتم چون تا مدت ها حالم خوب نبود و بـه شدت تحت تاثیر قرار گرفتم.

 


بیشتر بخوانید: باسن بزرگ این زن برایش دردسر ساز شد «+عکس هات و خفن»


 

لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب «+عکس خفن»

پیج اینستاگرامی متین ستوده

رابطه ات با مطبوعات و گفتگوهایی کـه بهت پیشنهاد می شه چطوریه؟ چون بهم ثابت کردی کـه دغدغه جلد را نداری؟نه! واقعاً دغدغه جلد ندارم، وقتی شـما عکس این فرشته هاي‌ کوچک و زیبا را چاپ می‌کنید کـه پر از حس زیبای زندگی هستند من چرا بگم جلد؟ نه حالا حتی قبل تر از این هم دغدغه جلد را نداشتم چون اصلاً دغدغه دیده شدن را ندارم.

خواهر ستوده

لباس تنگ متین ستوده در ساحل شمال بدون حجاب «+عکس خفن»

من همه ی تلاشم را گذاشتم برای کاری کـه دوستش دارم تا اون کار و نقش را بـه بهترین شکل و بـه نحو احسن انجام بدم. ترس کوچکی از مطبوعات داشتم اما حالا نه، چون ازشون صداقت دیدم پس منم با صداقت باهاشون برخورد میکنم.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت