عکس هایی از ترنس (دوجنسه های) گروهک داعشی + جزئیات کامل

آخرین بروزرسانی : 4 اکتبر 2023
عکس هایی از ترنس (دوجنسه های) گروهک داعشی + جزئیات کامل

نیروهای داعشی یکی از بدترین و وحشی ترین افراد مسلمان در دنیا هستند کـه هر روزه دست بـه کارهای عجیب می‌زنند از تجاوز هاي‌ متعدد بـه زنان باکره گرفته تا مردانی زن نما و ترنس در ادامه با عکس هایي از ترنس «دوجنسه هاي‌» گروهک داعشی «جزئیات کامل» سایت برترین بت را دنبال کنید .

تصاویری از مردان داعشی با لباس زنان در بین عامه مردم 

نیروهای امنیتی وابسته بـه ارتش عراق 17 عنصر تکفیری وابسته بـه گروه تروریستی تکفیری «گروه تروریستی داعش» را در محور دیالی – صلاح الدین بازداشت کرد کـه با پوشش لباس‌هاي‌ زنانه قصد داشتند، از صحنه درگیری‌ها و نبردهای جاری دراین منطقه فرار کنند.

عکس هایی از ترنس «دوجنسه های» گروهک داعشی +جزئیات کامل

بـه گزارش فراناز شبکه‌هاي‌ مجازی اینترنتی ضمن انتشار تصاویری از این تروریست‌ها، بـه نقل از «صادق الحسینی» رئیس کمیته امنیتی شورای استانداری دیالی توضیح دادند کـه نیروهای امنیتی با همکاری نیروهای داوطلب مردمی مستقر در محور دیالی – صلاح الدین ظرف 10 روز گذشته 17 تکفیری داعشی را در جریان آزادسازی مناطق حمرین و العلم و البو عجیل تا حوالی تکریت در پوشش زنانه دستگیر کردند کـه قصد داشتند، بـه این طریق از میدان نبردهای جاری دراین مناطق فرار کنند.

گروه دولت اسلامی عراق و شام در پانزدهم اکتبر 2006 و پس از نشست شماری از گروه‌هاي‌ مسلح در عراق شکل گرفت. دراین نشست، ابوعمر البغدادی بـه عنوان سرکرده ان تعیین شد.

ماجرای بوجود اومدن گروهک داعشی

این گروه از زمان تشکیل درسال 2006 عملیات و حملات تروریستی بسیاری را در عراق برعهده گرفت. پس از هلاکت ابوعمر البغدادی در نوزدهم آوریل ‌2010 ابوبکر البغدادی بـه عنوان جای گزین وی معرفی شد.با روی کار آمدن ابوبکر البغدادی، دامنه عملیات و حملات این گروه تروریستی وسعت گرفت و هم زمان با آغاز بحران در سوریه، عناصری از این گروه در سوریه فعال شدند.

گروه تروریستی دیگری کـه در سوریه فعال اسـت، جبهه النصره لاهل الشام نام دارد. این گروه اواخر 2011 و با آغاز بحران و جنگ در سوریه بـه عنوان شاخه گروه دولت اسلامی در عراق تشکیل و بسرعت بـه یکی از گروه‌هاي‌ مطرح دراین عرصه تبدیل شد.


بیشتر بخوانید: تعرض نیروهای داعش با دختران باکره سوریه «+عکس»


سرانجام در نهم آوریل ‌2013 ابوبکر البغدادی سرکرده دولت اسلامی در عراق در پیامی صوتی ادغام جبهه النصره و دولت اسلامی عراق و شام را اعلام کرد تا بـه این ترتیب بتواند دولت مورد نظر خودرا تاسیس کند. اما بعد ها بین رهبران این گروه‌ها اختلاف افتاد و ازهم جدا شدند.

ماجرای بوجود اومدن گروهک داعشی

عناصر گروه تروریستی داعش از اواخر دسامبر 2013 و اوایل 2014 و با آغاز عملیات نیروهای ارتش عراق برای پاک‌سازی الانبار، وارد شهر فلوجه دراین استان شدند.

چرا داعش تاسیس شد توسط چه کسی؟

پس از تشکیل گروه توحید و جهاد بـه سرکردگی ابومصعب الزرقاوی درسال 2004 و بیعت او با اسامه بن لادن سرکرده سابق القاعده، این گروه بـه شاخه سازمان القاعده در عراق تبدیل شد.

این گروه با گسترش عملیات خود، بـه یکی از قدرتمندترین گروه‌هاي‌ تروریستی در عراق تبدیل شد، تا این‌کـه الزرقاوی سال 2006 در اظهاراتی ضبط شده بـه صورت مصور از تشکیل شورای مجاهدین بـه سرکردگی عبدالله رشید البغدادی خبر داد.

پس از هلاکت زرقاوی درسال 2006 ؛ ابوحمزه المهاجر بـه عنوان سرکرده این گروه تعیین شد. در پایان ان سال نیز گروه دولت اسلامی عراق بـه ریاست ابوعمر البغدادی تشکیل شد.

در نوزدهم آوریل ‌2010 نیروهای مشترک عراقی و آمریکایی در عملیاتی در منطقه الثرثار منزلی را کـه ابوعمر البغدادی و ابوحمزه المهاجر در ان پناه گرفته بودند، هدف قرار دادند. با شدت گرفتن تبادل آتش، جنگنده‌ها ان منزل را بمباران کردند کـه در نتیجه این دو تروریست از پـــــــــای در آمدند و اجـساد انها در دسترس دید عموم گذاشته شد.

چرا داعش تاسیس شد توسط چه کسی؟

یک هفته بعد، این گروه در بیانیه‌اي در اینترنت بـه هلاکت این دو تروریست اذعان کرد و پس از حدود ده روز ابوبکر البغدادی بـه عنوان جانشین و سرکرده جدید تعیین شد. الناصر لدین الله سلیمان نیز بـه عنوان وزیر جنگ معرفی شد.

الحسینی افزوده بود: تمام تروریست‌هاي‌ بازداشت شده برای بازجویی بـه بازداشتگاهها منتقل شدند و برخی از آن ها هنگام بازجویی اطلاعات مهمی را افشا کردند کـه مهم‌ترین آن ها دادن نشانی گورهای جمعی قتل عام پایگاه نظامی «اسپایکر» در شهر موصل بود کـه ژوئن گذشته توسط گروه تروریستی داعش کشتار شدند و از این جنایت صدها قربانی برجای مانده اسـت.

الحسینی در اظهارات خود تاکید کرده بود کـه رسانه‌اي مغرض تلاش دارند، جنایات و خسارات بزرگ وارد شده بـه گروه تروریستی داعش طی نبردهای آزادسازی صلاح الدین و فرار عناصر این گروه تکفیری در پوشش زنانه را مخفی کنند، اما حقیقت روشن و آشکار اسـت و افکار عمومی می داند کـه پایان گروه تروریستی داعش نزدیک اسـت.

عکس هایی از ترنس های گروهک داعشی

گروه تروریستی داعش در ابتدا تحت عنوان “جماعت توحید و جهاد” بـه رهبری ابو مصعف الزرقاوی اردنی تبار کـه درسال 2004 بعد از حمله امریکایی ها بـه عراق تشکیل شده بود، فعالیت می‌کرد اما بعد از ان کـه الزرقاوی با رهبر سابق القاعده، اسامه بن لادن بیعت کرد، نام خودرا تغییر داد و نام “القاعده در بلاد رافدین” یا “القاعده عراق” را برای خود برگزید و خودرا رهبر ان اعلام کرد.

عکس هایی از ترنس «دوجنسه های» گروهک داعشی +جزئیات کامل

بعد از ان کـه الزرقاوی درسال 2006 در عراق کشته شد، این شبکه ابی حمزه المهاجر را بـه عنوان رهبر خود برگزید. چند ماه بعد از ان “دولت اسلامی عراق” بـه رهبری ابو عمر البغدادی تشکیل شد. اما نیروهای امریکایی در آوریل 2010 موفق شدند کـه بغدادی و معاونش ابی حمزه المهاجر را بـه قتل برسانند، بعد از ان بود کـه ابو بکر البغدادی بـه عنوان رهبر این گروه منصوب شد.


بیشتر بخوانید: بیوگرافی سجاد بابایی بازیگر ژاکان داعشی در سریال سقوط «+عکس ٬ همسر و بررسی آثار»


یکسال بعد از ان بود کـه نوار صوتی اي از رهبر جدید دولت اسلامی عراق منتشر شد کـه در ان جبهه النصره را امتداد جریان خود در سوریه معرفی و اعلام کرد کـه از این بـه بعد با انضمام این گروه بـه جمع خود نامش را بـه “دولت اسلامی در عراق و شام” تغییر داده اسـت.

چارلز لستر، پژوهشگر در مرکز بروکینگز در دوحه درباره شمار افرادی کـه بـه این شبکه پیوسته اند، میگوید این گروه بین 5 تا 6 هزار نفر در عراق و 7 هزار نفر در سوریه نیرو دارد. اما هیچ منبع دیگری این آمار را تایید نکرده اسـت.

چه کسانی عضو تاسیس داعش بودند؟

درباره اتباعی کـه عضو گروه تروریستی داعش هستند، رومن کاییه، کارشناس حرکت هاي‌ اسلامی در مرکز خاورمیانه در فرانسه دراین باره می‌گوید: «بیشتر کسانی کـه در سوریه بـه اسم گروه تروریستی داعش می جنگند افرادی با اتباع سوری هستند اما فرماندهان و رهبران آن ها عموما از خارج آمده اند، عموم انها سابقه جنگیدن در عراق و چچن و افغانستان را دارند. در عراق نیز بیشتر آن ها مبارزان عراقی هستند و حتی فرماندهانشان را نیز افراد عراقی تشکیل می‌دهند.»

این در حالی اسـت کـه بر خلاف ادعای این پژوهشگر فرانسوی صدها نفر از نیروهای گروه تروریستی داعش بـه زبان هاي‌ فرانسوی و انگلیسی بـه عنوان زمان مادری سخن میگویند و شمار بسیاری از آن ها از کشور های اروپایی بـه عراق و سوریه رفته اند.

و تعداد بسیاری از آن ها از اتباع غربی محسوب میشوند. هفته گذشته رسانه هاي‌ انگلیسی خبری را منتشر کردند مبنی بر این‌که دستکم 200 زن انگلیسی بـه عضویت گروه تروریستی داعش در آمده اند و بـه عراق و سوریه رفته اند.

گروه تروریستی داعش در ژانویه سال جاری بـه همراه گروه هاي‌ شبه نظامی مسلح دیگر حمله اي را بـه عراق انجام داد کـه در پی این حمله فلوجه، الانبار و بخش هایي از رمادی در غرب عراق را بـه تصرف خود در آورد.

چه کسانی عضو تاسیس داعش بودند؟

در ماه ژوئن نیز حمله گسترده اي را بـه شهر موصل، دومین شهر بزرگ عراق انجام داد و استان نینوا در شمال این کشور را بـه طور کامل بـه بازرسی خود در آورد. بعد از ان خلافت اسلامی خود کـه شامل بخش هاي‌ شمالی و غربی عراق کـه عموما سنی نشین هستند.


بیشتر بخوانید: عکس های برهنه میا خلیفه بازیگر پورن لبنانی


گروهک داعش  + جزئیات کامل

و مناطق شرقی سنی نشین سوریه می‌شود را اعلام کرد و مرزهای تعیین شده میان دو کشور را نیز از میان برداشت. بعد از ان احکام افراطی خودرا بـه اجرا در آورد کـه همان‌ گونه نیز ادامه دارد. همچنین شمار بسیاری از اقلیت هاي‌ این مناطق از جمله شیعیان، ترکمان ها، کردها و مسیحیان را از خانه و کاشانه شان راند. این شبکه همچنین اعلام کرده اسـت کـه از این بـه بعد دیگر جنگ هاي‌ خودرا از این منطقه انجام خواهد داد.

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت