فرو رفتن پاشنه کفش در مغز شوهر بیچاره (+عکس ترسناک)

فرو رفتن پاشنه کفش در مغز شوهر بیچاره (+عکس ترسناک)

عکس هایي ترسناک از مغز یک مرد می‌بینیم کـه فرو رفتن پاشنه کفش بخاطر دعوا اتفاق افتاده اسـت در ادامه با فرو رفتن پاشنه کفش در مغز شوهر بیچاره «+عکس ترسناک» برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس هایی از فرو رفتن پاشنه کفش در سرد مردی جوان 

عکس ترسناک پاشنه کفش زن در سر شوهرش.بـه گزارش فراناز گویا این زن و شوهر باهم بـه بحث و جدال می‌پردازند و این اتفاق رخ می ئهد. بـه گزارش برترین بت بـه نقل از العالم، یک مرد عربستانی درحالی کـه پاشنه تیز یک کفش زنانه در سرش بود، بـه اورژانس منتقل شد.

 

کاربران پایگاههای اجتماعی با تبادل این تصویر، خاطرنشان کردند کـه عکس مذکور در اورژانس یکی از بیمارستان هاي‌ الجبیل در عربستان گرفته شده اما برخی دیگر نیز با ابراز تعجب، عقیده داشتند کـه این اتفاق در عربستان رخ نداده و این تصویر از نشریات خارجی گرفته شده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: ننگ آورترین ازدواج زنی سیاهپوست با مرد جوان «+عکس»

 

فرو رفتن پاشنه کفش در مغز شوهر بیچاره 

تن صدای افراد در روابط عاطفی خیلی مهم اسـت. گاه از زوج ها شنیده می‌شود کـه مثلاً دوران نامزدی و عقد چه شیرین بود اما بعد از ازدواج همش جنگ و دعوا. شاید اگر قدری همین افراد فکر کنند بـه این نتیجه می‌رسند کـه در دوران قبل از ازدواج همیشه با صدای خوش و آرام باهم صحبت میکردند نه با فریاد!

 

برخی افراد زندگی مشترک رابا میدان جنگ اشتباه میگیرند و مدام بر سر هم فریاد می‌زنند غافل از این کـه این فریادها روی فرکانس مغزی طرف مقابلشان اثرگذار بوده و ناخواسته فرد مقابل را بـه واکنش می‌رساند.

 

در نهایت اگر با این تن صدا حتی خواسته معقولی هم از همسرتان داشته باشید، شاید بـه نتیجه نرسد یا اگرهم برسد تنها برای ساکت کردن شـما خواهد بود.

 

تقابل با دعواهای زوج ها

گاه در زندگی مواردی پیش می‌آید کـه افراد دچار اشتباهاتی می‌شوند و اختلاف یا ناراحتی پیش می‌آید، مسئله اصلی این اسـت کـه زوجین بـه این درک رسیده باشند کـه دنبال تلافی نباشند.

 

مثلاً خواهر همسر شـما دریک مهمانی حرفی بـه شـما زده، شـما تا پایتان بـه منزل نرسیده شروع بـه داد و فریاد بر سر همسرتان میکنید و بعد هم برای او خط و نشان می‌کشید کـه این رفتار را تلافی خواهید کرد . شـما هم بـه همسرتان آموزش داده اید کـه اگر درخانواده شـما هم مسئله اي پیش بیاید بـه دنبال تلافی باشد.

 

برخی موارد نیاز بـه اغماض و گذشت دارد حتی اگر چیزی ناراحتتان هم کرده ؛ درباره اش صحبت کنید اما بـه دنبال تلافی نباشید چرا کـه زندگی شیرین را بـه تلخ تبدیل میکنید و این تلافی ها ضربه اش بـه بدنه درخت زندگی شـما وارد میشود و جز شکست چیزی مقابلش نیست.

 

بیشتر بخوانید: هرزه گی قهرمان المپیک در خیابان های لس آنجلس «+عکس»

 

مسائلی کـه در زندگی یا اخلاق و رفتار طرف مقابل ناراحتتان میکند گاهی بـه خشم تبدیل میشود اما بهتر اسـت بـه جای سرریز کردن ان درخانواده، ساعتی خودرا از محیط جدا کنید تا هم بتوانید آرامشتان را بـه دست بیاورید و هم بر خشم نظارت کرده و مسئله جدیدی خلق نکنید.

 

بهترین حالت جلوگیری از خشم چشم

بهترین حالت برای جلوگیری از خشم در روابط زناشویی تغییر محیط و بعد هم آرام شدن و صحبت کردن درباره ان اسـت. حال شاید عده اي بگویند کـه برخی موارد بـه این اسانی قابل حل نباشد، هرچیزی با گذر زمان بار سنگینی خودرا از دست میدهد مثل مرگ عزیزان، حال تصور کنید کـه یک دعوای زناشویی چقدر می‌تواند از مرگ یک عزیز سخت تر باشد!

 

یکیدیگر از کلیدهای درب جهنم در زندگی زناشویی متلک پرانی و با تیکه و کنایه حرف زدن اسـت مثلاً همسر شـما شب دیر بـه منزل آمده، شـما برای تلافی و این کـه نمیخواهید حرفی بزنید .

 

چرا کـه در میهمانی ضایع شده اید، مدام شروع بـه مسخره کردن و کنایه زدن بـه همسرتان در جمع میکنید بماند کـه چقدردر جمع کنایه زدن بـه همسر عواقب بد می‌تواند داشته باشد، خود متلک گویی روابط عاطفی را بـه شدت سرد می‌کند.

 

بهتر اسـت بر خشم خود مسلط شوید و درباره دیر آمدنش سوال کنید تا بتوانید ناراحتی تان را بدون تیکه و کنایه بیان کنید چرا کـه وقتی ناراحتی ها جمع می‌شود بـه تیکه و کنایه تبدیل می‌شود ودر نهایت یک گفت وگوی آرام بدون دلخوری می‌تواند مشکلات را کمتر کند.

بهترین حالت جلوگیری از خشم چشم

فرو رفتن پاشنه کفش در مغز شوهر بیچاره «+عکس ترسناک»

مقایسه کردن در زندگی مشترک این کـه فلان فرد اینطور قیافه یا هیکل دارد یا مثلاً شوهر خواهرتان سواد یا پول زیاد دارد و این‌ها برای زمانی اسـت کـه شـما هنوز انتخاب همسر نکرده اید ان زمان می بایست چشمتان را بیشتر باز می‌کردید .

 

بیشتر بخوانید: تجاوز وحشتناک معلمی به دختر ۹ ساله در روستای زنجان «+جزئيات»

 

اما بعد از زندگی مشترک درست اسـت کـه سر مواردی مثل مسائل مالی و تحصیلات میتوانید پیشرفت کنید اما خود مقایسه همسرتان با دیگران یک ضربه سخت روحی هم بـه او و هم بـه زندگی مشترکتان اسـت چرا کـه طرف مقابلتان بـه این نتیجه میرسد کـه شـما وی را دوست ندارید .

 

این دعوای عجیب زن و شوهری کـه باعث شد کفش در سر این مرد قرار بگیرد بسیار در اخبار رونمایی شده اسـت فرو رفتن پاشنه کفش در مغز شوهر بیچاره «+عکس ترسناک»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت